Дънки според фигурата

Дънки според фигурата

Любима дреха за ежедневието, дънките присъстват...

Какво говори за здравето ви консистенцията на менструалната кръв?

Какво говори за здравето ви консистенцията на менструалната кръв?

Менструалната кръв е съвсем различна от тази,...

Как да предпазим децата от летните горещини?

Как да предпазим децата от летните горещини?

Какви предпазни мерки трябва да предприемем...

Как да се грижите за кожените мебели?

Как да се грижите за кожените мебели?

Ако обмисляте да си купите кожени мебели или...

Тайландско семейство живя месеци под покрив, разрушен от защитено дърво

Тайландско семейство живя месеци под покрив, разрушен от защитено дърво

Семейство в Тайландската провинция Каласин беше...

Жегите в Гърция може да надхвърлят рекорда от 2007

Жегите в Гърция може да надхвърлят рекорда от 2007

Големите горещини в Гърция през последните дни...

Модератори: Вещица, Bambulka, Rama, Лилит, vesal

Мнениеот irji » 22 Апр 2008, 16:39

greeceforever написа:ИРЖИ АКО СЕ КОЛЕБАЕШ -ИЗБИРИ САЙТА WWW.POSOKA.COM, АГЕНЦИЯ БОХЕМИЯ, НЯМА ДА СГРЕШИШ, МН СЪМ ДОВОЛНА, СУПЕР Е..А ОТНОСНО ТОВА ДАЛИ ЩЕ ТИ Е ПО-ИЗГОДНО АКО ОТИДЕШ САМА ИЛИ С ГРУПА-ПО-ДОБРЕ ОТ ФИНАНСОВА ГЛ.ТОЧКА Е С ГРУПА, НА НАС НИ ИЗЛЕЗЕ С ТРЪГВАНЕ ОТ СОФИЯ-ЗА 3 ДНИ НА ХАЛКИДИКИ, БЕЗ ХРАНЕНИЯ, ЗАЩОТО ПРЕДПОЧИТАХМЕ ДА ЯДЕМ НАВЪН, ТАКА ПОНЕ ИМА ИЗБОР КВО ДА ХАПНЕШ- ЧЕ ЗА 3 ДНИ БЕШЕ 115ЛВ, ОТДЕЛНО СИ ПЛАТИХМЕ ПО ЖЕЛАНИЕ-ЕКСКУРЗИЯ ДО СИТОНИЯ-20 ЕВРО, НО СИ СТРУВАШЕ И 5 ЕВРО ДО ПЕЩЕРАТА ПЕТРАЛОНА,,СУПЕР Е В ГЪРЦИЯ, АЗ ПАК ЩЕ ОТИДА, ОБЕЩАХ СИ ГО ОЩЕ ТАМ

GREECE FOREVERRRRRRRR

:flower: Ще разгледам и този сайт.
"Чистата ми съвест е по-важна от всички присъди."
Аватар
irji
приятел

Мнениеот yanast » 24 Апр 2008, 18:22

Здравейте, смятаме да ходим на халкидики за една седмица, може ли да ми кажете какви са цените в заведенията и клубовете, за да се ориентираме и да прецениме колко ще са ни нужни. Една позната каза че за един обяд за един човек излизало около 50 евро, а в дискотека платили сметка от 250 евро за четири безалкохолни и четири уискита - това вярно ли е? На мен ми се струва че е доста скъпичко и ако е така сигурно ще си позволя един обяд и една вечер в клуб.
Аватар
yanast
нов

Мнениеот радост_в » 24 Апр 2008, 22:03

yanast написа:Здравейте, смятаме да ходим на халкидики за една седмица, може ли да ми кажете какви са цените в заведенията и клубовете, за да се ориентираме и да прецениме колко ще са ни нужни. Една позната каза че за един обяд за един човек излизало около 50 евро, а в дискотека платили сметка от 250 евро за четири безалкохолни и четири уискита - това вярно ли е? На мен ми се струва че е доста скъпичко и ако е така сигурно ще си позволя един обяд и една вечер в клуб.

