Как да използваме Алое вера в домашната козметика?

Как да използваме Алое вера в домашната козметика?

Алое вера е една от най-популярните съставки за...

Кайсии – защо са толкова полезни?

Кайсии – защо са толкова полезни?

Кайсиите са сред любимите ни летни плодове. Те са...

Организация на перално помещение

Организация на перално помещение

Напоследък отделянето на пералнята в...

Какво да гледаме, когато избираме бански

Какво да гледаме, когато избираме бански

Да изглеждаме перфектно на плажа е мисия номер 1...

Бабка припечели от секс на плажа

Бабка припечели от секс на плажа

Любопитна и показателна развръзка получи...

Къде се правят най-много селфита?

Къде се правят най-много селфита?

Най-големите почитатели на селфи-манията са във...

Модератор: Rama

Мнениеот walkiria » 11 Май 2012, 12:09

Imam edin vypros: vyzmojno li e poradi pritesneniq (stres) da ne moga da zabemeneq? Vinagi sym si mislela, 4e nqma da e trudno v momenta, v koito re6a, no sega ustanovqvam, 4e ne se polu4ava. (ne znam dali e zaradi kista na qi4nika ili psihologi4eski) Imam kista na ediniq qi4nik, no lekarkata kaza, 4e ne bilo zadyljitelno tova da e problema. Ot isvestno vreme sym pod stres, a sega i malko se vmania4ih v zabremenqvaneto i izpitvam strah da ne bi da ne moga da zabremeneq izob6to...
Аватар
walkiria
нов

Мнениеот Elena881 » 12 Май 2012, 01:02

Принципно има много фактори, които могат да повлияят върху зачеването. Ако имате проблеми е нужно да следите оволацията (да не се спускам в дълги обяснения кога е най-подходящо за зачеване).

Може да нямате проблем, но ако до месец два не сте успели може да потърсите помощ от лекар, проблема не е задължително да е в жената може и да е в мъжа!
Аватар
Elena881
нов

Мнениеот squirtka83 » 15 Май 2012, 10:25

Elena881 написа:Може да нямате проблем, но ако до месец два не сте успели може да потърсите помощ от лекар, проблема не е задължително да е в жената може и да е в мъжа!

Месец, два? :lol: Има хиляди случаи с абсолютно здрави двойки, които с месеци, дори година, не могат да забременеят. Месец-два е несериозно! Не става толкова лесно все пак, въпреки че познавам момичета, които тъкмо решаваха да бебеправят и забременяваха още първия път :lol:
Аватар
squirtka83
приятел

Мнениеот Bridge » 18 Май 2012, 10:05

walkiria написа:Imam edin vypros: vyzmojno li e poradi pritesneniq (stres) da ne moga da zabemeneq? Vinagi sym si mislela, 4e nqma da e trudno v momenta, v koito re6a, no sega ustanovqvam, 4e ne se polu4ava. (ne znam dali e zaradi kista na qi4nika ili psihologi4eski) Imam kista na ediniq qi4nik, no lekarkata kaza, 4e ne bilo zadyljitelno tova da e problema. Ot isvestno vreme sym pod stres, a sega i malko se vmania4ih v zabremenqvaneto i izpitvam strah da ne bi da ne moga da zabremeneq izob6to...

А на колко години сте? Партньорът ви иска ли също?
Аватар
Bridge
наш човек

Мнениеот Stilezza » 22 Май 2012, 16:21

:!:
Последна промяна Stilezza на 20 Авг 2012, 11:40, променена общо 1 път
Аватар
Stilezza
нов

Мнениеот Bridge » 22 Май 2012, 16:24

Stilezza написа:[трябват повече дечица на тази нашата клета държава...

