6 мита за секса и интимното окосмяване

6 мита за секса и интимното окосмяване

Интимната прическа е тема, за която се говори...

8 неща, на които всеки баща трябва да научи сина си

8 неща, на които всеки баща трябва да научи сина си

Въпреки че мнозина смятат, че майката е тази,...

5 грешки, които допускаме с молива за очи

5 грешки, които допускаме с молива за очи

Моливът за очи е сред най-обичаните козметични...

Боливуд тренировка

Боливуд тренировка

Какво представлява Боливуд тренировката? Колко...

Най-продаваната спирала на Estee Lauder на невероятна цена

Най-продаваната спирала на Estee Lauder на невероятна цена

Миглите, за които винаги сте мечтали!

Вземете най-продавания фон дьо тен на страхотна цена!

Вземете най-продавания фон дьо тен на страхотна цена!

Върнете стария си фон дьо тен и вземете...

Модератор: Rama

Мнениеот Millena » 01 Сеп 2013, 18:40

Жено, за тези горните не мога да кажа нищо, ама аз от март съм с Дормео и съм дооооста доволен + ортопедична възглавница. Е, няма по-удобно нещУ ти казвам. :nod:
В България има много добри хора, просто не ги дават по телевизията. - Теди Москов
Аватар
Millena
наш човек

Мнениеот vvaallyyaa » 01 Сеп 2013, 19:50

Millena написа:... ортопедична възглавница. Е, няма по-удобно нещУ ти казвам. :nod:

на такова нещо не мога да заспя :retard: все едно съм си сложила дъска под тиквата :retard:
че и дзвера не я ще 8) ма`а му и кон...
Две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и Вселената. За второто не съм съвсем сигурeн...
Алберт Айнщайн
Аватар
vvaallyyaa
VIP

Мнениеот Millena » 01 Сеп 2013, 20:29

vvaallyyaa написа:
Millena написа:... ортопедична възглавница. Е, няма по-удобно нещУ ти казвам. :nod:

на такова нещо не мога да заспя :retard: все едно съм си сложила дъска под тиквата :retard:
че и дзвера не я ще 8) ма`а му и кон...

Миии, не знам, Вале. И аз си мислех, че няма да мога да спя на такова нещо, ама още от първата нощ си свикнахме и дори се чудя как съм спала на другите възглавници. Да не говорим, че вратът изобщо не ме боли вече. /моята си дойде с матрака, ако има някакво значение, де/
Да поясня - не работя за Дормео :lol:
В България има много добри хора, просто не ги дават по телевизията. - Теди Москов
Аватар
Millena
наш човек

Мнениеот Vanilli » 10 Сеп 2013, 01:21

И аз да поясня - много е важно ортопедичната да ти е точна по размер. Понеже не се разплесква като силиконовите / пухените. Значи 1 см да е по-висока от нужното и имаш чувството, че спиш на тухла-4.
I object to violence because when it appears to do good, the good is only temporary; the evil it does is permanent. Mahatma Gandhi “Rewards and punishments are the lowest form of education.”-- Chuang-Tzu
Аватар
Vanilli
VIP

Мнениеот paposke » 17 Сеп 2013, 08:01

здравеите и от мен.харесали сме едни матраци със жената за детската стая.матраците са на нани и са сас пеноулитанова пяна или незнам как точно се казваше.модела е аляска.та вапроса ми е някои ползвал ли е такав или да знае какви са по твърдост......в смисал меки средно твърди или твърди.матраците са по поръчка а продавачката ни казва че биле "нормално твърди" :D ама незнаем как да го разбираме това .благодаря предварително.поздрави.
paposke
нов

Мнениеот Ivelin4eto_74 » 17 Сеп 2013, 08:37

Каква пяна? :lol: На твое място бих отворила сайта на фирмата, там всичко е описано . Усещането за удобство е индивидуално... :idea:
Аватар
Ivelin4eto_74
VIP

Мнениеот paposke » 17 Сеп 2013, 09:07

ние този матрак точно от интернет сме го харесали,но за разлика от матраци на други фирми (парадаис,тед) кадето има скала за степен на твърдост на матрака ,при нани това го няма.матраците са за деца на 6 и 8 год.вапроса ми беше ако някои има такъв просто за сподели мнение.иначе гледахме (и пробвахме) много по хубави но се саобразяваме и с цена..... :D :D поздрави.
paposke
нов

Мнениеот zenata » 18 Сеп 2013, 08:40

paposke написа:здравеите и от мен.харесали сме едни матраци със жената за детската стая.матраците са на нани и са сас пеноулитанова пяна или незнам как точно се казваше.модела е аляска.та вапроса ми е някои ползвал ли е такав или да знае какви са по твърдост......в смисал меки средно твърди или твърди.матраците са по поръчка а продавачката ни казва че биле "нормално твърди" :D ама незнаем как да го разбираме това .благодаря предварително.поздрави.

