5 задължителни връхни дрехи за есента

5 задължителни връхни дрехи за есента

Винаги трябва да сме готови за капризите на...

Биодиета – 4 килограма за 1 месец

Биодиета – 4 килограма за 1 месец

Има начин да отслабнете, без да гладувате. Трябва...

Хартиени лампи за арт декор

Хартиени лампи за арт декор

Хартиените лампи са все по-често срещани в...

Оралният секс трябва да е желан и от жената

Оралният секс трябва да е желан и от жената

Не всички мъже си приличат при "френската любов",...

Клюките подобряват самочувствието

Клюките подобряват самочувствието

Папа Франциск наскоро предупреди, че говоренето...

Модератор: Rama

Мнениеот walkiria » 11 Май 2012, 12:09

Imam edin vypros: vyzmojno li e poradi pritesneniq (stres) da ne moga da zabemeneq? Vinagi sym si mislela, 4e nqma da e trudno v momenta, v koito re6a, no sega ustanovqvam, 4e ne se polu4ava. (ne znam dali e zaradi kista na qi4nika ili psihologi4eski) Imam kista na ediniq qi4nik, no lekarkata kaza, 4e ne bilo zadyljitelno tova da e problema. Ot isvestno vreme sym pod stres, a sega i malko se vmania4ih v zabremenqvaneto i izpitvam strah da ne bi da ne moga da zabremeneq izob6to...
Аватар
walkiria
нов

Мнениеот Elena881 » 12 Май 2012, 01:02

Принципно има много фактори, които могат да повлияят върху зачеването. Ако имате проблеми е нужно да следите оволацията (да не се спускам в дълги обяснения кога е най-подходящо за зачеване).

Може да нямате проблем, но ако до месец два не сте успели може да потърсите помощ от лекар, проблема не е задължително да е в жената може и да е в мъжа!
Аватар
Elena881
нов

Мнениеот squirtka83 » 15 Май 2012, 10:25

Elena881 написа:Може да нямате проблем, но ако до месец два не сте успели може да потърсите помощ от лекар, проблема не е задължително да е в жената може и да е в мъжа!

Месец, два? :lol: Има хиляди случаи с абсолютно здрави двойки, които с месеци, дори година, не могат да забременеят. Месец-два е несериозно! Не става толкова лесно все пак, въпреки че познавам момичета, които тъкмо решаваха да бебеправят и забременяваха още първия път :lol:
Аватар
squirtka83
приятел

Мнениеот Bridge » 18 Май 2012, 10:05

walkiria написа:Imam edin vypros: vyzmojno li e poradi pritesneniq (stres) da ne moga da zabemeneq? Vinagi sym si mislela, 4e nqma da e trudno v momenta, v koito re6a, no sega ustanovqvam, 4e ne se polu4ava. (ne znam dali e zaradi kista na qi4nika ili psihologi4eski) Imam kista na ediniq qi4nik, no lekarkata kaza, 4e ne bilo zadyljitelno tova da e problema. Ot isvestno vreme sym pod stres, a sega i malko se vmania4ih v zabremenqvaneto i izpitvam strah da ne bi da ne moga da zabremeneq izob6to...

А на колко години сте? Партньорът ви иска ли също?
Аватар
Bridge
наш човек

Мнениеот Stilezza » 22 Май 2012, 16:21

:!:
Последна промяна Stilezza на 20 Авг 2012, 11:40, променена общо 1 път
Аватар
Stilezza
нов

Мнениеот Bridge » 22 Май 2012, 16:24

Stilezza написа:[трябват повече дечица на тази нашата клета държава...

