Как да направим червилото по-дълготрайно?

Как да направим червилото по-дълготрайно?

Може да звучи невъзможно, но има няколко трика,...

5 леки рецепти с краставица, подходящи за лятото

5 леки рецепти с краставица, подходящи за лятото

Краставицата е сред зеленчуците, който съдържат...

Грубият секс в 9 стъпки

Грубият секс в 9 стъпки

Болката и удоволствието стимулират отделянето...

13 вдъхновяващи фитнес цитата

13 вдъхновяващи фитнес цитата

Не сте от най-големите фенове на фитнеса и ви е...

Част от колекцията на Леонардо Ди Каприо разследвана от ФБР

Част от колекцията на Леонардо Ди Каприо разследвана от ФБР

Холивудската звезда Леонардо Ди Каприо се оказа...

Меси не покани Марадона на сватбата си

Меси не покани Марадона на сватбата си

Нападателят на Барселона Лионел Меси не покани...

Модератори: Rama, vesal

Мнениеот LUNNA » 26 Авг 2011, 09:06

JennyR написа:Благодаря ви, момичета...ще обиколя във вторник!:)
LUNNA - тя мисля, че не е кръщавана и няма да правят църковен брак...и явно затова така реши! Моите чаши за сватбата, примерно ми ги даде кумата ми (която ми е най-добрата приятелка), а тя ги взе от майка си. Страхотни са! Като лалета...не са купувани, но за мен това не е проблем... :roll:

Ми то и ние нямахме църковен брак и ни ги купи кръстницата, но пък щом и булката така иска - тя си знае. Успех с намирането на подаръка :D
Аватар
LUNNA
наш човек

Мнениеот максим » 28 Сеп 2011, 15:01

Оригинален подарък за сватба или нов дом бих препоръчал Арт керамика.Това е подарък за цял живот.
максим
нов

Мнениеот Jessy_8 » 17 Окт 2011, 16:53

Темата е доста стара, но ето и друга идея за подарък http://www.unikatbg.com/1000/
Прави се лазерно гравиране в избран модел кристал със снимка или с надпис/пожелание. :)
Изображение
Аватар
Jessy_8
нов

Мнениеот edera » 11 Ное 2011, 21:08

Тук има интересни подаръци: http://kopnej.com/bg/gallery/gla4/%D0%B ... D0%B8.html
Аватар
edera
нов

Мнениеот mania_maneva » 09 Фев 2012, 10:38

www.studiodecor.bg - още един сайт за картини, които са чудесни за подарък. Там се изработват и по поръчка /със снимка, картинка, колаж.../
Аватар
mania_maneva
нов

Мнениеот juteam » 25 Фев 2012, 13:51

Аз бих им подарила нещо от тук, страхотни са нещата: http://sassnimka.com/
Аватар
juteam
нов

Мнениеот мадиииии » 29 Апр 2012, 16:02

идеята със сватбената листа, включваща списък с желаните от младоженците подаръци страшно ми допада.
Аз за моята сватба ползвах един сайт, в който може да си направиш такъв списък и да го пратиш на гостите си. Изключително полезно :)
Ако някой го интересува сайта е www.weddingburg.com
Аватар
мадиииии
нов

Мнениеот nayden_popov » 18 Сеп 2012, 17:24

Напоследък бях на няколко свадби, всички искаха пари. Но ако трябва да избирам подарък бих се спрял на валчер за някое романтично място.

Блиндирани Врати Метални Врати Метални Решетки Монтаж Врати
nayden_popov
нов

Мнениеот Bambulka » 18 Сеп 2012, 19:40

nayden_popov написа:Напоследък бях на няколко свадби, всички искаха пари. Но ако трябва да избирам подарък бих се спрял на валчер за някое романтично място.

Блиндирани Врати Метални Врати Метални Решетки Монтаж Врати

Вратите са си врати, но я ми кажи какво е валчер, че не се сещам :haha: :joke:
Щастието е добро здраве и лоша памет!
Аватар
Bambulka
наш човек

Мнениеот exclusive17 » 02 Фев 2014, 16:16

Ето ви една оригинална идея за подарък - снимка върху дърво, може и с послание за дадения повод, стават уникално красиви сувенири, вижте тук: www.artstudio.bg :)
exclusive17
нов

Мнениеот Svatbena-agenciq-Melodica » 18 Апр 2014, 12:07

Определено е добра идея да се питат младоженците за това какво искат.

Иначе в последно време доста често се подаряват подаръци в пликчета, но една булка ми беше казала, че и тя е искала подаръци в пликче, но най-много си спомня именно тези, които са били материални. Така че може да купите нещо малко и да го съчетаете с пликчето.

Също така, в последно време е модерно да се подаряват ваучери за някакви изживявания: СПА ваканции, рафтинг, пътуване в чужбина и т.н. Това също е много приятна изненада!

