ИГРА: На газ или ток готвите?

ИГРА: На газ или ток готвите?

Тази седмица ви питаме дали готвите на ток или...

Гащеризон според фигурата

Гащеризон според фигурата

Гащеризонът е една от задължителните дрехи за...

4 възможни причини, заради които винаги сте гладни

4 възможни причини, заради които винаги сте гладни

Чувствате ли се постоянно гладни? Има няколко...

Скарлатина - причини, симптоми и лечение

Скарлатина - причини, симптоми и лечение

Скарлатина е вид шарка, характерна за ранна...

Coca-Cola с нова визуална идентичност за България

Coca-Cola с нова визуална идентичност за България

Coca-Cola представи новата визия на марката, която е...

Модератори: Вещица, Bambulka, Rama, Лилит, vesal

Мнениеот Mimii.D » 12 Фев 2017, 23:16

Здравеите! Ето и моят сън. Баба ми от страната на баща ми почина на 3 юни 2016. И се наложи ай и майка ми да пътуваме до там да отидем на погребението ( не живеем в един град). Беше минало време и бяхме излезнали в лятна ваканция и аз отидох на гости там да помогна за 40 дни. И аз бях на горният етаж с останалите ( леля ми , дядо ми , двамата ми братовчед и жената на единият). И това става около 40 дни ден два след тях може би не съм сигурна. Събуждам се аз през нощта от нищото и съм заспала по корем и изведнъж усещам че някой ме натиска по ръменете все едно някой ти прави масаж но по грубо това продължи може би около 4-5 секунди. Но знам че съм будна не сънувах или нещо от този род. Гледам коридора тъмен никой няма в стаята освен мен и леля ми ( спяхме на двоино легло ) но тя спеше. И около Коледа сънувам баба ми как сме на долният етаж където живееха с дядо ми и сме точно там където и е банята с тоалетната но не вътре а отвън. Бях аз тя и мисля че имаше още някой с нас но не си спомням точно. И тя ми казва помниш ли че лятото някой те натискаше все едно ти правят масаж? И аз и отговарям да помня.... и тя ми казва ами това бях аз и след това и казах нещо но не помня какво и след товасе събудих какво означава това?!
Аватар
Mimii.D
нов

Мнениеот Bambulka » 13 Фев 2017, 08:10

Mimii.D написа:Здравеите! Ето и моят сън. Баба ми от страната на баща ми почина на 3 юни 2016. И се наложи ай и майка ми да пътуваме до там да отидем на погребението ( не живеем в един град). Беше минало време и бяхме излезнали в лятна ваканция и аз отидох на гости там да помогна за 40 дни. И аз бях на горният етаж с останалите ( леля ми , дядо ми , двамата ми братовчед и жената на единият). И това става около 40 дни ден два след тях може би не съм сигурна. Събуждам се аз през нощта от нищото и съм заспала по корем и изведнъж усещам че някой ме натиска по ръменете все едно някой ти прави масаж но по грубо това продължи може би около 4-5 секунди. Но знам че съм будна не сънувах или нещо от този род. Гледам коридора тъмен никой няма в стаята освен мен и леля ми ( спяхме на двоино легло ) но тя спеше. И около Коледа сънувам баба ми как сме на долният етаж където живееха с дядо ми и сме точно там където и е банята с тоалетната но не вътре а отвън. Бях аз тя и мисля че имаше още някой с нас но не си спомням точно. И тя ми казва помниш ли че лятото някой те натискаше все едно ти правят масаж? И аз и отговарям да помня.... и тя ми казва ами това бях аз и след това и казах нещо но не помня какво и след товасе събудих какво означава това?!

Мими, в това да сънуваш починалата си баба няма нищо необичайно. И аз съм сънувала моята. Най-често липсата или спомените около починалия чоплят съзнанието ни, а мозъкът не може да се справи със силата на емоцията и затова се явяват и в съня ни. Ако отвориш някой съновник, ще прочетеш, че сън с починала баба означава добри новини, така че няма нищо безпокойно около теб. Ако тези сънища зачестят и те притесняват, купи нещо (дребни сладки, локум и т. н.) и подай на някого за "Бог да прости".
Щастието е добро здраве и лоша памет!
Аватар
Bambulka
наш човек

