Дънки според фигурата

Дънки според фигурата

Любима дреха за ежедневието, дънките присъстват...

Какво говори за здравето ви консистенцията на менструалната кръв?

Какво говори за здравето ви консистенцията на менструалната кръв?

Менструалната кръв е съвсем различна от тази,...

Как да предпазим децата от летните горещини?

Как да предпазим децата от летните горещини?

Какви предпазни мерки трябва да предприемем...

Как да се грижите за кожените мебели?

Как да се грижите за кожените мебели?

Ако обмисляте да си купите кожени мебели или...

Тайландско семейство живя месеци под покрив, разрушен от защитено дърво

Тайландско семейство живя месеци под покрив, разрушен от защитено дърво

Семейство в Тайландската провинция Каласин беше...

Жегите в Гърция може да надхвърлят рекорда от 2007

Жегите в Гърция може да надхвърлят рекорда от 2007

Големите горещини в Гърция през последните дни...

Модератори: Rama, vesal

Мнениеот Eli-Em » 23 Фев 2015, 21:48

Кои са най-ценните подаръци, които сте получавали?
Eli-Em
нов

Мнениеот Bambulka » 23 Фев 2015, 22:36

Eli-Em написа:Кои са най-ценните подаръци, които сте получавали?

Най-ценните ми подаръци никога не са били материални. Целувка, внимание, обич и присъствие са ми най-ценни. И цветя, разбира се :P
Всъщност, сега се сещам за две много ценни за мен издания, които съм получила като подарък от дъщеря ми: Благодаря ти, мамо и Моя Майчице Любима. Това са луксозни томчета със стихове и мъдри мисли, посветени на майката и си денуват и нощуват в нощното ми шкафче, за да си ги разлистям сегиз-тогиз.
С много любов и до сега пазя детски рисунки и ръчно изработени картички, създадени и надписани за мен, а несръчният почерк и допуснатите грешки, правят тези нейни творчески произведения безценни за мен :D
Щастието е добро здраве и лоша памет!
Аватар
Bambulka
наш човек

Мнениеот Vanilli » 23 Фев 2015, 23:22

Най-ценни са ми подаръците-преживявания; обикновено включват някакви билети - за самолет или събитие. Обожавам спомените, които ми създават.
Имам и книги, подарявани ми спонтанно - без повод, които са отваряли врати в главата ми.
I object to violence because when it appears to do good, the good is only temporary; the evil it does is permanent. Mahatma Gandhi “Rewards and punishments are the lowest form of education.”-- Chuang-Tzu
Аватар
Vanilli
VIP

Мнениеот Helinor » 25 Фев 2015, 15:47

За мен най-ценните подаръци са внимание, уважение, загриженост. Останалите, материалните подаръци, имат само временна стойност.
Аватар
Helinor
наш човек

Мнениеот Red_lily » 15 Яну 2016, 10:12

Най-ценния подарък, който съм получавала беше урок по сърф. Беше мн готино преживяване.
Аватар
Red_lily
нов

Мнениеот Nora1968 » 06 Мар 2016, 21:36

Имам два безценни подаръка - двете ми деца . Най-ценния, който получих беше признание от важен за мен човек , признание за приноса ми в разрешаване на тежък за него проблем .
Не забравяйте, че щастието е начин на пътуване, а не дестинация
Аватар
Nora1968
наш човек

Мнениеот Marchela_1 » 07 Мар 2016, 09:10

Най-ценния подарък,който съм получила това е... ЖИВОТА.
Аватар
Marchela_1
наш човек

Мнениеот riki12 » 04 Яну 2017, 18:33

От два месеца имам нов приятел. След две седмици той има рожден ден и трябва да му купя нещо, но проблемът е,че нямам никакви пари. Едва ще изкарам месеца, в никакъв случай няма да имам пари за подарък. За Коледа той ми подари много голям подарък, няма как сега да мина с нещо малко. Все още не сме си толкова близки и няма как да му кажа,че нямам пари, неудобно ми е. Много мислех какво да правя, няма на кого да искам пари. Много мислех и обмислям идеята да изтегля един бърз кредит от 100, 200 лв. Ще имам пари за подарък и да изкарам месеца. Мисля да изтегля кредит от http://www.easycredit.bg/ , някой теглил ли е от тях?
Аватар
riki12
кандидат

Мнениеот Bambulka » 05 Яну 2017, 09:34

riki12 написа:От два месеца имам нов приятел. След две седмици той има рожден ден и трябва да му купя нещо, но проблемът е,че нямам никакви пари. Едва ще изкарам месеца, в никакъв случай няма да имам пари за подарък. За Коледа той ми подари много голям подарък, няма как сега да мина с нещо малко. Все още не сме си толкова близки и няма как да му кажа,че нямам пари, неудобно ми е. Много мислех какво да правя, няма на кого да искам пари. Много мислех и обмислям идеята да изтегля един бърз кредит от 100, 200 лв. Ще имам пари за подарък и да изкарам месеца. Мисля да изтегля кредит от http://www.easycredit.bg/ , някой теглил ли е от тях?

Не бих теглила заем по такава причина. Глупаво е да се изхвърлям, а после да връщам пари с лихви. За целта ще поискам неголяма сума (50-60 лв.) от колега или приятел, но в схема за бързи кредити няма да вляза, хеле пък заради подарък ;)
Ако съм решила да подаря някаква дребна техника, тя може да бъде закупена и на изплащане на равни вноски без особено голяма лихва, но това пак ще затруднява продължително бюджета ми в бъдеще. Затова е най-добре да не надскачам себе си и да правя подарък, който точ в точ да съответства на получения от мен - това НЕ Е задължително!

P. S. Ако целта ти е да рекламираш тук компания за бързи кредити, не си на правилното място, Рики!
Щастието е добро здраве и лоша памет!
Аватар
Bambulka
наш човек

Мнениеот vld_pshv » 23 Май 2017, 15:18

Тази година получих най-хубавия си подарък цялостна екипировка за ски и спортна камера, за да заснемам изтрещялите си падания :lol: :lol: :lol:
vld_pshv
нов

Начало  • Назад към Взаимоотношения 2