Сладки с фъстъчено масло и шоколад

Сладки с фъстъчено масло и шоколад

Рецепта за Сладки с фъстъчено масло и шоколад....

Полента (качамак) на фурна

Полента (качамак) на фурна

Рецепта за Полента (качамак) на фурна, която е...

Питка "Възел"

Питка "Възел"

Рецепта за Питка "Възел". Продукти и начин на...

Екстремна плодова диета

Екстремна плодова диета

Екстремната плодова диета позволява храненето...

Модератори: Вещица, Bambulka, Rama, Лилит, vesal

Мнениеот YooH » 19 Юни 2016, 10:04

Браво на детенцето ти,Норка!
Разкажи повече за този изпит по анимация. Какво представлява, как ги препитват?
Тя кой клас ще бъде на есен?
Аватар
YooH
кандидат

Мнениеот Nora1968 » 19 Юни 2016, 10:11

YooH написа:Браво на детенцето ти,Норка!

Тя миналата година влезна компютърна анимация и сега имаше годишен изпит . 9 клас ще е на есен . А изпита е бил - емоции на непознат герой . Рисува се на ръка :)
Не забравяйте, че щастието е начин на пътуване, а не дестинация
Аватар
Nora1968
наш човек

Мнениеот YooH » 19 Юни 2016, 11:31

Nora1968 написа:
YooH написа:Браво на детенцето ти,Норка!

Тя миналата година влезна компютърна анимация и сега имаше годишен изпит . 9 клас ще е на есен . А изпита е бил - емоции на непознат герой . Рисува се на ръка :)

Супер! Явно си имаш много талантливо дете :nod: :flower:
Интересно ми е защото е близко до моята област :) Аз също съм учила анимация, но само като отделен предмет в университета, колкото да имаме обща представа. Тогава изпита ни беше да направим по едно съвсем кратко клипче на подскачащ герой :)

Успех на дъщеричката ти! Щом ѝ харесва, нека се занимава. Тези професии са доста перспективни. :nod:
Аватар
YooH
кандидат

Мнениеот Nora1968 » 19 Юни 2016, 15:47

Първите две години рисуват на ръка всичко . Едно вдигане на ръката е около 20 позиции - тоест 20 рисунки . В 10 клас започват да изучават приложенията и да творят на компютри ,тоест да ги качват . Интересно е ,перспективно е и на нея много и харесва :)
Аватар
Nora1968
наш човек

Мнениеот YooH » 19 Юни 2016, 16:32

Nora1968 написа:Първите две години рисуват на ръка всичко . Едно вдигане на ръката е около 20 позиции - тоест 20 рисунки . В 10 клас започват да изучават приложенията и да творят на компютри ,тоест да ги качват . Интересно е ,перспективно е и на нея много и харесва :)

Чудесно! :) :thumbsup:
Определено трябва да минат и през ръчно рисуване и после да се научат да го правят със софтуер.
Браво на детето! Щом се чувства щастлива от това, какво по-хубаво :nod:
Аватар
YooH
кандидат

Мнениеот Маргарита » 19 Юни 2016, 16:52

Nora1968 написа:Първите две години рисуват на ръка всичко . Едно вдигане на ръката е около 20 позиции - тоест 20 рисунки . В 10 клас започват да изучават приложенията и да творят на компютри ,тоест да ги качват . Интересно е ,перспективно е и на нея много и харесва :)

Възхищавам се на хора с такъв талант :P
Виж тук в отрязъка между 4.55 и 5.00 и между 8.50 и 8.56
https://www.youtube.com/watch?v=5dOAX56pNXs
После този човек стана режисьор :)
Маргарита
VIP

Мнениеот Nora1968 » 19 Юни 2016, 17:53

Благодаря Марго :) всеки месец купувам по няколко такива книжки с различни размери ,за да ги рисува .Честно казано ,дори не знаех че има такива . Дай боже да успее :)
Аватар
Nora1968
наш човек

Мнениеот Блум » 20 Юни 2016, 09:40

Нора, честито и от мен! Много успехи пожелавам на младата художничка и да сбъдне мечтите си!
И нямам страх от нищо, защото Ти си с мен.

www.youtube.com/watch?v=60hYX8ssBm4
Аватар
Блум
наш човек

Мнениеот vitaliq » 20 Юни 2016, 10:00

Браво на детенце, Норка!
Аватар
vitaliq
наш човек

Мнениеот sofiq11 » 14 Сеп 2016, 11:06

Привет, съфорумници! Искам да се похваля, много съм щастлива. Участвах в конкурси по литература организирани от Voubs.bg и днес научих, че съм спечелила. Човек, когато вярва в себе си и следва мечетите си, успява във всяко едно начинание.

