6 истини за живота, които е добре да научите по-рано

6 истини за живота, които е добре да научите по-рано

Животът ни може да е много по-щастлив и...

Сподели и спечели: Обичате ли сушени домати

Сподели и спечели: Обичате ли сушени домати

Сушените домати за вкусни и ароматни....

Грим съвети за сини, зелени и пъстри очи

Грим съвети за сини, зелени и пъстри очи

Кои са подходящите и кои неподходящите сенки за...

Стрелиция - райското цвете

Стрелиция - райското цвете

Няколко съвета как да отгледате у дома това...

Режисьорът на „Лунна светлина” ще заснеме нова драма за робството

Режисьорът на „Лунна светлина” ще заснеме нова драма за робството

Режисьорът Бари Дженкис, чийто филм тази година...

Фарел Уилямс продуцира мюзикъл, базиран на собствения му живот

Фарел Уилямс продуцира мюзикъл, базиран на собствения му живот

43-годишният музикант Фарел Уилямс ще превърне...

Модератори: Лилит, Roko

Мнениеот wermillion » 22 Авг 2012, 13:50

Американската фирма за хранителни добавки Now Foods предлага изключително добри комплекси от витамини както за жени, така и за мъже. Лично съм ползвал техните продукти и определено има смисъл, особено когато започнат застудяванията.
Стилни бижута с кристали Сваровски
wermillion
нов

Мнениеот MonikaDiva » 10 Юни 2015, 19:47

Не само през зимата ,аз когато съм на диета за отслабване или ми се натрупа повече стрес, винаги си добавям now foods eve women's multivitamin.Мултивитамини за жени са, супер тонизиращи и се чувстваш по съвсем различен начин.Пробвах и animal pak, но за мен се оказаха твърде силни въпреки че тренирах много тежко тогава и натоварванията ми изискваха такива витамини.Но някак силни ми се струваха за жена и затова следващия път си купих eve женски витамини.
Аватар
MonikaDiva
нов

Мнениеот grimzipper » 11 Юни 2015, 05:24

wermillion написа:Американската фирма за хранителни добавки Now Foods предлага изключително добри комплекси от витамини както за жени, така и за мъже. Лично съм ползвал техните продукти и определено има смисъл, особено когато започнат застудяванията.

Да, топлят те и нямаш нужда от якета, а когато пазаруваш онлайн, ти ги пращат по щъркела, вместо по куриер.
Аватар
grimzipper
нов

Мнениеот Dreamy » 08 Окт 2015, 17:31

Аз пия хранителна добавка Зелена енергия, преди съм взимала и колактив 3. От малка съм кекава и имунната ми система не винаги успява да се пребори с вирусите. Беше ми писнало всеки път да пия антибиотици и реших да търся алтернативни методи, за да се подсиля. Засега съм доволна. За тези добавки можете да видите повече информация тук kolastra.v.bg, доста добре е обяснено коя добавка, за какви проблеми може да бъде полезна.
Dreamy
нов

Мнениеот Red_lily » 20 Окт 2015, 11:13

Рибено масло и сяра- моите отрови. Иначе от време на време водорасли и някакви такива "супер храни"
Аватар
Red_lily
нов

Мнениеот naticveti » 06 Май 2016, 17:40

А тези хапчета познати ли ви са???http://dnevnikvsekiden.com/zdrave/modelka-xxl-otslabnala-sas-76-kg-prst/?aid=80242
Аватар
naticveti
нов

Мнениеот Petomi » 16 Май 2016, 17:33

naticveti написа:А тези хапчета познати ли ви са???http://dnevnikvsekiden.com/zdrave/modelka-xxl-otslabnala-sas-76-kg-prst/?aid=80242

ммм, харесва ми! става ли и за мъже??? :mrgreen:
Аватар
Petomi
нов

Мнениеот Maret » 19 Май 2016, 15:41

naticveti написа:А тези хапчета познати ли ви са???http://dnevnikvsekiden.com/zdrave/modelka-xxl-otslabnala-sas-76-kg-prst/?aid=80242

Тук не става ли въпрос за хранителни добавки-витамини и минерали, а не хапчета за отслабване.
Дори и да са добри (не съм ги пила и нз) не ми е известно да съществуват каквито и да е мило хапчета за свалена на килограми без странични ефекти или негативни влияния върху организма!
Maret
нов

Мнениеот sofiq11 » 02 Юни 2016, 23:10

Днес съвсем случайно минах покрай един магазин в Студентски Град, ул. "Акад. Стефан Младенов" №1, казва се healthstore.bg. Продавач-консултантът ми обясни в детайли за повечето хранителни добавки, коя за какво служи, всичко, което ме интересуваше. Накрая си взех Aloe Vera на капсули. Целта му е засилване имунитет, също така подпомага храносмилането и има превантивен и оздравяващ чревната флора ефект. От утре почвам да го пия и ще видим резултатите.
Аватар
sofiq11
нов

