Защо пълнеем през зимата?

Защо пълнеем през зимата?

За мнозина е обичайно да натрупат някой и друг...

5 коледни декорации, без които домът не може

5 коледни декорации, без които домът не може

Дори да не сте от най-големите почитатели на...

Тайните за красота на Миранда Кер

Тайните за красота на Миранда Кер

Миранда Кер е сред най-успелите и богати...

Най-стилните рокли на Кейт Мидълтън през 2014 г.

Най-стилните рокли на Кейт Мидълтън през 2014 г.

От елегантните рокли на Jenny Packham до ежедневни...

Многото подаръци са вредни за децата

Многото подаръци са вредни за децата

Учените съветват родителите да не отрупват...

Отхвърлиха Брад Пит като съдебен заседател

Отхвърлиха Брад Пит като съдебен заседател

Брад Пит беше отхвърлен като съдебен заседател,...

Модератори: Rama, vesal

Мнениеот bambulina » 14 Юни 2008, 14:25

Привет, розалийки, с риск да се повторя ( може би темата вече съществува, но аз не съм я видяла никъде :roll: ) искам да ви запитам Вас всички , какво е отношението ви към интернет запознанствата....мислите ли, че наистина има накаква вероятност да срещнеш човека и разбира се дали крият някакъв риск този тип запознанства, тъй като никога не знаеш кой седи отсреща :ninja: , което разбира се е малко рисковано. Един от най- известните сайтове е Елмаз, какво мислите за него и имете ли познати, които са се запознали така! Разказвайте наволя каквото знаете за интернет общуването...
Аватар
bambulina
приятел

Мнениеот magarence » 14 Юни 2008, 14:30

Смятам, че това си е вече съвсем нормален начин за запознанство..Не е много по-различно от това тук да си говорим, да се харесаме виртуално и накрая и приятелки да станем..Имала съм такива връзки, както и завъдих страхотни приятели от там..
Елмаз ми е твърде..сексуално насочен, така че не бих си търсила партньор точно там..
Всяко преживяване, всичко, което са ви причинили или вие сте причинили на другите, е страшно важно за развитието ви. Дори лъжите ви, жестокостта и несправедливостта към другите, дори и те са много важни. И това, което криете със срам в душата си, също е много важно, защото ви е помогнало да станете това, което сте. Всичко преживяно ви помага да станете милосърдни, цялостни и изпълнени с любов. Ако успеете да си простите и да се приемете такива, каквито сте, ще излекувате себе си, а заедно със себе си и планетата.
Помнете: Нищо не е нито хубаво, нито лошо. Ние не знаем цялата история...
"Некаква" ;)
Аватар
magarence
наш човек

Мнениеот bambulina » 14 Юни 2008, 14:32

magarence написа:Смятам, че това си е вече съвсем нормален начин за запознанство..Не е много по-различно от това тук да си говорим, да се харесаме виртуално и накрая и приятелки да станем..Имала съм такива връзки, както и завъдих страхотни приятели от там..
Елмаз ми е твърде..сексуално насочен, така че не бих си търсила партньор точно там..

Като става :?: за сексуално насочени явно не си влизала в gepime.com, там да видисх за кво става :?: , ина4е Елмаз не ми изглежда чак толкова сексуален, знам ли :roll:
Аватар
bambulina
приятел

Мнениеот magarence » 14 Юни 2008, 14:34

В интерес на истината и в елмаз не съм влизала поне от година, а другите май въобще не ги знам..Едно време бяха други сайтове, пък и чрез к-то се търсихме..))
Всяко преживяване, всичко, което са ви причинили или вие сте причинили на другите, е страшно важно за развитието ви. Дори лъжите ви, жестокостта и несправедливостта към другите, дори и те са много важни. И това, което криете със срам в душата си, също е много важно, защото ви е помогнало да станете това, което сте. Всичко преживяно ви помага да станете милосърдни, цялостни и изпълнени с любов. Ако успеете да си простите и да се приемете такива, каквито сте, ще излекувате себе си, а заедно със себе си и планетата.
Помнете: Нищо не е нито хубаво, нито лошо. Ние не знаем цялата история...
"Некаква" ;)
Аватар
magarence
наш човек

Мнениеот BabyLove » 14 Юни 2008, 14:41

Ами с моя приятел се запознахме чрез такъв сайт , изобщо не съм си мислила че чрез него ще мога да се запозная с някой пък камо ли и да тръгна с някой.Регистрацията, всичко в началото тръгна като на шега, ама ей на и мене ме огря :lol:
В любовта трябва да търсим човек, който ни прави щастливи и доволни от живота, благодарни, че сме го срещнали и че ни дарява с толкова любов. Всеки друг е просто изпитание към истинската ни половинка.
Аватар
BabyLove
наш човек

