Модни гафове от Фестивала в Кан 2017

Модни гафове от Фестивала в Кан 2017

Тази година Фестивалът в Кан отбеляза своята...

5 неща, с които ще „нагорещите” сексуалния си живот

5 неща, с които ще „нагорещите” сексуалния си живот

Не става въпрос за конкретни пози, тъй като при...

Лечение с дестилирана газ

Лечение с дестилирана газ

Ако традиционната медицина смята дадено...

Разводът вреди на здравето на децата

Разводът вреди на здравето на децата

Това установи изследване, извършено от...

Първи случаи на Зика в Индия

Първи случаи на Зика в Индия

Индийското министерство на здравеопазването...

Модератори: Лилит, Roko

Мнениеот Dahliya » 04 Май 2013, 08:18

Смятам, че освен тези ограничения с храната има и друг важен момент - д в и ж е н и е т о .
Няма как,да постигнеш дори и минимални резултати, ако си стоиш вкъщи. :P
Времето се стопли.... действие!. :D Аз например, при всеки удобен момент карам колело , или
си правим разходки до гората. (5,6 км. пеш ) :D :)
Аватар
Dahliya
нов

Мнениеот EliNikolaeva » 14 Май 2013, 23:24

По това време на годината има страхотни неща за ядене и преди няколко дни и аз подхванах една диетка и се чувствам супер http://edieta.bg/index.php?route=blog/article&category_id=6&article_id=17
Само салати обаче не е хубаво да се яде, защото се губи и мускулна маса заедно с мазнините. Трябва да се добавят в салатите маслини, зехтин и т.н за да се изхранват мускулите.
EliNikolaeva
нов

Мнениеот genovevichka » 12 Юли 2013, 20:19

902630 написа:Мисля от понеделник да започна разтоварващ режим със салати - овчарска, шопска, зеле и моркови и зелена. За личен стимул ще се отчитам и дано до към края на май да сваля поне 5 кг. Ще закусвам плод, кисело мляко с мюсли или препечена филия с шунка. Стискайте палци. Има ли желаещи да се пробват с мен :)

Един месец бях на салати...с олио.Чудех се защо не смъквам,а се оказа че в 50гр олио има 500 калории.Затова не си позволявай от мазнинката :)аз съм на японско чудо,ако някой е заинтересован :roll:
Аватар
genovevichka
нов

Мнениеот zenata » 12 Юли 2013, 22:42

салатите трябва да се подправят, за предпочитане със зехтин или някоя полезна алтернатива във вид на олио, но не слънчогледово. няма опасност от калориите, да не говорим, че те спомагат за усвояването на някои нещица от салатите. от друга страна диетите, бедни на мазнини, са вредни по много причини. мисля, че всички тези неща са вече известни :roll:
но пък човек, искащ да отслабне с глад и салати, едва ли се интересува от здравословните аспекти в перспектива.
Ignorancia Suprema

Винаги ще си част от душата ми...Благодаря на Господ, че ми даде шанса и привилегията да се докосна до теб!
Аватар
zenata
VIP

Мнениеот abi73 » 26 Ное 2013, 16:29

За да има ефект и да отслабнеш трябва освен салатите и по-здравословното хранене трябва задължително да включиш и някакъв спорт. Движението е в основата на отслабването,метаболизма и изгарянето на мазнините по тялото. Ако го комбинираш с Л-карнитин ефекта ще е още по-бърз. Той помага за стапянаето на мазнините и същевременно дава енергия при намаления прием на калории. Аз лични така правя когато натрупам някое и друго килце отгоре:) http://www.zdravemarket.bg/bg/ezine/show/l-carnitin.php
Трернировки три пъти седмично, въздържане от храна вечер след 18.00 също много помага и дава резултати.Успех!
abi73
нов

Мнениеот Galinchi » 28 Ное 2013, 15:24

Ще отслабнеш,само да не е салата Слънце(едно кюфте и кебапчета около него) :lol: :lol: :lol:
Аватар
Galinchi
нов

Мнениеот takimir » 10 Яну 2014, 12:26

Galinchi написа:Ще отслабнеш,само да не е салата Слънце(едно кюфте и кебапчета около него) :lol: :lol: :lol:

:D :D :D
Зависи колко салати ще ядеш. Внимавай да не балдисаш от тревата. Иначе една плодова салата е добра за целта.
takimir
нов

Мнениеот bettata » 13 Фев 2014, 12:39

Салатките са хубаво нещо,ама само на тях да караш е голямо изтезание..За мен добрия хранителен режим трябва да включва и плодове и млечни храни и месо. Организма трябва да си набавя всички необходими вещества и витамини за д а е здрав.Порциите са важни и съчетаването на храните.И нещо много основно-задължително спортуване и движение-иначе резултати много трудно може да има. Спортуването спомага за изгарянето на калориите,за стягане,тонус..и да не изброявам още колко ползи има. Ааа и много течности-не алкохолни разбира се:)Вода,сокове колкото повече-толкова повече..Аз сега ще минавам на сок от нар-чтох, че топи много ефикасно тлъстинките на корема и бедрата-нещо, което си ми е проблем от много време. Пресен нар трудно обаче намирам и може да си взема био сок концентрат.Има такива, но трябва да са със сертификат за качество.Аз съм открила едни немски на абофарма и мисля да пробвам.
bettata
нов

Мнениеот Spiritofahawk » 23 Мар 2014, 21:44

Организмът ни се нуждае ежедневно от 90 вещества в определено количество, как ги набавяте?
No matter what you dream, you can do it and I will help you get there!
Аватар
Spiritofahawk
кандидат

Мнениеот Aestheticgod » 24 Юни 2015, 00:28

Много ме радвате такива , заблудени жени или мъже като @Блум!
Май са забравили да ти кажат че тези пудри са за хора които набавят проценти протеин към хранителният си режим и говоря че примерно това е за хора които качват мускулна маса и те са някъде 90 кг мускулна маса и подкожни мазнини 7/8%, странно ми е ти колко кг си че не можеш да си набавиш протеина че вземаш пудра да не си 85 кг и си трибоец които кляка със нереални тежести :) , нищо лично но тези пудри са хранителна добавка не заместител на храната ви! Не го збаравяй те инак ще останете без органите си!
Aestheticgod
нов

Мнениеот Rosen_rot » 05 Ное 2015, 23:52

zenata написа:салатите трябва да се подправят, за предпочитане със зехтин или някоя полезна алтернатива във вид на олио, но не слънчогледово. няма опасност от калориите, да не говорим, че те спомагат за усвояването на някои нещица от салатите. от друга страна диетите, бедни на мазнини, са вредни по много причини. мисля, че всички тези неща са вече известни :roll:
но пък човек, искащ да отслабне с глад и салати, едва ли се интересува от здравословните аспекти в перспектива.

Напълно съм съгласна. А, аз си мислех, че хората отдавна осъзнаха, че здравословният режим, а не драстичните гладувания, са ключът към изчистване на излишните мазнинки.Но, щом още някой мисли да минава само на салати, явно ...
http://marietagencheva.eu/blog/?p=552
За видеонаблюдението като обработка на данни..
Rosen_rot
нов

Мнениеот somi55 » 10 Ное 2015, 08:38

Сега почвам зелева диета.10 дена само зеле .
Мисля че ще има ефект
Аватар
somi55
нов

Мнениеот Ivelin4eto_74 » 10 Ное 2015, 12:18

somi55 написа:Мисля че ще има ефект

Ефектът ще е , докато започнеш да се храниш нормално, йо-йо... :wink:
Аватар
Ivelin4eto_74
VIP

Мнениеот Shiny » 10 Ное 2015, 20:11

Не, че се заричам категорично, но оттук нататък ще избягвам да прилагам диети върху себе си. Ще се старая да ям балансирано и да очиствам по естествен път организма си, защото вчера се върнах от преглед и съм с дисфункция на яйчниците, заради спад на естроген.
Доктора обясни, че една от основните причини е диета, спазвана в скоро време. Последната, която правих беше всеизвестната на Ваня Червенкова. И беше само преди няколко месеца. Няма как да знаем на 100 процента причината, но само като си представя какво ядях и колко време продължи това... :?
Не е правилно да вярваме в магията. Със силната вяра се създава магия. Румпелщилцхен.
Аватар
Shiny
наш човек

Мнениеот Bambulka » 10 Ное 2015, 20:40

Shiny написа:...беше всеизвестната на Ваня Червенкова.

