Кендъл Дженър – малката Кардашиян или изгряващ модел?

Кендъл Дженър – малката Кардашиян или изгряващ модел?

Сигурно името Кендъл Дженър ви е познато от...

Нина Ричи: Комбинирайте различни обици

Нина Ричи: Комбинирайте различни обици

Френската модна къща "Нина Ричи"наруши правилата...

5 есенни храни за отслабване

5 есенни храни за отслабване

Това че сезонът на банските отмина, не означава,...

Да започнем деня с чаша ароматно кафе!

Да започнем деня с чаша ароматно кафе!

Независимо дали предпочитате кафето гъсто като...

Разследват Мучия Прада за укриване на данъци

Разследват Мучия Прада за укриване на данъци

Дизайнерката Мучия Прада е разследвана от...

"Куин"и Адам Ламбърт тръгват на турне в Европа догодина

"Куин"и Адам Ламбърт тръгват на турне в Европа догодина

"Куин"и Адам Ламбърт ще тръгнат на турне догодина...

Модератори: Bambulka, Rama

Мнениеот LightRain » 15 Фев 2008, 20:08

Имам предвид, че като цяло повечето модели са такива. Не стоят добре - грубо, безформено дори да са нови с етикета. Или пък размера е прекалено голям. Не че няма и хубави неща, но когато отида на някоя разпродажба много по-лесно си намирам хубави дрехи, че дори и по-евтини. И във втората употреба могат да се намерят хубави и изгодни неща, но трябва да знаеш кога зареждат, да се блъскаш, или да имаш познати, или просто да имаш късмет.
Аватар
LightRain
нов

Мнениеот Marmaid » 15 Фев 2008, 21:59

При нас в Борово има чудесен магазин - дрехите са гладени, прани, на закачалки са. Виждала съм неща Miu Miu, Versacce, Бети Баркли, Еспри и т.н. Имам уникални дрехи от там, малко по-скъп е, но си заслужава, защото толкова качествени дрехи на нормален магазин са 3 пъти по-скъпи. Намерих там жесток костюм за 17 лв. - жалко, че не ми стана. Имам вече 4-5 поли, 2 якета, блузи... само с панталоните нямам късмет засега. Детски дрехи има също готини, но на цени са колкото и навън - само дето са по-качествени, но те децата и без това не носят нещо дълго, та няма смисъл да ги купувам на тия цени. Иначе все там си ходя вече, защото уж нормалният пазар е трагичен.
Щастието е в голяма степен самоделно.
Аватар
Marmaid
наш човек

Мнениеот ana_mariq » 22 Фев 2008, 19:56

зоя написа:Жалко за тези дето се гнусят от такива магазини :) Едно време и аз мислех така-как ли пък ще им нося дрехите........Мога да кажа само-ГУБИТЕ
Е,защо да губим :!: По някои път там можеш да си намериш много готини дрешки,и то запазени,по такива магазини.Аз лично имам дрехи от такива магазини,и са много готини и модерни :wink:
Аватар
ana_mariq
кандидат

Мнениеот Корасона » 22 Фев 2008, 21:43

Здравейте, момичета! А кои са ви любимите магазини от тоя тип? Аз ходя в Шик-шик на "Мария Луиза" до Лъвов мост и в същия, но на "Цар Симеон" и на моменти наистина попадам на находки, но си трябва доста ровене. Ако им споменем имената, не мисля че ще е реклама, все пак това са магазини тип оказиони и едва ли претендират за авторски права :roll:
Аватар
Корасона
нов

Мнениеот Diamondpink » 25 Фев 2008, 17:55

:) Интересно! Доста мнения до тук. Аз подкрепям и едните и другите. Въпрос на лично мнение е! И колкото и да е странно и аз смятам, че пазаруването от такива магазини въобще не допира до социално или финансово положение. И аз познавам хора, които имат пари за маркови дрехи, но наравно с пазаренето от скъпите магазини по Витошка, пазаруват и от магазини втора ръка :baby:
Аватар
Diamondpink
нов

Мнениеот koks » 13 Мар 2008, 08:15

Зравейте аз сьщо си пазарувам от тия магазинчета и не смятам това за нещо срамно. Много са качествени колкото и да ги переш цветовете се запазват и материята остава сьщата. Много от тях са маркови и най вече са единични бройки . За мен тук не става вьпрос за парите а за качеството.
Аватар
koks
нов

Мнениеот Laurita_ » 15 Мар 2008, 03:00

В Благоевград няма магазини за втора употреба, в които бихте влезли. Дрехите са бабешки и миришат на пор, то просто е отврат. Затова пък има мноого евтини магазини, в които има хубави дрешки за по 10-15 лв примерно.
Аватар
Laurita_
нов

Мнениеот sexyYy_ladyYy » 15 Мар 2008, 12:43

Да ходя от време на време.Има доста хубави неща а и спестявам пари :) :) :)
Изображение
Аватар
sexyYy_ladyYy
приятел

Мнениеот Jaguar » 16 Мар 2008, 17:25

Във Враца има един много готин магазин втора ръка и там 4есто си намирам разни готини дрешки, маркови са, личи че не са носени и са на добра цена :)
Аватар
Jaguar
нов

