Кристиан Лубутен с луксозен лак за нокти за 675 долара

Кристиан Лубутен с луксозен лак за нокти за 675 долара

Най-новото предложение на френския дизайнер на...

Когато тренираме в дъжда - 7 съвета

Когато тренираме в дъжда - 7 съвета

Ако обичат да тренирате навън или да бягате в...

Стилът на Тейлър Суифт

Стилът на Тейлър Суифт

Тейлър Суифт е сред най-популярните млади звезди...

Съвети, когато избирате кухненска мивка

Съвети, когато избирате кухненска мивка

Когато дойде време да сменяте кухненското...

Благодарим за безвкусната храна, Мишел!

Благодарим за безвкусната храна, Мишел!

Американчета "благодариха"на Мишел Обама за...

Жените с широки бедра по-активни в секса

Жените с широки бедра по-активни в секса

Учените открили как физиката на жените може да...

Модератори: Bambulka, Rama

Мнениеот anjela123 » 05 Май 2009, 09:11

Аз ходя веднъж на 3 месеца, нямам нужда от по-често почистване :)
Изображение
Аватар
anjela123
кандидат

Мнениеот nediii » 05 Май 2009, 11:34

2 пъти годишно , защото няма смисъл от по-често - кожата ми е мнооого чувствителна и трудно се възстановява след стискането, много е суха и почти не ми се образуват черни точки и т.н. поддържам си лицето сама - маска за премахване на мъртвите клетки, лосион за суха и чувствителна кожа и няколко кремчта (всичко това, препоръчано от козметичката ми) :) и бих имала много чиста кожа, ако приятелят ми периодично не ме нажули с наболата си брада, след което се възстановявам 1 седмица :evil:
Аватар
nediii
нов

Мнениеот slance123 » 05 Май 2009, 17:30

Никога не съм ходила на козметик за почистване на кожата на лицето. В какво се състои процедурата? Ще ми е интересно да получа по-подробно инфо. :oops: :)
Аватар
slance123
вътрешен човек

Мнениеот Praskovka- mimito » 05 Май 2009, 17:32

Да бе да ти направят някоя алергия. това е за лелки с дебели мазни пори и черни точки.
Не е важно какво влиза в устата ти, а какво излиза от нея!

http://www.komar.org/bbq/bbq_grill_reci ... uirrel.jpg

http://img119.imageshack.us/img119/3432 ... 8b669a.gif
Аватар
Praskovka- mimito
наш човек

Мнениеот JennyR » 05 Май 2009, 17:43

Praskovka- mimito написа:Да бе да ти направят някоя алергия. това е за лелки с дебели мазни пори и черни точки.

Ох, пак ли ти...егати...има хора, които имат проблемна кожа и имат нужда от козметик :oops: не само лелките...ох, ти си много смотана била бе - аре разкарай се, че с твоя негативизъм вече дразниш... :twisted:
Always remember.... To hug. To love. To trust.
Аватар
JennyR
наш човек

Мнениеот fabiana » 05 Май 2009, 17:48

Джени, прасковката е голям пич, само се прави на лоша. :idea: Ще й свикнеш скоро, споко. :wink:
Иначе в това отношение е права-има много чувствителни кожи, които не се повлияват добре от козметик. :? Моята е такава и затова гледам да полагам повечко грижи за нея в домашни условия. :wink:
Не съжалявам за нищо, което ми се е случило - то ме е научило да познавам себе си по-добре. Оскар Уайлд
Аватар
fabiana
наш човек

Мнениеот JennyR » 05 Май 2009, 17:53

Явно... не я познавам...и не искам - да я знам...съжалявам - аз лично съм за дерматолог, а не да се ходи на козметик...просто тази госпожица или госпожа има все някви "хапливи фрази" във форума...все си мисля, че може да сме малко по-добре... :wink:

