Сладки с фъстъчено масло и шоколад

Сладки с фъстъчено масло и шоколад

Рецепта за Сладки с фъстъчено масло и шоколад....

Полента (качамак) на фурна

Полента (качамак) на фурна

Рецепта за Полента (качамак) на фурна, която е...

Питка "Възел"

Питка "Възел"

Рецепта за Питка "Възел". Продукти и начин на...

Екстремна плодова диета

Екстремна плодова диета

Екстремната плодова диета позволява храненето...

Нещо между Урал и края на земята

Нещо между Урал и края на земята

Хората на този континент имаха достатъчно ясна...

Модератори: Вещица, Bambulka, Rama, Лилит, vesal

Мнениеот Боила » 09 Юни 2009, 11:15

vesal написа:
Боила написа:Аз пък не знам защо ние българите все гледаме да омаловажим нечий успех. И тримата финалисти бяха много добри. Който и от тях да беше спечелил, аз щях да го приема без значение дали е българин или македонец. И не забравяйте, че македонците са българи.

Не, Боила, не става дума за това, че омаловажавам нечий успех.
Гневя се срещу нагласения успех!

На всички такива предавания от подобен формат, резултатите са нагласени. Не само на МА, но и разните му там Сървавйвъри, Вип Идиотщини, ТЪпей с мен и т.н. Още няколко страници по-напред в темата писах, че от нашите есемеси нищо не зависи. Така, че - няма смисъл да се ядосваме за глупости. Ако имаше начин направо да се присъждат тези награди на избраните, щяха поне да ни спестят време и нерви. Но така ще отърват парата.
Аватар
Боила
наш човек

Мнениеот Kiss » 09 Юни 2009, 13:23

И аз съм разочарована.... :roll: За мен Преслава и Боян бяха най-завършените певци и на база цялостното им участие, заслужаваха някой от тях да спечели. Да не говорим, че те имаха най-запомнящо се поведение на сцената - аз и преди съм казвала, че за един изпълнител не е достатъчно само глас и диапазон - требе си и отношение към музиката, отношение към публиката, сценично поведение, харизма, емоция, въздействие и пр.
А за представянето на Маги снощи - първата песен Listen я изпя изненадващо добре и някак успя да си овладее гласа - таман си рекох, че е почнала да влиза в час, когато изпя песента на Куин.... :shock: и просто ме закопа отвсякъде с крещене, "цвъкане" около тоновете, по-ужасно изпълнение едва ли е имала досега в МА. :shock: Беше наистина ужасна, сори на феновете и, ама истината е такава. :twisted:
А поведението и на мраморна статуя и лиготията и в шоуто на Слави, няма да ги коментирам. Държа се като пубер на младежка викторина.

Не се учудвайте за "бутането" на Маги - имам един познат, който е в бранша и който още миналата година ми разказваше, че "Вирдиния рекърдс" и продуцентите на МА си избират кой да лансират и кой ще им пасне най-добре на музикалния бизнес. :twisted: Нали знаете, че има една максима "Нищо лично, просто бизнес" - еми така е и с музикалния бранш (и с всичко останало) :lol: Всеки си гледа интереса, а тва с есемесите - ае нема нужда... :lol: Миналата година си бяха харесали Нора и Тома - аз имах инфо, че те ще са на финала още в началото на формата. :haha: Така че, не се ядосвайте, вашите предпочитания нямат голямо значение. :lol: :lol: :lol:
Ad cogitandum et agendum homo natus est.
Изображение
Аватар
Kiss
наш човек

Мнениеот Pure Sin » 09 Юни 2009, 14:48

Kiss написа:

Не се учудвайте за "бутането" на Маги - имам един познат, който е в бранша и който още миналата година ми разказваше, че "Вирдиния рекърдс" и продуцентите на МА си избират кой да лансират и кой ще им пасне най-добре на музикалния бизнес. :twisted: Нали знаете, че има една максима "Нищо лично, просто бизнес" - еми така е и с музикалния бранш (и с всичко останало) :lol: Всеки си гледа интереса, а тва с есемесите - ае нема нужда... :lol: Миналата година си бяха харесали Нора и Тома - аз имах инфо, че те ще са на финала още в началото на формата. :haha: Така че, не се ядосвайте, вашите предпочитания нямат голямо значение. :lol: :lol: :lol:

