Есенна диета за повече енергия

Есенна диета за повече енергия

През есента, когато мрачните дни надделяват над...

Грим според формата на очите

Грим според формата на очите

Гримирането си е истинско изкуство. Подходящата...

Магнитна терапия

Магнитна терапия

Магнитната терапия е алтернативна медицина,...

10 съвета за по-добър сексуален живот

10 съвета за по-добър сексуален живот

Повечето хора жадуват за пълноценен сексуален...

Откриха кога е най-подходящото време за секс

Откриха кога е най-подходящото време за секс

Ново британско изследване показва кои са...

Гъби срещу тютюнопушенето

Гъби срещу тютюнопушенето

Гъбите могат да бъдат отличен съюзник в борбата...

Модератори: Bambulka, Rama

Мнениеот bega4ki_ » 26 Май 2008, 22:31

аз да то4но за тези пишех те са с същият аромат като марковите само шишето не е оригинално.ина4е са много траини.
Аватар
bega4ki_
нов

Мнениеот memce » 26 Май 2008, 23:20

Не мога да повярвам, че хубавите ми истински парфюми могат да се сравнят с ментетата! Съжалявам!
Аватар
memce
наш човек

Мнениеот Пеперудата » 27 Май 2008, 01:08

Бах маааму, аз как не съм видяла, че сте обсъждали алергията ми да се включа. :shock: Мм нем, не съм ги изпръскала, щото ме е страх да не стана като чумава пак, ползвам си други. Обаче аз пръскам навсякъде - понякога директно по кожата, понякога по дрехите (бога ми, досега не ми се е скапала нито една дреха), понякога и аз пръскам във въздуха и после минавам от там, където е минала струята. Но съм чувала, че през лятото не е хубаво да се слага парфюм на открити места по кожата, защото се получавали петна, така че тогава слагам по дрехите.
Аватар
Пеперудата
наш човек

Мнениеот bega4ki_ » 27 Май 2008, 08:16

memce написа:Не мога да повярвам, че хубавите ми истински парфюми могат да се сравнят с ментетата! Съжалявам!

аз ли4но не вижгам никаква 4азлика.
Аватар
bega4ki_
нов

Мнениеот Stella_87 » 27 Май 2008, 08:37

На истинските парфюми ароматът се разгръща постепенно, а на имитациите, както и на ментетата, пръскаш - мирише :arrow: миризмата си остава същата и определно не са толкова трайни - поне такива са мойте наблюдения
Аватар
Stella_87
наш човек

Мнениеот bega4ki_ » 27 Май 2008, 11:53

е то за тая цена без пари:))
Аватар
bega4ki_
нов

Мнениеот rachona » 27 Май 2008, 12:12

Stella_87 написа:На истинските парфюми ароматът се разгръща постепенно, а на имитациите, както и на ментетата, пръскаш - мирише :arrow: миризмата си остава същата и определно не са толкова трайни - поне такива са мойте наблюдения

:thumbsup:

А между другото на някои дрехи остават петна от парфюмите,зависи от материята.После се изпират,но е кофти да излезеш с някакво петно.

А аз пръсвам малко парфюм и на бельото си,така ароматът е много по силен и траен през целия ден. Четох някъде и пробвах,наистина е така.
Аватар
rachona
наш човек

Мнениеот Mistic » 27 Май 2008, 13:18

А как сте сигурни, че даден парфюм е оригинален.Мен малко ме съмнява в БГ да продават такива. Само цените им са като на оригиналните. От къде във Варна мога да си купя наистина оригинален парфюм?Ако знаете споделете :)
По темата- Premier Jour i Bvlgari Omnia!
Аватар
Mistic
приятел

