Дънки според фигурата

Дънки според фигурата

Любима дреха за ежедневието, дънките присъстват...

Какво говори за здравето ви консистенцията на менструалната кръв?

Какво говори за здравето ви консистенцията на менструалната кръв?

Менструалната кръв е съвсем различна от тази,...

Как да предпазим децата от летните горещини?

Как да предпазим децата от летните горещини?

Какви предпазни мерки трябва да предприемем...

Как да се грижите за кожените мебели?

Как да се грижите за кожените мебели?

Ако обмисляте да си купите кожени мебели или...

Ким Кардашиан се обзаведе с часовник на Джаки Кенеди

Ким Кардашиан се обзаведе с часовник на Джаки Кенеди

Собственик на златния ръчен часовник на бившата...

Тайландско семейство живя месеци под покрив, разрушен от защитено дърво

Тайландско семейство живя месеци под покрив, разрушен от защитено дърво

Семейство в Тайландската провинция Каласин беше...

Модератор: vesal

Мнениеот ushna » 07 Дек 2007, 17:46

Здравейте :D Не съм сигурна дали на въпроса ми му е точно тук мястото,ама за друго не се сещам.Да ме извинят хората,поддържащи сайта :(
Ето каква е работа-нов приятел(има-няма месец-два).На празниците ще сме заедно.Още не го познавам дотам добре(живеем доста далече един от друг и се виждаме рядко).Никаква идея нямам за подарък!Ще ми се да е нещо оригинално и нестандартно,ама нищо не ми ражда главицата в момента :(
Помагайте,момичета!
Няма значение какви са идеите :) Кажете,вие какво бихте подарили на любимия си мъж?
Благодаря :)
Аватар
ushna
нов

Мнениеот shys » 07 Дек 2007, 18:13

така е трудно да се каже ти едва го познаваш а какво остава за нас 8) поразпитай какви хобита има за какво си е мечтал като мъничък .... :naboi: и действай. Успех :!:
I love walking in the rain,because no one knows i`m crying!!!
Аватар
shys
кандидат

Мнениеот ushna » 07 Дек 2007, 18:43

Пак съм аз :oops: С уточнение-човека завършва право,обожава си професията.Мнооого романтична натура-повече от жена обича вечери на свещи и т.н.Да ,ама на празниците няма да сме само двамата :(
Минал ми е през ума момента с интересите-но как да избера сред огромното количество музика и книги,които харесва?!?
Не знам.
По-скоро ми се щеше да ви чуя мнението какво вие бихте подарили на любимия си мъж(да си открадна или взаимствам идейка :wink: )
Аватар
ushna
нов

Мнениеот Дидонка » 07 Дек 2007, 20:08

Аз мога да ти кажа какво ще подаря на тате. :D
Тази година като по чудо имам повечко идейки.
Значи:
- едно DVD на Elton John от концерта на 60-годишния му юбилей (защото е голям фен на концертите и щом пуснат някой по телевизията веднага сяда да го записва)
- един парфюм на Адидас (моят тати не си пада толкова по миризмите и подозирам, че няма и да забележи как мирише, а ще си го пръска направо)
- едни чорапки за ски, такива спортни (защото си няма, а и не обича ластика на чорапите да му се врязва :) )
- едно CD с audiobook на неговия любим писател на английски език (защото такъв audiobook е нещо ново за него и защото обича да чете хубави книги на английски)
- един календар за 2008 за всеки ден за бюрото с вицове на английски (по горната причина)

Това е засега, всико е свързано с интересите му.
Знам, че най-много би се радвал на техника, но вече всичко си има, а една дигитална видеокамера струва много и предпочитам сам да си я купи. От мене дребните подаръчета. :)
Аватар
Дидонка
нов

Мнениеот krasii » 07 Дек 2007, 22:12

Знаеш ли дали обича да ходи на лов или риболов..да играе мач?Какво прави в свободното си време?
Изображение

Крайна цел -10 кг :)
Начало на Първа фаза 3.12.2011
Аватар
krasii
наш човек

Мнениеот Hris » 07 Дек 2007, 22:38

Винаги, когато съм нямала идеи или съм закъснявала /както винаги :wink: / съм подарявала козметика.
Аватар
Hris
наш човек