Много ми се иска да коментирам последното изречение по повод "клетата" държава, която чудно си обгрижва децата, но по-добре да си замълча, че това не е за тази тема.
Аватар
Bridge
наш човек

Мнениеот walkiria » 25 Май 2012, 19:06

Благодаря на всички вас за отговорите! Оказва се, че всъщност съм забременяла предишния месец! Няма такова щастие! Сега само се надявам всичко с бебока да е наред! Успех на всички!
Аватар
walkiria
нов

Мнениеот mariq357 » 19 Авг 2012, 13:24

Здравейте ще бъда благодарна ако ми отговорите-правих аборт на 16.07,след това имах полов акт на 27.07 и пих веднага ескапел,но два дни правих тест за бременност и се появява бледа втора черта,дали може да съм пак забременяла или теста показва от предишната бременност,тъй като са минали 4 седмици и 3 дни.Благодаря ви
Аватар
mariq357
нов

Мнениеот Викторияreal » 19 Авг 2012, 14:44

абе, има ли място, където да не си постнала?
Аватар
Викторияreal
наш човек

Мнениеот Stilezza » 20 Авг 2012, 10:20

:!:
Последна промяна Stilezza на 20 Авг 2012, 11:41, променена общо 1 път
Аватар
Stilezza
нов

Мнениеот Bridge » 20 Авг 2012, 10:59

Момичето може да остане без деца заради тъпотиите, които прави.
Не виждам защо да съм мека с някого, който изобщо не осъзнава какво върши, какви са последиците и какво си причинява заради едно чу**не.
То човек затова има глава на раменете си да мисли с нея.
И какво, утре ако и се размине, тъкмо да се успокои до следващия път ли?
Аватар
Bridge
наш човек

Мнениеот пухчо3 » 23 Авг 2012, 13:49

здравейте мами...някои може ли да ми каже какви други симптоми на бременност може да има освен гадене,сънливост и т.н....много ми е притеснено защото цикъла ми трябваше да ми доиде на 18юли а сега сме 23 август и не ми е дошло..миналия месец ми свърши на 21 и на 22 искахме да пробваме с моя приятел за бебче и съм притеснена дали е станало нещо....а по принцип преди цикъл гърдите ме болят много а сега не ме болят когато трябваше да ми доиде...боли ме само корема като преди цикъл но не ми идва...имам голям апетит,гадене,подут корем,сънливост често пишкане и се изморявам лесно.....според вас дали съм бременна или не...знам,че ще кажете да си направя тест но ме е страх да не се разочаровам и бих искала да исчакам до крач на месеца да видя дали изобщо ще ми доиде и тогава...но молоя ви кажете вашето мнение.. [/i]
Аватар
пухчо3
нов

Мнениеот Hris » 23 Авг 2012, 14:11

пухчо3 написа:здравейте мами...

:haha: :joke:
По темата: нямам идея как след повече от месец закъснение не си отишла на лекар :shock: Поне тест прави ли си :idea:
Аватар
Hris
наш човек

Мнениеот Bridge » 23 Авг 2012, 14:14

пухчо3 написа:здравейте мами...някои може ли да ми каже какви други симптоми на бременност може да има освен гадене,сънливост и т.н....много ми е притеснено защото цикъла ми трябваше да ми доиде на 18юли а сега сме 23 август и не ми е дошло..миналия месец ми свърши на 21 и на 22 искахме да пробваме с моя приятел за бебче и съм притеснена дали е станало нещо....а по принцип преди цикъл гърдите ме болят много а сега не ме болят когато трябваше да ми доиде...боли ме само корема като преди цикъл но не ми идва...имам голям апетит,гадене,подут корем,сънливост често пишкане и се изморявам лесно.....според вас дали съм бременна или не...знам,че ще кажете да си направя тест но ме е страх да не се разочаровам и бих искала да исчакам до крач на месеца да видя дали изобщо ще ми доиде и тогава...но молоя ви кажете вашето мнение.. [/i]

Тоест, трябва да ти кажем, че си бременна, за да не те разочароваме?
Аватар
Bridge
наш човек

Мнениеот пухчо3 » 23 Авг 2012, 14:20

хахх....ами не съм си направила още...реших да исчакам до края на месеца...и тогава тест...при вас ставало ли е така преди цикъл да не ви болят гърдите :oops:
Аватар
пухчо3
нов