То пък един бизнес, едно нещооооо... Като гледам Невенка и Тома как са цъфнали и завързали, какви зведи големииии...:)))))
Аватар
Pure Sin
кандидат

Мнениеот ivka_ » 09 Юни 2009, 15:20

Здравейте :) Много се радвам че Маги спечели!Щеше да е много глупаво ако македонец беше станал музикален идол на България!Поне това е моето мнение :) Българите трябва да се подкрепяме,но за съжаление в повечето случаи всеки мисли само за себе си...
Последна промяна ivka_ на 10 Юни 2009, 10:20, променена общо 2 пъти
Изображение
Аватар
ivka_
нов

Мнениеот Krista bg » 09 Юни 2009, 17:25

Kep написа:Дотук нещата се развиват по моя сценарий :lol: да видим дали правилно ми прошепнаха звездите по-нататък :arrow: следващите напуснали са Преслава и Русина (не разбрах само коя от двете ще е първа), след това Александър, накрая остават Магдалена и Боян, които са "с толкова близки резултати, драги зрители, моля ви се гласувайте по-активно, подрепете своя идол...." в крайна сметка печели Маги, ама с толкова малка разлика от Боян, "абе съвсееем мъничко не му достигна на макето, че да бие нашто момиче, почти равни бяха, ама тя спечели с 1 глас".... те такива ми ги шепнат на мене звездите :roll: ша видим :roll:

Мдааа, Кепче, позна, поздравления! :) (да се чете като горчива усмивка) Само дето извадиха разлика в гласовете с почти 10 пункта.... :wink: Знаеш ли как ми се искаше да не се сбъдне прогнозата ти.... :? Боян беше най-добрият, но нямаше как да спечели. Преди известно време, Деси Тенекиджиева (на която по принцип не съм голям фен), изрази точно това, което мисля аз с думите: "Това е тъпо....Той е много добър и ще бъде такъв до последно, а накрая - довиждане, защото е македонец".
Да, тъпо го направиха - "Магдалена Джанаварова е новият музикален идол на България и Македония" :faint:
Ами да ни е честито! :) В интерес на истината, нямам нищо против Маги, разочарована съм от тазгодишния начин на правене на МА. Допуснаха дете (което се знаеше, че ще отпадне за съжаление...), македонци, които имаха същата съдба...Някак си, много отрано се знаеше как ще свърши всичко това. :( За мен миналогодишният МА си остава много по-добър - имаше интрига докрай, за разлика от тази година. Какво ли пък ще се случи догодина? :roll: Направо не смея да си мисля. :?
Never too old to ROCK!
Аватар
Krista bg
наш човек

Мнениеот dulsesita » 09 Юни 2009, 21:19

Krista bg написа:
Kep написа:Дотук нещата се развиват по моя сценарий :lol: да видим дали правилно ми прошепнаха звездите по-нататък :arrow: следващите напуснали са Преслава и Русина (не разбрах само коя от двете ще е първа), след това Александър, накрая остават Магдалена и Боян, които са "с толкова близки резултати, драги зрители, моля ви се гласувайте по-активно, подрепете своя идол...." в крайна сметка печели Маги, ама с толкова малка разлика от Боян, "абе съвсееем мъничко не му достигна на макето, че да бие нашто момиче, почти равни бяха, ама тя спечели с 1 глас".... те такива ми ги шепнат на мене звездите :roll: ша видим :roll:

