Диетата на Мира – минус 7 кг. с кисело мляко

Диетата на Мира – минус 7 кг. с кисело мляко

Вижте как успях да сваля 7 килограма за 1 месец с...

Мъдреците - да ги махнем или не?

Мъдреците - да ги махнем или не?

Мъдреци - независимо от красивото име, те ни...

Най-добрите реклами на Victoria's Secret

Най-добрите реклами на Victoria's Secret

Victoria's Secret е една от най-популярните марки за...

Кейт Мидълтън  – бременността й отива

Кейт Мидълтън – бременността й отива

Кейт Мидълтън направи първата си публична поява...

Пластмасата вреди на женското либидо

Пластмасата вреди на женското либидо

Гумените патета, завесите за баня и бързата...

Жена предлага 1,3 млн. за съпруг и редовен секс

Жена предлага 1,3 млн. за съпруг и редовен секс

Богата дама предлага 1,3 милиона долара на мъж,...

Модератори: Вещица, Bambulka, Rama, Лилит, vesal

Мнениеот mel_on » 16 Май 2008, 12:19

Здравейте! За първи път мисля да отида на море в Турция, но съм затруднена в избора на агенция, с която да го направя. Затова предпочитам да се доверя на опита на някой, който вече е бил на почивка там, така че МОЛЯ, препоръчаите ми добра и коректна туристическа агенция, от която сте останали доволни. Благодаря предварително! :wink:
Аватар
mel_on
нов

Мнениеот радост_в » 16 Май 2008, 20:55

mel_on написа:Здравейте! За първи път мисля да отида на море в Турция, но съм затруднена в избора на агенция, с която да го направя. Затова предпочитам да се доверя на опита на някой, който вече е бил на почивка там, така че МОЛЯ, препоръчаите ми добра и коректна туристическа агенция, от която сте останали доволни. Благодаря предварително! :wink:

Пътувах по празниците с Емералд травел, нямам оплаквания - :thumbsup:
Ако обмисляш Кушадасъ , ще ти кажа къде да отидеш на 100% готино място ! Ние не бяхме там и това се оказа голяяяма грешка / в смисъл , имаш избор на хотели и ние сгрешихме , друга част от групата бяха на перфектно място / !
Аватар
радост_в
VIP

Мнениеот mel_on » 16 Май 2008, 22:45

Все още се чудя за курорт, но приемам предложения :) Определено се интересувам от информацията, която можеш да ми дадеш за Кушадасъ :) Мерси
Аватар
mel_on
нов

Мнениеот радост_в » 17 Май 2008, 08:36

Тук има тема за Кушадасъ, аз преди да тръгна питах и са ми отговаряли доста изчерпателно момичетата. Иначе хотелския комплекс , от който всички от нашата група бяха много доволни е Kustur club. Има го в офертите на Емералд травел , има и сайт! Аз бях в Кушадасъ, защото исках да обикалям забележителностите в региона там, ако искаш само почивка помисли за Мармарис, поне на мен всички ми казват, че там е по-хубаво!
Аватар
радост_в
VIP

Мнениеот mel_on » 17 Май 2008, 10:51

Много благодаря за информацията :D
Аватар
mel_on
нов

Мнениеот mel_on » 17 Май 2008, 11:27

Разгледах офертите за Кушадасъ, и си харесах друг хотел "PIGALE BEACH RESORT 3* ". Видях от темата за Кушадасъ, че ти си била в другия техен хотел. Kustur club също ми харесва, но ми е малко скъпо :roll: Ако ти и другите момичета от форума имате някакви впечатления от хотелът, на който съм се спряла моля споделете :D
Аватар
mel_on
нов

Мнениеот MATA KOSMATA » 20 Май 2008, 13:47

И ако има някой почивал в "CLUB FESTIVAL-4*" моля да не го бъркате с "фестивал Акдениз-3*"-за него казаха, че бил отвратителен, моля напишете, тези дни ще ходя да правя резервация. Гледах в руски сайтове там правят много изчерпателни разбори и правят класация. Има добри отзиви, пошо е единствено, че плажа не е само пясък и имало морски таралежи.
Благодаря предварително!
ДИВА И ЩАСТЛИВА
Аватар
MATA KOSMATA
наш човек

Мнениеот радост_в » 20 Май 2008, 14:26

mel_on написа:Разгледах офертите за Кушадасъ, и си харесах друг хотел "PIGALE BEACH RESORT 3* ". Видях от темата за Кушадасъ, че ти си била в другия техен хотел. Kustur club също ми харесва, но ми е малко скъпо :roll: Ако ти и другите момичета от форума имате някакви впечатления от хотелът, на който съм се спряла моля споделете :D