Мнениеот rachona » 27 Май 2008, 13:26

Stella каза как се познава оригиналния парфюм
Аватар
rachona
наш човек

Мнениеот Stella_87 » 27 Май 2008, 13:57

Също мога да кажа, че съм установила, че тестерите, които са в бели картонени опаковки са ИСТИНСКИ. В България предимно се внасят парфюми и тестери от Турция и Дубай. Тестерите в бели каротонеи опаковки са от Франция
Аватар
Stella_87
наш човек

Мнениеот LOREN » 27 Май 2008, 20:57

Прочетох цялата тема.
Без коментар е първа страница,
само исках да отбележа, че на 2-ра и 3-та страница една съществена част от споменатите парфюми са написани с грешки... :clap:
Как имате възможността да ги ползвате, а не сте се научили как им се пишат имената?

По темата:
Versace - Bright Crystal
Cacharel - Noa Perle
Avon - Crystal Aura
Аватар
LOREN
нов

Мнениеот Пеперудата » 28 Май 2008, 00:46

LOREN написа:Прочетох цялата тема.
Без коментар е първа страница,
само исках да отбележа, че на 2-ра и 3-та страница една съществена част от споменатите парфюми са написани с грешки... :clap:
Как имате възможността да ги ползвате, а не сте се научили как им се пишат имената?

По темата:
Versace - Bright Crystal
Cacharel - Noa Perle
Avon - Crystal Aura

Е ти пък сега.. не дръж на тия работи. :lol: :lol: :lol:
Аватар
Пеперудата
наш човек

Мнениеот 7karina » 31 Май 2008, 19:00

Алиен - Т.М.; Омния-кристалин - Булгари, 5 авеню - Е.А., Органза и Хоткотюр на Живанши, Дюн - Диор, Лолита Лемпицка, Емпорио - Армани, Лайт блу, Ехо - Давидов и др. Зависи от настроението ми, сезона и т.н., винаги имам по 10-15 различни парфюма, които сменям, за да не ми омръзнат.
Аватар
7karina
нов

Мнениеот Раче » 12 Юни 2008, 08:37

Моля ви,момичета,някоя да знае къде има Celine Fever?В едно списание бяха сложили мостра на дамския(червен) и мъжкия(син).Уникален е!Питах,разпитвах в най-големите парфюмерии и нъц...Влюбих се в този парфюм,а не мога да си го намеря... :crybaby: Помагайте,моля!
Аватар
Раче
наш човек

Мнениеот isi72 » 12 Юни 2008, 11:12

Раче написа:Моля ви,момичета,някоя да знае къде има Celine Fever?В едно списание бяха сложили мостра на дамския(червен) и мъжкия(син).Уникален е!Питах,разпитвах в най-големите парфюмерии и нъц...Влюбих се в този парфюм,а не мога да си го намеря... :crybaby: Помагайте,моля!

Виж в списанието,предполагам е с рекламна цел?
Изображение
Аватар
isi72
наш човек

Мнениеот Раче » 12 Юни 2008, 12:15

За съжаление в списанието имаше само цената,но никаде не пишеше къде се предлага т.е. пишеше нещо от рода на "търсете в големите магазини" или нещо подобно.Просто моля,ако някой мерне парфюм на тази марка,нека пише.Ще съм безкрайно благодарна.Иначе в момента се пръскам с Eclat d'arpege на Ланвин и е доста готин,имам и два на Кензо и Черути 1881,но като съм се запалила по този Celine Fever не мирясвам и туй то...
Аватар
Раче
наш човек

Мнениеот rachona » 12 Юни 2008, 12:19

Раче написа:За съжаление в списанието имаше само цената,но никаде не пишеше къде се предлага т.е. пишеше нещо от рода на "търсете в големите магазини" или нещо подобно.Просто моля,ако някой мерне парфюм на тази марка,нека пише.Ще съм безкрайно благодарна.Иначе в момента се пръскам с Eclat d'arpege на Ланвин и е доста готин,имам и два на Кензо и Черути 1881,но като съм се запалила по този Celine Fever не мирясвам и туй то...

