ИГРА: На газ или ток готвите?

ИГРА: На газ или ток готвите?

Тази седмица ви питаме дали готвите на ток или...

Гащеризон според фигурата

Гащеризон според фигурата

Гащеризонът е една от задължителните дрехи за...

4 възможни причини, заради които винаги сте гладни

4 възможни причини, заради които винаги сте гладни

Чувствате ли се постоянно гладни? Има няколко...

Скарлатина - причини, симптоми и лечение

Скарлатина - причини, симптоми и лечение

Скарлатина е вид шарка, характерна за ранна...

Coca-Cola с нова визуална идентичност за България

Coca-Cola с нова визуална идентичност за България

Coca-Cola представи новата визия на марката, която е...

Модератори: Bambulka, Rama

Мнениеот Stella_87 » 18 Окт 2008, 23:30

Какво Ви е мнението за присаждането на коса?
Не говоря за хора, които имат нужда /зарди оплешивяване, например/, а това че вече удължаването не е актуално - за 1 500 - 2000 лв. жените си сгъстяват и удължават косите трайно.
Има ли някоя, подлагала се на такава манпулация или някоя, която да има наблюдение, или просто мнение за тази тенденция, която е все по-често срещана
Аватар
Stella_87
наш човек

Мнениеот Ivelin4eto_74 » 19 Окт 2008, 09:08

Стеле , незнам дали точно това те интересува , но си мисля , че ще ти е полезно ...(не защото имаш нужда , както момичето ,което обяснява , а защото принципа е еднакъв)
http://alopecia.8.forumer.com/viewtopic.php?t=47
Аватар
Ivelin4eto_74
VIP

Мнениеот Tonita » 19 Окт 2008, 09:15

Аз имам мнение за тенденцията. Отвратително е и си личи от километри, стои изкуствено и ми простее.
Колкото повече, толкова повече ...
Аватар
Tonita
VIP

Мнениеот val-mal » 16 Мар 2009, 18:01

Исках да ви попитам за "присаждане на кичури" отпред на бритона както на тази снимка.

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2382 ... 679479.JPG
Какво мислите по въпроса ,че аз доста съм се "навил" да пробвам ,но първо ще попитам Специалист/ка дали ще ми подхожда
Аватар
val-mal
нов

Мнениеот sweet_escape76 » 16 Мар 2009, 20:08

val-mal написа:Исках да ви попитам за "присаждане на кичури" отпред на бритона както на тази снимка.

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2382 ... 679479.JPG
Какво мислите по въпроса ,че аз доста съм се "навил" да пробвам ,но първо ще попитам Специалист/ка дали ще ми подхожда

Наистина ли искаш да направиш това? :shock:Стои отвратително,все едно патки са го скубали и дърпали тоя бретон.
Изображение
Аватар
sweet_escape76
наш човек

Мнениеот val-mal » 17 Мар 2009, 04:35

Можи и да е така.... различни хора различни вкусове примерно :)
Аз ще и поизхарча някой лв просто за забавление , нали се сещаш че няма да е за постоянно :lol:

МЕрси се пак за открувението
Аватар
val-mal
нов

Мнениеот dobigd » 15 Май 2014, 12:29

Здравейте, бих искала да добавя към коментарите относно присаждането на коса в чужбина. Наблюденията ми са конкретно за една клиника в Истанбул - клиниката на д-р Серкан Айгън! Мой много близък познат реши да се възползва и наистина резултатите са удивителни! Направо е като нов, все едно никога не е оплешивявал. и за да бъда максимално полезна ще ви обобщя накратко за какво става дума : Използвания метод е Фоликулярна екстракция - процес на премахване на космени фоликули от скалпа или други, незасегнати от оплешивяване части на тялото. Един по един космените фоликули се премахват под формата на фоликулярни единици с помощта на микро мотор, оборудван със специални игли с диаметър 0,6 – 0,7 без наличие на каквито и да било разрези и шевове. Иззетите фоликули се присаждат от специалист в каналчетата, които се отварят в засегнатите от оплешивяване зони. Фоликулярната екстракция се е превърнала в предпочитан метод, тъй като не оставя никакви видими белези в донорската област.

И цялата тази работа само за 3-4 дни престой в Истанбул - без болка и някакви външни белези! Направо никой не можа да повярва какво са му направили! Тази клиника случайно я намерихме в нета и той прати запитване на info@arpanu.com - това се оказа, че е агенция, която организира цялата работа - от момента на пристигане в Истанбул до заминаването! Осигуриха му транспорт от и до хотела , включено в цената и всичко ако не се лъжа беше за около 3000 лв. Разбира се отново си зависи и от фоликулите които трябва да се вградят!

Дано да съм от полза! :)
dobigd
нов

Мнениеот MillaMil » 20 Мар 2017, 19:07

С мъжът ми бяхме на консултация в клиниката на др.Серкан Айгън, приличаше повече на касапница отколкото на клиника, едновремено имаше около 10 араби. Той е просто собственик на клиниката и няма никаква връзка с операциите,не ги извършва, работят само техници. Ние въобще не останахме останахме доволни и се отказахме.По далече от такива места
MillaMil
нов

Начало  • Назад към Коса