не знам какви са билЕ матраците, но си мисля, че каквото и да ви се обясни ...едва ли ще го разберете :mrgreen:
ние финализирахме мъките :unibrow:
Ignorancia Suprema

Винаги ще си част от душата ми...Благодаря на Господ, че ми даде шанса и привилегията да се докосна до теб!
Аватар
zenata
VIP

Мнениеот Qna_O » 21 Сеп 2013, 08:10

Преди никога не съм обръщала внимание на матрака, над който спа, докато не се наложи да купуваме нов и всичко се промени.
Повярвайте ми ако някой ме пита „Без какво не можеш?“ аз ще отговоря без моя си матрак. (надявам се мъжът ми да не чете този форум :roll:

Такам, трябваше да обзавеждаме новия ни апартамент и след като бяхме взели свичко останала, дойде ред и на матраците. Доста се разрових из нета да намеря информация и минах през всички възможности: пружинни матраци, с джоб система, дунапренени и т.н. Най – много впечатление ми направи т.нар „мемори пяна“ и забелязах че има доста добри мнения за тях. Доста по – скъпички са но успяхме да компенсираме от някои други неща така че скалъпихме бюджета за матраците.
Сега разбирам че съм взела най – доброто решения. За тези 300лв които платих отгоре (вместо дунапренен примерно) си подарах вече близо година невероятен и сън. Сега вече разбирам какво означава пълноценен сън – цяло нощ сънуваш без да се будиш или въртиш. Сутрин като станеш си нов човек.

Ние си вземахме нашия матрак Магнифлекс от тук:
http://www.mattro.net/producti.html?pag ... ory_id=602
В този сайт бяха с най – ниска цена а и доставката е безплатна
Разглеждахме още подобно матраци и на Темпур но те са шведски и са доста по – скъпички
Аватар
Qna_O
нов

Мнениеот zenata » 21 Сеп 2013, 16:26

е, мемори пяна, дунапрен...все е полиуретан :mrgreen:
но пък меморито е добър търговски трик за събиране на повечко кинти :unibrow:
Ignorancia Suprema

Винаги ще си част от душата ми...Благодаря на Господ, че ми даде шанса и привилегията да се докосна до теб!
Аватар
zenata
VIP

Мнениеот венетка40 » 21 Сеп 2013, 17:58

zenata написа:е, мемори пяна, дунапрен...все е полиуретан :mrgreen:
но пък меморито е добър търговски трик за събиране на повечко кинти :unibrow:

И аз съм на това мнение.
Честито финализиране. :)
Never argue with idiots - they bring you down to their level and than beat you with experience.
Аватар
венетка40
наш човек

Мнениеот naska23 » 21 Яну 2015, 23:04

Не мога да се съглася с твърденията, че мемори пяната е търговски трик. този, които това утвърждават, просто няма подобен матрак. аз спа на стар твърд матрак покрит с топ матрак дормео реню, купих го от http://www.brava.bg/ още миналата година. супер удобен, спа като бебе, а преди това се въртях по 1 час преди да заспя.
Аватар
naska23
нов

Мнениеот mattro.net » 18 Фев 2015, 15:23

Матраци ТЕД с БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА до всички градове и села в страната

Матраци ТЕД с най-ниски цени и много подаръци към тях + БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА до всички села и градове в страната. Може да поръчате от онлайн магазин http://www.mattro.net/ или на фирмените телефони 0885 54 50 60, 032 815 979 също така може да използвате националнят ни телефон за информация и поръчки 0700 200 22.