Много ми се иска да коментирам последното изречение по повод "клетата" държава, която чудно си обгрижва децата, но по-добре да си замълча, че това не е за тази тема.
Аватар
Bridge
наш човек

Мнениеот walkiria » 25 Май 2012, 19:06

Благодаря на всички вас за отговорите! Оказва се, че всъщност съм забременяла предишния месец! Няма такова щастие! Сега само се надявам всичко с бебока да е наред! Успех на всички!
Аватар
walkiria
нов

Мнениеот mariq357 » 19 Авг 2012, 13:24

Здравейте ще бъда благодарна ако ми отговорите-правих аборт на 16.07,след това имах полов акт на 27.07 и пих веднага ескапел,но два дни правих тест за бременност и се появява бледа втора черта,дали може да съм пак забременяла или теста показва от предишната бременност,тъй като са минали 4 седмици и 3 дни.Благодаря ви
Аватар
mariq357
нов

Мнениеот Викторияreal » 19 Авг 2012, 14:44

абе, има ли място, където да не си постнала?
Аватар
Викторияreal
наш човек

Мнениеот Stilezza » 20 Авг 2012, 10:20

:!:
Последна промяна Stilezza на 20 Авг 2012, 11:41, променена общо 1 път
Аватар
Stilezza
нов

Мнениеот Bridge » 20 Авг 2012, 10:59

Момичето може да остане без деца заради тъпотиите, които прави.
Не виждам защо да съм мека с някого, който изобщо не осъзнава какво върши, какви са последиците и какво си причинява заради едно чу**не.
То човек затова има глава на раменете си да мисли с нея.
И какво, утре ако и се размине, тъкмо да се успокои до следващия път ли?
Аватар
Bridge
наш човек

Мнениеот пухчо3 » 23 Авг 2012, 13:49

здравейте мами...някои може ли да ми каже какви други симптоми на бременност може да има освен гадене,сънливост и т.н....много ми е притеснено защото цикъла ми трябваше да ми доиде на 18юли а сега сме 23 август и не ми е дошло..миналия месец ми свърши на 21 и на 22 искахме да пробваме с моя приятел за бебче и съм притеснена дали е станало нещо....а по принцип преди цикъл гърдите ме болят много а сега не ме болят когато трябваше да ми доиде...боли ме само корема като преди цикъл но не ми идва...имам голям апетит,гадене,подут корем,сънливост често пишкане и се изморявам лесно.....според вас дали съм бременна или не...знам,че ще кажете да си направя тест но ме е страх да не се разочаровам и бих искала да исчакам до крач на месеца да видя дали изобщо ще ми доиде и тогава...но молоя ви кажете вашето мнение.. [/i]
Аватар
пухчо3
нов

Мнениеот Hris » 23 Авг 2012, 14:11

пухчо3 написа:здравейте мами...

:haha: :joke:
По темата: нямам идея как след повече от месец закъснение не си отишла на лекар :shock: Поне тест прави ли си :idea:
Аватар
Hris
наш човек

Мнениеот Bridge » 23 Авг 2012, 14:14

пухчо3 написа:здравейте мами...някои може ли да ми каже какви други симптоми на бременност може да има освен гадене,сънливост и т.н....много ми е притеснено защото цикъла ми трябваше да ми доиде на 18юли а сега сме 23 август и не ми е дошло..миналия месец ми свърши на 21 и на 22 искахме да пробваме с моя приятел за бебче и съм притеснена дали е станало нещо....а по принцип преди цикъл гърдите ме болят много а сега не ме болят когато трябваше да ми доиде...боли ме само корема като преди цикъл но не ми идва...имам голям апетит,гадене,подут корем,сънливост често пишкане и се изморявам лесно.....според вас дали съм бременна или не...знам,че ще кажете да си направя тест но ме е страх да не се разочаровам и бих искала да исчакам до крач на месеца да видя дали изобщо ще ми доиде и тогава...но молоя ви кажете вашето мнение.. [/i]

Тоест, трябва да ти кажем, че си бременна, за да не те разочароваме?
Аватар
Bridge
наш човек

Мнениеот пухчо3 » 23 Авг 2012, 14:20

хахх....ами не съм си направила още...реших да исчакам до края на месеца...и тогава тест...при вас ставало ли е така преди цикъл да не ви болят гърдите :oops:
Аватар
пухчо3
нов