Мнениеот ushna » 07 Дек 2007, 22:50

Ами!Риболов :lol: Няма начин-никакъв риболов и футбол :lol: Човека обича да си чете,да слуша музика или гледа хубав филм.Театър,концерти...това му е в свободното време.А,да-и купони с приятели :wink:
Благодаря за идейките :)
Давайте още-ще ви бъда благодарна.А и ако някой мъж се включи... :D
Аватар
ushna
нов

Мнениеот krasii » 07 Дек 2007, 23:11

Ами направи му един подарък...преди да се съберете с приятелчетата ви..облечи секси бельо...рози,свещи шампанско..любимата му музика..прелъсти го..и му подари незабравими моменти,които няма да се сравнят с някоя книга,а ще се оценят както трябва..
Изображение

Крайна цел -10 кг :)
Начало на Първа фаза 3.12.2011
Аватар
krasii
наш човек

Мнениеот шепот » 08 Дек 2007, 00:21

ushna написа:Пак съм аз :oops: С уточнение-човека завършва право,обожава си професията.

Съдийско чукче... :)

Изображение
Аватар
шепот
наш човек

Мнениеот ASJ » 08 Дек 2007, 09:16

еи това за съдийското 4ук4е е много оригинално,само 4е къде се продават подобни работи????
Аватар
ASJ
наш човек

Мнениеот lolyte » 08 Дек 2007, 12:31

На мен пък ми хареса идеята за бельото :lol: Но мисля,че трябва да му подариш книга,а след купона да му поднесеш другите неща..Когато няма да го очаква...
Аватар
lolyte
наш човек

Мнениеот san4eto » 20 Дек 2007, 14:19

абе миличка мъжете също си падат по бижута и разни аксесоари-помисли си за един хубав,качествен колан в комплект с портфейл;или пък видях да се продават срахотни комплекти ( ако мислиш че е подходящо за твоя човек) табакера , копчета за ръкавели , игла за вратовръзка или там нещо от сорта...ако е в този стил мисля че е удачно . и са в готини кутии.аз на моя човек съм му купила едни пръстени ама той си ги беше харесал много-тоест беше се влюбил в тях и аз просто запомних
Аватар
san4eto
кандидат

Мнениеот san4eto » 20 Дек 2007, 14:22

оп пак съм аз още нещо се сетих-ако се интересува от разни исторически истории , футбол или някакъв друг спорт , можеш да му вземеш енциклопедия.има едни големи и лъзскави , доста шик енциклопедии , пък и е съвсем неангажиращ подарък...
Аватар
san4eto
кандидат

Мнениеот anthula » 28 Дек 2007, 12:47

:D ехо авторката какво купи на въпросния мъж?Моят очакваше електрическа самобръсначка,но понеже преди празниците бяхме в Египет а след това нямах възможността да изляза сама на пазар та отложих въпросния подарък за Новата година пак под елхата....... :D
Аватар
anthula
кандидат

Мнениеот BeBsSsQ » 11 Фев 2008, 15:37

amm...iskam i az da va pomolq da mi dadete syvet kakvo da zema za svoq priqtel...hodim ot dve tri sedmici nqkade :) Lud e po futbula...Drygo neznam kakvo haresva ne go poznavam prekaleno dobre makar che se vijdame na chesto....upotrebqva alkohol i cigari :) nadqvam se da mojite da mi pomognete :) :1:
Аватар
BeBsSsQ
нов

Мнениеот ushna » 12 Фев 2008, 23:02

:shock: Бях почти забравила за тази си тема,а ето,че някой я е "изровил".Което може би е добре,понеже немалко хора сега са обхванати от тревога какво да вземат за Свети Валентин :?
Нека разкажа какво се случи все пак с подаръка :) Плановете за празнуването се провалиха нацяло...В последния момент,обаче,успяхме да намерим начин да се видим.И това се оказа нашия подарък-възможността да сме заедно :D
Офтопик:Шепот,благодаря за идеята за съдийско чукче.Не е само оригинална,а донякъде(поне за мен) си има лек еротичен оттенък :wink:
А този път,понеже и двамата обичаме пътуванията,сме решили да си подарим няколко дни в спокойно балканско селце.
Така че,подарявайте си първо обич :D В комплект с присъствието на любимия човек :)
Аватар
ushna
нов

Мнениеот ThirstForLove » 18 Ное 2008, 13:39

Намерих тази тема и реших, че няма нужда да пускам нова.