Амииии ти си знаеш! В Турция спестените пари за хотел ти излизат през носа после - не добри условия, кофти и малко храна! Ти си знаеш, но имай предвид, че категоризацията на хотелите тук и там се разминава , т.е. 3 * - тук като условия би бил 2*! Нашия се водеше уж 4* , а беше смешен просто. После погледнахме друг 4* - ами нямаха нищо общо - готин , изобилие от храна , чист , абе луда работа! И аз го бях гледала този Pigale Beach resort , знам и къде се намира - близо е до морето, има голям басейн , но иначе ми изглеждаше някак мизерничък поне отвън! Ти си знаеш, но по-добре събери още 100лв.и иди на хубавото, а не да ти се скапе почивката!
Аватар
радост_в
VIP

Мнениеот magarence » 20 Май 2008, 19:51

Хм..за Турция, а и по принцип..ако избирам да отида чрез агенция, бих го направила чрез тези, които работят най-вече с руснаците.. (Тез Тур, Планет, Солвекс и тн)
Щото руские са най-важни и най-претенциозни като клиенти и това, което им се предлага винаги е с най-високо качество..
Всяко преживяване, всичко, което са ви причинили или вие сте причинили на другите, е страшно важно за развитието ви. Дори лъжите ви, жестокостта и несправедливостта към другите, дори и те са много важни. И това, което криете със срам в душата си, също е много важно, защото ви е помогнало да станете това, което сте. Всичко преживяно ви помага да станете милосърдни, цялостни и изпълнени с любов. Ако успеете да си простите и да се приемете такива, каквито сте, ще излекувате себе си, а заедно със себе си и планетата.
Помнете: Нищо не е нито хубаво, нито лошо. Ние не знаем цялата история...
"Некаква" ;)
Аватар
magarence
наш човек

Мнениеот MATA KOSMATA » 21 Май 2008, 21:53

Резервирах почивка с он травъл за Кушадасъ хотел "CLUB FESTIVAL-4*" за 05.09. Офертата е изключително изгодна поне за нас, има промоционални цени от 213 Евро АLL INCLUSIVE, легло в двойна стая, като се върна ще ви кажа как е. Не че някой ще се юрне декември на море в Турция но поне да знаем за догодина.
Лично аз ще съм щастлива, че поне седмица няма да се доближавам до печка!!! С моите трима мъже само като се сетя, че трябва да ги храня ми иде да забегна.
ДИВА И ЩАСТЛИВА
Аватар
MATA KOSMATA
наш човек

Мнениеот mishapi » 24 Май 2008, 00:23

Да ти кажа до Турция пътувахме с Тез тур и беше много добре, но и Алфа тур са много добри.
Аватар
mishapi
нов

Мнениеот mel_on » 24 Май 2008, 17:18

Благодаря на всички, които ми писаха. Вече почивката е резервирана. Отивам с агенция Емералд травел. Надявам се да си изкарам една незабравима почивка.
А що се отнася до Алфатур и Тез тур и аз знам, че са добри, но не видях да имат оферти за пътуване с автобус до там,а са само със самолет, а мен ме е страх :(
Чао момичета. Желая и на вас приятна лятна почивка, независимо дали тук или някъде в чужбина :D
Аватар
mel_on
нов

Мнениеот Софи_Я » 15 Апр 2011, 15:40

Tez tour са най-добрите
Аватар
Софи_Я
нов

Мнениеот Ел куба либре » 19 Апр 2011, 22:24

Аз останах мн доволна от фирма Континент, за три дни получихме ваучер за хотела в който искахме да почиваме, като бяха спазени изискванията ни, а ден преди това от друга туристическа агенция ни казаха че въпросния хотел е претъпкан и няма свободни стаи. Изкарахме си чудесно и нямахме никакви проблеми с настаняването
Аватар
Ел куба либре
нов

Мнениеот Ел куба либре » 19 Апр 2011, 22:26

саита на фирма Континент е www.kontinent.bg

Големи снимки има и добре се вижда къде ще е настаняването и курорта, въобще друго е когато човек вижда къде отива.
Аватар
Ел куба либре
нов

Мнениеот Ел куба либре » 19 Апр 2011, 22:28

Наистина съм благодарна за резервацията . :D
Агенция Континент.бг ме кефят!
Аватар
Ел куба либре
нов

Мнениеот Даная30 » 20 Апр 2011, 23:11

А за Бодрум какво ще кажете? Не съм ходила в Турция на море, но бих искала да отида в Бодрум... (някой ден :lol: )
Аватар
Даная30
приятел

Мнениеот Гостенка .. » 09 Май 2011, 15:42

Даная30 написа:А за Бодрум какво ще кажете? Не съм ходила в Турция на море, но бих искала да отида в Бодрум... (някой ден :lol: )

Ха, Деси, пак към нещо свързано с Гърцията си се запътила.
Ходила съм веднъж, там, в началото на миналото лято, забележителна и интересна архитектура, морето е прекрасно - кристално чисто, недостатъка е, че почти винаги е претъпкано с хора. Ако си търсиш място за безлюден отдих, надали ще те задоволи, но може би зависи и в какъв период ще отидеш.
Човек е това, което носи вътре в себе си!
Дори и да се събудиш по различно време, на различно място, би ли се събудил друг човек? Не се променят нещата и не чакай промяна от тях! Промяната, както силата, както щастието - те са вътре в теб. Въпрос на избор - твоят избор. :)
Аватар
Гостенка ..
кандидат

