Обезкосмяване с конец - плюсове и минуси

Обезкосмяване с конец - плюсове и минуси

Обезкосмяването с конец е процедура, позната...

ИГРА: Какво държите в килера?

ИГРА: Какво държите в килера?

Тази седмица ви питаме какво държите в килера....

Отслабване с куркума

Отслабване с куркума

Куркумата е изключително полезна не само за...

JP 1880 – само за истински мъже

JP 1880 – само за истински мъже

JP 1880 е вдъхновена от прогреса и динамиката в...

Невероятната история на жената, която доживя до 117 години

Невероятната история на жената, която доживя до 117 години

Тя губи първата си любов по време на Първата...

Бившата най-пълна жена в света вече се събира в седалката на самолет

Бившата най-пълна жена в света вече се събира в седалката на самолет

Египтянката Ина Ахмад Абдулати, която доскоро...

Модератори: Bambulka, Rama

Мнениеот Magine » 18 Май 2016, 20:17

Здравейте момичета, правя едно проучване за българската козметика. По-точно коя от нашата козметика се счита за уникална и качествена. Разчитам на вашите мнения. Търсих специално козметика която съдържа екстракт от охлюви и кисело мляко. Оказа се, че има много фирми, които произвеждат такава. Много ще ви бъда благодарна, ако споделите вие кои предпочитате и кои считате, че не са качествени. :?
Magine
нов

Мнениеот Vanillaa » 18 Май 2016, 23:48

от всяка марка има качествени и лоши продукти. Не мисля,че има уникална такава. Наскоро бях удивена от шампоан на Арома за 2лв, дори биеше обичайните Елсев или Глис, които често купувах. Кремовете обикновено не ми понасят, пробвах Регал,Дева,Билка.. все нещо им куца.. Единствено хидратиращият крем на Бочко в голяма кутия ми допада. Взех го уж за тяло,но открих,че ми понася много добре на лицето. Тази марка мисля,че е добра и рядко ме е разочаровала. Има много БГ козметика и мисля,че всеки може да намери своя продукт. Определено е в пъти по-качествена от съмнителните Нивеи и Гарниер,които вече нямам идея в какви гаражи ги правят..
Аватар
Vanillaa
нов

Мнениеот Викторияreal » 19 Май 2016, 09:43

Нормално е българската козметика да ни понася по-добре... Мисля, че бяхме обсъждали някъде, че местната козметика е за местните потребители и най-добре им пасва на условията и средата.
Но всичко е въпрос на избор.
За уникална козметика не съм се замисляла да има някаква уникална козметика по принцип, дето да прави чудеса. Или ти е ок или не ти е...
Аватар
Викторияreal
наш човек

Мнениеот Bambulka » 19 Май 2016, 09:57

Викторияreal написа:За уникална козметика не съм се замисляла да има някаква уникална козметика по принцип, дето да прави чудеса. Или ти е ок или не ти е...

Много съм съгласна с това :thumbsup: :nod:

Аз и преди съм казвала, че съм фен на "Евтерпа". Ето и някои от най-любимите ми техни продукти:
http://evterpa.eu/maska-za-litce-i-shiia-1593/
http://evterpa.eu/dneven-krem-protiv-brachki-462.html
http://evterpa.eu/noshten-krem-protiv-brachki-463.html

Слънцезащитните им продукти, серията "Роза" и натуралните им масла също много ми допадат.
Щастието е добро здраве и лоша памет!
Аватар
Bambulka
наш човек

Мнениеот Magine » 19 Май 2016, 10:47

Да, знам, че с козметика чудеса не стават. Имах предвид нещо, което е по-различно, типично само за българска козметика, както споменах например с кисело мляко или охлюви, или роза или специални етерични масла, нещо такова по- по-. Може би ги ползват в козметичните салони. Знаете ли някой професионален форум за козметички и спа терапевти?
Magine
нов

Мнениеот Викторияreal » 19 Май 2016, 12:30

аз лично не, но гугъл вероятно знае.
Според мен, няма как да има да речем нещо типично за българската козметика - все пак може би катранен шампоан или тези с хума...мисля, че не съм срещала чуждоезикови аналози, но не съм и търсила... но кисело мляко и роза не са вече БГ. Преди 10и повече години Кашарел направиха НОА с ухание на роза - миришеше си баш на мускалче....
Аватар
Викторияreal
наш човек

Мнениеот Vanilli » 19 Май 2016, 20:57

Alteya
Изображение
I object to violence because when it appears to do good, the good is only temporary; the evil it does is permanent. Mahatma Gandhi “Rewards and punishments are the lowest form of education.”-- Chuang-Tzu
Аватар
Vanilli
VIP

Мнениеот Iglika_rosa » 27 Май 2016, 10:49

Здравей, от скоро използвам супер свежа козметика от долината на розите. Кремовете са леки - не оставят мазна следа, така че са перфектни за лятото. Пишеш в facebook и ти го доставят на адрес, много е удобно. Тук може да видиш и поръчаш https://www.facebook.com/groups/795062583928806/
Аватар
Iglika_rosa
нов

Мнениеот zenata » 31 Май 2016, 10:00

Vanilli написа:Alteya
Изображение

на "алтея органикс" използвам розовата вода и едни масълца за околоочния контур /вече почти не използвам кремове, само понякога малко фактор като излизам/. ами доволна съм :nod:
Ignorancia Suprema

Винаги ще си част от душата ми...Благодаря на Господ, че ми даде шанса и привилегията да се докосна до теб!
Аватар
zenata
VIP

Мнениеот Vanilli » 01 Юни 2016, 09:31

О, да, много са добри. Къде ги купуваш?
I object to violence because when it appears to do good, the good is only temporary; the evil it does is permanent. Mahatma Gandhi “Rewards and punishments are the lowest form of education.”-- Chuang-Tzu
Аватар
Vanilli
VIP

Мнениеот Bambulka » 01 Юни 2016, 10:00

Vanilli написа:О, да, много са добри. Къде ги купуваш?

