Обезкосмяване с конец - плюсове и минуси

Обезкосмяване с конец - плюсове и минуси

Обезкосмяването с конец е процедура, позната...

ИГРА: Какво държите в килера?

ИГРА: Какво държите в килера?

Тази седмица ви питаме какво държите в килера....

Отслабване с куркума

Отслабване с куркума

Куркумата е изключително полезна не само за...

JP 1880 – само за истински мъже

JP 1880 – само за истински мъже

JP 1880 е вдъхновена от прогреса и динамиката в...

Невероятната история на жената, която доживя до 117 години

Невероятната история на жената, която доживя до 117 години

Тя губи първата си любов по време на Първата...

Бившата най-пълна жена в света вече се събира в седалката на самолет

Бившата най-пълна жена в света вече се събира в седалката на самолет

Египтянката Ина Ахмад Абдулати, която доскоро...

Модератор: Rama

Мнениеот veneta920 » 03 Юни 2015, 15:29

Здравейте, трябва да купя подарък на момченцето на позната което още не е проходило. Не сме много близки, но знам че хората не са с големи възможности затова искам да им взема нещо полезно и да не сбъркам.
Какво ще кажете за подарък бебешки буйки
Аватар
veneta920
нов

Мнениеот partywoman » 10 Юни 2015, 19:09

Вземи му някаква играчка. Плюшките са най - добрия вариант, нещо по - голямо вземи, за да може да си го гушка и като порастне. Аз лично такива неща подарявам, но може и някаква друга играчка да е, на колко месеца е детето?
Безделието е майка на скуката и много пороци. - Екатерина II Велика
partywoman
нов

Мнениеот zenata » 11 Юни 2015, 09:27

partywoman написа:Вземи му някаква играчка. Плюшките са най - добрия вариант, нещо по - голямо вземи, за да може да си го гушка и като порастне. Аз лично такива неща подарявам, но може и някаква друга играчка да е, на колко месеца е детето?

и които родителите подаряват с кашони след това, а децата дори не поглеждат :retard:
по-добре дрехи и обувки. най-добре да се допиташ предварително до родителите и те ти кажат от какво имат нужда, освен ако не искаш просто да отбиеш номера.
Ignorancia Suprema

Винаги ще си част от душата ми...Благодаря на Господ, че ми даде шанса и привилегията да се докосна до теб!
Аватар
zenata
VIP

Мнениеот partywoman » 11 Юни 2015, 09:58

Е, аз изхождам от себе си. При нас като ни подарят плюшки си ги трупаме в леглото и вече спим върху тях....опитам ли се да махна вече старите и грозни плюшки следва ред. И най - лошото е, че си ги брои и ги търси като му ги няма, в детската не пипа помагалата по математика, но иначе брои.... :lol: :P
partywoman
нов

Мнениеот zenata » 11 Юни 2015, 10:03

partywoman написа:Е, аз изхождам от себе си. При нас като ни подарят плюшки си ги трупаме в леглото и вече спим върху тях....опитам ли се да махна вече старите и грозни плюшки следва ред. И най - лошото е, че си ги брои и ги търси като му ги няма, в детската не пипа помагалата по математика, но иначе брои.... :lol: :P

затова е по-добре да се пита, повечето хора с деца са затрупани с играчки. или поне ако е игра/чка, то да е образователна.
Ignorancia Suprema

Винаги ще си част от душата ми...Благодаря на Господ, че ми даде шанса и привилегията да се докосна до теб!
Аватар
zenata
VIP

Мнениеот partywoman » 12 Юни 2015, 09:53

zenata написа:
partywoman написа:Е, аз изхождам от себе си. При нас като ни подарят плюшки си ги трупаме в леглото и вече спим върху тях....опитам ли се да махна вече старите и грозни плюшки следва ред. И най - лошото е, че си ги брои и ги търси като му ги няма, в детската не пипа помагалата по математика, но иначе брои.... :lol: :P

затова е по-добре да се пита, повечето хора с деца са затрупани с играчки. или поне ако е игра/чка, то да е образователна.

Ами всеки има различен подход...моят лично е такъв: взимам по - стандартни неща и ги подарявам на бебето, защото обувките не занм до колко са добър вариант - може на детето да не му харесат, и такива случаи сме имали, в които са ни подарявали някакви обувки и нашият ги е пускал в тоалетната....
partywoman
нов

Мнениеот zenata » 12 Юни 2015, 13:21

да бе, отбиваш номера с плюшените играчки :lol: казвам, че ако човек не желае да го прави - винаги може да попита или поне да вземе нещо полезно. а и едва ли едно прохождащо дете ще има чак такива претенции, айде моля ви се лигавщини :retard:
Ignorancia Suprema

Аватар
zenata
VIP

Мнениеот Kep » 12 Юни 2015, 13:56

partywoman написа:обувките не занм до колко са добър вариант - може на детето да не му харесат

:shock: Не ставаше ли дума за едногодишно? На тая възраст въобще нямат идея, че нещо като дрехи или обувки може да НЕ им харесва :shock: Аз също винаги питам майката какво е нужно на детето, дори съм имала случаи, когато отиваме да купим въпросното нещо заедно - тя го избира, аз плащам. Не разбирам защо трябва да се купуват напълно ненужни неща, които хем няма да вършат никаква работа, хем майката ще се чуди къде да ги повира.... :roll:
Bacteria is sometimes the only culture some people have.
Аватар
Kep
наш човек

Мнениеот partywoman » 13 Юни 2015, 13:51

Нашият като беше на една година като отидем в магазина, той взимаше нещо от земята, аз му казвам, че няма да купя това и ако купя друго - рев, не иска да се обуе, тръшкане и т.н. Едва ходи, но като пусне в тоалетната или гърнето обувките какво да направя аз?
partywoman
нов

Мнениеот Kep » 15 Юни 2015, 11:03

partywoman написа:Нашият като беше на една година като отидем в магазина, той взимаше нещо от земята, аз му казвам, че няма да купя това и ако купя друго - рев, не иска да се обуе, тръшкане и т.н. Едва ходи, но като пусне в тоалетната или гърнето обувките какво да направя аз?

Съжалявам, че ще го кажа, но явно имаш много сериозен проблем с възпитанието на детето си. И въобще не става дума за обувките. :idea: И още нещо да вметна, детето НЕ е виновно. :idea:
Bacteria is sometimes the only culture some people have.
Аватар
Kep
наш човек

Мнениеот sofiq11 » 14 Сеп 2016, 12:32

Според мен не е важно колко ще е скъп подаръка. Важното е да е нещо интересно и практично. Моята кръстница скоро роди, на малката принцеса подарих такъв бебефон http://detski-magazin.com/bebefoni/dets ... 1976.html# , определено ще й бъде от полза.
Аватар
sofiq11
кандидат

Мнениеот simona321 » 17 Сеп 2016, 15:41

За бебетата винаги е важно да се обмисли подаръка, да е нещо, което ще се ползва по-дълго, а не например да му подариш рокли в края на лятото и кога да ги носи. Догодина, когато ще са му малки. :D
Аватар
simona321
кандидат

Мнениеот sofiq11 » 19 Сеп 2016, 17:02

На моето дете доста пъти са подарявали дрехи, които така и не успя да облече.
Аватар
sofiq11
кандидат

Начало  • Назад към Те са наша гордост