Аксесоари и бижута пролет/лято 2017

Аксесоари и бижута пролет/лято 2017

Вижте кои са най-актуалните тенденции при...

Направи си сам: Алтернативни саксии

Направи си сам: Алтернативни саксии

Винаги може да си купите нови, но колко...

Как дъждът ви лекува?

Как дъждът ви лекува?

Ако дъждът е най-омразното време за едни, за...

Компромисът – една от основите на стабилната връзка

Компромисът – една от основите на стабилната връзка

Защо е важно да правим компромис, ако искаме да...

Топмоделът Кара Делевин ще става писателка

Топмоделът Кара Делевин ще става писателка

24-годишната британска актриса и модел Кара...

Пиърс Броснан похапнал плъх, без да знае

Пиърс Броснан похапнал плъх, без да знае

Ирландският актьор и продуцент Пиърс Броснан се...

Модератори: Лилит, Roko

Мнениеот danitoo » 28 Ное 2014, 17:23

Здравейте, дами,

консултирах се с мой приятел фитнес инструктор, който ми е изготвил хранителния и тренировъчен режим. Та, ефект разбира се има, но реших да се подложа на още по-краен вариант - прием на стероиди. Тъй като при мъжете играта с хормоните има голям ефект (та, повечето батки взимат, за мое удивление), той ми даде препоръки как и какво бих могла да вземам. Сега чета из нета за анавар и станозолол. Та, приемът на тези таблетки ще е в минимални количества, като това по никакъв начин няма да промени усърдния начин, по който тренирам. Просто наистина искам да видя до къде мога да стигна. Запозната съм и с негативните последствия, като целият прием ще е координиран както с инструктора, така и с личната ми лекарка, която също е наясно с намеренията ми, но няма да навлизам в подробности за нейното мнение, което все пак е 50 на 50 (колкото и странно да звучи, предполагам очаквахте да е критична).

След като ви разказах историята ми, интересно ми е преди да тръгнете да изказвате крайните си мнения, да питам дали има и друга дама във форума, която се е занимавала с подобни неща.

А и разбира се, предполагам ще следват въпроси за телосложението ми - висока съм 1.68м с тегло 66кг, като това е 2кг на долу за два месеца и въпреки постоянството, което съм проявявала през целия си живот, този път нямам търпение, колкото и смешно да звучи. "
Ако не си планирал успеха, значи си планирал неуспеха си.
danitoo
нов

Мнениеот simonita_85 » 05 Яну 2015, 18:28

При правилна употреба стероидите не са толкова опасни. Проблема се получава при използването на ниско качество стероиди с неясен произход, които вадят изпод някой рафт във фитнес залата, а най-мощната батка навиква "колкото повече толкова по-добре". Ако фитнес инструктора ти е компетентен на тази тема и самите стероиди са добро качество, опасността за здравето ти не е голяма. Но все пак съм против употребата им, защото в крайна сметка ефекта им е временен, а риска винаги е налице.
Дамски Чанти - естествена кожа, официални, ежедневни!
simonita_85
нов

Мнениеот Aestheticgod » 24 Юни 2015, 00:17

Здравей , видях темата ти и си направих регистрация :) !
На твое място бих спрял веднага анаболните стероиди , след една година ще имаш сериозни проблеми със сърцето , дробовете и бъбреците! Виж има и по лесни начини които няма да те вкарат с единият крак в гробат! Успех!
Aestheticgod
нов

Мнениеот evilpro » 06 Сеп 2015, 10:28

Aestheticgod написа:Здравей , видях темата ти и си направих регистрация :) !
На твое място бих спрял веднага анаболните стероиди , след една година ще имаш сериозни проблеми със сърцето , дробовете и бъбреците! Виж има и по лесни начини които няма да те вкарат с единият крак в гробат! Успех!

Анаболните стероиди неса лошо нещо но както казват полицайте всичко си има граници.Когато се използват правомерно и с наблюдение от лекар с тях може да се постигнат огромни резултати без почти никаква вреда за здравето.Има си леки анаболни стероиди например като анавар - оксандролон , който дори се дават също и на деца при спрял разтеж на костите или късен пубертет.Така че има много информация за начинаещи има си форум за стероиди, който съществува от доста време там професионални консултанти могат да отговорят на всички въпроси.А не да си купим от някой сайт за анаболи една стромба и да я пием както си искаме,от там вече идват страничните ефекти и всички безвредици.
evilpro
нов

Мнениеот IvanovB » 27 Юни 2016, 11:46

Инструктора е прав! Абсолютно е възможно просто най-важното е специалист да следи цикъла на анаболите и начина на приемане.
IvanovB
нов

Мнениеот borianastana » 30 Юни 2016, 14:14

съгласна съм, защото наистина могат да са опасни за здравето!!!
Аватар
borianastana
нов

Мнениеот sofiq11 » 01 Фев 2017, 21:56

Според мен стероидите не са най-добрата идея, по-добре виж в https://healthstore.bg/zdrave-i-tonus/formuli-za-zheni има много добри формули за жени. Разгледай ги добре, със сигурност в тях ще намериш всичко, което ти трябва. Не прибягвай до такива крайности.
Аватар
sofiq11
нов

Мнениеот simona321 » 26 Фев 2017, 15:16

Oтслабване с анаболи - изключено!!
Аватар
simona321
кандидат

Начало  • Назад към Да смъкнем килцата!