Аксесоари и бижута пролет/лято 2017

Аксесоари и бижута пролет/лято 2017

Вижте кои са най-актуалните тенденции при...

Направи си сам: Алтернативни саксии

Направи си сам: Алтернативни саксии

Винаги може да си купите нови, но колко...

Как дъждът ви лекува?

Как дъждът ви лекува?

Ако дъждът е най-омразното време за едни, за...

Компромисът – една от основите на стабилната връзка

Компромисът – една от основите на стабилната връзка

Защо е важно да правим компромис, ако искаме да...

Топмоделът Кара Делевин ще става писателка

Топмоделът Кара Делевин ще става писателка

24-годишната британска актриса и модел Кара...

Пиърс Броснан похапнал плъх, без да знае

Пиърс Броснан похапнал плъх, без да знае

Ирландският актьор и продуцент Пиърс Броснан се...

Модератор: Rama

Мнениеот veneta920 » 03 Юни 2015, 15:29

Здравейте, трябва да купя подарък на момченцето на позната което още не е проходило. Не сме много близки, но знам че хората не са с големи възможности затова искам да им взема нещо полезно и да не сбъркам.
Какво ще кажете за подарък бебешки буйки
Аватар
veneta920
нов

Мнениеот partywoman » 10 Юни 2015, 19:09

Вземи му някаква играчка. Плюшките са най - добрия вариант, нещо по - голямо вземи, за да може да си го гушка и като порастне. Аз лично такива неща подарявам, но може и някаква друга играчка да е, на колко месеца е детето?
Безделието е майка на скуката и много пороци. - Екатерина II Велика
partywoman
нов

Мнениеот zenata » 11 Юни 2015, 09:27

partywoman написа:Вземи му някаква играчка. Плюшките са най - добрия вариант, нещо по - голямо вземи, за да може да си го гушка и като порастне. Аз лично такива неща подарявам, но може и някаква друга играчка да е, на колко месеца е детето?

и които родителите подаряват с кашони след това, а децата дори не поглеждат :retard:
по-добре дрехи и обувки. най-добре да се допиташ предварително до родителите и те ти кажат от какво имат нужда, освен ако не искаш просто да отбиеш номера.
Ignorancia Suprema

Винаги ще си част от душата ми...Благодаря на Господ, че ми даде шанса и привилегията да се докосна до теб!
Аватар
zenata
VIP

Мнениеот partywoman » 11 Юни 2015, 09:58

Е, аз изхождам от себе си. При нас като ни подарят плюшки си ги трупаме в леглото и вече спим върху тях....опитам ли се да махна вече старите и грозни плюшки следва ред. И най - лошото е, че си ги брои и ги търси като му ги няма, в детската не пипа помагалата по математика, но иначе брои.... :lol: :P
partywoman
нов

Мнениеот zenata » 11 Юни 2015, 10:03

partywoman написа:Е, аз изхождам от себе си. При нас като ни подарят плюшки си ги трупаме в леглото и вече спим върху тях....опитам ли се да махна вече старите и грозни плюшки следва ред. И най - лошото е, че си ги брои и ги търси като му ги няма, в детската не пипа помагалата по математика, но иначе брои.... :lol: :P

затова е по-добре да се пита, повечето хора с деца са затрупани с играчки. или поне ако е игра/чка, то да е образователна.
Ignorancia Suprema

Винаги ще си част от душата ми...Благодаря на Господ, че ми даде шанса и привилегията да се докосна до теб!
Аватар
zenata
VIP

Мнениеот partywoman » 12 Юни 2015, 09:53

zenata написа:
partywoman написа:Е, аз изхождам от себе си. При нас като ни подарят плюшки си ги трупаме в леглото и вече спим върху тях....опитам ли се да махна вече старите и грозни плюшки следва ред. И най - лошото е, че си ги брои и ги търси като му ги няма, в детската не пипа помагалата по математика, но иначе брои.... :lol: :P

затова е по-добре да се пита, повечето хора с деца са затрупани с играчки. или поне ако е игра/чка, то да е образователна.

Ами всеки има различен подход...моят лично е такъв: взимам по - стандартни неща и ги подарявам на бебето, защото обувките не занм до колко са добър вариант - може на детето да не му харесат, и такива случаи сме имали, в които са ни подарявали някакви обувки и нашият ги е пускал в тоалетната....
partywoman
нов

Мнениеот zenata » 12 Юни 2015, 13:21

да бе, отбиваш номера с плюшените играчки :lol: казвам, че ако човек не желае да го прави - винаги може да попита или поне да вземе нещо полезно. а и едва ли едно прохождащо дете ще има чак такива претенции, айде моля ви се лигавщини :retard:
Ignorancia Suprema

Аватар
zenata
VIP

Мнениеот Kep » 12 Юни 2015, 13:56

partywoman написа:обувките не занм до колко са добър вариант - може на детето да не му харесат

:shock: Не ставаше ли дума за едногодишно? На тая възраст въобще нямат идея, че нещо като дрехи или обувки може да НЕ им харесва :shock: Аз също винаги питам майката какво е нужно на детето, дори съм имала случаи, когато отиваме да купим въпросното нещо заедно - тя го избира, аз плащам. Не разбирам защо трябва да се купуват напълно ненужни неща, които хем няма да вършат никаква работа, хем майката ще се чуди къде да ги повира.... :roll:
Bacteria is sometimes the only culture some people have.
Аватар
Kep
наш човек

Мнениеот partywoman » 13 Юни 2015, 13:51

Нашият като беше на една година като отидем в магазина, той взимаше нещо от земята, аз му казвам, че няма да купя това и ако купя друго - рев, не иска да се обуе, тръшкане и т.н. Едва ходи, но като пусне в тоалетната или гърнето обувките какво да направя аз?
partywoman
нов

Мнениеот Kep » 15 Юни 2015, 11:03

partywoman написа:Нашият като беше на една година като отидем в магазина, той взимаше нещо от земята, аз му казвам, че няма да купя това и ако купя друго - рев, не иска да се обуе, тръшкане и т.н. Едва ходи, но като пусне в тоалетната или гърнето обувките какво да направя аз?

Съжалявам, че ще го кажа, но явно имаш много сериозен проблем с възпитанието на детето си. И въобще не става дума за обувките. :idea: И още нещо да вметна, детето НЕ е виновно. :idea:
Bacteria is sometimes the only culture some people have.
Аватар
Kep
наш човек

Мнениеот sofiq11 » 14 Сеп 2016, 12:32

Според мен не е важно колко ще е скъп подаръка. Важното е да е нещо интересно и практично. Моята кръстница скоро роди, на малката принцеса подарих такъв бебефон http://detski-magazin.com/bebefoni/dets ... 1976.html# , определено ще й бъде от полза.
Аватар
sofiq11
нов

Мнениеот simona321 » 17 Сеп 2016, 15:41

За бебетата винаги е важно да се обмисли подаръка, да е нещо, което ще се ползва по-дълго, а не например да му подариш рокли в края на лятото и кога да ги носи. Догодина, когато ще са му малки. :D
Аватар
simona321
кандидат

Мнениеот sofiq11 » 19 Сеп 2016, 17:02

На моето дете доста пъти са подарявали дрехи, които така и не успя да облече.
Аватар
sofiq11
нов

Начало  • Назад към Те са наша гордост