Безглутенова диета – по-здрави и по-слаби

Безглутенова диета – по-здрави и по-слаби

Безглутеновата диета е хранителен режим, който...

Как да носим гащеризон това лято?

Как да носим гащеризон това лято?

Гащеризонът е една от топтенденциите за лято 2014....

Как да изберете цвят за стената?

Как да изберете цвят за стената?

Лятото е сезонът на ремонтните дейности вкъщи –...

1 август - Международен ден на бирата

1 август - Международен ден на бирата

На 1 август светът празнува Международния ден на...

Луксозна спа терапия за дупе

Луксозна спа терапия за дупе

Спа процедурите за дупе са най-новия хит в Лондон.

Гледането на телевизия нарушава говора на децата

Гледането на телевизия нарушава говора на децата

Децата под двегодишна възраст, които редовно...

Модератори: Bambulka, Rama

Мнениеот izgarq6tata » 17 Дек 2007, 22:00

Хайде ммомичета давайте инфо за магазини във Варна,че наближават празниците.................... :lol:
Аватар
izgarq6tata
нов

Мнениеот Bayb » 18 Дек 2007, 11:04

Здрасти, има много хубав магазин на ул. 27-ми юли - точно срещу Еврофутбола. Момчето внася в повечето случаи много готини дрехи и са ограничени като бройка, цените не са прекалено надути, а има и много единични дрехи
Аватар
Bayb
приятел

Мнениеот izgarq6tata » 19 Дек 2007, 22:23

Минах през този магазин но не си харесах нищо,но намерих т.е.една приятелка ме заведе в центъра до Бенетон магазина,мисля че беше Мусала,там на 2 ет.Има един магазин който предлага много яки неща. :lol:
Аватар
izgarq6tata
нов

Мнениеот magarence » 19 Дек 2007, 23:09

Аз харесвам магазина на Агата..днес си купих уникална рокля от там.. В мола на Акациите също има интересен магазин на Петит..
Аватар
magarence
наш човек

Мнениеот izgarq6tata » 19 Дек 2007, 23:16

magarence написа:Аз харесвам магазина на Агата..днес си купих уникална рокля от там.. В мола на Акациите също има интересен магазин на Петит..

А какво предлагат,нещо по различно ли? :)
Аватар
izgarq6tata
нов

Мнениеот Victoria » 20 Дек 2007, 09:47

Извини ме , мила...Ама и аз живея във Варна, от известно време-така да се каже....Обикалям по магазини, не само по празниците, но като цяло съм неориентирана....Ама като твойто няма!!!Иде ми да възкликна Машала, моме!!!!Ама няма!!!!
Аватар
Victoria
наш човек

Мнениеот izgarq6tata » 20 Дек 2007, 21:34

[quote="Victoria"]Извини ме , мила...Ама и аз живея във Варна, от известно време-така да се каже....Обикалям по магазини, не само по празниците, но като цяло съм неориентирана....Ама като твойто няма!!!Иде ми да възкликна Машала, моме!!!!Ама няма!!!![/quot

За кое по точно,че не рабрах :o
Аватар
izgarq6tata
нов

Мнениеот izgarq6tata » 20 Дек 2007, 22:16

magarence написа:Аз харесвам магазина на Агата..днес си купих уникална рокля от там.. В мола на Акациите също има интересен магазин на Петит..

Здрасти.М/у другото и аз днес ходих до тоя магазин и си харесах няколко неща,но са ми малко скъпички но си заслужава.Ако някой се сети за някой друг да пише :wink:
Аватар
izgarq6tata
нов

Мнениеот mahlenka » 04 Мар 2008, 16:54

По-добре си пести парите ако питаш мен... специално за Варна мога да ти кажа , че няма или почти няма нормален магазин.Всичко е еднакво грозно.Добре , че направиха поне няколко Mall-a ама пак не си струва :) За мое голямо очудване в морската столица ...няма нищо интересно
Аватар
mahlenka
нов

Мнениеот shmonaisrita » 04 Мар 2008, 17:43

abe macki to kakvo zna4i interesni magazini i hubavi drehi? zavisi koi kakvi drehi haresva i nosi! az li4no ne obi4am sku4nite drehi i tarsq ne6to malko po razli4no. i da vi kaja 4estno imala sum super popadeniq na nai-iznenadva6ti mesta. vuv vseki magazin e po4ti vseki...4ovek moje da si nameri ne6to po vkusa, pone az uspqvam. qvno sa mi niski kriteriite...hahahhah :lol:
Аватар
shmonaisrita
нов

Мнениеот izgarq6tata » 04 Мар 2008, 20:48

Съгласна съм че за всеки вкус си има най различни неща,аз за сега си намерих няколко любими магазина и си пазаря от там :lol:
Аватар
izgarq6tata
нов

Мнениеот Mistic » 05 Мар 2008, 09:52

Izgarq6tata, кажи кои са тези любими магазинчета?За този на Мусала разбрах. :)
Аватар
Mistic
приятел

Мнениеот izgarq6tata » 05 Мар 2008, 20:51

Имам още няколко любими магазина.Единият е в Мола-маг.на Mexx,другия ми е с/у черно море,май exstrencik,май беше.Зад Спортна зала също има едно хубаво магазинче до една кооперация,но не се сещам за името.И от там съм си купувала също и съм доволна.За сега от там си купувам и съм доволна. :wink:
Аватар
izgarq6tata
нов

Мнениеот Tonny_adv » 07 Мар 2008, 19:35

Здравейте, аз не съм от Варна, но там посетих страхотен магазин със страшно актуални дрехи от висок клас на достъпни цени. Качеството и изработката са на много добро ниво, а моделите са свалени от Gizia, Cavalli, Chanel, Max Mara и т.н на страхотни цени!!! Магазинът се казва ESSENCE и е близо до Terra Nova. Съжалявам, че не мога да обясня къде точно се намира, попаднах случайно там и с дрехите които си купих от там направих невероятно впечатление на един симпозиум във Виена!
Аватар
Tonny_adv
нов

Мнениеот deteto » 12 Мар 2008, 13:09

И аз не съм от Варна,но ето едно предложение!Мисля,че има интересни неща!http://www.biznesa.com/modules/icontent/index.php?page=336

:lol: :lol: :wink:
Аватар
deteto
приятел

Начало  • Назад към Мода