Тренировка и хранене от Ева Мендес

Тренировка и хранене от Ева Мендес

Какво включва тренировката на Ева Мендес и с...

Мазна кожа - 10 безценни съвета

Мазна кожа - 10 безценни съвета

Мазната кожа е предизвикателство за всеки....

Морбили (брусница) - защо е толкова опасно?

Морбили (брусница) - защо е толкова опасно?

Защо заболявнаето морбили е толкова опасно и кой...

Активен въглен за красива и сияйна кожа

Активен въглен за красива и сияйна кожа

Разберете как употребата на активен въглен може...

Обвързаните жени предпочитат да спят без бельо

Обвързаните жени предпочитат да спят без бельо

Вместо да се облекат в предизвикателно бельо "за...

Идеалният ден на мъжете включва 4 часа секс

Идеалният ден на мъжете включва 4 часа секс

Мъжете биха предпочели да имат повече време за...

Модератори: Вещица, Bambulka, Rama, Лилит, vesal

Мнениеот Zelenookata » 18 Яну 2008, 00:34

Искам да помоля ако в сайта има хора които НАИСТИНА разбират от тълкуване на сънища да ми помогнат, защото не вярвам на интернет съновници.
Доста време (около година, ако не и повече) не съм сънувала нищо. Преди няколко седмици сънувах блато със доста мътна вода и много водорасли, в което плувах с няколко приятели, и в което имаше русалка. Русалка, от която всички са се страхували и никой не се е къпал в това езеро/блато. Ние не послушахме и решихме да плуваме вътре, и след някакво време видях как под водата тя се приближава към мен със доста стремителна скорост, и без да виждам лицето и усетих че не е приятелск инастроена. Показа се над водата доста бързо и с доста заплашително лице. Говорихме нещо с нея, по чувствата ми в съня определих, че е било като заяждане от нейна страна към мен след което посоката на разговора се промени и някак си се сприятелихме. след което плувахме заедно.
Не си спомням да съм гледала филми или да съм чела нещо за русалки близките няколко дена, за да кажа че съня е заради нещо видяно през деня.

Имах и друг сън, който ми направи доста по-голямо впечатление. Преди 4 дена сънувах че плувам в море със АДСКИ огромни вълни, които ме заливаха и едвам едвам изплувах на повърхността. По някакъв начин исплувах до една пещера, с много красиви камъни и вода и просто беше адски красива, ходих захласната вътре доста време без да правя нищо, и в един момент се обърнах да погледна към входа на пещерата и видях че вълните от морето ще я залеят. В същия момент се появи ангел с НЕРЕАЛНО големи криле в сравнение с пропорциите му. Висок, строен млад мъж с къса руса коса и светли очи. (Аз не познавам такъв в реалността) Много красив. В съня си почувствах любов към него, и след като се събудих доста време пред очите ми стоя този образ. И този ангел застана пред входа на пещерата и с ЕДНОТО си крило го закри. Снежно бяло крило с огромни красиви пера. След като закри входа на пещерата се чуваше доста време как огромните вълни се удрят в крилото му и не могат да минат през него, а на него не му трябва никаква сила, той все едно си почива като си е опрял крилото там. И вътре в пещерата влизаха само някакви капчици от вълните отвън. След като всичко спря, ме хвана за ръка и се разхождахме из пещерата. От някъде извадих стотинки и ги пуснах в нещо като кристална ваза оформена от скалите и в още няколко локвички (незнам как е в България, но в Русия (аз съм рускиня) когато пуснеш стотинка в някакъв водоем, било то река, езеро или фонтан - значи че ще се върнеш пак там) И знам че ги пуснах във водата точно с тази цел.

Ако някой може да ми каже какво значи всичко това, най-вече втория сън ще съм много благодарна. Ако не го мързи може да тълкува и първия... Много ми е любопитно, защото от повече от година не съм сънувала нищо и изведнъж сънувам нещо, след седмица пак. По принцип и преди като съм сънувала, като се събудя помня съня първите секунди, след това колкото и да се напъвам не мога да си спомня нищо. А тези 2, особенно последния ми се врязаха дълбоко в съзнанието, и след втория като си затворя очите и си представя гледката на момчето с крилата и чувствам някаква вътрепна любов към него...
Живял ли си във дом с порутен покрив? Стоял ли си във буря до само дърво? И трясъка връз него чакал ли си от гръм със мълния в едно? Ръце протягал ли си подир птица? Лекувал ли си счупено крило? Изпращал ли си я със взор зареян горе, отлитаща от стъкнато с любов гнездо? Ръка премръзнала затоплял ли си с длани? Надежда върнал ли си в нечия душа? От себе си отричал ли си се заради някой, обричайки се сам на самота? Ако и туй си сторил без да мериш,осмислил си защо си на света!!!
Аватар
Zelenookata
нов

