10 плода, които да ядете през бременността

10 плода, които да ядете през бременността

Плодовете са неизменна част от здравословното...

Sebologie - експерт в корекцията на кожни несъвършенства

Sebologie - експерт в корекцията на кожни несъвършенства

Пъпки, черни точки, лъщене, разширени пори, груба...

Най-продаваната спирала на Estee Lauder на невероятна цена

Най-продаваната спирала на Estee Lauder на невероятна цена

Миглите, за които винаги сте мечтали!

Вземете най-продавания фон дьо тен на страхотна цена!

Вземете най-продавания фон дьо тен на страхотна цена!

Върнете стария си фон дьо тен и вземете...

Модератори: Rama, vesal

Мнениеот bbybbiii » 17 Авг 2012, 19:02

the lioness написа:Съгласма съм че почивка някаде за ден два заедно е най- хубавият подарък!!!!
Ето моето предложение:
тъй като 1вара година е Памучна или басмяна сватба.
(Наречена е на името на тази най-проста текстилна материя, защото се смята, че една година след сватбата празникът вече е преминал в делник за младото семейство. С една дума, тече семейното ежедневие. Подаряват се хавлии и кърпи)
Ако бях на твое мяско щях да купя една много хубава хавлия или кърпа(ако може да има бродирано сърце или вашите имена на него или датата на сватбата ви(може ти сама да се опиташ да бродираш нещо)) и да я опаковам така че да прилича на голям и скъп подарък(кутия, панделки и тн)
Когато половинката ти отвори своя подарък( ти можеш да оставиш някаде да го намери сам) ще си зададе въпроса : Защо пък точно това ми е купила?
А отговора: Ами защото ще имаш нужда от нея когато отидем на почивка на романтичното място( което ти ще избереш)
:love:
Незнам дали ще ти хареса. Пожелавам ти много любов и щастие!!!!

Здр... при мен е малко наподобяваща на тази история... Аз и моят приятел утре ще направим една година от както сме заедно... Аз искам да го изненадам приятно, смисъл че не искам да му копувам подаръци ,защото той си има всичко. искам да е от сърце може да му купя нш но като с това да му направя и нш от себеси. ние утре вереч ще ходим на ресторант , след това ще се разходим и ще ядем сладолед исках да го изненадам с нш.... Можеш ли дами помогнеш ? Благодаря ти предварително
Аватар
bbybbiii
нов

Мнениеот blu55 » 09 Ное 2012, 12:12

Здравейте на всички не искам да спамя темата но мога да ви предложа един сайт в който можете да разгледате какво има и винаги да ви е под ръка ако забравите за подарък на някой картички, плюшени играчки и цеветя букети
blu55
нов

Мнениеот zenata » 09 Ное 2012, 12:40

blu55 написа:Здравейте на всички не искам да спамя темата но мога да ви предложа един сайт в който можете да разгледате какво има и винаги да ви е под ръка ако забравите за подарък на някой картички, плюшени играчки и цеветя букети

хайде сега го напиши грамотно в подфорума за обяви !
Ignorancia Suprema

Винаги ще си част от душата ми...Благодаря на Господ, че ми даде шанса и привилегията да се докосна до теб!
Аватар
zenata
VIP

Мнениеот Glarean » 26 Авг 2014, 12:14

Годишнините винаги са били много специален повод за мен, може би защото съм по-романтична и затова се стремя всяка година да изненадвам приятеля си с нещо нестандартно и интересно, което той ще запомни. Най-хубавият подарък за годишнина, който съм му подарявала е любовно стихотворение, посветено на нашата връзка. Подарих му го по време на вечеря в изискан ресторант, той остана безмълвен... Аз понеже не съм много добра в поезията, си го поръчах оттук, но ако ме биваше поне малко, щях да го напиша сама. Така че ако на някоя от вас и се отдава, поднесете му такава емоция и няма да съжалявате. :nod:
Glarean
нов

Мнениеот sun25 » 22 Фев 2016, 14:15

Здравейте, темата е доста старичка, но тъй като съм изправена пред същия избор след седмица и нямам достатъчно време да обиколя магазините, открих най-накрая подарък за него http://banana.bg/podaraci/6837-globus-bar, надявам се, че ще му хареса. Ако някой е подарявал нещо подобно може да сподели мнение :D
Аватар
sun25
нов

Мнениеот miroslava89 » 13 Авг 2016, 10:31

Ние гледаме да си подаряваме по-креативни и интересни неща, дори да не са много скъпи. Просто да е весело :D скоро попаднах на този сайт - http://dreboliiki.com/ има доста интересни идеи за подарък.
miroslava89
нов

Мнениеот Simona1 » 16 Мар 2017, 14:38

Аз на годишнината на мъжът ми му подарих(но и за мен си ги взех) бутилка, две чаши за уйски и две чаши за вино и всичките са под формата на череп. Стъклена бутилка "ЧЕРЕП" 550мл , Стъклена чаша "Череп" , Стъклена чашa череп за вино . Той също много ги хареса, заради чашите за уйски ха-ха. Мисля, че добре се справих за тази година и препоръчвам този подарък за всяка жена, която не знае какво да му подари или просто да си вземе за вкъщи.
Simona1
нов

Предишна

Начало  • Назад към Сватбени трепети