Сладки с фъстъчено масло и шоколад

Сладки с фъстъчено масло и шоколад

Рецепта за Сладки с фъстъчено масло и шоколад....

Полента (качамак) на фурна

Полента (качамак) на фурна

Рецепта за Полента (качамак) на фурна, която е...

Питка "Възел"

Питка "Възел"

Рецепта за Питка "Възел". Продукти и начин на...

Екстремна плодова диета

Екстремна плодова диета

Екстремната плодова диета позволява храненето...

Нещо между Урал и края на земята

Нещо между Урал и края на земята

Хората на този континент имаха достатъчно ясна...

Модератори: Bambulka, Rama

Мнениеот sisign » 16 Ное 2015, 14:15

Уроци за кандидат - студенти и ученици за подготовка за прием във НХА и средните училища по изкуства в София.
Уроци за кандидат - студенти: включват подготовка на изпити по Рисуване в Националната художествена академия/1 - ви изпит/, подготовка за 2 - ри изпит по специалността в НХА - живопис, графика, мода, плакат, книга и печатна графика, рекламен дизайн, реставрация; подготовка на портфолио за ВУЗ в чужбина, НБУ, подготовка за ТУ, УАСГ и СУ-изобразително изкуство. Уроците се провеждат през събота и неделя.
Общ курс по графика, живопис и скулптура за деца през седмицата.
Обучението се провежда в малки групи до 6 човека в творческа и спокойна атмосфера в ателие в близост до метростанция Младост 1. Отстъпки при месечно заплащане.
За повече информация : http://silviagancheva.com/
Силвия Ганчева - 0883461596
Последна промяна sisign на 13 Яну 2017, 10:39, променена общо 1 път
sisign
нов

Мнениеот vliubveniks » 12 Яну 2017, 10:43

Аз ходих преди 5 години на частни уроци по рисуване като кандидатствах 12 клас за УАСГ, архитектура при URL г-жа Жечева. Малко неудобно, че е чак в Дружба-2, но пък за сметка на това там минават 4-5 автобуса и 1 тролей, та от центъра спокойно си ходих. Иначе препоръчвам уроците, аз отидох без никакъв опит на курсове, доста интензивни ги направихме с преподавателката, но в крайна сметка успях да вляза архитектура, което си ми беше мечта от малък още :D
vliubveniks
нов

Мнениеот al-nwa » 11 Май 2017, 09:57

Зависи за какво са уроците по рисуване. Ако търсите за деца е едно, ако търсите за кандидатстване в университет, съвсем друго.
Аз кандидатствах архитектура през 2012-та и ходех на частни уроци по рисуване, просто защото изпитите са много тежки. Влязох, но си трябваше яко усилена работа (да не говорим после пък какво ви чака....). Само при една преподавателка съм ходила и нямам повече опит от това, но пък я препоръчвам, ето тук информация - http://risuvane-sofia.com/. Съответно това е страницата за рисуване за архитектура.
Успех на всички!
al-nwa
нов

Начало  • Назад към Наука, култура и изкуство