"Believe in yourself, take on your challenges, dig deep within yourself to conquer fears. Never let anyone bring you down. You got to keep going."
Аватар
sofiq11
кандидат

Мнениеот Bambulka » 14 Сеп 2016, 11:37

sofiq11 написа:Привет, съфорумници! Искам да се похваля, много съм щастлива. Участвах в конкурси по литература организирани от Voubs.bg и днес научих, че съм спечелила. Човек, когато вярва в себе си и следва мечетите си, успява във всяко едно начинание.

Честито, София!
Не съм се съмнявала, че на розалийска територия виреят качествени и талантливи хора и се радвам, че ти си сред тях :nod:
Желая ти нови успехи :flower:
Щастието е добро здраве и лоша памет!
Аватар
Bambulka
наш човек

Мнениеот sofiq11 » 16 Сеп 2016, 16:35

Много ти благодаря, и аз съм много радостна. :)
Аватар
sofiq11
кандидат

Мнениеот MonikDiva » 02 Окт 2016, 09:55

Здравейте, момичета

Как сте ? Искам да ви се похваля. Повечето знаят че минах по труден път миналата година. След всички премеждия искам да се похваля че съм бременна, в средата на 4-ти месец. Все още не знам пола на бебето. Но всичко е наред, с назначената ми терапия. Вярно че от както забременях, развих и диабет, но това ще го преживея в името на здравето не бебето.
Благодаря ви отново за подкрепата която получих в трудния си момент миналата година. Пожелавам на всички ви здраве и щастие!
Аватар
MonikDiva
приятел

Мнениеот Bambulka » 02 Окт 2016, 11:53

MonikDiva написа:Здравейте, момичета

Как сте ? Искам да ви се похваля. Повечето знаят че минах по труден път миналата година. След всички премеждия искам да се похваля че съм бременна, в средата на 4-ти месец. Все още не знам пола на бебето. Но всичко е наред, с назначената ми терапия. Вярно че от както забременях, развих и диабет, но това ще го преживея в името на здравето не бебето.
Благодаря ви отново за подкрепата която получих в трудния си момент миналата година. Пожелавам на всички ви здраве и щастие!

Моник, радвам се за теб, момиче! Спазвай препоръките на лекарите заради диабета и нека всичко около бременността ти бъде наред. Пък полът на бебето... няма никакво значение. Независимо от него, вързопчето, което ще получиш ще бъде еднакво ценно за теб, мила! Здраве и щастие и от мен :kiss:
Щастието е добро здраве и лоша памет!
Аватар
Bambulka
наш човек

Мнениеот MonikDiva » 02 Окт 2016, 21:09

Bambulka написа:

Моник, радвам се за теб, момиче! Спазвай препоръките на лекарите заради диабета и нека всичко около бременността ти бъде наред. Пък полът на бебето... няма никакво значение. Независимо от него, вързопчето, което ще получиш ще бъде еднакво ценно за теб, мила! Здраве и щастие и от мен :kiss:

Благодаря ти много! Следвам препоръките на лекаря. И аз мисля че полът няма значение само да е здраво накрая, аз ще си го обичам без значение дали е момиче или момче.
Приятна вечер !
:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Аватар
MonikDiva
приятел

Мнениеот araia » 23 Ное 2016, 16:15

MonikDiva написа:
Bambulka написа:

Благодаря ти много! Следвам препоръките на лекаря. И аз мисля че полът няма значение само да е здраво накрая, аз ще си го обичам без значение дали е момиче или момче.
Приятна вечер !
:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

:flower: :flower: :flower:
Късмет!
Аватар
araia
нов

Мнениеот sofiq11 » 25 Ное 2016, 18:40

Успех, ще стискам палци всичко да мине гладко. :)
Аватар
sofiq11
кандидат

Мнениеот ivafileva » 20 Апр 2017, 18:35

Днес пристигна новият ми комплект електронна цигара, който поръчах наскоро от 7puffs.bg. Мисля вече да не пуша повече конвенционални цигари и се надявам електронната цигара да бъде добър заместител.
ivafileva
нов

Мнениеот sofiq11 » 26 Апр 2017, 12:25

Супер, добро решение си взела. :)
Аватар
sofiq11
кандидат

Мнениеот Фая » 03 Май 2017, 18:26

Здравейте, момичета. Това, което ще пиша си е класически офтпик, но моля, простете ми! В темите, където би трябвало да го напиша е пълна пустош, затова избрах тази, в която има все пак някаква активност. Преместих се да живея в карлово (не питайте защо) и търся свестен педиатър за хлапетата. Ако някой знае такъв, моля да ми пише на лични или както реши. Нека модераторът премести поста ми, където сметне за необходимо. Отново се извинявам за офтопика, обаче тук е пълен ужас и усещам, че скоро ще набия някого - лекар, държавен служител...който пръв извади късмет.
Аватар
Фая
кандидат

Мнениеот Ivi » 07 Май 2017, 21:07

д-р Десислава Десова
Аватар
Ivi
приятел

Предишна

Начало  • Назад към Ветрилник