Диета срещу кандида

Диета срещу кандида

Полезната храна е от изключително значение,...

ИГРА: Мебели по поръчка или готови?

ИГРА: Мебели по поръчка или готови?

Тази седмица искаме да знаем дали предпочитате...

Ксеноестрогени - опасните химикали около нас

Ксеноестрогени - опасните химикали около нас

Какво представляват ксеноестрогените и защо са...

Покупка на жилище

Покупка на жилище

Вероятно това е една от най-големите покупки,...

Защо трябва да ядем яйца?

Защо трябва да ядем яйца?

Яйцата са едни от най-хранителните продукти,...

Слънце и снеговалежи през новата седмица

Слънце и снеговалежи през новата седмица

Почивните дни ще бъдат слънчеви, но студени,...

Модератори: Вещица, RamboSilek

Мнениеот Симонета Фиорина » 10 Юли 2013, 08:43

Приятелки от Розали, привет!
Надявам се, че с тази тема всяка от нас ще сподели въпрос/и без ограничения в темите.
Нека всеки постави от 1 до 3 теми, които са й на дневен ред, а ако има заинтересовани, по-късно да се пишат и съвети, коментари.
За да ни е интересно, полезно и забавно пледирам за взаимна търпимост и положителен дух!
Аватар
Симонета Фиорина
кандидат

Мнениеот Симонета Фиорина » 10 Юли 2013, 09:02

Симонета Фиорина написа:Приятелки от Розали, привет!
Надявам се, че с тази тема всяка от нас ще сподели въпрос/и без ограничения в темите.
Нека всеки постави от 1 до 3 теми, които са й на дневен ред, а ако има заинтересовани, по-късно да се пишат и съвети, коментари.
За да ни е интересно, полезно и забавно пледирам за взаимна търпимост и положителен дух!

1.Тема: банките-всичко-лоши банки, предоговаряне на кредити, лични премеждия
2.Тема: свекървите и до колко сме им длъжни
3.Тема:стоматолози
Аватар
Симонета Фиорина
кандидат

Мнениеот MladMerindjei » 21 Яну 2014, 07:27

Банките са нужното зло, което кара светът да се върти :)
На свекървите и свекърите, чичовци и лели им дължим уважение по 1 милион причини.
Младите стоматолози обикновено пипат доста по-леко и безболезнено, а по-опитните - доста по-бързо и вършат професионално работата!
Аватар
MladMerindjei
приятел

Мнениеот tutinka » 21 Яну 2014, 09:04

Всеки му се е налагало да вземе кредит от банка. Лихвите са прекалено завишени и затова трябва да се помисли дали може да се изплаща. Кредитът ако е в дългосрочен план е още по-рискован. Нашите кръстници взеха много висок кредит да си купят голяма жилище. Тогава имаше работа и възможност за изплащане. От близо две години кредитът им стана непосилен за изплащане. Стопиха се от нерви и безсънни нощи. Банката обяви апартаментът им за продан. При покупко- продажба се включва в цената и общите части, а когато банката обяви апартаментът им за продажба включени са само идеалните части и цената значително е занижена. Толкова години са плащали, а сега са на изходна позиция и дължат същата сума.
Благодарна съм на свекъра и свекърва ми, че са истински хора и ме уважават.
Стоматолозите, скъпо обслужване, без гаранция за добро качество, но необходимост.
Всеки артист е бил първо аматьор. Ралф Валдо Емерсън
Аватар
tutinka
приятел

Мнениеот Bambulka » 21 Яну 2014, 09:28

Я, каква тема имало тук :o Добре че Меринджеят я изкопа, че да си поораторстваме :P

1. Светът нямаше да е същият, ако ги нямаше банките. От стабилността на банкова система зависи животът ни като цяло. Аз лично съм се доверила на ЦКБ. Това е банката, която не ми е създавала никакви проблеми :lol:
От ДСК съм разочарована, а ОББ намирам за твърде консервативна.

2. Свекървата обикновено си ляга върху това, което си е постлала :P
На моята определено ѝ е възтвърдичка постелката :unibrow:

3. Стоматолозите пък са ужасът на живота ми и то не защото се страхувам от тях или не понасям болка - това никак не ми е проблем. Проблемът е, че когато идеш при стоматолог никога не знаеш с колко точно ще ти олекне джоба. Тъмна Индия е ценоразписът им. Още по-тъмна е дейността им - какво и защо правят не е ясно. Преди здравната реформа, когато лечението беше безплатно, като отидех на зъболекар и си тръгвах с пломбиран зъб. Ако се налагаше лечение, то минаваше с едно- или максимум двукратно поставяне на лекарство. Сега... майко мила :faint: Един зъб се случва да бъде лекуван n-броя пъти - слага се лекарство, и още, и още, и още и все има някакви нерви да се вадят, и все не е готово... На моя позната така близо два месеца, в които направи почти 10 посещения, ѝ лекуваха един и същи зъб :shock: Възможно ли е това или (тук Елина да не чете :lol: ) си ни дерат както могат?!...
Щастието е добро здраве и лоша памет!
Аватар
Bambulka
наш човек

Мнениеот Bambulka » 21 Яну 2014, 14:15

Тема: работа в екип - удобство или неудобство е; как колективното влияе на индивидуалното; защо бихте или не бихте предпочели работата в екип;
Щастието е добро здраве и лоша памет!
Аватар
Bambulka
наш човек

Мнениеот violet987 » 16 Ное 2016, 06:15

а ОББ намирам за твърде консервативна.
เล่นจีคลับ
violet987
нов

Начало  • Назад към За сайта