Здраво тяло, здрав дух

Здраво тяло, здрав дух

Трудно заспивате, трудно ставате. Смятате, че...

Изискан жасмин в новия аромат California Rêverie на Van Cleef & Arpels

Изискан жасмин в новия аромат California Rêverie на Van Cleef & Arpels

California Rêverie, ново творение в Collection Extraordinaire на Van...

10 факта за Деня на Благодарността

10 факта за Деня на Благодарността

Днес милиони американци честват Деня на...

Завръщането на Дженифър Анистън

Завръщането на Дженифър Анистън

Напоследък Дженифър Анистън рядко се появява на...

Екатерина Аврамова вече е състезателка на Турция

Екатерина Аврамова вече е състезателка на Турция

Най-добрата ни плувкиня в последните години...

Смъртни случаи в Италия след ваксинация срещу грип

Смъртни случаи в Италия след ваксинация срещу грип

Две възрастни жени и един мъж починаха в Италия в...

Модератори: Вещица, Bambulka, Rama, Лилит, vesal

Мнениеот mel_on » 16 Май 2008, 12:19

Здравейте! За първи път мисля да отида на море в Турция, но съм затруднена в избора на агенция, с която да го направя. Затова предпочитам да се доверя на опита на някой, който вече е бил на почивка там, така че МОЛЯ, препоръчаите ми добра и коректна туристическа агенция, от която сте останали доволни. Благодаря предварително! :wink:
Аватар
mel_on
нов

Мнениеот радост_в » 16 Май 2008, 20:55

mel_on написа:Здравейте! За първи път мисля да отида на море в Турция, но съм затруднена в избора на агенция, с която да го направя. Затова предпочитам да се доверя на опита на някой, който вече е бил на почивка там, така че МОЛЯ, препоръчаите ми добра и коректна туристическа агенция, от която сте останали доволни. Благодаря предварително! :wink:

Пътувах по празниците с Емералд травел, нямам оплаквания - :thumbsup:
Ако обмисляш Кушадасъ , ще ти кажа къде да отидеш на 100% готино място ! Ние не бяхме там и това се оказа голяяяма грешка / в смисъл , имаш избор на хотели и ние сгрешихме , друга част от групата бяха на перфектно място / !
Аватар
радост_в
VIP

Мнениеот mel_on » 16 Май 2008, 22:45

Все още се чудя за курорт, но приемам предложения :) Определено се интересувам от информацията, която можеш да ми дадеш за Кушадасъ :) Мерси
Аватар
mel_on
нов

Мнениеот радост_в » 17 Май 2008, 08:36

Тук има тема за Кушадасъ, аз преди да тръгна питах и са ми отговаряли доста изчерпателно момичетата. Иначе хотелския комплекс , от който всички от нашата група бяха много доволни е Kustur club. Има го в офертите на Емералд травел , има и сайт! Аз бях в Кушадасъ, защото исках да обикалям забележителностите в региона там, ако искаш само почивка помисли за Мармарис, поне на мен всички ми казват, че там е по-хубаво!
Аватар
радост_в
VIP

Мнениеот mel_on » 17 Май 2008, 10:51

Много благодаря за информацията :D
Аватар
mel_on
нов

Мнениеот mel_on » 17 Май 2008, 11:27

Разгледах офертите за Кушадасъ, и си харесах друг хотел "PIGALE BEACH RESORT 3* ". Видях от темата за Кушадасъ, че ти си била в другия техен хотел. Kustur club също ми харесва, но ми е малко скъпо :roll: Ако ти и другите момичета от форума имате някакви впечатления от хотелът, на който съм се спряла моля споделете :D
Аватар
mel_on
нов

Мнениеот MATA KOSMATA » 20 Май 2008, 13:47

И ако има някой почивал в "CLUB FESTIVAL-4*" моля да не го бъркате с "фестивал Акдениз-3*"-за него казаха, че бил отвратителен, моля напишете, тези дни ще ходя да правя резервация. Гледах в руски сайтове там правят много изчерпателни разбори и правят класация. Има добри отзиви, пошо е единствено, че плажа не е само пясък и имало морски таралежи.
Благодаря предварително!
ДИВА И ЩАСТЛИВА
Аватар
MATA KOSMATA
наш човек

Мнениеот радост_в » 20 Май 2008, 14:26

mel_on написа:Разгледах офертите за Кушадасъ, и си харесах друг хотел "PIGALE BEACH RESORT 3* ". Видях от темата за Кушадасъ, че ти си била в другия техен хотел. Kustur club също ми харесва, но ми е малко скъпо :roll: Ако ти и другите момичета от форума имате някакви впечатления от хотелът, на който съм се спряла моля споделете :D