Съжалявам... :(
Аватар
JennyR
наш човек

Мнениеот fabiana » 05 Май 2009, 17:58

JennyR написа:Явно... не я познавам...и не искам - да я знам...съжалявам - аз лично съм за дерматолог, а не да се ходи на козметик...просто тази госпожица или госпожа има все някви "хапливи фрази" във форума...все си мисля, че може да сме малко по-добре... :wink:

Така е, опитва се да се прави на гадна, ама аз вярвам, че дълбоко в душата си е добър човек. :wink:
А ако имаш кожен проблем наистина е за предпочитане дерматолог пред козметик.Аз лично досега съм ходила на козметик около 5-6 пъти и никога не съм била доволна, да не каза направо, че съм си тръгвала силно разоарована.Ми то лицето ми след козметик на нищо не прилича-зачервено, подуто, абе ужас.След това 3-4 дни не мога да изляза навън.Затова казах, че има кожи, на които такива процедури не им понасят и моята е от тях затова :arrow: повечко грижи вкъщи.
Не съжалявам за нищо, което ми се е случило - то ме е научило да познавам себе си по-добре. Оскар Уайлд
Аватар
fabiana
наш човек

Мнениеот Praskovka- mimito » 05 Май 2009, 18:01

JennyR написа:Явно... не я познавам...и не искам - да я знам...съжалявам - аз лично съм за дерматолог, а не да се ходи на козметик...просто тази госпожица или госпожа има все някви "хапливи фрази" във форума...все си мисля, че може да сме малко по-добре... :wink:

Мило аз не съм виновна че лицето ти природно мяза на Гъз. Аз съм ти леля на 36 години съм и още на козметик не съм ходила щото се къпя с мляко като не мога да го продам на пункта и си стържа дърти краставици от градината и други работи за нежна кожа. Питай пичовете тука ква съм убава?
Съжалявам за теб!

Аватар
Praskovka- mimito
наш човек

Мнениеот JennyR » 05 Май 2009, 18:14

Praskovka- mimito написа:

Мило аз не съм виновна че лицето ти природно мяза на Гъз. Аз съм ти леля на 36 години съм и още на козметик не съм ходила щото се къпя с мляко като не мога да го продам на пункта и си стържа дърти краставици от градината и други работи за нежна кожа. Питай пичовете тука ква съм убава?
Съжалявам за теб!

Явно си красавица...но затова пък доста ограничена...не ми се занимава с теб...моля "фръцкай" и си навирай с тоя "задник" някъде с други госпожи(госпожици) - не ми се занимава с красавици и недоебани лелки - като теб... :x
Аватар
JennyR
наш човек

Мнениеот Praskovka- mimito » 05 Май 2009, 18:17

Мило тук всички пичове са мои...намиг

Аватар
Praskovka- mimito
наш човек

Мнениеот Десинце » 05 Май 2009, 18:28

ходила съм веднъж.. миналата година мисля, че беше ноември.. ами... освен, че после лицето ми беше в ужасни белези, подуто, червено за.. не знам седмица сигурно.от тогава забелязах, че започват да ми излизат повече и повече черни точки..
това, за което говори рачона ми го правиха и на мен ама.. слаба работа. направо все едно ме бяха били. освен това как болиииии и щипе и кво ли не :?
Аз помня в душата ми детска как вливаше ти любовта, която аз пазя до днеска, с която обичам сега. Виждам те в звездите над всеки град, чакай ме в друго време в друг свят.
Аватар
Десинце
приятел

Мнениеот liubownica » 05 Май 2009, 19:14

Десинце написа:ходила съм веднъж.. миналата година мисля, че беше ноември.. ами... освен, че после лицето ми беше в ужасни белези, подуто, червено за.. не знам седмица сигурно.от тогава забелязах, че започват да ми излизат повече и повече черни точки..
това, за което говори рачона ми го правиха и на мен ама.. слаба работа. направо все едно ме бяха били. освен това как болиииии и щипе и кво ли не :?