А за 6-те кафемашини... Явно са били в промоция в "Метро" :) Дано брат Ви да е успял да ги разпредели сред познати.
Сватбена агенция Мелодика
www.melodica-events.com
www.facebook.com/melodica.event
Аватар
Svatbena-agenciq-Melodica
нов

Мнениеот jorana » 28 Мар 2015, 20:56

Давам този сайт уникален е за подаръци.Колие,обеци,комплекти колие и обеци,гривни има всичко в него и горещо го препоръчвам.Имах проблем с едно бижу и едно колие с обеци и ми го смениха веднаха и подарък ми направиха.На колието му беше паднало перлата те ми го смениха:):):):):)
http://maxoferti.com/
Никога не казвай никога
Аватар
jorana
нов

Мнениеот jorana » 28 Мар 2015, 21:01

Забравих още един уникален сайт точно за такива поводи.Сайт за бижута,колие и обеци,комплекти...
http://eliza-kristal.com/
Никога не казвай никога
Аватар
jorana
нов

Мнениеот naska23 » 29 Апр 2015, 14:37

За нашата сватба получихме от родителите на съпруга ми ново Пежо 407,а наши приятели ни направиха гаража и то с уникална врата Секдоор от тук.Идеята е ,че ние си бяхме направили списък с подаръци като по филмите.Много оригинално и доста време ще бъде в полза.
Аватар
naska23
нов

Мнениеот Borislava088 » 11 Май 2015, 12:06

Аз подарих на сестра ми страхотно дамско колие с камъни Сваровски и тя остана много доволна. Иначе за семейството бяхме купили с моя един настолен компютър, на който много се зарадваха. Разбира се, всичко зависи от финансовите възможности на човек иначе подаръци да искаш :)
Borislava088
нов

Мнениеот partywoman » 12 Юни 2015, 10:00

Винаги по сватбите подаряваме гифт - кард, зареждате я с определена сума и те си я ползват навсякъде, където приемат виза. Пластиката струва 5 лева.
Безделието е майка на скуката и много пороци. - Екатерина II Велика
partywoman
нов

Мнениеот sun25 » 04 Дек 2015, 09:55

Здравейте, темичката е стара, но и искам да поискам съвет за оригинален подарък за сватба, само ако може да не е пари, че е много комерсиално? Имам нужда от помощта ви, имам седмица да реша какъв да е той :)
Аватар
sun25
нов

Мнениеот Bambulka » 04 Дек 2015, 10:11

sun25 написа:Здравейте, темичката е стара, но и искам да поискам съвет за оригинален подарък за сватба, само ако може да не е пари, че е много комерсиално? Имам нужда от помощта ви, имам седмица да реша какъв да е той :)

Зависи какво разбираш под оригинален, Сън. Аз, понеже не съм по оригиналните подаръци, а по традиционно-практичните, бих купила икона на св. Мина - покровител на семейството и домашното огнище. Иконата, освен пазител на дома, има и послание - да съхранят семейството си в морал и християнски ценности. Този подарък обаче не ти върши работа, ако младоженците изповядват друга религия или са атеисти. Тогава бих заложила на картина или дървопластика.
Щастието е добро здраве и лоша памет!
Аватар
Bambulka
наш човек

Мнениеот Викторияreal » 04 Дек 2015, 11:35

Bambul, много ми хареса идеята за икона , както и обясненията ;)
Но аз лично не бих заложила на "оригинални" подаръци - дървопластики и други - такива боклучки предпочитам да си ги купувам сама, че може да не ми паснат на натюрела :lol: у дома.
Аз пък не мисля че пликче с парици е комерсилано - така ще могат да решат за какво да им послужат...
Аватар
Викторияreal
наш човек

Мнениеот Shiny » 08 Дек 2015, 12:55

Един от нашите подаръци за сватбата, беше точно икона. :nod:
Ако сте близки със семейството, може да попиташ директно от какво имат нужда, защото имаме приятелско семейство, което сподели, че за тяхната сватба са получили 5 миксера и 10 сервиза чаши за кафе. :lol: На по-близките ми приятели и роднини, също сме казвали какво искаме, без да се притесняваме. Не виждам нищо лошо. Ходили сме на сватби, където в прав текст са ни казвали, че не желаят подаръци, а кеш. И по-добре така, отколкото намръщени физиономии.
Ако обаче не сте толкова близки, един по-скъп сувенир мисля, че би свършил работа. :nod:
Не е правилно да вярваме в магията. Със силната вяра се създава магия. Румпелщилцхен.
Аватар
Shiny
наш човек

Мнениеот Red_lily » 12 Фев 2016, 12:50

Има всякакви готини неща вече...зависи какво харесват...аз лично предпочитам нещо дребно, което да им остане за спомен като например албум за снимки или икона и евентуално някаква сума пари, те да си купят каквото преценят. Но разбира се зависи от възможностите. Разгледай по сайтовете из интернет има много интересни прeдложения вече. Аз съм купувала от banana.bg, gift shop, и доста чуждестранни.
Аватар
Red_lily
нов

Мнениеот miroslava89 » 13 Авг 2016, 10:48

Да, може да разгледаш и в някой специализиран сайт за подаръци, като този - http://dreboliiki.com/tag/svatbeni-podaraci/
miroslava89
нов

Мнениеот djmarti13 » 02 Мар 2017, 18:58

здравейте аз мога да ви препоръчвам тези подаръчета за гостите на сватбата
Изображение
тези и много други тукhttps://charmybride.com/podaracheta-za-gosti-za-svatba
djmarti13
нов

Предишна

Начало  • Назад към Сватбени трепети