Обезкосмяване с конец - плюсове и минуси

Обезкосмяване с конец - плюсове и минуси

Обезкосмяването с конец е процедура, позната...

ИГРА: Какво държите в килера?

ИГРА: Какво държите в килера?

Тази седмица ви питаме какво държите в килера....

Отслабване с куркума

Отслабване с куркума

Куркумата е изключително полезна не само за...

JP 1880 – само за истински мъже

JP 1880 – само за истински мъже

JP 1880 е вдъхновена от прогреса и динамиката в...

Котешката красота дефилира на изложби у нас

Котешката красота дефилира на изложби у нас

Котката, която помни фараоните, представители на...

Модератори: Вещица, Bambulka, Rama, Лилит, vesal

Мнениеот sote74 » 24 Апр 2010, 18:58

:!: :!: Здравейте! Искам да дам едно предложение за подобряване положението в София, а то е на телефон 987-55-55 - 9377464 0887 18 78 07 Столичен инспекторат . Всички граждани могат да дават своите сигнали за дупките и нередностите в София на email dti.signali@abv.bg. В Западна Европа има много развито гражданско общество и всеки гражданин звъни за най-малкото, а тук на никой не му ПУКА за НИЩО, което е много жалко за нас като БЪЛГАРИ и софиянци. Лично аз съм "поправил" над 300 дупки и 6 улици от лятото насам само с обаждане на тел. 987-55-55 и смея да твърдя, че съм много доволен, но за съжаление един човек не може да се справи с всички дупки в София. Молбата ми е ако може да има по-голяма медийна информираност и активност и телефон 9875555 да се анонсира , за да може всички граждани да алармират за дупките в София и да направим столицата по добро място за живеене. Само тогава успехът и напредакът са гарантирани за София.ПРОВЕРЕНО И ГАРАНТИРАНО САМО НА 9875555-СТОЛИЧЕН ИНСПЕКТОРАТ!!! САМО НЕГО!!!Предварително благодаря за разбирането и помоща ви!!! ТОЗИ ТЕЛЕФОН Е ЗА ВСЯКАКВИ НЕРЕДНОСТИ И АНОМАЛИИ В СОФИЯ!!!! ХОРАТА ТРЯБВА ДА ЗВЪНЯТ И ДА ДАВАТ СИГНАЛИ ЗА ВСИЧКИ НАРУШЕНИЯ И НЕРЕДНОСТИ ПО СОФИЙСКИТЕ УЛИЦИ И КВАРТАЛИ!!! ЗВЪНЕТЕ НЕ ГИ ЖАЛЕТЕ!!!! 24 часа NON STOP!!! За Жалби : sofia.bg\virtdelovodstvo.asp Сигнали за Дупки dti@signali.bg
Аватар
sote74
нов

Мнениеот Rama » 27 Апр 2010, 10:17

Писах 3 е-мейла по повод една топола, която е на над 60 години и е висока колкото 10-етажен блок. Отговор получих само на първия :arrow: беше препратен на компетентната структура :arrow: Зелена система с копие до мен, за да знам какво се случва.
После писах 2 пъти на въпросната зелена система, но нищо не стана.
Лошото ще стане, когато тополата падне върху някоя кола, която вземе та гръмне. Или пък върху някое дете :roll:
Аватар
Rama
VIP

Мнениеот Nova » 27 Апр 2010, 10:35

Хубаво е да се дава гластност на проверени и работещи схеми. Рама, държавните институции са в застой с емайлите, тях или никой не ги чете, или "компетентните" секлецарки им хвърлят по едно око и като не ги разбират, към коша :lol: . Аз лично почвам с емайл и като няма резултат, минавам на телефона, и като няма резултат, директно им досаждам. Ама требе а си тъп и упорит, не всеки издържа на тъпизми.
Аватар
Nova
наш човек

Мнениеот Пепеляш(н)ка » 14 Май 2010, 10:50

Защо в София?
4 почивни дни всички софиянци бяха по родните си места. Е как да стане да са гражданско общество в София?
Аватар
Пепеляш(н)ка
нов

Мнениеот youmancip » 07 Дек 2016, 08:38

Писах 3 е-мейла
พนันแบบทวี
youmancip
нов

Начало  • Назад към Екология