Здравословна алкална диета

Здравословна алкална диета

Здравословната алкална диета поддържа...

Да или Не: Плетената рокля на Ники Минаж

Да или Не: Плетената рокля на Ники Минаж

Ники Минаж опитва да се наложи като нова модна...

Рохея (Rochea)

Рохея (Rochea)

Запознайте се с рохея – ефектно цвете, което...

Защо мъжете се усамотяват - 3 причини

Защо мъжете се усамотяват - 3 причини

Понякога дамите открито се чудят защо...

Храненето след запой вреди на талията

Храненето след запой вреди на талията

Прибягването към заведения за бързо хранене...

Джоди Фостър се ожени за партньорката си

Джоди Фостър се ожени за партньорката си

Холивудската актриса Джоди Фостър, която...

Модератори: Bambulka, Rama

Мнениеот LightRain » 15 Фев 2008, 20:08

Имам предвид, че като цяло повечето модели са такива. Не стоят добре - грубо, безформено дори да са нови с етикета. Или пък размера е прекалено голям. Не че няма и хубави неща, но когато отида на някоя разпродажба много по-лесно си намирам хубави дрехи, че дори и по-евтини. И във втората употреба могат да се намерят хубави и изгодни неща, но трябва да знаеш кога зареждат, да се блъскаш, или да имаш познати, или просто да имаш късмет.
Аватар
LightRain
нов

Мнениеот Marmaid » 15 Фев 2008, 21:59

При нас в Борово има чудесен магазин - дрехите са гладени, прани, на закачалки са. Виждала съм неща Miu Miu, Versacce, Бети Баркли, Еспри и т.н. Имам уникални дрехи от там, малко по-скъп е, но си заслужава, защото толкова качествени дрехи на нормален магазин са 3 пъти по-скъпи. Намерих там жесток костюм за 17 лв. - жалко, че не ми стана. Имам вече 4-5 поли, 2 якета, блузи... само с панталоните нямам късмет засега. Детски дрехи има също готини, но на цени са колкото и навън - само дето са по-качествени, но те децата и без това не носят нещо дълго, та няма смисъл да ги купувам на тия цени. Иначе все там си ходя вече, защото уж нормалният пазар е трагичен.
Щастието е в голяма степен самоделно.
Аватар
Marmaid
наш човек

Мнениеот ana_mariq » 22 Фев 2008, 19:56

зоя написа:Жалко за тези дето се гнусят от такива магазини :) Едно време и аз мислех така-как ли пък ще им нося дрехите........Мога да кажа само-ГУБИТЕ
Е,защо да губим :!: По някои път там можеш да си намериш много готини дрешки,и то запазени,по такива магазини.Аз лично имам дрехи от такива магазини,и са много готини и модерни :wink:
Аватар
ana_mariq
кандидат

Мнениеот Корасона » 22 Фев 2008, 21:43

Здравейте, момичета! А кои са ви любимите магазини от тоя тип? Аз ходя в Шик-шик на "Мария Луиза" до Лъвов мост и в същия, но на "Цар Симеон" и на моменти наистина попадам на находки, но си трябва доста ровене. Ако им споменем имената, не мисля че ще е реклама, все пак това са магазини тип оказиони и едва ли претендират за авторски права :roll:
Аватар
Корасона
нов

Мнениеот Diamondpink » 25 Фев 2008, 17:55

:) Интересно! Доста мнения до тук. Аз подкрепям и едните и другите. Въпрос на лично мнение е! И колкото и да е странно и аз смятам, че пазаруването от такива магазини въобще не допира до социално или финансово положение. И аз познавам хора, които имат пари за маркови дрехи, но наравно с пазаренето от скъпите магазини по Витошка, пазаруват и от магазини втора ръка :baby:
Аватар
Diamondpink
нов

Мнениеот koks » 13 Мар 2008, 08:15

Зравейте аз сьщо си пазарувам от тия магазинчета и не смятам това за нещо срамно. Много са качествени колкото и да ги переш цветовете се запазват и материята остава сьщата. Много от тях са маркови и най вече са единични бройки . За мен тук не става вьпрос за парите а за качеството.
Аватар
koks
нов

Мнениеот Laurita_ » 15 Мар 2008, 03:00

В Благоевград няма магазини за втора употреба, в които бихте влезли. Дрехите са бабешки и миришат на пор, то просто е отврат. Затова пък има мноого евтини магазини, в които има хубави дрешки за по 10-15 лв примерно.
Аватар
Laurita_
нов

Мнениеот sexyYy_ladyYy » 15 Мар 2008, 12:43

Да ходя от време на време.Има доста хубави неща а и спестявам пари :) :) :)
Изображение
Аватар
sexyYy_ladyYy
приятел

Мнениеот Jaguar » 16 Мар 2008, 17:25

Във Враца има един много готин магазин втора ръка и там 4есто си намирам разни готини дрешки, маркови са, личи че не са носени и са на добра цена :)
Аватар
Jaguar
нов