Запознах се с каталога им ето тук.
Има опция за онлайн пазаруване и някой ден може да пробвам нещо тяхно :)
Щастието е добро здраве и лоша памет!
Аватар
Bambulka
наш човек

Мнениеот zenata » 01 Юни 2016, 11:31

от зоя :nod:
Ignorancia Suprema

Винаги ще си част от душата ми...Благодаря на Господ, че ми даде шанса и привилегията да се докосна до теб!
Аватар
zenata
VIP

Мнениеот tays » 01 Юни 2016, 12:44

zenata написа:

от зоя :nod:

А някой ползвал ли е дневните и нощни кремове , тъкмо ми е свършил моят / аз последно на Лавера нощния ползвах, но ми е тежичък за сезона/ .
И ми се иска да изпробвам нещо ново.
Аватар
tays
наш човек

Мнениеот Vanilli » 01 Юни 2016, 13:00

Разбира се, Тайс, нали затова ги препоръчвам. Аз съм с подчертано суха кожа и ползвах нощния за дневен. Много е плътен, но на мене ми идва идеален.
Жена, питах те, защото удобната ми зоя затвори за ремонт и се надявах на друго центарлно място. :lol: Ще се разхождам повече явно.
Последна промяна Vanilli на 01 Юни 2016, 13:07, променена общо 1 път
Аватар
Vanilli
VIP

Мнениеот tays » 01 Юни 2016, 13:05

Vanilli написа:Разбира се, Тайс, нали затова ги препоръчваме. Аз съм с подчертано суха кожа и ползвах нощния за дневен. Много е плътен, но на мене ми идва идеален.
Жена, питах те, защото удобната ми зоя затвори за ремонт и се надявах на друго центарлно място. :lol: Ще се разхождам повече явно.

Охо , мерси , моята Зоя ми е на път / на Христо Ботев / , още днес се обзавеждам :hor:
Аватар
tays
наш човек

Мнениеот zenata » 01 Юни 2016, 14:37

Vanilli написа:Разбира се, Тайс, нали затова ги препоръчвам. Аз съм с подчертано суха кожа и ползвах нощния за дневен. Много е плътен, но на мене ми идва идеален.

аз пазарувам от новия /на аксаков и добруджа май :roll: /. кремът не съм ползвала, ще го опитам. моята кожа е мега суха, даже шипковото масло не ми е достатъчно мазно :roll:
Ignorancia Suprema

Аватар
zenata
VIP

Мнениеот tays » 01 Юни 2016, 20:47

Да докладвам само за сведение -в магазина на Ботев няма нито един продукт от тази серия :?
Днес, преди да вляза , виждам на вратата табелка за 15 процентно намаление на всички продукти -поради деня на детето . Викам си-ухаа, сега ще си взема и дневен и нощен. ЕЕе, не би. Тръгнах си с утешителна награда все пак- едно кремче със силиций. Толкова бях разочарована , че продавачката се чудеше какво да ми пробута :lol: .
Аватар
tays
наш човек

Мнениеот Nora1968 » 10 Юни 2016, 21:33

Може ли да ми разясните какво е Зоя ? Верига аптеки ,магазини ли ?
Не забравяйте, че щастието е начин на пътуване, а не дестинация
Аватар
Nora1968
наш човек

Мнениеот mmani » 10 Юни 2016, 22:25

Nora1968 написа:Може ли да ми разясните какво е Зоя ? Верига аптеки ,магазини ли ?

http://www.zoya.bg/
Недей да викаш - силните говорят тихо.
Аватар
mmani
приятел

Мнениеот Plamena86 » 15 Юни 2016, 16:17

Здавейте момичета, определено съм съгласна, че няма универсална формула за всички. Това, което мога да споделя с вас е мястото, от което си пазарувам българска козметика: https://mybio.website/
Момичето, което обработва поръчките е изключително компететна и любезна, кяколко пъти ми е препоръчвала продукти, които съм повтаряла. Много съм доволна и определено разбрах за български натурално продукти, които до преди това не бях и чувала. :)
Аватар
Plamena86
нов

Мнениеот teodoran1 » 27 Юли 2016, 11:12

Крем Здраве! Доказано средство години наред.
Изгори, за да светиш! http://edrehi.com/
Аватар
teodoran1
нов

Мнениеот hortenzia_97 » 26 Авг 2016, 09:39

Използвам продуктите на Арома и съм доста доволна като цяло.
Аватар
hortenzia_97
нов

Мнениеот btrend » 21 Сеп 2016, 12:22

И Дамасцена, нова марка, а има толкова хубави неща. В производството на био и органична козметика има много силни български попадения.
btrend
нов

Мнениеот RozaMimoza » 20 Окт 2016, 22:41

Здравейте момичета,

Ето и моя избор за качествена, българска козметика:
http://handmaidscosmetic.com/bg

Последно ползвах околочния крем с етерично масло от семената на морков и съм много доволна!

Вие ползвали ли сте някои други техни продукти?
Аватар
RozaMimoza
нов

Мнениеот Hubavelka » 11 Фев 2017, 14:40

Аз ползвам от години козметика на “Българска роза“ Карлово. Продуктите им са на много високо качество.
Купувам си повечето неща онлайн.
Тук, например: http://hubavelka.bg/produkt-etiket/rose-oghurt/
Hubavelka
нов

Следваща

Начало  • Назад към Козметика и парфюмерия