Ами зависи къде ще сте отседнали. На Халкидики видях няколко доста скъпи курортни селища :roll: Ние бяхме в приятно градче, хапвахме в хубави китни ресторантчета и не ми е излизало едно хапване повече от 20-25 евро , за двама ни :roll: За това са ми странни цифрите, които цитираш тук. Но то зависи под хапване какво има предвид човек - за мен това е прилична порция от ястие / бяха около 5-8 Евро /, биричка , десерт , туй то! Ако са яли в хипер баровски места и са пийвали солидно, нямам как да е по-малко от 50 Евро! И аз чувах разни простотии преди да отида, но на място не видях нищо толкова плашещо в цените! Ама ако се гъзарейте здраво, тогава цифрите са трудно предвидими. За клубове нищо не мога да кажа, не са представлявали интерес за мен!
Аватар
радост_в
VIP

Мнениеот mioannidou » 21 Авг 2012, 14:53

irji написа:Ако някой е ходил на почивка в Гърция ,нека сподели къде точно,какви са били цените,обслужването :flower: и как си е прекарал като цяло.Разгледах много сайтове по тази тема ,но друго е някой да ти каже от опит :P

http://holiday-in-greece.net/xanthi/sta ... otels.html

http://xanthi.holiday-in-greece.net/

Къща за гости "To Archontiko"
Стаи: 3 Работи: целогодишно Категория: 3 ключа
"To Archontiko" традиционна къща за гости Вилата е построена амфитеатрално в местност , осеян с ели и смърчове, орехи и липи. От вилата се открива гледа към река Места и традиционното село Ставруполис (селския площад е само на 5 минути пеша).
Ако търсите да изпитате домашна топлина и уникална атмосфера, тогава тази традиционна къща за гости вила, построена с камък и дърво, в Ставруполис, Ксанти, в близост до река Места, е идеален избор, за да се отпуснете до камината в топлината на вашата стилна и елегантна стая от където можете да видите, течението на река Места и планините на Ксанти. Ще почувствате комбинацията от красотата на природата с традиционната архитектура и лукс.
To Archontiko Вила разполага с три спални. Приземният етаж се състои от голямо свободно пространство, дневна и гостна, снабдена с камина и едно двойно легло, спалня, кухня и баня, оборудвани с джакузи. Горният етаж се състои от две просторни двойни спални, всекидневна с камина и кухня, където можете да си сервирате закуската. Стаите на Къщата за гости са оборудвани с традиционни мебели, но притежават модерни и елегантни удобства.

Дейности, които можете да практикувате
Кану, каяк, рафтинг, конна езда, рапел, планинско каране с велосипед, преходи, риболов, скално катерене, спускане по въже.

Собственик: Pantelis Theodoridis
Мобилен: 0030 6936512162, 0030 6936747366
Тел.: 0030 25420-22225
Факс: 0030 25410-26257
info@toarchontiko.gr

почивка в Гърция
Най-доброто място да отидете е "Да Archontiko" Традиционна Къща за гости Вила в Stavroupoli Ксанти в Гърция.

Най-доброто място да се насладите на природата
Stavroupoli в Ксанти Гърция е amzing място за посещение и се отпуснете
евтин и луксозен хотел за цялото семейство

www.toarchontiko.gr
:)
:D
Аватар
mioannidou
нов

Мнениеот mioannidou » 21 Авг 2012, 14:56

greeceforever написа: :flower: :flower: ОБИЧАМ ГЪРЦИЯ, ОБИЧАМ ГРЪЦКАТА МУЗИКА, ОБИЧАМ НАЧИНА ПО КОЙТО СЕ ЧУВСТВАХ ТАМ-ПРЕПОРЪЧВАМ НА ВСЕКИ...ВСИЧКО Е ТОЛКОВА ТОПЛО- И ЧУВСТВЕНО :P

Почивка в Гърция Къща за гости "Archontiko"
Най-доброто място да отидете е "Да Archontiko" Традиционна Къща за гости Вила в Stavroupoli Ксанти в Гърция.

