ИГРА: На газ или ток готвите?

ИГРА: На газ или ток готвите?

Тази седмица ви питаме дали готвите на ток или...

Гащеризон според фигурата

Гащеризон според фигурата

Гащеризонът е една от задължителните дрехи за...

4 възможни причини, заради които винаги сте гладни

4 възможни причини, заради които винаги сте гладни

Чувствате ли се постоянно гладни? Има няколко...

Скарлатина - причини, симптоми и лечение

Скарлатина - причини, симптоми и лечение

Скарлатина е вид шарка, характерна за ранна...

Coca-Cola с нова визуална идентичност за България

Coca-Cola с нова визуална идентичност за България

Coca-Cola представи новата визия на марката, която е...

Модератори: Вещица, Bambulka, Rama, Лилит, vesal

Мнениеот feya » 21 Юли 2008, 14:11

Здравейте,

търся начин да поддържам дома си по-чист. Имаме лабрадор и ежедневно чистя топки с косми от земята, но винаги остават :(... моля, споделете опита си....
Аватар
feya
кандидат

Мнениеот Seagul » 21 Юли 2008, 14:49

Не се сещам кое точно беше лабрадор, но по времето, когато вкъщи имах 3 котки, решението ми беше само едно - четки и широко тиксо. С твърдите четки търках килимите и мокетите, а широкото тиксо е за дрехите - навива се около дланта с лепкавото навън и с тая "лапа" се поглаждаш, докато обереш космите.
Аватар
Seagul
наш човек

Мнениеот roxanna » 22 Юли 2008, 21:04

Ти лабрадор, а аз чау чау. :lol: Всеки ден минавам с прахосмукачката и пак има косми. Махнала съм всички килими, само по ламинат сме поне по-лесно да почиствам. Ако не го обичах толкова това космато чудовище да съм махнала до сега, само заради космите, които хвърчат из цялата къща :lol:
Изображение
Аватар
roxanna
наш човек

Мнениеот Taraaa » 30 Авг 2008, 18:23

КОйто е решил да гледа куче или котка ще има такъв проблем .. Ако на някои не му понася да помисли преди да си вземе такова животно заради космите ..
Аватар
Taraaa
нов

Мнениеот Vanilli » 30 Авг 2008, 23:29

Бял лабрадор е едно от кучетата, заради които искам да имам малка къща с голяма градина.
Изображение
I object to violence because when it appears to do good, the good is only temporary; the evil it does is permanent. Mahatma Gandhi “Rewards and punishments are the lowest form of education.”-- Chuang-Tzu
Аватар
Vanilli
VIP

Мнениеот sweet_escape76 » 05 Сеп 2008, 05:22

Продава се в животинските магазини ръкавичка ,която е мека ,но от слециален плат,който има зъбци като на малка четка.Галейки кучето ,го почесваш и сваляш голяма част от топките ,който са по килима и мебелите .С нея можеш да минаваш и меката мебел и килимите.Говоря от личен опит ,докато бях в Бг така се спрявях с белите косми от котарана ,които бяха абсолютно навсякъде .
Аватар
sweet_escape76
наш човек

Мнениеот Лилия-Лейла » 05 Сеп 2008, 11:41

feya написа:Здравейте,

търся начин да поддържам дома си по-чист. Имаме лабрадор и ежедневно чистя топки с косми от земята, но винаги остават :(... моля, споделете опита си....

Така е мила и аз имам куче от 8г. и вече се примирих че чистя всеки ден,а понякога и два пъти на ден с прахосмукачка,после се обират космите и след половин час пак навсякъде косми,особенно през лятото
Аватар
Лилия-Лейла
наш човек

Мнениеот Simona1 » 13 Мар 2017, 10:53

И аз имах проблеми с тези косми преди време и все се оплаквах. Мъжът ми купи тази Миеща ролка за обиране на косми Sticky Buddy и съм доста доволна. Не знам дали точно от този сайт я е поръчал, но продукта е същия! Доста съм доволна от продукта и вече 2 месеца без проблеми ми помага неотлъчно с почистването. Наистина го препоръчвам за всички хора, който имат домашни любимци и им се налага да чистят след тях!
Simona1
нов

Начало  • Назад към Домашни любимци