Модни гафове от Фестивала в Кан 2017

Модни гафове от Фестивала в Кан 2017

Тази година Фестивалът в Кан отбеляза своята...

5 неща, с които ще „нагорещите” сексуалния си живот

5 неща, с които ще „нагорещите” сексуалния си живот

Не става въпрос за конкретни пози, тъй като при...

Лечение с дестилирана газ

Лечение с дестилирана газ

Ако традиционната медицина смята дадено...

Разводът вреди на здравето на децата

Разводът вреди на здравето на децата

Това установи изследване, извършено от...

Първи случаи на Зика в Индия

Първи случаи на Зика в Индия

Индийското министерство на здравеопазването...

Модератор: Rama

Мнениеот Ivelin4eto_74 » 26 Ное 2013, 17:30

zenata написа:
а дребен само ме пита - дядо коледа тати ли е? казвам - не. а тя - а, тати е, тати е :unibrow:

Тати , дядо , чичко някой , те ви дядо коледа, комерс отвсякъде, очарование не виждам. Или го търся другаде.
Ама това си е мое мнение.
Аватар
Ivelin4eto_74
VIP

Мнениеот Kep » 27 Ное 2013, 10:45

zenata написа:има някакво очарование и магия в дядо ти праз

:haha: вчера дребното нещо си оплете езика и не можа да каже "дядо мраз", ами изтърси "дядо смрад" :haha: и мен ме кефи "конспирацията", има очакване, надежди, а и колко бели спестява дядката, гледайки постоянно децата през прозореца дали слушкат... :lol: разочарование не бих казала :roll: в крайна сметка, не е единствената лъжа, която им казваме. Иначе по основната тема :arrow: маркирах сума неща в каталога на хипото, то ум да му зайде на човек...
Bacteria is sometimes the only culture some people have.
Аватар
Kep
наш човек

Мнениеот marapepelia6ka » 27 Ное 2013, 10:49

Ivelin4eto_74 написа:
zenata написа:
а дребен само ме пита - дядо коледа тати ли е? казвам - не. а тя - а, тати е, тати е :unibrow:

Тати , дядо , чичко някой

Или мама :mrgreen: Някъде около третата година на щерката, новоприета в детската градина, се наложи да спасявам ситуацията и да го играя Дядо Коледа. Да ама големите деца ме познали и разкрили. После дни наред тя ревтуни - мама не е дядоооооооо :D
Аватар
marapepelia6ka
VIP

Мнениеот Ivelin4eto_74 » 27 Ное 2013, 11:17

Мм да..и моето мнение е сходно, разбира се правим подаръци , но дядо Праз :lol: не участва. Бихме му шута някъде в детската градина, когато се появи почерпен и размени подаръците.
:| Щерката циври цяла нощ, а ние с мъжо повече не повторихме грешката със синчето.
А идеята със слушкането, никой от моите не я възприе... :mrgreen:
Аватар
Ivelin4eto_74
VIP

Мнениеот Kep » 27 Ное 2013, 11:58

Ivelin4eto_74 написа:А идеята със слушкането, никой от моите не я възприе... :mrgreen:

Аааа, все още минава, ама само някой път :lol: и усещам, че скоро няма да минава въобще :lol:
Bacteria is sometimes the only culture some people have.
Аватар
Kep
наш човек

Мнениеот veje » 27 Ное 2013, 16:08

хм, само моят синковец ли е бавноразвиващ или целият им клас са такива :roll: решихме, че няма да му казваме, все отнякъде ще научи. обаче тва не се получава до ден днешен, поне не и успешно. казал му някой съученик, че няма дядо Коледа, обаче той не вярва. а днес в часа по домашен бит пак писали писмо на любимия старец :twisted: той като добър батко написал за себе си , щото имал 22 шестици и подарък за дребната,(" щото много слушала" :mrgreen: ) . каза, че нямало да й каже какво му казали. подозирам обаче, че той самият е леко раздвоен, но още вярва :lol:
Аватар
veje
наш човек

Мнениеот Rama » 27 Ное 2013, 16:12

И моят вярваше до 10-годишен. И щеше да вярва поне още няколко месеца, ако сестра ми не беше поръчала някакъв дядо Коледа да дойде вкъщи на Бъдни вечер, за да им даде подаръците. А той беше ужасен и смърдящ.
Аватар
Rama
VIP

Мнениеот Ivelin4eto_74 » 27 Ное 2013, 17:49

Rama написа: А той беше ужасен и смърдящ.