Имала съм подобно преживяване и имах фобия от подобни процедури. Слава Богу, че се навих да пробвам със сегашната ми козметичка, за да видя, че не всички са касапи.
Аватар
liubownica
вътрешен човек

Мнениеот Десинце » 05 Май 2009, 22:13

liubownica написа:
Десинце написа:ходила съм веднъж.. миналата година мисля, че беше ноември.. ами... освен, че после лицето ми беше в ужасни белези, подуто, червено за.. не знам седмица сигурно.от тогава забелязах, че започват да ми излизат повече и повече черни точки..

Имала съм подобно преживяване и имах фобия от подобни процедури. Слава Богу, че се навих да пробвам със сегашната ми козметичка, за да видя, че не всички са касапи.

не не, убедена съм, че не е от козметичката, защото знам, че е много способна, уредите и също са на ниво. просто кожата ми... :?
Аз помня в душата ми детска как вливаше ти любовта, която аз пазя до днеска, с която обичам сега. Виждам те в звездите над всеки град, чакай ме в друго време в друг свят.
Аватар
Десинце
приятел

Мнениеот slance123 » 07 Май 2009, 17:29

Деси, ти къде си ходила на козметик? Стана ми интересно. :)
Аватар
slance123
вътрешен човек

Мнениеот Десинце » 07 Май 2009, 19:29

slance123 написа:Деси, ти къде си ходила на козметик? Стана ми интересно. :)

в административния център до съда, на третия етаж. те са фризьорско студио и козметично студио в две съседни помещения. мога да ти дам номер ако те интересува. почистването е 25 лева. ако има друго питай :)
Аватар
Десинце
приятел

Мнениеот surikat » 08 Май 2009, 18:33

Хора,толкова ли са ви зле лицата,че не можете да се справите с тях сами.И да,това,че се справям не значи,че всички трябва да са като мен или аз като тях.И не бързаите да трошите кокалите на човек,само защото пише коментар,който на вас не ви изнася,както прочетох вече.А да споделя и за себе си все пак,аз също не ходя на козметик.Ексфолирам си лицето когато ми е кеф,мажа го,чистя го и то все сама в къщи.И си ми харесва :D Придружих една приятелка да иде на козметик,чаках я около 20 мин,след това на бегом се качихме в такси за вкъщи,понеже не може да си показва лицето на вън,за да не се замърси,имаше зачервявания,изглеждаше кофти след процедурата за почистване,направо в карцер да я бяха сложили да е изолирана,за да не стане някаква инфекция от процедурата която и правиха..Но тя имаше проблеми по лицето и разбирам,но повечето ходят на козметик от глезня не от друго :roll: Аз не бих отишла
Аватар
surikat
нов

Мнениеот slance123 » 09 Май 2009, 13:44

Деси, би ли ми обяснила малко по-подробно за процедурата? Правят ли маска след почистването на лицето? Аз съм ходила на козметик, но единствено за епилация. А, и аз като останалите малко се страхувам да отида при козметик за който нямам позитивни отзиви. Още повече, кожата на лицето ми е станала по-чувствителна и отпреди. И аз както една дама, която беше споменала, кожата ми се изрива от брадата на приятеля ми. Забелязах, че дори и добре да е обръснат пак ми се зачервява. :roll: Мисля да си взема Бочкото, пък дано попомогне малко.
Аватар
slance123
вътрешен човек

Мнениеот Didiii » 09 Май 2009, 18:58

Преди често посещавах козметик. Сега се справям добре сама. :wink:
Аватар
Didiii
наш човек

Мнениеот Ружa » 09 Май 2009, 20:39

Изобщо не съм ходила. Нямам и желание. :roll: Звучи страшно и болезнено :oops: А с пъпките се справям лесно, ако имам мотивация - просто спирам шоколада и другите сладки работи :roll:
Аватар
Ружa
наш човек

