Дънки според фигурата

Дънки според фигурата

Любима дреха за ежедневието, дънките присъстват...

Какво говори за здравето ви консистенцията на менструалната кръв?

Какво говори за здравето ви консистенцията на менструалната кръв?

Менструалната кръв е съвсем различна от тази,...

Как да предпазим децата от летните горещини?

Как да предпазим децата от летните горещини?

Какви предпазни мерки трябва да предприемем...

Как да се грижите за кожените мебели?

Как да се грижите за кожените мебели?

Ако обмисляте да си купите кожени мебели или...

Ким Кардашиан се обзаведе с часовник на Джаки Кенеди

Ким Кардашиан се обзаведе с часовник на Джаки Кенеди

Собственик на златния ръчен часовник на бившата...

Тайландско семейство живя месеци под покрив, разрушен от защитено дърво

Тайландско семейство живя месеци под покрив, разрушен от защитено дърво

Семейство в Тайландската провинция Каласин беше...

Модератор: Rama

Мнениеот riki12 » 09 Окт 2016, 17:16

И аз имам доста неприятни болки в ставите. Откакто ползвам тази хранителна добавка https://healthstore.bg/power-flex-60-tabs се чувствам значително по-добре.
Аватар
riki12
кандидат

Мнениеот btrend » 10 Окт 2016, 12:40

Аз това съм пила https://www.supermag.bg/Hranitelni_doba ... x-250.html билкови е сиропът, а и качеството е отлично, няма някакви измислени стаставки, само натурални са.
btrend
нов

Мнениеот simov » 23 Яну 2017, 16:05

Желатин чист 99 % на прах.

Желатинът е протеин, направен от животински продукти
Желатин се използва за загуба на тегло и за лечение на остеоартрит,
ревматоиден артрит и остеопороза /крехки кости/.
Някои хора също го използват за укрепване на костите, ставите и
ноктите. Желатинът се използва също така за подобряване на
косата и да се съкрати възстановяване след физически упражнения и
спорт.
В производството, желатин се използва за приготвяне на храни,
козметика и лекаства.

Цена: 250 гр. - 10 лв. и куриески

За контакт 0876265091.
Аватар
simov
приятел

Мнениеот bmwto » 27 Мар 2017, 20:30

Sewitko написа:съпругът ми имаше ужасни болки в краката, непрекъснаото е взимал болкоуспокояващи таблетки, които помагаха, но само временно.Започна да взима flexa plus, добавка за ставни проблеми, и -да не чува дяволът - болката мина.

ох и пр мен е така, моля те скъпа, пиши ми къде мога да намеря вълшената добавка за която пишеш!
Аватар
bmwto
нов

Мнениеот Sewitko » 28 Мар 2017, 21:48

не знам на колко си години, това също може да е от значение...ами не си спомням точния сайт, но като впишеш в търсачката флекса плюс, веднага ще ти се покаже.Успех!
Аватар
Sewitko
нов

Мнениеот naticveti » 29 Мар 2017, 18:54

Sewitko написа:не знам на колко си години, това също може да е от значение...ами не си спомням точния сайт, но като впишеш в търсачката флекса плюс, веднага ще ти се покаже.Успех!

ами да -аз така я намерих
Аватар
naticveti
нов

Мнениеот bmwto » 12 Апр 2017, 12:56

в крайна сметка ги поръчах, пия ги вече една седмица , но още нищо не мога да кажа... ще пиша по-нататък
Аватар
bmwto
нов

Мнениеот Renee » 12 Апр 2017, 13:10

ами, аз все още се мъча, не знам какво да правя, наистина ли помага???
Аватар
Renee
нов

Мнениеот Mimitoto » 13 Апр 2017, 18:59

искам само да питам тези, които са ползвали спомената добавка-вчера намерих flexa plus new, това същата добавка ли е????
Аватар
Mimitoto
нов

Мнениеот Lolila » 13 Апр 2017, 19:22

Здравейте,
Учителка съм и баща ми също беше такъв.Не знам дали е наследствено оплакването ми или е професионално, става дума за изморени, подути крака. Обичам професията си, около разни наши празници обикновенно я наричат благородна. Да, иска се доста посвещение, за да си учител, особено сега, в тези времена. Няма да повтарям истини, като неимоверния стрес или ниското заплащане. Искам само да кажа, че всяка вечер след работа краката ми тупкат, с удоволствие и нетърпение свалям обувките си и обливам краката със студена вода. Никога не съм дори помисляла да сменя работата си с нещо друго. Само не знам докога ще издържа, има дни, когато едва успявам да се обуя, дори пи през нощта краката не могат да си отпочинат. Това ме притеснява, баща ми също имаше големи проблеми с краката, а на стари години имаше болезнени разширени вени. Честно казано-страх ме е от операция и затова не съм ходила на лекар. Мазах се с камфоров спирт, с волтарен, не помага, а това с водата е само за временно облекение... Не знам дали няма някакво народно средство или някакъв готов препарат, а сегашните млади аптекарки дори не знаят какво продават, не могат да консултират както някогашните. Моля за съвет, ако имате готово изпитано решение.
Аватар
Lolila
нов

