Как да направим червилото по-дълготрайно?

Как да направим червилото по-дълготрайно?

Може да звучи невъзможно, но има няколко трика,...

5 леки рецепти с краставица, подходящи за лятото

5 леки рецепти с краставица, подходящи за лятото

Краставицата е сред зеленчуците, който съдържат...

Грубият секс в 9 стъпки

Грубият секс в 9 стъпки

Болката и удоволствието стимулират отделянето...

13 вдъхновяващи фитнес цитата

13 вдъхновяващи фитнес цитата

Не сте от най-големите фенове на фитнеса и ви е...

Част от колекцията на Леонардо Ди Каприо разследвана от ФБР

Част от колекцията на Леонардо Ди Каприо разследвана от ФБР

Холивудската звезда Леонардо Ди Каприо се оказа...

Меси не покани Марадона на сватбата си

Меси не покани Марадона на сватбата си

Нападателят на Барселона Лионел Меси не покани...

Модератори: Вещица, Bambulka, Rama, Лилит, vesal

Мнениеот sote74 » 24 Апр 2010, 18:58

:!: :!: Здравейте! Искам да дам едно предложение за подобряване положението в София, а то е на телефон 987-55-55 - 9377464 0887 18 78 07 Столичен инспекторат . Всички граждани могат да дават своите сигнали за дупките и нередностите в София на email dti.signali@abv.bg. В Западна Европа има много развито гражданско общество и всеки гражданин звъни за най-малкото, а тук на никой не му ПУКА за НИЩО, което е много жалко за нас като БЪЛГАРИ и софиянци. Лично аз съм "поправил" над 300 дупки и 6 улици от лятото насам само с обаждане на тел. 987-55-55 и смея да твърдя, че съм много доволен, но за съжаление един човек не може да се справи с всички дупки в София. Молбата ми е ако може да има по-голяма медийна информираност и активност и телефон 9875555 да се анонсира , за да може всички граждани да алармират за дупките в София и да направим столицата по добро място за живеене. Само тогава успехът и напредакът са гарантирани за София.ПРОВЕРЕНО И ГАРАНТИРАНО САМО НА 9875555-СТОЛИЧЕН ИНСПЕКТОРАТ!!! САМО НЕГО!!!Предварително благодаря за разбирането и помоща ви!!! ТОЗИ ТЕЛЕФОН Е ЗА ВСЯКАКВИ НЕРЕДНОСТИ И АНОМАЛИИ В СОФИЯ!!!! ХОРАТА ТРЯБВА ДА ЗВЪНЯТ И ДА ДАВАТ СИГНАЛИ ЗА ВСИЧКИ НАРУШЕНИЯ И НЕРЕДНОСТИ ПО СОФИЙСКИТЕ УЛИЦИ И КВАРТАЛИ!!! ЗВЪНЕТЕ НЕ ГИ ЖАЛЕТЕ!!!! 24 часа NON STOP!!! За Жалби : sofia.bg\virtdelovodstvo.asp Сигнали за Дупки dti@signali.bg
Аватар
sote74
нов

Мнениеот Rama » 27 Апр 2010, 10:17

Писах 3 е-мейла по повод една топола, която е на над 60 години и е висока колкото 10-етажен блок. Отговор получих само на първия :arrow: беше препратен на компетентната структура :arrow: Зелена система с копие до мен, за да знам какво се случва.
После писах 2 пъти на въпросната зелена система, но нищо не стана.
Лошото ще стане, когато тополата падне върху някоя кола, която вземе та гръмне. Или пък върху някое дете :roll:
Аватар
Rama
VIP

Мнениеот Nova » 27 Апр 2010, 10:35

Хубаво е да се дава гластност на проверени и работещи схеми. Рама, държавните институции са в застой с емайлите, тях или никой не ги чете, или "компетентните" секлецарки им хвърлят по едно око и като не ги разбират, към коша :lol: . Аз лично почвам с емайл и като няма резултат, минавам на телефона, и като няма резултат, директно им досаждам. Ама требе а си тъп и упорит, не всеки издържа на тъпизми.
Аватар
Nova
наш човек

Мнениеот Пепеляш(н)ка » 14 Май 2010, 10:50

Защо в София?
4 почивни дни всички софиянци бяха по родните си места. Е как да стане да са гражданско общество в София?
Аватар
Пепеляш(н)ка
нов

Мнениеот youmancip » 07 Дек 2016, 08:38

Писах 3 е-мейла
พนันแบบทวี
youmancip
нов

Начало  • Назад към Екология