Класика... :haha:
Аватар
Ivelin4eto_74
VIP

Мнениеот Tonita » 07 Дек 2013, 10:15

Виках аниматор Дядо Коледа миналата година.Голяма радост беше. От година опитвам да обясня, че Дядото е от приказките, но не иска да чуе. :\ Тази година обмисляме кученце, не знам ...Въпросът беше - ако взема кучето, какво ще му подари Дядо Коледа. :retard: Писахме и писмо. Явно и тази година няма да мине без представления.
Колкото повече, толкова повече ...
Аватар
Tonita
VIP

Мнениеот Деничка » 10 Дек 2013, 14:38

И при мен номера с това, че през прозореца гледат джудженцата и Дядо Коледа все още минава :mrgreen:
Миналата година баща му се преоблече на дедо омраз :mrgreen: , но после дребен като гледаше снимките вика, това е тати - позна го по очите стръшела :unibrow: е, замазах положението де, но тая година ще видим кой ще е..
Иначе списъка всеки ден расте - камион Мак, костенурка нинджа, спайдърмен, кола...и общо взето всичко, което рекламират по ТВ.
Ще търся камион, ама метален, че им вижда сметката на пласмаските без време.
Радвам му се на очакването и емоциите покрай тоя дядка. Нека се кефят дечурлигата :nod:
Аватар
Деничка
наш човек

Мнениеот milenn » 19 Яну 2014, 23:57

Абе с подаръците нещата стават все по-зле и по-зле при нас. Гледам как колкото повече закупиш, организраш от странни сайтове по целия свят или дори направиш сам - толкова по-малко се ценят.

За догодина сме се разбрали: един подарък от Дядо Коледа (вече съм скрил 70% от тазгодишните поради липса на интерс и ще ги вадя в кризисни моменти)
Аватар
milenn
кандидат

Мнениеот kbor » 23 Окт 2014, 17:30

Здравейте, аз миналата година за Коледа взех на моето момче акумулаторна кола. Нямаше такава радост, в продължение на няколко дни не слизаше от нея. Но за тази се чудя с какво да го изненадам, пък за толкова скъпи подаръци като миналогодишния сега нямам възможност. Вие какво мислите да купите на Вашите сладурковци? :)
kbor
нов

Мнениеот vvaallyyaa » 18 Окт 2015, 10:56

а тук има цяла поредица от клипове за момчешки играчки :lol: чууудни!
https://www.youtube.com/watch?v=03bVBdiRY-0
Две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и Вселената. За второто не съм съвсем сигурeн...
Алберт Айнщайн
Аватар
vvaallyyaa
VIP

Мнениеот simona321 » 19 Дек 2015, 13:02

Тази година ми беше много трудно да избера подарък за внучката. Много се колебаех от таблет и електронен четец. Но на таблета само ще играе игри, докато ако й подаря електронен четец, ще я стимулирам да чете. Накрая избрах този четец http://dice.bg/amazon-kindle-paperwhite ... -item22307 , надявам се да й хареса и да прекараме чудесно празниците, защото няма нищо по-добро от това да бъдем заедно. Весели празници!
Аватар
simona321
кандидат

Мнениеот riki12 » 27 Дек 2015, 18:33

Симона, хубав подарък си направила със сигурност го е харесала. Аз за племенницата взех една игра, в която са комбинирани 100 игри, надявам се, че наистина й е харесала.
Аватар
riki12
нов

Мнениеот Викторияreal » 28 Дек 2015, 13:00

Аз за моята кифла избрах пиано с животни, голяма лудост - това получи от яслата, където имаха Коледно тържество с Дядо Коледа. И аз, тъй като съм много раздвоена от комерса, реших мача, като й казах,че Дядо Коледа всъщност е Свети Николай и й четох за него. Тя колко разбира в момента де, но мисля така да продължавам. Не искам да живее с измислени от Кока Кола герои...
Аватар
Викторияreal
наш човек

Мнениеот Ivelin4eto_74 » 28 Дек 2015, 16:53

Викторияreal написа: реших мача, като й казах,че Дядо Коледа всъщност е Свети Николай и й четох за него. Тя колко разбира в момента де, но мисля така да продължавам. Не искам да живее с измислени от Кока Кола герои...

:nod:
Тази година го прочетох на глас на Никулден .
Аватар
Ivelin4eto_74
VIP

Мнениеот Simona1 » 25 Мар 2017, 11:16

Здравейте, аз на моя син му подрък Уникална кола с дистанционно управление , която може да се движи по стени и тавани. Да наистина може, и не не падна на 10тата минута хаха. Мъжът ми също си поръча и сега двамата си играят заедно и пада голямо шоу вкъщи хаха. Много съм доволна от тази играчка и я препоръчвам на всяка жена, която се чуди какво да вземе на момчето и.
Simona1
нов

Мнениеот Simona1 » 25 Мар 2017, 11:52

Аз на моето момче му купих Кола вървяща по стени и тавани и много му хареса.
Simona1
нов

Мнениеот Simona1 » 25 Мар 2017, 12:59

Аз смятам, че количките за лека отживелица, но миналото лято закупих на малкия разбойник тази Кола вървяща по стени и тавани не казвам, че не му хареса, но явно вече са му скучни, а за рожденият ден му купихме Мултифункционален Дрон Suma X9 и отделно му взехме една камера и много му харесва. Вече два месеца си играе с него и по някаква необяснима сила все още не го е счупил хаха
Simona1
нов

Предишна

Начало  • Назад към Те са наша гордост