Днес с моя любим имаме годишнина и отдавна съм наумила да му подаря ел. самобръсначка. Разбрах, че най-предпочитаните марки са Филипс и Браун. Въпросът ми е: на коя от двете марки да се спра? Моделите на Браун са с мрежа, а тези на Филипс с кръгли въртящи се глави. Чудя се кой вариант е по-подходящ дори за по-дълги косъмчета? :roll:

Въпросът по принцип май трябва да е към мъжете, но при липса на такива ,ще се радвам ако и дамите могат да кажат нещо по въпроса...
Аватар
ThirstForLove
кандидат

Мнениеот bilqna » 22 Дек 2008, 18:33

и аз се чудя кво да подаря на моя приятел ходим от 1 и 8 месеца помагайте
Аватар
bilqna
нов

Мнениеот s.s.s._88 » 27 Дек 2008, 10:52

Аз вече купих.... :sport: Гривна,с много готина плетеница,от стомана.Изведнъж ми пресветна,че беше се загледал в една такава гривна и много му хареса.А и много се зарадва като му я подарих,сега не я сваля... :1: Улекна ми вече,няма да мисля какво да купувам.... :faint: :D
Всичко е позволено, важното е да не те хванат!!!
Изображение
Аватар
s.s.s._88
наш човек

Мнениеот bilqna » 27 Дек 2008, 12:07

блазе ти :o
Аватар
bilqna
нов

Мнениеот Prolet_22 » 30 Дек 2008, 13:06

Момичета, тези мъже не заслужават! По-добре е да се притеснявате какво те ще ви купят, а не какво вие ще им купите. Само да ви кажа: плюшените играчки не са добър избор! Ако са футболни фенове, вземете им шалче на любимия отбор или нещо такова - фенско. Може и готина мишка за компютъра. Може и някакъв готин парфюм, който са искали да имат, но не са можели да си купят. Може кожен колан, готини ръкавици........ Супер много неща!
Аватар
Prolet_22
нов

Мнениеот zenata » 30 Дек 2008, 13:17

Prolet_22 написа:Момичета, тези мъже не заслужават! По-добре е да се притеснявате какво те ще ви купят, а не какво вие ще им купите. Само да ви кажа: плюшените играчки не са добър избор! Ако са футболни фенове, вземете им шалче на любимия отбор или нещо такова - фенско. Може и готина мишка за компютъра. Може и някакъв готин парфюм, който са искали да имат, но не са можели да си купят. Може кожен колан, готини ръкавици........ Супер много неща!

баси логиката :shock: толкова ли се притесняваш какво ще ти се подари :shock:
иначе за играчките си права :D
Аватар
zenata
VIP

Мнениеот Ружa » 30 Дек 2008, 16:04

,
Последна промяна Ружa на 10 Юли 2016, 00:12, променена общо 1 път
Ружa
наш човек

Мнениеот СуАйгъръ » 30 Дек 2008, 16:07

BeBsSsQ написа:amm...iskam i az da va pomolq da mi dadete syvet kakvo da zema za svoq priqtel...hodim ot dve tri sedmici nqkade :) Lud e po futbula...Drygo neznam kakvo haresva ne go poznavam prekaleno dobre makar che se vijdame na chesto....upotrebqva alkohol i cigari :) nadqvam se da mojite da mi pomognete :) :1:

Купи му запалка с лого на любим отбор, а на нас - едно писане с кирилица! :D
Изображение
Аватар
СуАйгъръ
наш човек

Мнениеот Elina » 12 Фев 2009, 09:01

Часовникът не е лош, ма е безумно скъп. :roll: :roll: Спокойно може да се намери и за половината пари.
Освен това, когато се подарява часовник, е на раздяла - такова е поверието. По тази причина , човекът, на когото го подаряваш, трябва да ти даде една паричка - все е едно си го купува. :lol:
Аватар
Elina
наш човек

Следваща

Начало  • Назад към Мъжки работи