Най-доброто място да се насладите на природата
Stavroupoli в Ксанти Гърция е amzing място за посещение и се отпуснете
евтин и луксозен хотел за цялото семейство

Аватар
mioannidou
нов

Мнениеот sunshiine » 01 Окт 2013, 22:22

Странна, смешна или трагична почивка в Гърция?

Здравейте! Казвам се Венцислав Драгиев. Искам накратко да ви разкажа за почивката си в Гърция, която може да ви се стори странна, смешна или трагична. Вие преценете.
Чрез интернет закупихме ваучери за почивка в Гърция – о-в Халкидики, с. Ставрос, хотел „Архонтико Лиамас” (три) звезди. Платихме на фирмата (Natali Travel) сумата за 7-дневната ни почивка на семейството ми от три члена, плюс сумата по 90 лева за отиване и връщане на човек с техен транспорт.
На 31.08.2013 г. прехвалената българо-гръцка транспортна фирма (Meli Tours) ни стовари в началото на село Ставрос. С куфарите и саковете трaмбовахме пеша, при 30 градуса температура, около два км., докато намериhме 3- звездния хотел. От страниците в интернет и от фирмата (Natali Travel) ни обещаха спокойствие и тишина в полите на планината в близост до морето, качествена храна,фитнес, сауна.
Първата вечер в 23 часа в градината на хотела с безумно висока музика започна гръцка сватба с оркестър. До 4 –5 часа сутринта данданията от крясъци и музика не ни позволи да заспим. Всяка следваща нощ до края на почивката ни, между 5 и 7 часа започваха да лаят кучета, чуваха се крясъци на пуйки и петли от съседния селски двор. Добре, че успявахме да подремнем на плажа. Ах, сега за храната! В офертата беше включена закуска и вечеря. От закуската сме доволни. За вечеря 7 дни ни даваха една и съща супа. Основното ястие беше къстчета месо с гарнитура от ориз и картофи, от които получавахме киселини. Хубавото беше, че поне една вечер ни дадоха прясна риба и хрупкави тиквички. Плод така и не хапнахме, предложиха ни два пъти по една малка топка сладолед. Последните две вечери ни дадоха по 4 лепкави, развалени, кисели кебапчета, които дори и кучетата не изядоха. През прозорците на кухнята се виждаха трима готвачи, които бяха без престилки и шапки на главите. В две от салатите намерихме черни косми.
На четвъртия ден след плажа, установихме, че някой се е самообслужил с 50 евро от нашия личен багаж. На рецепцията безразборно стоят ключовете от стайте без да са пазени от никой, поради липсата на рецепционист. В коридорите липсват камери няма и охрана. При оплакване от наша страна ни обясниха, че това е невъзможно да се случи и причината е в нас. След кражбата ключ на рецепция повече не оставяхме, а парите си ги взимахме с нас. Последната вечер от престоя ни в Архонтико Лиамас, почти в полунощ пак с клаксони, бомбички - като за нова година, с викове и крясъци, бяхме събудени от друга гръцка сватба. Стреснати, сънени и отчаяни от безсънните нощи, скочихме от леглата и се втурнахме тримата към балкона. Около 30 човека видимо подпийнали, с приповдигнато настроение отиваха заедно с попа и младоженците да се венчаят около басейна на хотела. След извесно време със същите викове и бомбички си тръгнаха. На отчайващите ни вопли да спрат да гърмят, никой не ни обърна внимание.
Дойде и денят, в който с радост щяхме да си тръгнем от хотел Архонтико Лиамас, за да си ОТПОЧИНЕМ вкъщи. Напуснахме хотела и отидохме на същото място на което ни бяха оставили на идване с рейса. Започна едно 4-часово чакане. Съпругата ми се нагълта с хапчета, получи нервен срив, на дъщеря ми й се появиха обриви по ръцете от слънцето. Аз направих поне двадесет обаждания до фирмата (Natali Travel) , която ни уреди почивката и транспорта, а те ми казваха, че нямат връзка с фирмата превозвач (Meli Tours). Тя била много сериозна българо-гръцка транспортна фирма и нямало начин да не ни вземат, трябва да чакаме обаждане от шофьора. Така и не ни се обадиха. Почнахме да махаме на авто-стоп с надеждата някой да ни качи и закара поне до границата.
Спасението ни дойде от българите, с които пътувахме на идване до Гърция. Те казали на шофьора, че са ни видяли да чакаме на пътя, а той им отвърнал, че не знае за други пътници. Последвал спор при който след като изминали 50 км шофьорът спрял и се обадил на изпращача за потвърждение и фирмата потвърдили за нас. Чак в 16 ч. следобяд се качихме в бусче за 20 човека. На първата почивка (бяхме още в Гърция) с последните ни 40 евро почерпих всичките 12 българи с по едно кафе и 1 бонбон, благодарих им, но без шофьора, който дори не беше благоволил да види списъка с пътниците.