Виж в Beauty Zone.Там го има :)
I think I'll find another way
There's so much more to know
I guess I'll die another day
It's not my time to go!
Аватар
rachona
наш човек

Мнениеот Раче » 12 Юни 2008, 17:20

Благодаря,мила,ала последно ги питах преди седмица-две,нямаха го.Скоро пак ще ходя до Мола и пак ще проверя!Мерси!
Аватар
Раче
наш човек

Мнениеот mwraki » 12 Юни 2008, 20:59

7karina написа:Алиен - Т.М.; Омния-кристалин - Булгари, 5 авеню - Е.А., Органза и Хоткотюр на Живанши, Дюн - Диор, Лолита Лемпицка, Емпорио - Армани, Лайт блу, Ехо - Давидов и др. Зависи от настроението ми, сезона и т.н., винаги имам по 10-15 различни парфюма, които сменям, за да не ми омръзнат.

Охохо :lol: А Романса на Ралф Лорън ? :twisted:
Аватар
mwraki
нов

Мнениеот Black Panther » 12 Юни 2008, 22:19

mwraki написа:
7karina написа:Алиен - Т.М.; Омния-кристалин - Булгари, 5 авеню - Е.А., Органза и Хоткотюр на Живанши, Дюн - Диор, Лолита Лемпицка, Емпорио - Армани, Лайт блу, Ехо - Давидов и др. Зависи от настроението ми, сезона и т.н., винаги имам по 10-15 различни парфюма, които сменям, за да не ми омръзнат.

Охохо :lol: А Романса на Ралф Лорън ? :twisted:

О-о-о, :) "Романс" на Ралф Лорън е супер - това ще е следващия парфюм който бих си купила.
Иначе сега използвам "Шанс" на Шанел и "Оrganza Indecence" на Живанши. Освен тях, има много, много парфюми които харесвам, ама не мога да тръгна да си ги купувам всичките. :D Зарекла съм се че първо ще изразходвам тези които имам, преди да си купя нещо ново.
Аватар
Black Panther
наш човек

Мнениеот _sweet_ » 12 Юни 2008, 23:41

Здравейте! В момента ползвам bvlgari omnia cristaline. Страхотен е и много си го харесвам, но ми се иска малко разнообразие. За сега съм се спряла на paco rabanne pour elle, но си го набелязах в get.bg, а не мога да го намеря по магазините тъй като е много стар и няма как да разбера как мирише и дали ще ми допадне. Бих се радвала ако някой го е ползвал и сподели впвчатленията си за него :D ........ благодаря предварително!!![/b]
Аватар
_sweet_
нов

Мнениеот sunflower » 13 Юни 2008, 10:19

_sweet_ написа:Здравейте! В момента ползвам bvlgari omnia cristaline. Страхотен е и много си го харесвам, но ми се иска малко разнообразие. За сега съм се спряла на paco rabanne pour elle, но си го набелязах в get.bg, а не мога да го намеря по магазините тъй като е много стар и няма как да разбера как мирише и дали ще ми допадне. Бих се радвала ако някой го е ползвал и сподели впвчатленията си за него :D ........ благодаря предварително!!![/b]

И как си се спряла на него , като дори не знаеш как мирише :?: :roll: :shock:
Аватар
sunflower
наш човек

Мнениеот _sweet_ » 13 Юни 2008, 11:41

Ползвала съм paco и xs и съм доволна от paco rabanne като марка. За това съм решила да пробвам и този.
Надявам се отговора ми да е задоволителен, sunflower!!!!!!!! благодаря ти за "изказаното" мнение
:cry:
Аватар
_sweet_
нов

Мнениеот Десинката85 » 15 Юни 2008, 15:10

Unforgivable women-Sean John
Аватар
Десинката85
нов

Мнениеот lil_Biatch » 20 Юни 2008, 15:25

Tom Tailor - Bodytalk
Изображение