Мнениеот Даная30 » 09 Май 2011, 21:11

Гостенка .. написа:
Даная30 написа:А за Бодрум какво ще кажете? Не съм ходила в Турция на море, но бих искала да отида в Бодрум... (някой ден :lol: )

Ха, Деси, пак към нещо свързано с Гърцията си се запътила.
Ходила съм веднъж, там, в началото на миналото лято, забележителна и интересна архитектура, морето е прекрасно - кристално чисто, недостатъка е, че почти винаги е претъпкано с хора. Ако си търсиш място за безлюден отдих, надали ще те задоволи, но може би зависи и в какъв период ще отидеш.

Място за релакс вече си имам...
Бодрум е известен с нощния си живот, да! Много искам да отида един ден. Щом е кристално чисто морето, значи си заслужава. Хората няма да ми пречат, понякога ми харесва навалицата. :D
И мястото, както каза е свързано с Елада и историята й, информирана си много добре :wink:
Аватар
Даная30
приятел

Мнениеот halkidiki » 16 Юли 2011, 00:24

Благодаря ви много за отговоритe сладурани!
Аз знам какво искам -да се кача на самолета за Турция и по най бързия начин да стигна до морето им. Но мисля,че няма да стане! - за мое съжаление ще пътувам с автобус разбира се! Приятелки ме успокояват,че не било чак толкова страшно,но аз ще се убедя в това само след като го изпитам.
Въпреки всичките ми притеснения ще се пусна по офертите на туроператорите. Вече се спраях на една фирма:

http://kontinent.bg/index.php?page=offe ... untry_id=7

Офертата на този туроператор: www.kontinent.bg e сравнително евтина 8 дни за 273 евро All inclusive. А какво ли ще е преживяването в ориента...
Аватар
halkidiki
нов

Мнениеот haughty_girl » 16 Юли 2011, 10:28

halkidiki написа:Благодаря ви много за отговоритe сладурани!
Аз знам какво искам -да се кача на самолета за Турция и по най бързия начин да стигна до морето им. Но мисля,че няма да стане! - за мое съжаление ще пътувам с автобус разбира се! Приятелки ме успокояват,че не било чак толкова страшно,но аз ще се убедя в това само след като го изпитам.
Въпреки всичките ми притеснения ще се пусна по офертите на туроператорите. Вече се спраях на една фирма:

http://kontinent.bg/index.php?page=offe ... untry_id=7

Офертата на този туроператор: www.kontinent.bg e сравнително евтина 8 дни за 273 евро All inclusive. А какво ли ще е преживяването в ориента...

На мен това ми прилича на реклама :shock: :shock: :lol: :lol:
~WILD_CAT~!
Ако искаш да си щастлив, бъди! Лев Толстой
Аватар
haughty_girl
наш човек

Мнениеот Pebbles » 16 Юли 2011, 13:10

Прилича не, ами вади очите направо тая реклама. Само 2-3 поста по-нагоре има пак реклама на същата фирма. Еми квито и да са им офертите, изобщо даже не бих им отворила и сайта. То бива, бива наглост, ама... :evil:
Chacun se dit ami; mais fol qui s'y repose:
Rien n'est plus commun que ce nom,
Rien n'est plus rare que la chose.

Jean de La Fontaine
Аватар
Pebbles
наш човек

Мнениеот galibg66 » 23 Юли 2011, 07:25

Здравейте!Искам да попитам дали някой е ходил в х-л Батихан Спа 4 +
в Кушадасъ,или в Гранд Белиш 5*?Мислим къде ще е по-добре .Ако някой е посетил някой от тези хотели моля ,да сподели и предварително му благодаря !
Прави всичко,което искаш да правиш и остави хората да правят това което искат.
Аватар
galibg66
наш човек

Мнениеот Kiks » 15 Авг 2011, 16:34

Препоръчвам ти да пътуваш с турист бг.Аз пътувах преди месец за турция.Много са мили,имат добри цени и са посещавали всички хотели,които предлагат,което за мен беше важно.Тъй като доста често се случва да си харесаш нещо по снимки и да се окаже доста зле като място,храна или обслужване.
Пускам линк към страницата им : http://touristbg.net/
Аватар
Kiks
нов

Мнениеот JennyR » 15 Яну 2012, 15:23

ИСКАМ ДА ВИДЯ ТУРЦИЯ - Това е мечтата ми от 15 години - Може и да ви е смешно...
Караджъ Турс - Добра фирма ли са? Да си направим ли една събота и неделя до Истанбул - Някой от вас пътувал ли е с тази фирма?
Благодаря ви :wink:
Always remember.... To hug. To love. To trust.
Аватар
JennyR
наш човек

Следваща

Начало  • Назад към Tуризъм и пътувания