10 плода, които да ядете през бременността

10 плода, които да ядете през бременността

Плодовете са неизменна част от здравословното...

Sebologie - експерт в корекцията на кожни несъвършенства

Sebologie - експерт в корекцията на кожни несъвършенства

Пъпки, черни точки, лъщене, разширени пори, груба...

Най-продаваната спирала на Estee Lauder на невероятна цена

Най-продаваната спирала на Estee Lauder на невероятна цена

Миглите, за които винаги сте мечтали!

Вземете най-продавания фон дьо тен на страхотна цена!

Вземете най-продавания фон дьо тен на страхотна цена!

Върнете стария си фон дьо тен и вземете...

Модератори: Лилит, Roko

Мнениеот MAYA_90 » 28 Фев 2017, 16:41

Има ли начин да отслабна предимно в областта на корема и паласките? Опитах с коремни преси,но ефект като че ли няма,а не съм започнала скоро. Не искам да отслабвам на други места, особено в бюста,защото и без това леко виси. Виждала съм неприятни резултати като две празни торби. Спрях хляба и сладкото,но едва от две седмици. Опитвам се да се движа повече,но не мисля,че има особен ефект. Съжалявам,ако въпроса ми е глупав,но ми писна постоянно да се съобразявам дали някоя блуза няма да е много впита и ще изглеждам като бременна в първите месеци :| ..... Хубав ден!
Аватар
MAYA_90
нов

Мнениеот KFresh » 28 Фев 2017, 21:26

Това, че с коремни преси ще отслабнеш в корема е страшно погрешно! :roll:
Корем се сваля с кардио - бягане, колело/вело-аргуметър, крос-тренажор и подобни (и не яж късно вечер).
За бюста - потърси си упражнения с гирички. :)
Аватар
KFresh
наш човек

Мнениеот bulshi » 28 Фев 2017, 22:38

Корем - с бягане(минимум 22-5 мин на сесия)
Дори и да свалиш килограми по друг начин коремчето остава (не питай как знам :))
Семена за люти чушки
Аватар
bulshi
нов

Мнениеот MAYA_90 » 28 Фев 2017, 23:59

KFresh написа:Това, че с коремни преси ще отслабнеш в корема е страшно погрешно! :roll:
Корем се сваля с кардио - бягане, колело/вело-аргуметър, крос-тренажор и подобни (и не яж късно вечер).
За бюста - потърси си упражнения с гирички. :)

Колело съм решила да си взема като се стопли времето,но то не тренира ли предимно краката? :roll:
Аватар
MAYA_90
нов

Мнениеот Викторияreal » 01 Мар 2017, 12:15

Ако трупаш само наедно място, вероятно е възможно да имаш някакъв проблем
Иначе, стандартно - най-добре на корема влияят упражнения за гръб.
Добра диета също няма да навреди - намали количествата, консумирай фибри, зеленчуци, дори и по-малко плодове и забрави за захарта за винаги.
ОТслабването може да продължи месеци, няма как да се види на първата седмица, но спри да се теглиш и започни да се мериш, само веднъж седмично обаче
Някак не е лесно да свалиш само в една зона, всъщност даже е леко невъзможно...зависи какво искаш де
Аватар
Викторияreal
наш човек

Мнениеот KFresh » 01 Мар 2017, 20:43

MAYA_90 написа:Колело съм решила да си взема като се стопли времето,но то не тренира ли предимно краката? :roll:

Ами...по-скоро бягане или нещо от типа на крос-тренажор ще е по-подходящо. :)
Може да го съчетаваш с коремни преси, но да не е предимно това. И може да не са стандартни, а потърси из интернет различни видове (за разнообразие)...има такива, дето действат и те като кардио.
Аватар
KFresh
наш човек

Мнениеот KFresh » 01 Мар 2017, 20:45

Има едни упр., които действат буквално стопяващо (изпитано!) и в тях има видове (не стандартните) коремни преси...ще се опитам да ти ги намеря по интернет (защото са съм си ги взела от различни места), че няма да ги обясня добре сигурно. :D
Аватар
KFresh
наш човек

Мнениеот KFresh » 01 Мар 2017, 21:06

https://www.youtube.com/watch?v=2efHaC0bs74

Сега...от тези аз правя 2-рото и 3-тото, но и другите изглеждат добре, може да ги пробваш и да пишеш как е. :unibrow:
Има и един тип кормени преси, ако намеря нещо подобно на клип - ще пратя. :D
Аватар
KFresh
наш човек

Мнениеот KFresh » 01 Мар 2017, 21:24

Е, не мога да ги намеря, но ще се опитам да ги обясня (ако някой се сеща - да помага).