Мнениеот Mimii.D » 13 Фев 2017, 14:06

Bambulka написа:
Mimii.D написа:Здравеите! Ето и моят сън. Баба ми от страната на баща ми почина на 3 юни 2016. И се наложи ай и майка ми да пътуваме до там да отидем на погребението ( не живеем в един град). Беше минало време и бяхме излезнали в лятна ваканция и аз отидох на гости там да помогна за 40 дни. И аз бях на горният етаж с останалите ( леля ми , дядо ми , двамата ми братовчед и жената на единият). И това става около 40 дни ден два след тях може би не съм сигурна. Събуждам се аз през нощта от нищото и съм заспала по корем и изведнъж усещам че някой ме натиска по ръменете все едно някой ти прави масаж но по грубо това продължи може би около 4-5 секунди. Но знам че съм будна не сънувах или нещо от този род. Гледам коридора тъмен никой няма в стаята освен мен и леля ми ( спяхме на двоино легло ) но тя спеше. И около Коледа сънувам баба ми как сме на долният етаж където живееха с дядо ми и сме точно там където и е банята с тоалетната но не вътре а отвън. Бях аз тя и мисля че имаше още някой с нас но не си спомням точно. И тя ми казва помниш ли че лятото някой те натискаше все едно ти правят масаж? И аз и отговарям да помня.... и тя ми казва ами това бях аз и след това и казах нещо но не помня какво и след товасе събудих какво означава това?!

Мими, в това да сънуваш починалата си баба няма нищо необичайно. И аз съм сънувала моята. Най-често липсата или спомените около починалия чоплят съзнанието ни, а мозъкът не може да се справи със силата на емоцията и затова се явяват и в съня ни. Ако отвориш някой съновник, ще прочетеш, че сън с починала баба означава добри новини, така че няма нищо безпокойно около теб. Ако тези сънища зачестят и те притесняват, купи нещо (дребни сладки, локум и т. н.) и подай на някого за "Бог да прости".

Знам че няма нищо необичайно но това което ми каза в точно този сън ме изненада супер много ай все пак каза нещо което се е случило докато съм будна а тя починала няма как да го знае ако не е била тя
Аватар
Mimii.D
нов

Мнениеот Bambulka » 13 Фев 2017, 14:59

Mimii.D написа:Знам че няма нищо необичайно но това което ми каза в точно този сън ме изненада супер много ай все пак каза нещо което се е случило докато съм будна а тя починала няма как да го знае ако не е била тя

Да, но ти го знаеш, Мими, а и не забравяй, че сега вече всичко е насън :wink:
ТВОЯТ сън е проекция на ТВОИТЕ мисли, а не на нейните :idea:
Това докосване, което си усетила тогава и си се чудила откъде се е взело, стои в съзнанието ти като лампичка и те кара да мислиш за него. Накрая споменът се е превърнал в сън с логично за теб обяснение. Време е да дадеш почивка на дълго светилата в подсъзнанието ти чуденка.
Не знам всъщност какви очаквания за обяснение на съня си имаш, но ако смяташ, че си поредната богопомазана с възможности за общуване с отвъдното, ще ти кажа - надали 8)
Щастието е добро здраве и лоша памет!
Аватар
Bambulka
наш човек

Мнениеот Mimii.D » 13 Фев 2017, 16:28

Bambulka написа:
Mimii.D написа:Знам че няма нищо необичайно но това което ми каза в точно този сън ме изненада супер много ай все пак каза нещо което се е случило докато съм будна а тя починала няма как да го знае ако не е била тя

Да, но ти го знаеш, Мими, а и не забравяй, че сега вече всичко е насън :wink:
ТВОЯТ сън е проекция на ТВОИТЕ мисли, а не на нейните :idea:
Това докосване, което си усетила тогава и си се чудила откъде се е взело, стои в съзнанието ти като лампичка и те кара да мислиш за него. Накрая споменът се е превърнал в сън с логично за теб обяснение. Време е да дадеш почивка на дълго светилата в подсъзнанието ти чуденка.
Не знам всъщност какви очаквания за обяснение на съня си имаш, но ако смяташ, че си поредната богопомазана с възможности за общуване с отвъдното, ще ти кажа - надали 8)

Далеч съм от мисалта че съм една от " избраните " да говоря с духовете или нещо от този род но просто исках някой по запознат от мен да ми обясни какво означава съня ми и съм благодарна за бързите отговори
Аватар
Mimii.D
нов

Начало  • Назад към Съновник