Ти да видиш... :roll:
Шайни, една моя много близка приятелка я прави през пролетта и видимо отслабна. Не е споделяла за здравословни проблеми, но знае ли човек какво дреме в него и как неочаквано може да бъде провокирано от стрес и драматични промени в храненето и начина на живот. Съжалявам, че така е станало при теб и приветствам идеята ти за правилно хранене. Стремежът на хората към физическо съвършенство и диетите формират цяла индустрия, от която печелят мнозина, но това не сме ние :wink:
Щастието е добро здраве и лоша памет!
Аватар
Bambulka
наш човек

Мнениеот Fiona-83 » 24 Ное 2015, 15:31

Няма нищо лошо да се ядат салата стига обаче да са добре балансирани от към хранителни вещества. Също така трябва да се избягва слагането на преработени меса или колбаси като т.нар. шунка например. Казвам т.нар защото това, което в 90% от случаите се продава е далеч от истинската шунка. Колкото по сурово толкова по-добре за вас. Изключвам разбира се месото. Добрия заместител на шунката може да бъде печено пилешко филе например.
Fiona-83
нов

Мнениеот mmimm1 » 18 Апр 2016, 10:13

Най-добре е храненето да се редуцира - както количество така и честото хранене да се намали.
mmimm1
нов

Мнениеот Pavniko » 25 Апр 2016, 14:15

опитах се да ям само салати, но издърах 2 седмици.... по скоро предпочитам да спортувам отколкото да глаувам.... :mrgreen:
Аватар
Pavniko
нов

Мнениеот ivo89 » 09 Май 2016, 21:35

Миналата година опитвах всякакви диети - лунни, 90 дневни, салати и др. Но ефекта беше минимален. Чух от един познат за някаква програма, от която имало страхотен ефект. И попринцип съм такъв човек, че обичам новите неща и реших да се запиша. Това се оказа едно от най-добрите решения в живота ми. Резултатите ме удивиха. След като се прибрах, съпругата ми трудно ме позна. Ако някой се престраши да опита, тук има повече инфо - http://luckyfit.eu
ivo89
нов

Мнениеот volokos » 02 Юни 2016, 13:48

за всички които искат да отслабнат-препоръчвам каране на колело поне 3 пъти седмично по половин час! Ефекти ще видите само след месец!!! :lol:
volokos
нов

Мнениеот kristiqna11231 » 06 Юли 2016, 12:59

СПАЛНО БЕЛЬО ---------> http://bubamara-bg.com/ <---------
Аватар
kristiqna11231
нов

Мнениеот Pavniko » 13 Мар 2017, 20:47

на мен ми помогна хранителната добавка, която я намерих в нета-сафир голд. Успях да смъкна 7 килца през 3 месеца. Но все още я пия, за да не получа йойо ефект;)
Аватар
Pavniko
нов

Мнениеот Sewitko » 28 Мар 2017, 21:55

Pavniko написа:на мен ми помогна хранителната добавка, която я намерих в нета-сафир голд. Успях да смъкна 7 килца през 3 месеца. Но все още я пия, за да не получа йойо ефект;)

предполагам , че си тренирал същевременно?
Аватар
Sewitko
нов

Мнениеот emiliakiri » 29 Мар 2017, 19:32

аз пък винаги бях скептична към препарати за отслабване... но 7 килца да цвалиш е наистина супер, може и аз ще се поинтересувам...
Аватар
emiliakiri
нов

Мнениеот bulshi » 30 Мар 2017, 14:11

Не се сещам някой да е отслабнал дългосрочно с диета, която ограничава дневния прием на калории.
Има различни начини да отслабнеш без да намаляваш приема на храна. Някой беше писал да ядеш по често но по малко. Това със сигурност работи и е супер за организма понеже забързва метаболизма.
Семена за люти чушки
Аватар
bulshi
нов

ПредишнаСледваща

Начало  • Назад към Да смъкнем килцата!