Мнениеот Matzkata » 21 Мар 2008, 11:13

Zdraveite na vsi4ki fenove na magazinite za drehi vtora upotreba. Az toku 6to se registrirah, poneje vijdam, 4e tuk se izkazvat interesni mneniya po temata. Ot Plovdiv sam i obikalyam iz tezi magazini ot dosta vreme i moga da kaja, 4e predpo4itam drehite ot tam, otkolkoto kitaiskite ili turski boklutsi, koito kato gi izpere6 dva pati i stavat 1-2 nomera po-malki ili si smenyat tsveta. Onzi den namerih nov magazin. Drehite sa ot Anglia i sa otvorili predi 2-3 sedmitsi. Kazva se UK Fashion i se namira v na4aloto na Kapana, to4no do klub Petnoto (do RDVR - Plovdiv, sled barierata sre6tu Okrajniya sad). Mislya, 4e ulitsta e "Yoakim Gruev". Ta drehite v tozi magazin sa super, vaob6te ne miri6e vatre, abe 6te si pomisli6, 4e e za novi drehi. Vsi4ki drehi sa razdeleni po artikuli na otdelni zaka4alki i ako si tarsi6 ne6to konkretno moje da si gleda6 samo opredeleniya 6tender. Pove4eto sa damski, no ima i majki i detski. Markite sa French Connection, Esprit, Topshop, Marks&Spencer, Oasis, Next i drugi. Ima mnogo hubavi sportni dolni6ta na Nike, Adidas, Ellesse. Prodavat i 4anti i kolani. Asortimenta ne e golyam, no az uselih mnogo dobra 4anta, estestvena koja na Mango za 10lv. Ot magazina kazaha, 4e iskarvat drehi vseki den i ne lajat, poneje proverih nyakolko pati i vinagi ima novi ne6ta.
Аватар
Matzkata
нов

Мнениеот Alexa » 21 Мар 2008, 14:31

Значи тези два, три магазина които посещаваме с шефката ми, предлагат все повече и повече напоследък, чисто нови дрехи с етикетите, абе като OutLet. Особено в единия, който ни е съвсем близко до работата от известно време има яко нови неща, примерно вадят пред мен от чувала 10 еднакви блузки еди ква си марка, даже един номер са и 10-те или пък 10 от един номер, 5 от друг, ама си е чистак ново. Аз така си взех една страхотна блузка за дънки на Тom Tailor за 5 лева :faint: , а на етикета цената й стоеше в лири(той собственикът ходи и ги влачи то Англия), една на Orsay пак за 5 лв :faint: и 2 на Fruit of the Loom за по 4 лв. всяка :faint: .....еми извинявайте.....а като влезнах миналата седмица в един OutLet :shock: , ами то цените там са.....какво да ви кажа...ебаси и скъпотията. Пак от същия магазин с блузетата си взех преди 2 месеца чисто нови чанти, от онези малките коктейлен тип, с етикетите на тях в лири, даже едната е от изкуствена кожа имитация на змиййско, после.....в едни магазин такава чанта видях същата, пак от изкуствена кожа.....за 83 лева! :shock: Ами не, мерси! Няма нужда, а и честно казано не бих могла да си го позволя, при положение, че имам нужда от поне 5 чанти годишно, не мога с една! :roll:
Другият магазин, който посещаваме но по-рядко, там дрехите са изгладени и т.н. също предлага страхотни неща, а и аз винаги гледам дрехата доколко изглежда нова, ако не изглежда нова, не купувам , но вече се преориентрахме почти изцяло към гореспоменатия :lol: , защото за смешни направо пари си купуваме чисто нови дрехи при това качествени.
Понякога, когато губиш....не се знае какво печелиш:)))
Аватар
Alexa
наш човек

Мнениеот Stella_87 » 21 Мар 2008, 14:41

Е, кажете някой сносен такъв магазин,де.
Аз съм влизала в няколко и направо с погнуса излизах. Сега като Ви чета се учудвам
Аватар
Stella_87
наш човек

Мнениеот Деко » 22 Мар 2008, 14:40

В цивилизования свят посещенията на втора употреба е мания.Жените умират да се ровят в товалЧустват се щастливи,като открият нещо ценно.
Аватар
Деко
нов

Мнениеот Деко » 22 Мар 2008, 14:42

Деко написа:В цивилизования свят посещенията на втора употреба е мания.Жените умират да се ровят в това.Чустват се щастливи,като открият нещо ценно.
Дори в Монте Карло има такъв!
Аватар
Деко
нов

Мнениеот Zaika » 23 Мар 2008, 13:53

Alexa,можеш ли да кажеш къде се намират тези магазинчета, за които говориш в последния си пост :) :oops: Ако смяташ, че е някакъв вид реклама, можеш да ми пишеш и ЛС :)
Иначе и аз, като доста придирчива, съм намирала големи съкровища из тези магазини :)
Аватар
Zaika
нов

Предишна

Начало  • Назад към Мода