Еньовден – празникът на лечебните билки

Еньовден – празникът на лечебните билки

Еньовден е български народен празник, който се...

Сладки с фъстъчено масло и шоколад

Сладки с фъстъчено масло и шоколад

Рецепта за Сладки с фъстъчено масло и шоколад....

Полента (качамак) на фурна

Полента (качамак) на фурна

Рецепта за Полента (качамак) на фурна, която е...

Питка "Възел"

Питка "Възел"

Рецепта за Питка "Възел". Продукти и начин на...

Модератори: Bambulka, Rama

Мнениеот Catalina-Rios » 22 Ное 2016, 13:43

Всички се надяват на бърз и дълготраен ефект...няма как да стане ако ти самата не си готова да отделиш малко повече време :) мога да пиша много за ефекта от брашляна, доволна съм работи на 100%!
Catalina-Rios
нов

Мнениеот MAYA_90 » 22 Ное 2016, 18:17

Има ли доволни от шампоаните с хинин и катранения сапун? Препоръчаха ми ги срещу косопад.
Аватар
MAYA_90
нов

Мнениеот bmwto » 22 Ное 2016, 19:19

katencemo написа:
bmwto написа:ами.. ние със съпругa ми всъшност сме доволни от Vivese , но сме ползвали двата продукта маслото и шампоана. Ефекта е определено видим при мъжа ми.. Плешивото място се покри засега с мъх и не блести:):):)

ох, мислиш ли , че и на мен ще ми помогне? вече съм отчаена...

Сигурна съм, щом на плешивия ми мъж помогна, убедена съм, че и при теб ще свърши работа
Аватар
bmwto
нов

Мнениеот btrend » 28 Ное 2016, 13:14

MAYA_90 написа:Има ли доволни от шампоаните с хинин и катранения сапун? Препоръчаха ми ги срещу косопад.

побвала съм комбинация на шампоан и хининова вода и имаше видим ефект и то доста бързо.
btrend
нов

Мнениеот Bambulka » 28 Ное 2016, 13:52

MAYA_90 написа:Има ли доволни от шампоаните с хинин и катранения сапун? Препоръчаха ми ги срещу косопад.

MAYA_90, чувала съм, че шампоанът с хинин се ползва за по-бърз растеж на косата. Катраненият сапун пък мирише отвратително. Срещу косопад се препоръчва уринотерапия. Ако си намериш по пазарите от някоя баба домашен сапун, сякаш ще е най-добре. Едно време само с това са се миели и дори възрастните жени са имали плътни дебели коси до кръста. Да не забравяме още, че здравината на косъма зависи както от гените, така и от хранителните навици. В този смисъл слагаш край на fast food-а и започваш да се храниш разнообразно и витаминозно.
Щастието е добро здраве и лоша памет!
Аватар
Bambulka
наш човек

Мнениеот katencemo » 28 Ное 2016, 15:46

bmwto написа:ами.. ние със съпругa ми всъшност сме доволни от Vivese , но сме ползвали двата продукта маслото и шампоана. Ефекта е определено видим при мъжа ми.. Плешивото място се покри засега с мъх и не блести:):):)

bmwto , доврих ти се и вчера го поръчах, дано да си струва...
Аватар
katencemo
нов

Мнениеот araia » 28 Ное 2016, 16:00

katencemo написа:

От къде си го поръча? Бих пробвала и аз. :?
Аватар
araia
нов

Мнениеот katencemo » 12 Дек 2016, 20:27

araia написа:
katencemo написа:

от тука: worldglobalnews.com/359/chlenove/vivese-senso-duo-wdt-807-b-sdo2/?aid=80242 , само да ти кажа, зе го ползвам почти една седмица и съм доволна, не че виждам промяна вече, но много ми харесвам косата си след като нанеса серума
Аватар
katencemo
нов

Мнениеот MAYA_90 » 13 Дек 2016, 19:12

Bambulka написа:

MAYA_90, чувала съм, че шампоанът с хинин се ползва за по-бърз растеж на косата. Катраненият сапун пък мирише отвратително. Срещу косопад се препоръчва уринотерапия. Ако си намериш по пазарите от някоя баба домашен сапун, сякаш ще е най-добре. Едно време само с това са се миели и дори възрастните жени са имали плътни дебели коси до кръста. Да не забравяме още, че здравината на косъма зависи както от гените, така и от хранителните навици. В този смисъл слагаш край на fast food-а и започваш да се храниш разнообразно и витаминозно.

Купих си сапуна и шампоана и ги редувам. Миризмата не ми е проблем,и без това парфюмираните продукти често ми докарват ринит... алергия някаква явно. Важното е,че след баня не остава следа от нея. За храната... Старая се да няма боклуци,но понякога се изкушавам. Ще продължавам така и дано до няколко месеца има поне слаб резултат. :))))

П.С.. Мислила съм си за домашен сапун,но имам спомени,как някога учителката ми по химия беше казала,че този сапун не е много добър, защото понякога се прекалявало със содата,която се добавя в него.. :D Но ако се окаже,че не е така, бих пробвала. :)))
Аватар
MAYA_90
нов

Мнениеот katencemo » 16 Дек 2016, 15:27

araia написа:
katencemo написа:

искам само да те уверя, че наистина си заслужава, аз го ползвам почти 2 седмици и наистина започвам да забелязвам, че косата ми става все по-блестяща, хубаво се реши и ухае прекрасно :mrgreen:
Аватар
katencemo
нов

Мнениеот roskaaaap » 23 Дек 2016, 14:27

дано да е така, защото и аз се отчайвам като гледам колко ми пада косата през последно време...
Аватар
roskaaaap
нов

Мнениеот danidana » 23 Дек 2016, 15:01

но спря ли да ти окапва косата????
Аватар
danidana
нов

Мнениеот Mimitoto » 09 Мар 2017, 22:04

нали няколко пъти писах вече-да помага, ако не пробваш няма да се убедиш :mrgreen:
Аватар
Mimitoto
нов

Мнениеот katencemo » 15 Мар 2017, 21:25

danidana написа:но спря ли да ти окапва косата????

да, не само че ми е спрял косопада, а започна да ми расте новата коса!!но аз всъшност ги позлвам вече над 3 месеца
Аватар
katencemo
нов

Мнениеот Champagne » 12 Юни 2017, 09:51

naticveti написа:здравейте,
имам да питам нещо неудобно.предстои ми сватба, изкарахме годежа, беше хубаво-гости,поздравления,музика,снимки. сега разглеждам снимките и си мисля-боже,ами че то моя човек е направо плешив.млад е,на 34 години,а отпред и отгоре челото му направо блести.не съм се вглеждала по-рано, а сега като видях снимките от годежа си мисля как ли ще изглеждаме след 5 или 10 години, ами че той съвсем ще си оплешивее...не че не ми харесва,добър и симпатичен човек е,обича ме, ама се притеснявам и не ми се иска да е плешив.и заради мен,не само за него,все пак сме двойка и ще сме заедно един до друг за цял живот.искам да му помогна и да му поникне коса,да изглежда по-млад, не като баща си.не знам дали е наспедствено,но бих похарчила някаква сума само и само да се получи и дано е по-бързо - остават 3 месеца до сватбата ни. ...

Ох, как ме разсмя... :lol:
Някои хора преминават набързо през живота ни, други спират за миг и оставят диря в сърцата ни... после никога не можем да бъдем същите.

Научих, че хората, които най-много обичаме, биват отнети от нас твърде рано.
Аватар
Champagne
наш човек

Предишна

Начало  • Назад към Коса