Мнениеот пухчо3 » 23 Авг 2012, 14:21

тази бременност ако има такава де ми е за първи път и затова толкова питам :D
Аватар
пухчо3
нов

Мнениеот Hris » 23 Авг 2012, 15:22

пухчо3 написа:хахх....ами не съм си направила още...реших да исчакам до края на месеца...и тогава тест...при вас ставало ли е така преди цикъл да не ви болят гърдите :oops:

Ти добре ли си :roll:
Закъснява ти с 35-36 дни и чакаш още да си правиш тест?
Ако си бременна си почти в третия месец, трябва да се пият някакви хапчета, да те види лекар ... и т.н.
Аватар
Hris
наш човек

Мнениеот Донито » 24 Авг 2012, 08:10

Hris написа:
пухчо3 написа:хахх....ами не съм си направила още...реших да исчакам до края на месеца...и тогава тест...при вас ставало ли е така преди цикъл да не ви болят гърдите :oops:

Ти добре ли си :roll:
Закъснява ти с 35-36 дни и чакаш още да си правиш тест?
Ако си бременна си почти в третия месец, трябва да се пият някакви хапчета, да те види лекар ... и т.н.

Според мен, ако е отговорна към здравето си жена, досега ЗАДЪЛЖИТЕЛНО е трябвало да посети лекар!!! Закъснението на цикъла, както знаете, може да не е заради бременност, а заради други здравословни проблеми. Все пак и пожелавам да е бременна.
Аватар
Донито
наш човек

Мнениеот Bridge » 24 Авг 2012, 09:52

Добре де, не шашкайте момичето, минало е колко-няма и седмица откакто и закъснява? Задължително е трябвало да посети лекар, кога? На 2рия ден от закъснението ли? Понякога цикъла закъсняява с по няколко дни, така както може и да избърза.
Време е за тест, и след това и за час при гинеколог.
Аватар
Bridge
наш човек

Мнениеот Донито » 24 Авг 2012, 10:05

Bridge написа:Добре де, не шашкайте момичето, минало е колко-няма и седмица откакто и закъснява? Задължително е трябвало да посети лекар, кога? На 2рия ден от закъснението ли? Понякога цикъла закъсняява с по няколко дни, така както може и да избърза.

Бридж, трябвало е да и дойде на 18.07, а сега сме 24.08. Поне тя така казва.
Аватар
Донито
наш човек

Мнениеот Bridge » 24 Авг 2012, 10:08

Донито написа:
Bridge написа:Добре де, не шашкайте момичето, минало е колко-няма и седмица откакто и закъснява? Задължително е трябвало да посети лекар, кога? На 2рия ден от закъснението ли? Понякога цикъла закъсняява с по няколко дни, така както може и да избърза.

Според мен последния и цикъл е бил миналия месец, и е трябвало да и дойде към 18ти август, просто погрешно се е изразила.
Аватар
Bridge
наш човек

Мнениеот Донито » 24 Авг 2012, 10:19

Bridge написа:
Донито написа:

Според мен последния и цикъл е бил миналия месец, и е трябвало да и дойде към 18ти август, просто погрешно се е изразила.

Може и така да е. Тя се е изразила погрешно и аз съм я разбрала така. Ако наистина е трябвало да и дойде към 18 август, вече е друго. Да си вземе един тест, да види резултата и ако трябва, да посети лекар.
Аватар
Донито
наш човек

Мнениеот Викторияreal » 24 Авг 2012, 18:52

докато иЗчаква, аз тайно се надявам да се научи да пише , преди да учи някой друг......
Аватар
Викторияreal
наш човек

Мнениеот пухчо3 » 24 Авг 2012, 21:16

syjalqvam,4e pisha taka no ne se zadyrjam mnogo pred komputyra...dnes hodih pri genekolog i sym bremenna v 5g.s...mnogo se radvam :)
Аватар
пухчо3
нов

Мнениеот Донито » 27 Авг 2012, 07:54

Честито Пухчо. Желая ти лека и безпроблемна бременност.
Аватар
Донито
наш човек

Начало  • Назад към Бременност и раждане