Питам се „Защо трябваше да ни се случи всичко това?” ако ме питате дали ще пътувам пак – може би...
Аватар
sunshiine
нов

Мнениеот TRS » 02 Окт 2013, 14:37

sunshiine написа:
Питам се „Защо трябваше да ни се случи всичко това?” ако ме питате дали ще пътувам пак – може би...

А, пътувай си... Ама не с непроверени фирми и още по-малко - с ваучери.
Аватар
TRS
наш човек

Мнениеот one woman » 26 Апр 2014, 18:21

Тази година ни се иска да почиваме в Гърция. Гледахме, четохме стотици оферти из нета.....Никога до сега не сме ползвали услугите на разни тур оператори. Някой може ли да ни насочи към сериозна фирма, да сподели опит? Моля!
Живей днес, защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде.
Аватар
one woman
кандидат

Мнениеот Passiflora30 » 22 Май 2014, 16:09

Здравей,

Искам да кажа че ходих миналата година в Гърция с тази агенция и беше доста добре! Хотелът приятен, храната не лоша, а самият остров невероятен. Не са също много скъпи:

http://www.vistalis.bg/korfu-ostrovat-n ... e-e1a115b/

А ти къде мислиш да ходиш тази година?
Аватар
Passiflora30
нов

Мнениеот elena_malena » 04 Сеп 2014, 22:06

Аз също съм очарована от о.Тасос.Бях там миналата година и съм с прекрасни впечатления. От плажовете с изумрудена вода, красивите цветя навсякъде. Хотела ни беше чудесен, с добро обслужване, много интересен интериор на стаите:http://allinclusive-pochivki.eu/index.php?nav=Hotel&id=2087&zaglavie=HOTEL_LOULOUDIS_FRESH_BOUTIQUE#.VAjFnFf3PPx. Лименас също ми хареса много, атмосферата е приятна :) Разбира се острова не е голям и е за кратки почивки. В малкото градче Керамоти се намира симпатичното малко хотелче „Акрополис“, по известно с името на собственика си – Агапиос. Отдолу, под колоните е едноименната таверна. Побелелият едър грък е прекарал цели 27 години като главен готвач в Германия (приготвял е деликатеси дори за самия Хелмут Кол!), преди да се върне в Керамоти и да започне собствен бизнес. Плажа също е много хубав, шезлонги и чадъри се предлагат безплатно срещу 1 питие.
elena_malena
нов

Мнениеот sonya_sasho » 06 Яну 2017, 20:38

Аз бях тук и много ми хареса - http://www.Thassos-info.com
sonya_sasho
нов

Мнениеот ivafileva » 19 Юни 2017, 10:09

Вчера се върнах от Халкидики. Бях там за 5 дни и със сигурност мога да кажа, че това беше една от най-хубавите ми почивки. Офертата намерих в https://oferti.pochivka.bg/oferti-gartsia-d4 , резервирах я преди около месец. За щастие, всичко мина гладко и без проблеми.
ivafileva
нов

Мнениеот milenn » 19 Юни 2017, 18:26

Ние винаги пътуваме без предварителен план и винаги си намираме добри цени на място, където ни харесва. Гърците не връщат гости, които плащат кеш :)
Аватар
milenn
кандидат

Предишна

Начало  • Назад към Tуризъм и пътувания