Дънки според фигурата

Дънки според фигурата

Любима дреха за ежедневието, дънките присъстват...

Какво говори за здравето ви консистенцията на менструалната кръв?

Какво говори за здравето ви консистенцията на менструалната кръв?

Менструалната кръв е съвсем различна от тази,...

Как да предпазим децата от летните горещини?

Как да предпазим децата от летните горещини?

Какви предпазни мерки трябва да предприемем...

Как да се грижите за кожените мебели?

Как да се грижите за кожените мебели?

Ако обмисляте да си купите кожени мебели или...

Тайландско семейство живя месеци под покрив, разрушен от защитено дърво

Тайландско семейство живя месеци под покрив, разрушен от защитено дърво

Семейство в Тайландската провинция Каласин беше...

Жегите в Гърция може да надхвърлят рекорда от 2007

Жегите в Гърция може да надхвърлят рекорда от 2007

Големите горещини в Гърция през последните дни...

Модератори: Bambulka, Rama

Мнениеот lady23 » 17 Фев 2015, 14:20

lady23
Аватар
lady23
нов

Мнениеот Sewitko » 17 Мар 2016, 12:01

Здравейте, нова съм тук, не искам реклами-такива има всякакви навсякъде, а аз искам да прочета практическо мнение от жена, ползвала крема Lefery. Дали помага, колко помага, бързо ли действа, трайно ли е?
Аватар
Sewitko
нов

Мнениеот danidana » 12 Апр 2016, 10:05

Крем за бръчки ли? честно казано някой път ми писва от реклами и приказки. От друга страна може и да са си прави хората, ако са написали крем за бръчки - значи е така. Не е написано крем против бръчки, а има разлика нали? От две години купувам всякакви новости, засега все още мога да си го позволя, дано не остана без работа и да закъсам с финансите. И аз чета напоследък едни нови реклами, за този Лефери. Бил френски, не знам, може и да поръчам...
Аватар
danidana
нов

Мнениеот Sewitko » 03 Май 2016, 14:55

danidana написа:Крем за бръчки ли? честно казано някой път ми писва от реклами и приказки. От друга страна може и да са си прави хората, ако са написали крем за бръчки - значи е така. Не е написано крем против бръчки, а има разлика нали? От две години купувам всякакви новости, засега все още мога да си го позволя, дано не остана без работа и да закъсам с финансите. И аз чета напоследък едни нови реклами, за този Лефери. Бил френски, не знам, може и да поръчам...

поръчах го миналата седмица, надявам се утре да го получа...Дано да ми помогне, щото кремът не е от най-евтините....
Аватар
Sewitko
нов

Мнениеот danidana » 04 Май 2016, 17:40

значи, чакам твоето мнение...и на мен ми се искаше да го изпробвам, но реших , че ще изчакам с решението си;)
Аватар
danidana
нов

Мнениеот danidana » 18 Май 2016, 16:48

Sewitko написа:
danidana написа:Крем за бръчки ли? честно казано някой път ми писва от реклами и приказки. От друга страна може и да са си прави хората, ако са написали крем за бръчки - значи е така. Не е написано крем против бръчки, а има разлика нали? От две години купувам всякакви новости, засега все още мога да си го позволя, дано не остана без работа и да закъсам с финансите. И аз чета напоследък едни нови реклами, за този Лефери. Бил френски, не знам, може и да поръчам...

поръчах го миналата седмица, надявам се утре да го получа...Дано да ми помогне, щото кремът не е от най-евтините....

sewitko, какви са твоите впечатления??щото все още се чудя дали да го купя....пиши ми моля
Аватар
danidana
нов

Мнениеот Sewitko » 14 Юли 2016, 15:32

здравейте отново!
ами какво мога да кажа... ползвам го вече месец и половина, имам предвид дневния крем, защотоима и нощен,впечатлението ми е по -скоро добро. Виждам , че кожата ми е по-стегната и по- изгладена, малките бръчки под очите станаха по-плитки, но все още не мога да премахна тази голяма бръчка от челото... Не знам, дали въобще ще може с крема или само ботокс помага...
Аватар
Sewitko
нов

Мнениеот danidana » 22 Юли 2016, 18:31

аз пък най-накрая реших да го пробвам.Сам да питам, това ли е старницата?http://worldglobalnews.com/359/chlenove/vivese-senso-duo-wdt-807-b/?aid=80242 искам да се убедя , да не би да поръчам нещо фалшиво :oops:
Аватар
danidana
нов

Мнениеот simona321 » 09 Юни 2017, 20:37

Аз отдавна се отказах от подмладяващите кремове. Моите наблюдения са, че колкото и да са скъпи, нямат особено голям ефект. Вместо това реших да пробвам нещо модерно и ефективно - мезотерапия. Всъщност не го реших сама, а една приятелка ми подари процедура. Изключително съм доволна от специалистите в http://vanity.zone , които ми обърнаха внимание и ми обясниха всичко при първата процедурата. Заслужава си парите, кожата на лицето ми изглежда много по-добре.
Аватар
simona321
кандидат

Мнениеот ivafileva » Днес, 00:41

Може би си права. Има си центрове с модерна и скъпа апаратура, която върши чудеса.
ivafileva
нов

Начало  • Назад към Хубава жена