Кристиан Лубутен с луксозен лак за нокти за 675 долара

Кристиан Лубутен с луксозен лак за нокти за 675 долара

Най-новото предложение на френския дизайнер на...

Когато тренираме в дъжда - 7 съвета

Когато тренираме в дъжда - 7 съвета

Ако обичат да тренирате навън или да бягате в...

Стилът на Тейлър Суифт

Стилът на Тейлър Суифт

Тейлър Суифт е сред най-популярните млади звезди...

Съвети, когато избирате кухненска мивка

Съвети, когато избирате кухненска мивка

Когато дойде време да сменяте кухненското...

Благодарим за безвкусната храна, Мишел!

Благодарим за безвкусната храна, Мишел!

Американчета "благодариха"на Мишел Обама за...

Жените с широки бедра по-активни в секса

Жените с широки бедра по-активни в секса

Учените открили как физиката на жените може да...

Модератори: Bambulka, Rama

Мнениеот izgarq6tata » 17 Дек 2007, 22:00

Хайде ммомичета давайте инфо за магазини във Варна,че наближават празниците.................... :lol:
Аватар
izgarq6tata
нов

Мнениеот Bayb » 18 Дек 2007, 11:04

Здрасти, има много хубав магазин на ул. 27-ми юли - точно срещу Еврофутбола. Момчето внася в повечето случаи много готини дрехи и са ограничени като бройка, цените не са прекалено надути, а има и много единични дрехи
Аватар
Bayb
приятел

Мнениеот izgarq6tata » 19 Дек 2007, 22:23

Минах през този магазин но не си харесах нищо,но намерих т.е.една приятелка ме заведе в центъра до Бенетон магазина,мисля че беше Мусала,там на 2 ет.Има един магазин който предлага много яки неща. :lol:
Аватар
izgarq6tata
нов

Мнениеот magarence » 19 Дек 2007, 23:09

Аз харесвам магазина на Агата..днес си купих уникална рокля от там.. В мола на Акациите също има интересен магазин на Петит..
Аватар
magarence
наш човек

Мнениеот izgarq6tata » 19 Дек 2007, 23:16

magarence написа:Аз харесвам магазина на Агата..днес си купих уникална рокля от там.. В мола на Акациите също има интересен магазин на Петит..

А какво предлагат,нещо по различно ли? :)
Аватар
izgarq6tata
нов

Мнениеот Victoria » 20 Дек 2007, 09:47

Извини ме , мила...Ама и аз живея във Варна, от известно време-така да се каже....Обикалям по магазини, не само по празниците, но като цяло съм неориентирана....Ама като твойто няма!!!Иде ми да възкликна Машала, моме!!!!Ама няма!!!!
Аватар
Victoria
наш човек

Мнениеот izgarq6tata » 20 Дек 2007, 21:34

[quote="Victoria"]Извини ме , мила...Ама и аз живея във Варна, от известно време-така да се каже....Обикалям по магазини, не само по празниците, но като цяло съм неориентирана....Ама като твойто няма!!!Иде ми да възкликна Машала, моме!!!!Ама няма!!!![/quot

За кое по точно,че не рабрах :o
Аватар
izgarq6tata
нов

Мнениеот izgarq6tata » 20 Дек 2007, 22:16

magarence написа:Аз харесвам магазина на Агата..днес си купих уникална рокля от там.. В мола на Акациите също има интересен магазин на Петит..

Здрасти.М/у другото и аз днес ходих до тоя магазин и си харесах няколко неща,но са ми малко скъпички но си заслужава.Ако някой се сети за някой друг да пише :wink:
Аватар
izgarq6tata
нов

Мнениеот mahlenka » 04 Мар 2008, 16:54

По-добре си пести парите ако питаш мен... специално за Варна мога да ти кажа , че няма или почти няма нормален магазин.Всичко е еднакво грозно.Добре , че направиха поне няколко Mall-a ама пак не си струва :) За мое голямо очудване в морската столица ...няма нищо интересно
Аватар
mahlenka
нов

Мнениеот shmonaisrita » 04 Мар 2008, 17:43

abe macki to kakvo zna4i interesni magazini i hubavi drehi? zavisi koi kakvi drehi haresva i nosi! az li4no ne obi4am sku4nite drehi i tarsq ne6to malko po razli4no. i da vi kaja 4estno imala sum super popadeniq na nai-iznenadva6ti mesta. vuv vseki magazin e po4ti vseki...4ovek moje da si nameri ne6to po vkusa, pone az uspqvam. qvno sa mi niski kriteriite...hahahhah :lol:
Аватар
shmonaisrita
нов

Мнениеот izgarq6tata » 04 Мар 2008, 20:48

Съгласна съм че за всеки вкус си има най различни неща,аз за сега си намерих няколко любими магазина и си пазаря от там :lol:
Аватар
izgarq6tata
нов

Мнениеот Mistic » 05 Мар 2008, 09:52

Izgarq6tata, кажи кои са тези любими магазинчета?За този на Мусала разбрах. :)
Аватар
Mistic
приятел

Мнениеот izgarq6tata » 05 Мар 2008, 20:51

Имам още няколко любими магазина.Единият е в Мола-маг.на Mexx,другия ми е с/у черно море,май exstrencik,май беше.Зад Спортна зала също има едно хубаво магазинче до една кооперация,но не се сещам за името.И от там съм си купувала също и съм доволна.За сега от там си купувам и съм доволна. :wink:
Аватар
izgarq6tata
нов

Мнениеот Tonny_adv » 07 Мар 2008, 19:35

Здравейте, аз не съм от Варна, но там посетих страхотен магазин със страшно актуални дрехи от висок клас на достъпни цени. Качеството и изработката са на много добро ниво, а моделите са свалени от Gizia, Cavalli, Chanel, Max Mara и т.н на страхотни цени!!! Магазинът се казва ESSENCE и е близо до Terra Nova. Съжалявам, че не мога да обясня къде точно се намира, попаднах случайно там и с дрехите които си купих от там направих невероятно впечатление на един симпозиум във Виена!
Аватар
Tonny_adv
нов

Мнениеот deteto » 12 Мар 2008, 13:09

И аз не съм от Варна,но ето едно предложение!Мисля,че има интересни неща!http://www.biznesa.com/modules/icontent/index.php?page=336

:lol: :lol: :wink:
Аватар
deteto
приятел

Начало  • Назад към Мода