Амииии ти си знаеш! В Турция спестените пари за хотел ти излизат през носа после - не добри условия, кофти и малко храна! Ти си знаеш, но имай предвид, че категоризацията на хотелите тук и там се разминава , т.е. 3 * - тук като условия би бил 2*! Нашия се водеше уж 4* , а беше смешен просто. После погледнахме друг 4* - ами нямаха нищо общо - готин , изобилие от храна , чист , абе луда работа! И аз го бях гледала този Pigale Beach resort , знам и къде се намира - близо е до морето, има голям басейн , но иначе ми изглеждаше някак мизерничък поне отвън! Ти си знаеш, но по-добре събери още 100лв.и иди на хубавото, а не да ти се скапе почивката!
Аватар
радост_в
VIP

Мнениеот magarence » 20 Май 2008, 19:51

Хм..за Турция, а и по принцип..ако избирам да отида чрез агенция, бих го направила чрез тези, които работят най-вече с руснаците.. (Тез Тур, Планет, Солвекс и тн)
Щото руские са най-важни и най-претенциозни като клиенти и това, което им се предлага винаги е с най-високо качество..
Всяко преживяване, всичко, което са ви причинили или вие сте причинили на другите, е страшно важно за развитието ви. Дори лъжите ви, жестокостта и несправедливостта към другите, дори и те са много важни. И това, което криете със срам в душата си, също е много важно, защото ви е помогнало да станете това, което сте. Всичко преживяно ви помага да станете милосърдни, цялостни и изпълнени с любов. Ако успеете да си простите и да се приемете такива, каквито сте, ще излекувате себе си, а заедно със себе си и планетата.
Помнете: Нищо не е нито хубаво, нито лошо. Ние не знаем цялата история...
"Некаква" ;)
Аватар
magarence
наш човек

Мнениеот MATA KOSMATA » 21 Май 2008, 21:53

Резервирах почивка с он травъл за Кушадасъ хотел "CLUB FESTIVAL-4*" за 05.09. Офертата е изключително изгодна поне за нас, има промоционални цени от 213 Евро АLL INCLUSIVE, легло в двойна стая, като се върна ще ви кажа как е. Не че някой ще се юрне декември на море в Турция но поне да знаем за догодина.
Лично аз ще съм щастлива, че поне седмица няма да се доближавам до печка!!! С моите трима мъже само като се сетя, че трябва да ги храня ми иде да забегна.
ДИВА И ЩАСТЛИВА
Аватар
MATA KOSMATA
наш човек

Мнениеот mishapi » 24 Май 2008, 00:23

Да ти кажа до Турция пътувахме с Тез тур и беше много добре, но и Алфа тур са много добри.
Аватар
mishapi
нов

Мнениеот mel_on » 24 Май 2008, 17:18

Благодаря на всички, които ми писаха. Вече почивката е резервирана. Отивам с агенция Емералд травел. Надявам се да си изкарам една незабравима почивка.
А що се отнася до Алфатур и Тез тур и аз знам, че са добри, но не видях да имат оферти за пътуване с автобус до там,а са само със самолет, а мен ме е страх :(
Чао момичета. Желая и на вас приятна лятна почивка, независимо дали тук или някъде в чужбина :D
Аватар
mel_on
нов

Мнениеот Софи_Я » 15 Апр 2011, 15:40

Tez tour са най-добрите
Аватар
Софи_Я
нов

Мнениеот Ел куба либре » 19 Апр 2011, 22:24

Аз останах мн доволна от фирма Континент, за три дни получихме ваучер за хотела в който искахме да почиваме, като бяха спазени изискванията ни, а ден преди това от друга туристическа агенция ни казаха че въпросния хотел е претъпкан и няма свободни стаи. Изкарахме си чудесно и нямахме никакви проблеми с настаняването
Аватар
Ел куба либре
нов

Мнениеот Ел куба либре » 19 Апр 2011, 22:26

саита на фирма Континент е www.kontinent.bg

Големи снимки има и добре се вижда къде ще е настаняването и курорта, въобще друго е когато човек вижда къде отива.
Аватар
Ел куба либре
нов

Мнениеот Ел куба либре » 19 Апр 2011, 22:28

Наистина съм благодарна за резервацията . :D
Агенция Континент.бг ме кефят!
Аватар
Ел куба либре
нов

Мнениеот Даная30 » 20 Апр 2011, 23:11

А за Бодрум какво ще кажете? Не съм ходила в Турция на море, но бих искала да отида в Бодрум... (някой ден :lol: )
Аватар
Даная30
приятел

Мнениеот Гостенка .. » 09 Май 2011, 15:42

Даная30 написа:А за Бодрум какво ще кажете? Не съм ходила в Турция на море, но бих искала да отида в Бодрум... (някой ден :lol: )

Ха, Деси, пак към нещо свързано с Гърцията си се запътила.
Ходила съм веднъж, там, в началото на миналото лято, забележителна и интересна архитектура, морето е прекрасно - кристално чисто, недостатъка е, че почти винаги е претъпкано с хора. Ако си търсиш място за безлюден отдих, надали ще те задоволи, но може би зависи и в какъв период ще отидеш.
Човек е това, което носи вътре в себе си!
Дори и да се събудиш по различно време, на различно място, би ли се събудил друг човек? Не се променят нещата и не чакай промяна от тях! Промяната, както силата, както щастието - те са вътре в теб. Въпрос на избор - твоят избор. :)
Аватар
Гостенка ..
кандидат