Мнениеот Bambulka » 14 Апр 2017, 13:56

Lolila написа:Здравейте,
Учителка съм и баща ми също беше такъв.Не знам дали е наследствено оплакването ми или е професионално, става дума за изморени, подути крака. Обичам професията си, около разни наши празници обикновенно я наричат благородна. Да, иска се доста посвещение, за да си учител, особено сега, в тези времена. Няма да повтарям истини, като неимоверния стрес или ниското заплащане. Искам само да кажа, че всяка вечер след работа краката ми тупкат, с удоволствие и нетърпение свалям обувките си и обливам краката със студена вода. Никога не съм дори помисляла да сменя работата си с нещо друго. Само не знам докога ще издържа, има дни, когато едва успявам да се обуя, дори пи през нощта краката не могат да си отпочинат. Това ме притеснява, баща ми също имаше големи проблеми с краката, а на стари години имаше болезнени разширени вени. Честно казано-страх ме е от операция и затова не съм ходила на лекар. Мазах се с камфоров спирт, с волтарен, не помага, а това с водата е само за временно облекение... Не знам дали няма някакво народно средство или някакъв готов препарат, а сегашните млади аптекарки дори не знаят какво продават, не могат да консултират както някогашните. Моля за съвет, ако имате готово изпитано решение.

Знам, че за учителките е от особена важност да изглеждат добре, да са модерно облечени, обути и гримирани (нагласени) за пред учениците. Има ли вероятност в името на тази прекрасност да си жертва на високи токчета и неудобни обувки? Защо не преминеш към по-меки, леки и удобни обувки? Това не значи, че те няма да са елегантни. Има с анатомични или ортопедични подметки, на невисока платформа, с които проблемите ти могат да не са чак толкова изявени, а пак да изглеждаш добре.

P. S. Забелязала ли си тази тежест в краката дали има отношение към менструалния ти цикъл? Примерно, преди менструация болките в краката да са по-силни от обичайното? Също така да те питам, тези болки кога са по-силни - през зимата или през лятото?
Щастието е добро здраве и лоша памет!
Аватар
Bambulka
наш човек

Мнениеот Renee » 24 Апр 2017, 18:48

старая се да нося удобни обувки, много рядко съм с токчета.Струва ми се, че през лятото е по-зле...какво може да ознчава това според Теб?
Аватар
Renee
нов

Мнениеот Bambulka » 25 Апр 2017, 14:53

Renee написа:Струва ми се, че през лятото е по-зле...какво може да ознчава това според Теб?

Може би в тази статия ще откриеш отговорите за себе си:
Отоци на краката – топлото време предразполага към тях
Щастието е добро здраве и лоша памет!
Аватар
Bambulka
наш човек

Мнениеот bmwto » 27 Апр 2017, 20:32

аз почти свърших една опаковка и трябва да призная, че усеяам значително подобрение. Това което пих точно се казва flexa plus new, предполагам, че е някаква подобрената версия. Мисля да поръчам още една
Аватар
bmwto
нов

Мнениеот DiankaIvo » 21 Май 2017, 22:01

От този желатин съм взимала и съм много доволна за болки в колената, но без диагностицирано или някакво сериозно заболяване.
Една баба от Ивайловград ми го препоръча :lol:

http://www.naturalniprodukti.com/%D1%81 ... 0%B5%D0%BD
DiankaIvo
нов

Мнениеот milenn » 22 Май 2017, 10:55

Повечето ставни проблеми могат да се решат с дребни промени в гардероба, поведението и пр. Това с обувките си е много вярно.
Аватар
milenn
кандидат

Мнениеот harry56 » 01 Юни 2017, 12:15

Руми по принцип е така, но зависи къде е сключен този брак и от кого. Ако е необходима легализация на този брак в Бг, но това не е направено :arrow: следва друго.

gclub
harry56
нов

Мнениеот Gabz » 02 Юни 2017, 20:27

За всяко едно заболяване от значение са няколко фактора, в смисъл нещата са комплексни. Движение, диета, добавки - всичко оказва влияние и крайният резултат е добър.
Ето една интересна статия от един лекар, който споделя личния си опит в борбата със ставните проблеми.
Когато обаче се приемат добавки, човек трябва да е наясно, че те не са лекарство и не действат като магическа пръчка. Трябва постоянство и търпение. Това го казвам от личен опит в борбата с хроничен проблем, който точно с постоянство в приема на добавка си го реших.
Gabz
нов

Предишна

Начало  • Назад към Здравословни проблеми