6 мита за секса и интимното окосмяване

6 мита за секса и интимното окосмяване

Интимната прическа е тема, за която се говори...

8 неща, на които всеки баща трябва да научи сина си

8 неща, на които всеки баща трябва да научи сина си

Въпреки че мнозина смятат, че майката е тази,...

5 грешки, които допускаме с молива за очи

5 грешки, които допускаме с молива за очи

Моливът за очи е сред най-обичаните козметични...

Боливуд тренировка

Боливуд тренировка

Какво представлява Боливуд тренировката? Колко...

Най-продаваната спирала на Estee Lauder на невероятна цена

Най-продаваната спирала на Estee Lauder на невероятна цена

Миглите, за които винаги сте мечтали!

Вземете най-продавания фон дьо тен на страхотна цена!

Вземете най-продавания фон дьо тен на страхотна цена!

Върнете стария си фон дьо тен и вземете...

Модератори: Rama, vesal

Мнениеот alron » 12 Май 2017, 02:07

Здравейте,

От няколко месеца имам приятелка, но при полов акт усещам много силна и отблъскваща миризма. Не мога да кажа точно на какво е, но не е на "риба", или аз поне така мисля, според това което четок.

Изчетох доста по темата или поне колкото съм успял да прочета от търсенето ми в интернет. Винаги ли трябва да е свързано с някоя болест, инфекция или микроорганизми и т.н. ... ?
Има ли възможност това да е натурално !?

Спомням си преди години имах същия случай с друго момиче, същото и забелязвам сега, когато се възбуди и вагината отпуска свой секрет. Този секрет както и в предишния случай е бял на цвят, а като изсъхне някъде по мен става и на маслени топчета. Мисля, че от това идва миризмата, но не мога да преценя.

Много е странно, защото съм правил и френска, а тогава не усещам никаква миризма или вкус. Само като бутна и остане по мен, тогава.

Всичко е много добре между нас, но искам да оправим този проблем. Не съм й казал. Срам ме е да й кажа. Дори и не знам как да подходя в ситуацията, как да й кажа... Много неловко. Не искам да я нараня или отблъсна, но искам това да се оправи. А и мисля, че няма да намеря подходящия похват за да й го кажа, понеже съм нетактичен.

Моля за съвети.

Благодаря предварително!
Аватар
alron
нов

Мнениеот KFresh » 12 Май 2017, 07:51

Това, което описваш, звучи като бяло течение...но не съм лекар, все пак.
Да отиде на лекар приятелката ти...така или иначе един преглед (дори само профилактичен) няма да ѝ е излишен. А ти говори с нея спокойно за тези неща - след като се чувствате достатъчно пораснали и зрели да правите секс, трябва да можете и да говорите по темата. Ако приятелката ти нещо се троска или обижда - това би говорило доста зле за нея като човек...а ти, така или иначе, трябва да я прецениш и като характер, за да вземеш решение дали да си с нея.
Аватар
KFresh
наш човек

Мнениеот Bambulka » 12 Май 2017, 09:32

alron написа:Здравейте,

От няколко месеца имам приятелка, но при полов акт усещам много силна и отблъскваща миризма. Не мога да кажа точно на какво е, но не е на "риба", или аз поне така мисля, според това което четок.

Изчетох доста по темата или поне колкото съм успял да прочета от търсенето ми в интернет. Винаги ли трябва да е свързано с някоя болест, инфекция или микроорганизми и т.н. ... ?
Има ли възможност това да е натурално !?

Спомням си преди години имах същия случай с друго момиче, същото и забелязвам сега, когато се възбуди и вагината отпуска свой секрет. Този секрет както и в предишния случай е бял на цвят, а като изсъхне някъде по мен става и на маслени топчета. Мисля, че от това идва миризмата, но не мога да преценя.

Много е странно, защото съм правил и френска, а тогава не усещам никаква миризма или вкус. Само като бутна и остане по мен, тогава.

Всичко е много добре между нас, но искам да оправим този проблем. Не съм й казал. Срам ме е да й кажа. Дори и не знам как да подходя в ситуацията, как да й кажа... Много неловко. Не искам да я нараня или отблъсна, но искам това да се оправи. А и мисля, че няма да намеря подходящия похват за да й го кажа, понеже съм нетактичен.

Моля за съвети.

Благодаря предварително!

Щом при орален секс не мирише, едва ли става въпрос за болестно състояние.
Не те съветвам да Й казваш каквото и да било, защото това би я обидило много, а да не говорим, че е възможно да Й насади траен комплекс за малоценност като жена.
Започни промяната от себе си като на първо време не оставяш онзи вагинален секрет да остава задълго по теб, а още повече да засъхва и да се превръща в маслени топчета. Признавам се, че това твое описание ме втрещи, защото елементарните хигиенни навици изискват преди и след секс да се мине през душ. Или както би казал на баба Злата шурея Й: "Подмивай се бе, момче!" 8)
Щастието е добро здраве и лоша памет!
Аватар
Bambulka
наш човек

Мнениеот alron » 12 Май 2017, 21:00

@Bambulka Мисля, че не ме разбрахте правилно и не мога да си представя как изобщо сте допуснали такива мисли в главата си.
Ставаше въпрос, че когато отида да се измия след половия акт, и забелязвам тези бели маслени топчета от леко засъхнал бял секрет. Иначе при полов акт 15-20-30 минути, няма как да не засъхне поне малко. Естествено, че след това се мия. Да кажем, че съм започнал от себе си. Дайте ми друг съвет.

Благодаря на участниците включили се в тази форум тема досега!
Аватар
alron
нов

Начало  • Назад към Интимно