Мнениеот Даная30 » 09 Май 2011, 21:11

Гостенка .. написа:
Даная30 написа:А за Бодрум какво ще кажете? Не съм ходила в Турция на море, но бих искала да отида в Бодрум... (някой ден :lol: )

Ха, Деси, пак към нещо свързано с Гърцията си се запътила.
Ходила съм веднъж, там, в началото на миналото лято, забележителна и интересна архитектура, морето е прекрасно - кристално чисто, недостатъка е, че почти винаги е претъпкано с хора. Ако си търсиш място за безлюден отдих, надали ще те задоволи, но може би зависи и в какъв период ще отидеш.

Място за релакс вече си имам...
Бодрум е известен с нощния си живот, да! Много искам да отида един ден. Щом е кристално чисто морето, значи си заслужава. Хората няма да ми пречат, понякога ми харесва навалицата. :D
И мястото, както каза е свързано с Елада и историята й, информирана си много добре :wink:
Аватар
Даная30
приятел

Мнениеот halkidiki » 16 Юли 2011, 00:24

Благодаря ви много за отговоритe сладурани!
Аз знам какво искам -да се кача на самолета за Турция и по най бързия начин да стигна до морето им. Но мисля,че няма да стане! - за мое съжаление ще пътувам с автобус разбира се! Приятелки ме успокояват,че не било чак толкова страшно,но аз ще се убедя в това само след като го изпитам.
Въпреки всичките ми притеснения ще се пусна по офертите на туроператорите. Вече се спраях на една фирма:

http://kontinent.bg/index.php?page=offe ... untry_id=7

Офертата на този туроператор: www.kontinent.bg e сравнително евтина 8 дни за 273 евро All inclusive. А какво ли ще е преживяването в ориента...
Аватар
halkidiki
нов

Мнениеот haughty_girl » 16 Юли 2011, 10:28

halkidiki написа:Благодаря ви много за отговоритe сладурани!
Аз знам какво искам -да се кача на самолета за Турция и по най бързия начин да стигна до морето им. Но мисля,че няма да стане! - за мое съжаление ще пътувам с автобус разбира се! Приятелки ме успокояват,че не било чак толкова страшно,но аз ще се убедя в това само след като го изпитам.
Въпреки всичките ми притеснения ще се пусна по офертите на туроператорите. Вече се спраях на една фирма:

http://kontinent.bg/index.php?page=offe ... untry_id=7

Офертата на този туроператор: www.kontinent.bg e сравнително евтина 8 дни за 273 евро All inclusive. А какво ли ще е преживяването в ориента...

На мен това ми прилича на реклама :shock: :shock: :lol: :lol:
~WILD_CAT~!
Ако искаш да си щастлив, бъди! Лев Толстой
Аватар
haughty_girl
наш човек

Мнениеот Pebbles » 16 Юли 2011, 13:10

Прилича не, ами вади очите направо тая реклама. Само 2-3 поста по-нагоре има пак реклама на същата фирма. Еми квито и да са им офертите, изобщо даже не бих им отворила и сайта. То бива, бива наглост, ама... :evil:
Chacun se dit ami; mais fol qui s'y repose:
Rien n'est plus commun que ce nom,
Rien n'est plus rare que la chose.

Jean de La Fontaine
Аватар
Pebbles
наш човек

Мнениеот galibg66 » 23 Юли 2011, 07:25

Здравейте!Искам да попитам дали някой е ходил в х-л Батихан Спа 4 +
в Кушадасъ,или в Гранд Белиш 5*?Мислим къде ще е по-добре .Ако някой е посетил някой от тези хотели моля ,да сподели и предварително му благодаря !
Прави всичко,което искаш да правиш и остави хората да правят това което искат.
Аватар
galibg66
наш човек

Мнениеот Kiks » 15 Авг 2011, 16:34

Препоръчвам ти да пътуваш с турист бг.Аз пътувах преди месец за турция.Много са мили,имат добри цени и са посещавали всички хотели,които предлагат,което за мен беше важно.Тъй като доста често се случва да си харесаш нещо по снимки и да се окаже доста зле като място,храна или обслужване.
Пускам линк към страницата им : http://touristbg.net/
Аватар
Kiks
нов

Мнениеот JennyR » 15 Яну 2012, 15:23

ИСКАМ ДА ВИДЯ ТУРЦИЯ - Това е мечтата ми от 15 години - Може и да ви е смешно...
Караджъ Турс - Добра фирма ли са? Да си направим ли една събота и неделя до Истанбул - Някой от вас пътувал ли е с тази фирма?
Благодаря ви :wink:
Always remember.... To hug. To love. To trust.
Аватар
JennyR
наш човек

Следваща

Начало  • Назад към Tуризъм и пътувания