Дънки според фигурата

Дънки според фигурата

Любима дреха за ежедневието, дънките присъстват...

Какво говори за здравето ви консистенцията на менструалната кръв?

Какво говори за здравето ви консистенцията на менструалната кръв?

Менструалната кръв е съвсем различна от тази,...

Как да предпазим децата от летните горещини?

Как да предпазим децата от летните горещини?

Какви предпазни мерки трябва да предприемем...

Как да се грижите за кожените мебели?

Как да се грижите за кожените мебели?

Ако обмисляте да си купите кожени мебели или...

Ким Кардашиан се обзаведе с часовник на Джаки Кенеди

Ким Кардашиан се обзаведе с часовник на Джаки Кенеди

Собственик на златния ръчен часовник на бившата...

Тайландско семейство живя месеци под покрив, разрушен от защитено дърво

Тайландско семейство живя месеци под покрив, разрушен от защитено дърво

Семейство в Тайландската провинция Каласин беше...

Модератори: Вещица, Bambulka, Rama, Лилит, vesal

Мнениеот Mimii.D » 12 Фев 2017, 23:16

Здравеите! Ето и моят сън. Баба ми от страната на баща ми почина на 3 юни 2016. И се наложи ай и майка ми да пътуваме до там да отидем на погребението ( не живеем в един град). Беше минало време и бяхме излезнали в лятна ваканция и аз отидох на гости там да помогна за 40 дни. И аз бях на горният етаж с останалите ( леля ми , дядо ми , двамата ми братовчед и жената на единият). И това става около 40 дни ден два след тях може би не съм сигурна. Събуждам се аз през нощта от нищото и съм заспала по корем и изведнъж усещам че някой ме натиска по ръменете все едно някой ти прави масаж но по грубо това продължи може би около 4-5 секунди. Но знам че съм будна не сънувах или нещо от този род. Гледам коридора тъмен никой няма в стаята освен мен и леля ми ( спяхме на двоино легло ) но тя спеше. И около Коледа сънувам баба ми как сме на долният етаж където живееха с дядо ми и сме точно там където и е банята с тоалетната но не вътре а отвън. Бях аз тя и мисля че имаше още някой с нас но не си спомням точно. И тя ми казва помниш ли че лятото някой те натискаше все едно ти правят масаж? И аз и отговарям да помня.... и тя ми казва ами това бях аз и след това и казах нещо но не помня какво и след товасе събудих какво означава това?!
Аватар
Mimii.D
нов

Мнениеот Bambulka » 13 Фев 2017, 08:10

Mimii.D написа:Здравеите! Ето и моят сън. Баба ми от страната на баща ми почина на 3 юни 2016. И се наложи ай и майка ми да пътуваме до там да отидем на погребението ( не живеем в един град). Беше минало време и бяхме излезнали в лятна ваканция и аз отидох на гости там да помогна за 40 дни. И аз бях на горният етаж с останалите ( леля ми , дядо ми , двамата ми братовчед и жената на единият). И това става около 40 дни ден два след тях може би не съм сигурна. Събуждам се аз през нощта от нищото и съм заспала по корем и изведнъж усещам че някой ме натиска по ръменете все едно някой ти прави масаж но по грубо това продължи може би около 4-5 секунди. Но знам че съм будна не сънувах или нещо от този род. Гледам коридора тъмен никой няма в стаята освен мен и леля ми ( спяхме на двоино легло ) но тя спеше. И около Коледа сънувам баба ми как сме на долният етаж където живееха с дядо ми и сме точно там където и е банята с тоалетната но не вътре а отвън. Бях аз тя и мисля че имаше още някой с нас но не си спомням точно. И тя ми казва помниш ли че лятото някой те натискаше все едно ти правят масаж? И аз и отговарям да помня.... и тя ми казва ами това бях аз и след това и казах нещо но не помня какво и след товасе събудих какво означава това?!