Мнениеот charovnica87 » 14 Юни 2008, 14:46

И аз като BabyLove, познавам моя приятел от сайт за запознанство и вече година и малко сме заедно.
Аватар
charovnica87
приятел

Мнениеот Matta » 14 Юни 2008, 15:26

Елмаза наистина е по-мекия вариант. Все пак мотото на сайта е "Срещни любовта", а не "Намери секс партньор още тази вечер". Но под дифолт мъжете търсят секс и едва ли биха пропуснали, ако им падне. Но винаги съм считала, че дали ще има или няма да има секс го решава жената./Изключвам случаите на насилие./ :oops:
Аватар
Matta
нов

Мнениеот irji » 14 Юни 2008, 15:30

Нямам нищо против този вид запознанства.Навсякъде се крият рискове,не само във виртуалното пространство.Имала съм връзка ,резултат от интернет запознанство(без да съм имала такава цел :roll: ).Много познати намериха подходящия за тях човек по този начин.За сайтовете за запознанства не мога да говоря,защото никога не съм влизала в подобни :roll: В днешно време човек е много зает и това се явява подходящ начин за намиране на половинка.Нищо обаче не може да замени общуването с хора на живо :P
"Чистата ми съвест е по-важна от всички присъди."
Аватар
irji
приятел

Мнениеот vvaallyyaa » 14 Юни 2008, 15:34

и в Елмаз, както и навсякъде другаде, когато търсиш връзка пускаш най-напред едрото сито- да изпада боклука. от там нататък- преценката си е лично твоя.
Аватар
vvaallyyaa
VIP

Мнениеот bellinda » 14 Юни 2008, 17:24

Много съм раздвоена. Тези сайтове ми се виждат страшнички, но аз се запознах с приятеля ми в чата. Изглеждаше ми искрен и се престраших. Те неискрените и в очите могат да те излъжат. Бъди внимателна все пак.
Аватар
bellinda
нов

Мнениеот Princesata{} » 14 Юни 2008, 23:10

И аз се запознах с моя приятел в чата. Интересното е, че чрез общ познат се запознахме, но аз това го разбрах по-късно :) Този познат редовно излизали с моя приятел и една вечер се заприказвали дали има още свестни мацки в тия чатове и той споменал за мен, че ме познава, че съм готина, но да внимава с мен и как ми говори. Казал му моя ник, ако реши да ми пише. И така нашия ми се вклячва, аз попринцип влизах там само заради приятели от там, за да се чуем и не си пишех с непознати. Но точно тогава като ми писа незнам защо нещо ме провокира да отговоря и станахме много добри чат приятели и реших, че мога да изляза с него и да се запознаем на живо. Вече сме заедно година и половина почти и се обичаме все повече с всеки изминал ден :love: Няма нищо лошо в интернет запознанствата стига да не си много наивен и да си предпазлив.
Готино е да си важна, но по-важно е да си готина!!!
Аватар
Princesata{}
приятел

Мнениеот krasii » 14 Юни 2008, 23:16

С мъжо се запознахме в aha.bg преди 5 месеца,а преди почти 3 се оженихме :wink:
Изображение

Крайна цел -10 кг :)
Начало на Първа фаза 3.12.2011
Аватар
krasii
наш човек

Мнениеот Elinel » 14 Юни 2008, 23:41

krasii написа:С мъжо се запознахме в aha.bg преди 5 месеца,а преди почти 3 се оженихме :wink:

И мноу съ убичат ей........сладурчета :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Иначе и аз съм се запознавала така, ако е свестен няма значение къде се запознавате.
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят; Руски форум: питаш нещо и теб те питат; Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп !
Аватар
Elinel
наш човек

Мнениеот Marmaid » 14 Юни 2008, 23:52

Никога не съм влизала в сйтове за запознанства, но имам доста близки хора, вследствие контактуване във форуми. Но чак любов да срещнеш там... струва ми се по-рядко срещано, отколкото ако излезеш на заведение или ако те запознаят приятели с някого.
Щастието е в голяма степен самоделно.
Аватар
Marmaid
наш човек

Мнениеот BabyLove » 15 Юни 2008, 00:02

Marmaid написа:Но чак любов да срещнеш там... струва ми се по-рядко срещано, отколкото ако излезеш на заведение или ако те запознаят приятели с някого.