Мнениеот kleopatra_sv » 21 Яну 2008, 14:15

Вярвам в сънищата , често сънувам и чакам последствията.Така се научих да ги разгадавам .
Мисля, че сънят ти е прекалено красив , за да се случи нещо подобно наистина.Големите вълни са големи препятствия, но ти сама си изплувала и то на още по-красиво място.Това значи, че някой ще ти помогне и той не е млад, красив, силен и хубав.Свързано е с промяна на нещо- дом, работа или офис.Пещерата е твърде хубаво, ако живееш на квартира ще я смениш или по-скоро е преместване някъде- може би и в друг град.Парите, пуснати в фонтана - те са като рушвет даден някому, но иначе и са голям късмет.Пази се от този човек , който ти е помогнал- той ще ти поиска нещо в замяна...Такива ориенталски сънища се сбъдват до 6 месеца.Пиши ми за резултата.
Възможно е пуснатите пари да са дарение за нещо, за което отдавна мечтаеш- така мечтата ти я виждам сбъдната...
Аватар
kleopatra_sv
кандидат

Мнениеот kleopatra_sv » 21 Яну 2008, 14:45

Вярвам , че 1-я ти сън е свързан с 2-я..Според мене си се противопоставила на мъж , не на жена / баща,мъж или шеф/за нещо обаче съвсем дребно, взела си някакво прибързано решение, за което съжеляваш, ще съжеляваш или сега ти престои.Решителността в съня ти показва, че не си такава- страх те е да предприемеш нещо, или се колебаеш, защото не си сигурна или не знаеш как? .Това, че ставаш приятелка с врага на другите - говори , че си направила нещо с хитрост, нещо си излъгала или по-точно премълчала.Но какво е то- може би и ти не знаеш?Но и това загатва за преместване или промяна на нещо.Май наистина трябва да направиш или промениш нещо.Сънищата са в подсъзнанието ти - те те предупреждават за нещо- ТИ САМА ЩЕ ГИ РАЗТЪЛКУВАШ.
Аватар
kleopatra_sv
кандидат

Мнениеот Zelenookata » 21 Яну 2008, 17:09

За преместването - дано да е вярно. Тази година ще съм кандидат студентка и ако ме приемат смятам да се преместя да живея там. За някои неща наистина последно време съм премълчавала... И в момента също доста се колебая за едно решение и от доста време не мога да реша... :(
БЛАГОДАРЯ ТИ! Благодаря наистина че реши да ми помогнеш, много се радвам !
Живял ли си във дом с порутен покрив? Стоял ли си във буря до само дърво? И трясъка връз него чакал ли си от гръм със мълния в едно? Ръце протягал ли си подир птица? Лекувал ли си счупено крило? Изпращал ли си я със взор зареян горе, отлитаща от стъкнато с любов гнездо? Ръка премръзнала затоплял ли си с длани? Надежда върнал ли си в нечия душа? От себе си отричал ли си се заради някой, обричайки се сам на самота? Ако и туй си сторил без да мериш,осмислил си защо си на света!!!
Аватар
Zelenookata
нов

Мнениеот kleopatra_sv » 22 Яну 2008, 11:21

Изглежда ти е трудно да вземаш решения и се колебаеш кое е правилното!Тогава сподели с някой, но не за съвет , а да видиш другите гледни точки и тогава решавай!!Успех :finger:
Аватар
kleopatra_sv
кандидат

Мнениеот Анет » 22 Яну 2008, 21:41

kleopatra_sv написа:......Успех :finger:

Това емотиконче,дет си го праснала е среден пръст :lol:
Зеленоочке,ангелът по ринцип в съня е на хубаво... носи щастие,късмет,здраве...
Бурното море е неспокойствие по принцип,и неприятности...

Общо взето само това мога да ти кажа.
Всичко, което мога да загубя, държа или докосвам с ръцете си, а всичко, което не искам да изгубя, пазя в сърцето си!
Аватар
Анет
наш човек

Мнениеот pamsito » 17 Ное 2014, 19:57

Zdr,az tazi sutrin malko predi da se sabudq sanuvah che sam bremenna v 4-q mesec i dori osetih kak bebeto me rita...znaete li kakvo oznachava tova
Аватар
pamsito
нов

Начало  • Назад към Съновник