Аксесоари и бижута пролет/лято 2017

Аксесоари и бижута пролет/лято 2017

Вижте кои са най-актуалните тенденции при...

Направи си сам: Алтернативни саксии

Направи си сам: Алтернативни саксии

Винаги може да си купите нови, но колко...

Как дъждът ви лекува?

Как дъждът ви лекува?

Ако дъждът е най-омразното време за едни, за...

Компромисът – една от основите на стабилната връзка

Компромисът – една от основите на стабилната връзка

Защо е важно да правим компромис, ако искаме да...

Топмоделът Кара Делевин ще става писателка

Топмоделът Кара Делевин ще става писателка

24-годишната британска актриса и модел Кара...

Пиърс Броснан похапнал плъх, без да знае

Пиърс Броснан похапнал плъх, без да знае

Ирландският актьор и продуцент Пиърс Броснан се...

Модератори: Rama, vesal, momo

Мнениеот dimitroff » 20 Мар 2017, 14:57

Здравейте. Казвам се Митко на 30 години, от Добрич. Вече започвам да се отчайвам. Когато си мисля че най накрая съм намерил правилната жена все нещо се обърква. Или ще ми изневерява, или пък ще реши че още и е рано за сериозно обвързване и семейство. Къде бъркам ? Какво да поправя ? Нима сериозните жени търсещи сериозни връзки, брак, семейство са на изчезване ? Така ли аз не можах да срещна едно сериозно момиче с което да създадем семейство ? Започвам да си мисля че ще си остана сам. Ако има жени на които също им е трудно да си намерят половинка могат да ми пишат тук или на лично съобщение. Обещавам да отговоря на всички.
Аватар
dimitroff
нов

Мнениеот all4laurie » 21 Мар 2017, 08:52

Доста неправилен подход си избрал. Жалващият се мъж не е това, което търсят жените, които ти искаш.
all4laurie
нов

Мнениеот BBelchev » Днес, 14:06

Някак твърде общо си задал въпроса. Ако споделиш малко повече, мисля, ще получиш повече и по-конкретни отговори. Обаче според мен по подобни теми е силно препоръчително да питаш и да споделяш анинимно.

dimitroff написа:Или ще ми изневерява ...
Изглежда сякаш не успяваш да задържиш интереса ѝ. А сигурно ли е, че у нея има силно привличане към теб в самото начало? И съответно тя губи интерес след като те опознава. Или тя прави някакъв компромис като започва връзка с теб. Може тя съзнателно да започва връзка с теб колкото да не е сама. Или да не е съзнателно, което мисля е по-вероятно - тя започва връзка с теб, не си дава сметка как точно стоят нещата и какви са чувствата ѝ, появява се някой по-атрактивен и тя не може да устои. Има и вариант идеята, че се намирате в романтична връзка, да е само в твоята глава.

... или пък ще реши че още и е рано за сериозно обвързване и семейство
Това ми звучи като удобно извинение за прекратяване на връзката. Но може и да е отговор на неадекватен подход от твоя страна.
Аватар
BBelchev
нов

Начало  • Назад към Взаимоотношения