Какво значение има къде ще го срещнеш ?
В любовта трябва да търсим човек, който ни прави щастливи и доволни от живота, благодарни, че сме го срещнали и че ни дарява с толкова любов. Всеки друг е просто изпитание към истинската ни половинка.
Аватар
BabyLove
наш човек

Мнениеот Хубава жена » 15 Юни 2008, 00:09

Ние така да се каже се опознахме в и-нет въпреки,че реално ни бяха запознали,но преди мн мн мн мн години.Виртуалната ни среща е чиста случайност,защото му знаех профила,но не му обръщах внимание. :lol: От там се прехвърлихме в скайп за няколко дни и след това излязохме на среща.От тогава до сега минаха година и 29 дена.След 6 месеца ще се появи резултата от виртуалната ни любов. :lol:

А за елмаз...Имала съм регистрация там преди много време,но ми се струва,че преобладават разни чужденци и чичковци,които си търсят заигравка.Според мен aha.com и sladur.com е по-добрия вариант, докато flirt4e.com -ако си педофил-предлагам ти него. :twisted:
Аватар
Хубава жена
приятел

Мнениеот Marmaid » 15 Юни 2008, 00:09

Имам предвид, че шансът да залюбиш нещо на живо е по-голям, защото можеш да го огледаш, помиришеш и т.н. първосигнални проучвания да му проведеш.
Аватар
Marmaid
наш човек

Мнениеот Хубава жена » 15 Юни 2008, 00:17

Аз мойто го бях огледала преди това,опознах го до някъде в първоначалните ни чатове(повърхностно) и след срещата се опознахме на дълбоко. :lol:
Аватар
Хубава жена
приятел

Мнениеот BabyLove » 15 Юни 2008, 00:21

Marmaid написа:Имам предвид, че шансът да залюбиш нещо на живо е по-голям, защото можеш да го огледаш, помиришеш и т.н. първосигнални проучвания да му проведеш.

Зависи си от много работи по принцип .... :D
Аватар
BabyLove
наш човек

Мнениеот Marmaid » 15 Юни 2008, 00:36

Ти викаш на камерка успяваш да ги скивнеш, а, хитрушке? :lol:
Аватар
Marmaid
наш човек

Мнениеот bambulina » 15 Юни 2008, 01:53

E то кво бе мацки...май всички сте се запознали в Нета, само аз изоставам :crybaby: , е ДА ама НЕ, тази седмица и аз ще ходия на срещичка, пък ше видиме кво ше излезе, ше пиша
Аватар
bambulina
приятел

Мнениеот BabyLove » 15 Юни 2008, 13:23

Marmaid написа:Ти викаш на камерка успяваш да ги скивнеш, а, хитрушке? :lol:

Е не е задължително камера, пращаш снимки а у, моя льоьо пък на снимки не изглеждаше много хубав ,ама като го видях на живо ми окапаха лигите :lol:
Аватар
BabyLove
наш човек

Мнениеот Princesata{} » 15 Юни 2008, 13:43

моя льоьо пък на снимки не изглеждаше много хубав ,ама като го видях на живо ми окапаха лигите

И аз така - като го видях моя ня живо иии веднага ми се прииска да го гушна. И двамата се зяпахме срамежливо :oops: и след 2 срещи вече решихме, че не ставаме за приятели и искаме нещо повече :D
Готино е да си важна, но по-важно е да си готина!!!
Аватар
Princesata{}
приятел

Мнениеот Tani4kY » 15 Юни 2008, 13:52

Има само двама души,с които обичаме просто да си общуваме чрез чата,но като цяло било то чрез skipe или др.сайтове за запознанства търсят ме само за едно,сещате се...и не мога да разбера как тези хора имат мерак да се забавляват по тоя начин чрез интернет.Че нито се познаваме,нито нищо,а снимките които са качени на профила ти-не се знае дали наистина си ти.Ако толкова много ми се ч**а,ще си намеря някой на яве,така ще ми е много по-добре даже.А тези виртуалници само ги гледам,то така само да се дразниш...то нито можеш да пипнеш нито да усетиш примерно.Ем не е ли така сеа? :roll:
Аватар
Tani4kY
приятел

Мнениеот BabyLove » 15 Юни 2008, 15:02

Tani4kY написа:Ем не е ли така сеа? :roll:

Ма така е бе :lol:
Аватар
BabyLove
наш човек

Следваща

Начало  • Назад към Взаимоотношения 2