Еднолицеви матраци ТЕД с промоция Изображение
Двулицеви матраци ТЕД с промоция Изображение
Топ матраци ТЕД с промоция Изображение
Подматрачни рамки ТЕД с промоция Изображение
Възглавници ТЕД с промоция Изображение
Легла и Спални ТЕД с промоция Изображение

____________Изображение_____________
Аватар
mattro.net
нов

Мнениеот megi_8621 » 23 Фев 2015, 10:42

Матраците от мемори пяна са страшно удобни. От почти три години спим на такъв и не сме имали оплаквания от недоспиване, болки в кръста и т.н. Наистина са малко по-скъпички, но щом става въпрос за здравето не бива да има компромиси. Когато го купувахме ходихме до Борса Узунов и на още 2-3 места, но в борсата съотношението качество-цена е най-приемливо.
megi_8621
нов

Мнениеот simona321 » 06 Ное 2015, 09:53

Аз съм много доволна от Матраци Paradise от Брава ,миналият месец си взехме два, тъй като за по-добра опора на тялото пружинките са по-твърди в областта на кръста и това е много добре за хора като мен, който имат проблеми с кръстта. Имам чувство, че не спя върху матрак, а върху облаци, супер удобно е.
Аватар
simona321
кандидат

Мнениеот sofiq11 » 09 Ное 2015, 11:08

И аз трябва да си взема удобен матрак, защото имам дискова херния и само проблеми ми създава. Сигурно няма да успея да се излекувам, но поне да не ме боли толкова.
Аватар
sofiq11
кандидат

Мнениеот mattro.net » 09 Ное 2015, 12:46

sofiq11 написа:И аз трябва да си взема удобен матрак, защото имам дискова херния и само проблеми ми създава. Сигурно няма да успея да се излекувам, но поне да не ме боли толкова.

Здравей sofiq11,
всички специалисти в областа и лекари съветват хора като теб с дискови хернии, болки в областа на кръска и гърба да използват матраци с по висока степен на твърдост. Ако имате затруднение при намирането на подходящ матрак може да се обърнете към нашите професионални консултанти в магазин за матраци MATTRO.NET които ще Ви помогнат да изберете най-подходящият модел матрак за да облекчите Вашите болки по време на сън!
Аватар
mattro.net
нов

Мнениеот sofiq11 » 19 Ное 2015, 10:14

mattro.net , благодаря за съветите ти, но вече се доверих на избора на simona и реших проблема с матрака.
Аватар
sofiq11
кандидат

Мнениеот MatraciBG » 24 Юни 2016, 10:13

Здравейте,
Matraci.bg предлага промоции достигащи до -60% на следните марки матраци: Sleepy, Нани, Тед, Magniflex и много други. Всички промоции и отстъпки ще намерите на адрес: http://matraci.bg/matraci-na-promocia
MatraciBG
нов

Мнениеот F-I-O-N-A » 20 Юли 2016, 18:32

mattro.net написа:Матраци ТЕД с БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА до всички градове и села в страната

Матраци ТЕД с най-ниски цени и много подаръци към тях + БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА до всички села и градове в страната. Може да поръчате от онлайн магазин http://www.mattro.net/ или на фирмените телефони 0885 54 50 60, 032 815 979 също така може да използвате националнят ни телефон за информация и поръчки 0700 200 22.

Еднолицеви матраци ТЕД с промоция Изображение
Двулицеви матраци ТЕД с промоция Изображение
Топ матраци ТЕД с промоция Изображение
Подматрачни рамки ТЕД с промоция Изображение
Възглавници ТЕД с промоция Изображение
Легла и Спални ТЕД с промоция Изображение

____________Изображение_____________

http://www.mattro.net/ които предлагат хубави матраци на известни марки ,но с ужасни онлайн консултанти.Изключително безхаберие и некоректност.Обявените 24 часа да получа обаждане за потвърждение на поръчка станаха 62 часа и след няколко запитвания от моя страна твърдяха ,че има забавяне понеже били натоварени колегите (производителите на матраците).В крайна сметка се оказа ,че въпросните онлайн консултанти не са подали заявката ми нататък по веригата ...и така 4 дена в очакване и никаква информация ...КОГА!Много неадекватно онлайн обслужване в този магазин! Не препоръчвам !
F-I-O-N-A
нов

Мнениеот riki12 » 12 Фев 2017, 18:08

За стаята на децата взех два такива матрака http://www.home-max.bg/matrak-ted-green ... 2-190/?s=1 , супер удобни са. Заслужават си парите, защото са наистина качествени.
Аватар
riki12
нов

Мнениеот simona321 » 26 Фев 2017, 10:03

И аз трябва да взема нови матраци на децата, че сега са с едни стари дюшеци с пружини, ужас е..
Аватар
simona321
кандидат

Мнениеот gers_mers » 16 Май 2017, 15:19

Купих си Матрак Дормео с двойно ядро, от сайта им http://www.dormeo.bg/matraci преди 4 месеца и смело мога да кажа, че по-добър сън не съм имала :) Горещо ги препоръчвам :)
gers_mers
нов

Предишна

Начало  • Назад към Дом