Мими, в това да сънуваш починалата си баба няма нищо необичайно. И аз съм сънувала моята. Най-често липсата или спомените около починалия чоплят съзнанието ни, а мозъкът не може да се справи със силата на емоцията и затова се явяват и в съня ни. Ако отвориш някой съновник, ще прочетеш, че сън с починала баба означава добри новини, така че няма нищо безпокойно около теб. Ако тези сънища зачестят и те притесняват, купи нещо (дребни сладки, локум и т. н.) и подай на някого за "Бог да прости".
Щастието е добро здраве и лоша памет!
Аватар
Bambulka
наш човек

Мнениеот Mimii.D » 13 Фев 2017, 14:06

Bambulka написа:
Mimii.D написа:Здравеите! Ето и моят сън. Баба ми от страната на баща ми почина на 3 юни 2016. И се наложи ай и майка ми да пътуваме до там да отидем на погребението ( не живеем в един град). Беше минало време и бяхме излезнали в лятна ваканция и аз отидох на гости там да помогна за 40 дни. И аз бях на горният етаж с останалите ( леля ми , дядо ми , двамата ми братовчед и жената на единият). И това става около 40 дни ден два след тях може би не съм сигурна. Събуждам се аз през нощта от нищото и съм заспала по корем и изведнъж усещам че някой ме натиска по ръменете все едно някой ти прави масаж но по грубо това продължи може би около 4-5 секунди. Но знам че съм будна не сънувах или нещо от този род. Гледам коридора тъмен никой няма в стаята освен мен и леля ми ( спяхме на двоино легло ) но тя спеше. И около Коледа сънувам баба ми как сме на долният етаж където живееха с дядо ми и сме точно там където и е банята с тоалетната но не вътре а отвън. Бях аз тя и мисля че имаше още някой с нас но не си спомням точно. И тя ми казва помниш ли че лятото някой те натискаше все едно ти правят масаж? И аз и отговарям да помня.... и тя ми казва ами това бях аз и след това и казах нещо но не помня какво и след товасе събудих какво означава това?!

Мими, в това да сънуваш починалата си баба няма нищо необичайно. И аз съм сънувала моята. Най-често липсата или спомените около починалия чоплят съзнанието ни, а мозъкът не може да се справи със силата на емоцията и затова се явяват и в съня ни. Ако отвориш някой съновник, ще прочетеш, че сън с починала баба означава добри новини, така че няма нищо безпокойно около теб. Ако тези сънища зачестят и те притесняват, купи нещо (дребни сладки, локум и т. н.) и подай на някого за "Бог да прости".

Знам че няма нищо необичайно но това което ми каза в точно този сън ме изненада супер много ай все пак каза нещо което се е случило докато съм будна а тя починала няма как да го знае ако не е била тя
Аватар
Mimii.D
нов

Мнениеот Bambulka » 13 Фев 2017, 14:59

Mimii.D написа:Знам че няма нищо необичайно но това което ми каза в точно този сън ме изненада супер много ай все пак каза нещо което се е случило докато съм будна а тя починала няма как да го знае ако не е била тя

Да, но ти го знаеш, Мими, а и не забравяй, че сега вече всичко е насън :wink:
ТВОЯТ сън е проекция на ТВОИТЕ мисли, а не на нейните :idea:
Това докосване, което си усетила тогава и си се чудила откъде се е взело, стои в съзнанието ти като лампичка и те кара да мислиш за него. Накрая споменът се е превърнал в сън с логично за теб обяснение. Време е да дадеш почивка на дълго светилата в подсъзнанието ти чуденка.
Не знам всъщност какви очаквания за обяснение на съня си имаш, но ако смяташ, че си поредната богопомазана с възможности за общуване с отвъдното, ще ти кажа - надали 8)
Щастието е добро здраве и лоша памет!
Аватар
Bambulka
наш човек

Мнениеот Mimii.D » 13 Фев 2017, 16:28

Bambulka написа:
Mimii.D написа:Знам че няма нищо необичайно но това което ми каза в точно този сън ме изненада супер много ай все пак каза нещо което се е случило докато съм будна а тя починала няма как да го знае ако не е била тя

Да, но ти го знаеш, Мими, а и не забравяй, че сега вече всичко е насън :wink:
ТВОЯТ сън е проекция на ТВОИТЕ мисли, а не на нейните :idea:
Това докосване, което си усетила тогава и си се чудила откъде се е взело, стои в съзнанието ти като лампичка и те кара да мислиш за него. Накрая споменът се е превърнал в сън с логично за теб обяснение. Време е да дадеш почивка на дълго светилата в подсъзнанието ти чуденка.
Не знам всъщност какви очаквания за обяснение на съня си имаш, но ако смяташ, че си поредната богопомазана с възможности за общуване с отвъдното, ще ти кажа - надали 8)

Далеч съм от мисалта че съм една от " избраните " да говоря с духовете или нещо от този род но просто исках някой по запознат от мен да ми обясни какво означава съня ми и съм благодарна за бързите отговори
Аватар
Mimii.D
нов

Начало  • Назад към Съновник