Най-добрият начин да се извиним

Най-добрият начин да се извиним

В неделя, на 26 февруари, е Сирни Заговезни, ден, на...

5 основни причини за надебеляване след операция

5 основни причини за надебеляване след операция

Защо човек надебелява след операция?...

ИГРА: Прах, гел или капсули за пране?

ИГРА: Прах, гел или капсули за пране?

Тази седмица ви питаме с какво перете - прах за...

Красиви съвети със свинска мас

Красиви съвети със свинска мас

Свинската мас е широко използвана съставка в...

Мерил Стрийп и Карл Лагерфелд в лют спор за рокля за "Оскар"-ите

Мерил Стрийп и Карл Лагерфелд в лют спор за рокля за "Оскар"-ите

В последните дни се разиграва луд скандал между...

Джордж Клуни и бременната Амал на Сезарите

Джордж Клуни и бременната Амал на Сезарите

Джордж Клуни заведе съпругата си Амал на...

Модератори: Rama, vesal

Мнениеот Veronica » 16 Фев 2017, 02:56

Здравейте,
Пиша в този форум,защото съм доста объркана и имам нужда от съветът на някой непознат. Имам връзка с момче 9 години по-голямо,вече 5 години. В началото ВС беше ОК.Учудих се защо не беше много настоятелен за секс,както ВС други. Но с времето свикнах да не получавам комплименти на всеки час, да не чувам колко го възбуждам по време на секс, да няма щурото тук и тук и там секс.. Правехме го само по един,два най -много 3 начина. След
Може би 3 години или дори 4 започнах да изричам някой думи като "лизане" което не практикувахме. Така подхващайки темата отдалеко съм опитвала да поискам ,след отг :" аз сърдя ли се че не винаги ти се правят свирки,не даже гледам да не ти и искам много много "
Смея да твърдя че 85 даже 90% от ВС пъти съм правела това,даже много от тях са били в започването и за финала на секса. Обичам го и незнам как да се справя с това. Всеки ден живея с мисълта че той никога няма да се промени,правих и продължавам да се опитвам да правя къкво ли не, но не и не и неее. Преди него съм била с 2 момчета и с едното ОК а с другото прекалено ОК . Преди година му изневерих и то защото от една страна ме обиди с нещо странично,от друга страна имах нужда от нормален секс с ВС му видове и от трета страна за да видя дали наистина както казва той немога да го предразположа.. И за жалост видях че мога ,ако неможех щях да се науча а сега нз какво да направя. Разбирайки за другото момче ми каза още по ужасяващо нещо"аз няма да лижа там където е бил х*я на едикой си" . Имам нужда от съвет, движенията му дишането му начина по които ми показва нещо ,доли ( това е плюшена овца) с която заспивам и той говори все едно тя говори много сладко и ВС което ме кара да го обичам и спомените За тези моменти ме пронизват когато искам да го оставя и немога само заради секса да го направя... Изневярата не ми помогна и не би ми помонала защото имам ценностна система която прави достойнството ми накърнено от нея независимо аз или той изневерява. Той казва че и с най грозната циганка да е важното е да го кара да се чувства добре,затова няма да обяснявам че съм красива и ВС др което би могло да е причина ако го няма в мен. Не искам да загубя нито него но не искам да губя и себе си, а така не съм добре постоянно съм нервна дразня ревността му нарочно и правя неща които не са присъщи за мен и незнам какво да правя
Veronica
нов

Мнениеот Bambulka » 19 Фев 2017, 09:03

Перманентното ти неудовлетворение рано или късно ще доведе до раздялата ви. Ти и сега си недоволна, а знай, че сексът от тук насетне ще се случва все по-рядко и все по-рутинно. Това, че вече си пристъпила и към изневяра доказва, че не си готова на компромиси и затова няма друг вариант освен да търсиш всичко, което ти липсва в тази връзка, другаде. Направи го по-скоро, за да не си губите повече времето.
Щастието е добро здраве и лоша памет!
Аватар
Bambulka
наш човек

Начало  • Назад към Интимно