1) Лягаш, сгъваш краката в колената и ги слагаш настрани, а ръцете - изпънати назад. От това положение правиш коремна преса, като се наведеш възможно най-напред и поставаш ръцете на земята (краката са настрани, сгънати). След това се връщаш обратно в легнало положение. Правиш го това възможно най-бързо...започни с 3 серии по 30 повторения (или колкото можеш...може и повече) и после - увеличавай повторенията.

2) Същото това нещо, но краката са изпънати напред и като се наведеш - докосваш пръстите.

3) Хващаш една гира (ако нямаш гири - по-тежка книга :lol: ). Заставаш в почти легнало положение, краката - събрани, вдигнати от пода и сгънати в колената. Хващаш гирата (или книгата) с 2 ръце и я прехвърляш над тялото от ляво и то дясно. Като понапреднеш - може да включиш и свиване и изпъване на краката. Също - започни с 3 серии по 30 повторения (или колкото можеш...може и повече) и после - увеличавай повторенията. :roll:
Аватар
KFresh
наш човек

Мнениеот vld_pshv » 21 Апр 2017, 10:18

Няма нищо по хубаво от бягането за сваляне на корема.
Хранителнен режим също задължителен. Тренировката ти е 30-60мин дневно, така че е много важно какво правиш през останалото време. Храни се поне по 4-5 пъти на ден, но по малко и качествена храна. Ако искаш по бързи резултати включи и малко тренировки във фитнес.
Много е погрешно да се мисли че физическите упражнения ще те направят да изглеждаш като мъж, те ще ти помогнат да свалянето и то много включително и стягането на цялото тяло.
Хубаво е да включиш и някоя хранителна добавка като л-каритин например (най-добре течен).
vld_pshv
нов

Мнениеот lily86 » 29 Апр 2017, 16:24

Коремът е проблемна област на много хора. За съжаление няма как да отслабнеш само в корема или само в краката и т.н. Важно да е избереш спорт, който да ти харесва и да си постоянна в него. Резултатите ще дойдат с времето.
Аватар
lily86
кандидат

Мнениеот ivafileva » 06 Май 2017, 09:07

MAYA_90 написа:Има ли начин да отслабна предимно в областта на корема и паласките? Опитах с коремни преси,но ефект като че ли няма,а не съм започнала скоро. Не искам да отслабвам на други места, особено в бюста,защото и без това леко виси. Виждала съм неприятни резултати като две празни торби. Спрях хляба и сладкото,но едва от две седмици. Опитвам се да се движа повече,но не мисля,че има особен ефект. Съжалявам,ако въпроса ми е глупав,но ми писна постоянно да се съобразявам дали някоя блуза няма да е много впита и ще изглеждам като бременна в първите месеци :| ..... Хубав ден!

Разбирам, че искаш да отслабнеш само в някои зони, но е грешно да натоварваш само тях. Щом бюстът ти виси, трябва да правиш упражнения, за да го постегнеш и да изглежда по-добре. Не наблягай само на коремни преси, а прави комплексни упражнения. Хубаво е да си вземеш и добавки, които да ускорят процеса на топене на мазнини в желаните зони. Фетбърнарите https://healthstore.bg/izgaryane-na-maz ... -fetbrneri са изключително подходящи за целта.
ivafileva
нов

Мнениеот milenn » 09 Май 2017, 19:28

Сега се сещам, че имаше едни електрошокови стимуланти на мускулите.
Леко е болезнено, но със сигурност стяга (но не отслабваш :))
Аватар
milenn
кандидат

Мнениеот ivafileva » 13 Май 2017, 19:47

Звучи страшничко :D .
ivafileva
нов

Начало  • Назад към Да смъкнем килцата!