Мнениеот пухчо3 » 23 Авг 2012, 14:21

тази бременност ако има такава де ми е за първи път и затова толкова питам :D
Аватар
пухчо3
нов

Мнениеот Hris » 23 Авг 2012, 15:22

пухчо3 написа:хахх....ами не съм си направила още...реших да исчакам до края на месеца...и тогава тест...при вас ставало ли е така преди цикъл да не ви болят гърдите :oops:

Ти добре ли си :roll:
Закъснява ти с 35-36 дни и чакаш още да си правиш тест?
Ако си бременна си почти в третия месец, трябва да се пият някакви хапчета, да те види лекар ... и т.н.
Аватар
Hris
наш човек

Мнениеот Донито » 24 Авг 2012, 08:10

Hris написа:
пухчо3 написа:хахх....ами не съм си направила още...реших да исчакам до края на месеца...и тогава тест...при вас ставало ли е така преди цикъл да не ви болят гърдите :oops:

Ти добре ли си :roll:
Закъснява ти с 35-36 дни и чакаш още да си правиш тест?
Ако си бременна си почти в третия месец, трябва да се пият някакви хапчета, да те види лекар ... и т.н.

Според мен, ако е отговорна към здравето си жена, досега ЗАДЪЛЖИТЕЛНО е трябвало да посети лекар!!! Закъснението на цикъла, както знаете, може да не е заради бременност, а заради други здравословни проблеми. Все пак и пожелавам да е бременна.
Аватар
Донито
наш човек

Мнениеот Bridge » 24 Авг 2012, 09:52

Добре де, не шашкайте момичето, минало е колко-няма и седмица откакто и закъснява? Задължително е трябвало да посети лекар, кога? На 2рия ден от закъснението ли? Понякога цикъла закъсняява с по няколко дни, така както може и да избърза.
Време е за тест, и след това и за час при гинеколог.
Аватар
Bridge
наш човек

Мнениеот Донито » 24 Авг 2012, 10:05

Bridge написа:Добре де, не шашкайте момичето, минало е колко-няма и седмица откакто и закъснява? Задължително е трябвало да посети лекар, кога? На 2рия ден от закъснението ли? Понякога цикъла закъсняява с по няколко дни, така както може и да избърза.

Бридж, трябвало е да и дойде на 18.07, а сега сме 24.08. Поне тя така казва.
Аватар
Донито
наш човек

Мнениеот Bridge » 24 Авг 2012, 10:08

Донито написа:
Bridge написа:Добре де, не шашкайте момичето, минало е колко-няма и седмица откакто и закъснява? Задължително е трябвало да посети лекар, кога? На 2рия ден от закъснението ли? Понякога цикъла закъсняява с по няколко дни, така както може и да избърза.

Според мен последния и цикъл е бил миналия месец, и е трябвало да и дойде към 18ти август, просто погрешно се е изразила.
Аватар
Bridge
наш човек

Мнениеот Донито » 24 Авг 2012, 10:19

Bridge написа:
Донито написа:

Според мен последния и цикъл е бил миналия месец, и е трябвало да и дойде към 18ти август, просто погрешно се е изразила.

Може и така да е. Тя се е изразила погрешно и аз съм я разбрала така. Ако наистина е трябвало да и дойде към 18 август, вече е друго. Да си вземе един тест, да види резултата и ако трябва, да посети лекар.
Аватар
Донито
наш човек

Мнениеот Викторияreal » 24 Авг 2012, 18:52

докато иЗчаква, аз тайно се надявам да се научи да пише , преди да учи някой друг......
Аватар
Викторияreal
наш човек

Мнениеот пухчо3 » 24 Авг 2012, 21:16

syjalqvam,4e pisha taka no ne se zadyrjam mnogo pred komputyra...dnes hodih pri genekolog i sym bremenna v 5g.s...mnogo se radvam :)
Аватар
пухчо3
нов

Мнениеот Донито » 27 Авг 2012, 07:54

Честито Пухчо. Желая ти лека и безпроблемна бременност.
Аватар
Донито
наш човек

Начало  • Назад към Бременност и раждане