Мдааа, Кепче, позна, поздравления! :) (да се чете като горчива усмивка) Само дето извадиха разлика в гласовете с почти 10 пункта.... :wink: Знаеш ли как ми се искаше да не се сбъдне прогнозата ти.... :? Боян беше най-добрият, но нямаше как да спечели. Преди известно време, Деси Тенекиджиева (на която по принцип не съм голям фен), изрази точно това, което мисля аз с думите: "Това е тъпо....Той е много добър и ще бъде такъв до последно, а накрая - довиждане, защото е македонец".
Да, тъпо го направиха - "Магдалена Джанаварова е новият музикален идол на България и Македония" :faint:
Ами да ни е честито! :) В интерес на истината, нямам нищо против Маги, разочарована съм от тазгодишния начин на правене на МА. Допуснаха дете (което се знаеше, че ще отпадне за съжаление...), македонци, които имаха същата съдба...Някак си, много отрано се знаеше как ще свърши всичко това. :( За мен миналогодишният МА си остава много по-добър - имаше интрига докрай, за разлика от тази година. Какво ли пък ще се случи догодина? :roll: Направо не смея да си мисля. :?

Абсолютно си права,доста тъпо го направиха ..........новият музикален идол на Б-я и..... Македония!!!
Аватар
dulsesita
кандидат

Мнениеот sunnymade » 09 Юни 2009, 23:37

Kiss написа:И аз съм разочарована.... :roll: За мен Преслава и Боян бяха най-завършените певци...
...А за представянето на Маги снощи - ...таман си рекох, че е почнала да влиза в час, когато изпя песента на Куин.... :shock: и просто ме закопа отвсякъде с крещене, "цвъкане" около тоновете, по-ужасно изпълнение едва ли е имала досега в МА. :shock:

И аз съм разочарована! :cry:
Слушах много последните внимателно изпълнения на Маги.Момичето просто си има проблем с недооформянето на края на музикалните фрази,които остават недовършени и сякаш увисват във въздуха.Преходите между височините не са плавни и често избиват във вик.Мога да си затворя очите за най-смелите и музикално ипити,но определено си затворих ушите,когато се пробваше върху най-трудната песен на Марая Кери.Накратко-хубав глас,но неовладян.И самочувствие в излишък...
Изображение
Аватар
sunnymade
наш човек

Мнениеот sunnymade » 09 Юни 2009, 23:42

MATA KOSMATA написа:В момента, в който казаха че Преслава напуса, обърнах на друг канал и въобще не ме интересуваше кой ще спечели.

Аз пък заспах...Едва на другия ден разбрах кой е спечелил.Ще ми липсва Преслава заради лекотата,с която излиза всеки тон от гърлото и и заради нейната естественост,непосредственост и лъчезарност.
Изображение
Аватар
sunnymade
наш човек

Мнениеот silvi_vartan » 11 Юни 2009, 11:33

Боила написа:
Dale написа:Гледала съм на Евровизия (предишният начин на гласуване), как те никога не даваха гласове за наша песен.

Не е вярно. Когато пяха Елица и Стунджи по-миналата година, точно от Гърцшия и Македония взехме най-много гласове. От Гърция 12, от Македония 10 и не си спомням кой ни беше дал 8.

Грешиш, 10 точки бяха от Испания, тогава гласувахме като луди!
Късметът винаги спохожда тези, които не разчитат на него.
Аватар
silvi_vartan
приятел

Мнениеот Боила » 11 Юни 2009, 12:44

silvi_vartan написа:
Боила написа:
Dale написа:Гледала съм на Евровизия (предишният начин на гласуване), как те никога не даваха гласове за наша песен.

Не е вярно. Когато пяха Елица и Стунджи по-миналата година, точно от Гърцшия и Македония взехме най-много гласове. От Гърция 12, от Македония 10 и не си спомням кой ни беше дал 8.

Грешиш, 10 точки бяха от Испания, тогава гласувахме като луди!

Вярно, от Испания 10, от Македония 8, но съм сигурна, че от Гърция взехме 12. Върно, че сигурно са гласували пак хора от диаспората, но и в други държави има много българи, пък не гласуваха толкова.
Аватар
Боила
наш човек

Предишна

Начало  • Назад към Мюзик айдъл