Мнениеот Matzkata » 21 Мар 2008, 11:13

Zdraveite na vsi4ki fenove na magazinite za drehi vtora upotreba. Az toku 6to se registrirah, poneje vijdam, 4e tuk se izkazvat interesni mneniya po temata. Ot Plovdiv sam i obikalyam iz tezi magazini ot dosta vreme i moga da kaja, 4e predpo4itam drehite ot tam, otkolkoto kitaiskite ili turski boklutsi, koito kato gi izpere6 dva pati i stavat 1-2 nomera po-malki ili si smenyat tsveta. Onzi den namerih nov magazin. Drehite sa ot Anglia i sa otvorili predi 2-3 sedmitsi. Kazva se UK Fashion i se namira v na4aloto na Kapana, to4no do klub Petnoto (do RDVR - Plovdiv, sled barierata sre6tu Okrajniya sad). Mislya, 4e ulitsta e "Yoakim Gruev". Ta drehite v tozi magazin sa super, vaob6te ne miri6e vatre, abe 6te si pomisli6, 4e e za novi drehi. Vsi4ki drehi sa razdeleni po artikuli na otdelni zaka4alki i ako si tarsi6 ne6to konkretno moje da si gleda6 samo opredeleniya 6tender. Pove4eto sa damski, no ima i majki i detski. Markite sa French Connection, Esprit, Topshop, Marks&Spencer, Oasis, Next i drugi. Ima mnogo hubavi sportni dolni6ta na Nike, Adidas, Ellesse. Prodavat i 4anti i kolani. Asortimenta ne e golyam, no az uselih mnogo dobra 4anta, estestvena koja na Mango za 10lv. Ot magazina kazaha, 4e iskarvat drehi vseki den i ne lajat, poneje proverih nyakolko pati i vinagi ima novi ne6ta.
Аватар
Matzkata
нов

Мнениеот Alexa » 21 Мар 2008, 14:31

Значи тези два, три магазина които посещаваме с шефката ми, предлагат все повече и повече напоследък, чисто нови дрехи с етикетите, абе като OutLet. Особено в единия, който ни е съвсем близко до работата от известно време има яко нови неща, примерно вадят пред мен от чувала 10 еднакви блузки еди ква си марка, даже един номер са и 10-те или пък 10 от един номер, 5 от друг, ама си е чистак ново. Аз така си взех една страхотна блузка за дънки на Тom Tailor за 5 лева :faint: , а на етикета цената й стоеше в лири(той собственикът ходи и ги влачи то Англия), една на Orsay пак за 5 лв :faint: и 2 на Fruit of the Loom за по 4 лв. всяка :faint: .....еми извинявайте.....а като влезнах миналата седмица в един OutLet :shock: , ами то цените там са.....какво да ви кажа...ебаси и скъпотията. Пак от същия магазин с блузетата си взех преди 2 месеца чисто нови чанти, от онези малките коктейлен тип, с етикетите на тях в лири, даже едната е от изкуствена кожа имитация на змиййско, после.....в едни магазин такава чанта видях същата, пак от изкуствена кожа.....за 83 лева! :shock: Ами не, мерси! Няма нужда, а и честно казано не бих могла да си го позволя, при положение, че имам нужда от поне 5 чанти годишно, не мога с една! :roll:
Другият магазин, който посещаваме но по-рядко, там дрехите са изгладени и т.н. също предлага страхотни неща, а и аз винаги гледам дрехата доколко изглежда нова, ако не изглежда нова, не купувам , но вече се преориентрахме почти изцяло към гореспоменатия :lol: , защото за смешни направо пари си купуваме чисто нови дрехи при това качествени.
Понякога, когато губиш....не се знае какво печелиш:)))
Аватар
Alexa
наш човек

Мнениеот Stella_87 » 21 Мар 2008, 14:41

Е, кажете някой сносен такъв магазин,де.
Аз съм влизала в няколко и направо с погнуса излизах. Сега като Ви чета се учудвам
Аватар
Stella_87
наш човек

Мнениеот Деко » 22 Мар 2008, 14:40

В цивилизования свят посещенията на втора употреба е мания.Жените умират да се ровят в товалЧустват се щастливи,като открият нещо ценно.
Аватар
Деко
нов

Мнениеот Деко » 22 Мар 2008, 14:42

Деко написа:В цивилизования свят посещенията на втора употреба е мания.Жените умират да се ровят в това.Чустват се щастливи,като открият нещо ценно.
Дори в Монте Карло има такъв!
Аватар
Деко
нов

Мнениеот Zaika » 23 Мар 2008, 13:53

Alexa,можеш ли да кажеш къде се намират тези магазинчета, за които говориш в последния си пост :) :oops: Ако смяташ, че е някакъв вид реклама, можеш да ми пишеш и ЛС :)
Иначе и аз, като доста придирчива, съм намирала големи съкровища из тези магазини :)
Аватар
Zaika
нов

Предишна

Начало  • Назад към Мода