Мнениеот Маргарита » 09 Май 2009, 22:39

И аз така, Ружка. В осми клас ходих веднъж, но наистина не стана добре и оттогава не съм стъпвала :wink: Пък и кожата ми от само себе си се избистри, като след раждането стана кожа - мечта :D Грим не слагам. Поддръжката е следната: вечер - миене с какъвто и да е сапун и топла вода (докъм 27 г.), сутрин - няколко шепи студена вода. Между 27 и 31 г. вечер - миене със сапун Дав и топла вода, сутрин - няколко шепи студена вода. След 31 г.: вечер - миене с гел за лице, сутрин - няколко шепи студена вода и дневен крем за лице и околоочен. Сега съм на 33 г. и към днешна дата нямам никакви оплаквания :D

Но ключовата дума е "редовно". Няма случай да съм си легнала, без да си измия лицето - колкото и да ми се спи. Мисля, че не е нужно да се ходи на козметик, а просто да се спазва хигиена, а при нужда да се отиде при дерматолог и да се следват указанията му.
Маргарита
VIP

Мнениеот Ружa » 10 Май 2009, 00:03

Марги, аз не ги деля на години, но общо взето добрата хигиена е ключето. Сутрин задължително измиване на лицето със студена вода. Сега си спомних как майка ми и баба ми, Бог да я прости, се препираха дали с една или с две ръце да си го измия :haha: Щото водата беше ледена на село. Но не е имало спор, дали изобщо да го правя!
Вечерно време - задължително под душа и после само с вода преди лягане.

А нередовно съм практикувала и друго - тоал.мляко Кря-Кря и розова вода, други тоалетни млека, разни пилинг маски от ония, дето като изсъхнат и стават на люспа, маска с хума, други страшни маски.. Ако се сетя да си купя, може да се измия и със специален гел. Ако съм гримирана, макар и само спирала, задължително се сваля с мляко.. Великото ми откритие беше някаква спирала, която се измива под душа :P Не е сложно. :roll: Бе, в женска къща е така. Постоянно някоя има ново мазилце и трябва да се пробва :wink: 8) Сега съм на вълна „етерични масла“ :P Очаквайте чудеса :twisted:
Аватар
Ружa
наш човек

Мнениеот Маргарита » 10 Май 2009, 00:16

Ружa написа:
Вечерно време - задължително под душа и после само с вода преди лягане.

А аз под душа не мога да си мокря лицето - задушавам се :shock: След като си облека хавлията, си го мия отделно на чешмата (или няколко часа по-късно, ако не си лягам веднага след къпане). :lol: То си върви в комплект с миенето на зъбите и свалянето на лещите :wink:
Маргарита
VIP

Мнениеот Ружa » 10 Май 2009, 01:10

Маргарита написа:А аз под душа не мога да си мокря лицето - задушавам се :shock:

Тва е за „онази“ тема, със страшната баня :haha: Където Хриската не можеше да чува с ръкавици :joke:

Сега ме накара да се зачудя дали не си мия твърде често лицето? :roll:
Аватар
Ружa
наш човек

Мнениеот Десинце » 10 Май 2009, 11:55

slance123 написа:Деси, би ли ми обяснила малко по-подробно за процедурата? Правят ли маска след почистването на лицето? Аз съм ходила на козметик, но единствено за епилация. А, и аз като останалите малко се страхувам да отида при козметик за който нямам позитивни отзиви. Още повече, кожата на лицето ми е станала по-чувствителна и отпреди. И аз както една дама, която беше споменала, кожата ми се изрива от брадата на приятеля ми. Забелязах, че дори и добре да е обръснат пак ми се зачервява. :roll: Мисля да си взема Бочкото, пък дано попомогне малко.

правят всичко необходимо, маски, кремчета, минава ти лицето с един уред след почистването, с който лекичко щипи, като ток, но съвсем слабо. каза, че това затваря порите. самото почистване е много болезнено обаче :cry:
Аватар
Десинце
приятел

ПредишнаСледваща

Начало  • Назад към Хубава жена