Мнениеот Maret » 21 Юни 2016, 15:28

Аз залагам на по-природните добавки. Пия жен-шен и пчелно млечице и то не постоянно. :)
Maret
нов

Мнениеот bonikolo » 27 Юни 2016, 10:55

memce написа:Скъпа Снежке, когато човек "съветва" другите, се нуждае не само от "сиво вещество", а и от съответните познания, базиращи се на съответстващо образование! Аз, като те гледам, ти май имаш само "сиво вещество" и съответсващи му дистрибуторски познания! Така, че пий си "спокойно" десетте добавки /това си е лично твоя работа/, но избягвай "съветите"!
Не знам, дали си дочула, но английските лекари съвсем наскоро надигнаха сериозен глас срещу недоказаното благотворно за здравето действие, което се посочва в рекламата на хранителните добавки! Все пак, ако човек има наистина реален здравословен проблем, е добре да се допита до съответния специалист /лекар, а не дистрибутор/ и той да му предпише необходимото лечение, а не да прибягва самостоятелно /под дистрибуторски натиск/ към продукти с рекламно "въздействие"!

каква е тази добавка която пиеш??
Аватар
bonikolo
нов

Мнениеот borianastana » 30 Юни 2016, 14:18

Maret написа:

Тук не става ли въпрос за хранителни добавки-витамини и минерали, а не хапчета за отслабване.
Дори и да са добри (не съм ги пила и нз) не ми е известно да съществуват каквито и да е мило хапчета за свалена на килограми без странични ефекти или негативни влияния върху организма!

това е ясно, лозето иска мотика а не молитва!!!!
Аватар
borianastana
нов

Мнениеот naticveti » 11 Авг 2016, 17:09

да права си, искам също да знаете, че подпомагането на метаболизма с всякакви хапчета е само малка част от целя процес!Трябва да помните, че задължително е да се спазва строг хранителен режим и да не забравяте да се движите!даже това което пих-сафир голд, въпреки, че смятам , че много ми е помогнало, беше един от елементите на целия процес!
Аватар
naticveti
нов

Мнениеот kseniapopi » 17 Авг 2016, 18:35

Аз вече с години се боря з излишните 5 кила! Какво ли не правих - не става и не става. Може би ако се обезводня ще сваля някое друго кило?! Ходих малко на фитнес, ама то и в книгите си го пише - като тренираш - нарастват мускулите и пак няма да отслабнеш видимо. Кажете нещо натурално и безопасно!
Аватар
kseniapopi
нов

Мнениеот Gn_Donchev » 28 Сеп 2016, 22:31

Коя е най-добрата инвестиция? Здравето?!
Семейство, бизнес, дом, кариера, пътувания, образование, предмети, външен вид, проекти с обществена значимост, каузи, бизнеси, акции, движимо и недвижимо имущество и какво ли още не – това е малка част от „ценностите“ ни.
В същото време, все по-малко са тези, които инвестират в здравето си.
Ще възразите сега: как да инвестираме в здраве, като няма как да спрем да работим или да се забавляваме?
Изобщо не се колебайте повече! Не губете нито един миг от оставащото ви време! Погрижете се още сега това време да е максимално много! Радвайте се на живота и водете здравословен, и оптимално балансиран стил!
http://dailyhealth.gr8.com
Gn_Donchev
нов

Мнениеот Mimitoto » 09 Мар 2017, 22:11

kseniapopi написа:Аз вече с години се боря з излишните 5 кила! Какво ли не правих - не става и не става. Може би ако се обезводня ще сваля някое друго кило?! Ходих малко на фитнес, ама то и в книгите си го пише - като тренираш - нарастват мускулите и пак няма да отслабнеш видимо. Кажете нещо натурално и безопасно!

ксеня, препоръчвам ти и аз добавката сафир голд, не е скъпа, но според мен помага. Аз като я приемах разбирасе също съм имала доста строг хранителен режим!
Аватар
Mimitoto
нов

Мнениеот lily86 » Вчера, 11:43

Мултивитамини, омега 3 и пробиотици от време на време, стремя се да правя почивки... Май това са ми добавките. През есента - клеева тинктура. Приемала съм и пчелен прашец - 1 ч.л с вода или с кисело мляко, но с кисело мляко е сравнително по-вкусно :wink:
Аватар
lily86
кандидат

Мнениеот savanka » Вчера, 14:59

Аз пия само магнезии след спорт!
savanka
нов

Предишна

Начало  • Назад към Здравословно хранене