Дънки според фигурата

Дънки според фигурата

Любима дреха за ежедневието, дънките присъстват...

Какво говори за здравето ви консистенцията на менструалната кръв?

Какво говори за здравето ви консистенцията на менструалната кръв?

Менструалната кръв е съвсем различна от тази,...

Как да предпазим децата от летните горещини?

Как да предпазим децата от летните горещини?

Какви предпазни мерки трябва да предприемем...

Как да се грижите за кожените мебели?

Как да се грижите за кожените мебели?

Ако обмисляте да си купите кожени мебели или...

Тайландско семейство живя месеци под покрив, разрушен от защитено дърво

Тайландско семейство живя месеци под покрив, разрушен от защитено дърво

Семейство в Тайландската провинция Каласин беше...

Жегите в Гърция може да надхвърлят рекорда от 2007

Жегите в Гърция може да надхвърлят рекорда от 2007

Големите горещини в Гърция през последните дни...

Модератор: vesal

Мнениеот Valio_Sf » 31 Май 2017, 23:02

Реших да напиша една тема в този раздел,защото все пак съм мъж и този форум поначало май е женски.Но нещата не трябва да се делят на женски и мъжки.
Ще споделя какви са моите хобита за последните години.Най-напред ще започна с телевизията,защото не може без телевизия.За последните 4 години имам претенции,че гледам италианското футболно първенство.Нарича се Серия А.Изключително зрелищни мачове,падат много голове,не е както е било едно време в Италия защитен футбол с малко голове.Италианското първенство е много интересно,аз научих много футболисти,треньори,стадиони,съдии.Най-интересен беше сезон 2014/2015.Аз никога не съм бил футболен запалянко,а съм гледал футбол като един любител и така съм научил много неща.Спортът и особено футболът са развлекателни неща за зрителите.Очаквах с интерес в събота и неделя вечер мачовете от 21:45 ч. вечерта.Естествено си приготвям вечеря,няма да гледаме гладни мача.Отварям една хубава бира и ето какво да искаме повече : -) Гледал съм доста мачове и от 16:00 ч.,но най-вълнуващо си е вечерта.Например в неделя вечер някое мега-дерби като Милан-Интер.Нарича се Дерби Де Ла Мадонина.
Така че италианското първенство е много интересно,има много интригуващи дербита и това го казвам като зрител,който се е убедил вече няколко години.
Що се отнася до другите мои хобита,обичам да чета книги и това ми е едно любимо занимание.Сега съм на вълна любовно изкуство.Но е хубаво човек да чете разнообразна литература,за да не затъпява : D Чета и вестници,но то почти нищо в тях не става за четене.Освен да прегледаш вестника,да прочетеш нещо и да си избършеш...досещате се какво : D Но иначе ми е интересна здравната рубрика като тема във вестниците.Има полезни и интересни рубрики,които следя и които си заслужават.
В края на краищата всеки чете това,което му е интересно.Но явно на много хора четенето им се струва скучно занимание.Явно защото не влагат ентусиазъм.Дали ще четеш книга,списание или вестник,не вникваш ли в думите,няма смисъл.Всяко едно хоби и занимание се нуждае от ентусиазъм според мен.
Всъщност аз горе започнах с телевизията и аз въртя няколко любими телевизии-това са RING,24 Kitchen и Тянков Фолк.Обожавам българска фолклорна музика.
По телевизията има и някои много интересни реалити предавания и сериали.
Обичам да пия кафе и да се разхождам,това също го считам за хоби.
А какви са вашите хобита ?!
Valio_Sf
нов

Мнениеот Viksss » 01 Юни 2017, 00:58

Тва е готина тема,и аз имам много хобита даже не ми стига време за всичките хах,футбол гледам обаче повече испански и английски футбол,фен съм на Барса и на Меси естествено,обаче много повече ме кефи бокса там съм спец ,сигурно 1000 пъти съм гледал мачовете на Мохамед Али,Джо Фрейзър,Големия Джордж Форман,Листън,Лари Холмс,Тайсън,Рой Джоунс и сега се надявам пак Кличко да си върне титлата,не че не ме кефи AJ суперяк е и много техничен и се получи супер мач,обаче трябва много здрава подготовка срещу претендентите,още повече че сред тях са Тайсън Фюри който е абсолютен изрод и Уайлдър,който пък си е животно ,страшна мелница.Абе ще видим наесен.Киноман съм,фен съм на филмите и книгите на ужасите,изграя баскет,преди карах скейт ама го подарих на едно лапе,кефи ме катеренето,спортната стрелба,колекционирам ножове,обичам да пътувам ,и тва е общо взето,мога да рисувам и то без да ме е учил никой ама не ми остава време,изобщо съм всестранно развит :unibrow:
Аватар
Viksss
нов

Мнениеот Valio_Sf » 01 Юни 2017, 04:21

Ее много се радвам,че вече има мнение на някой.Очевидно Викс си голям фен на спорта.Аз никога не съм бил кой знае какъв фен на спорта.Боксът е много груб спорт.Макар че съм гледал там ММА ли му казват,нали дават Бойни вечери по телевизията.Според мен освен футбол и волейболът е много хубав спорт.
И аз едно време съм гледал много английското първенство по футбол,аз така се запалих по футбола въобще.Преди няколко години едно лято гледах доста и българското първенство и никога не съм предполагал,че е толкова интересно.А и други европейски първенства.
Но италианското ми стана любимо.Мъчно ми е,че свърши сезон 2016/2017.Жалко,че Палермо на Ивайло Чочев изпадна в Серия Б.Все пак шампионата е много интересен.
Valio_Sf
нов

Мнениеот pepimili » 13 Юни 2017, 16:13

Винаги съм имала хобита. От скоро съм много запалена по ароматерапията и се запасявам със необходимите масла и ароматни свещи :lol:
https://relaxzona.bg/index.php?route=pr ... ry&path=72
Никой не е перфектен, докато не се влюбиш в него!
https://www.nestlechoco.bg/
Аватар
pepimili
нов

Начало  • Назад към Мъжки работи