Здравословна алкална диета

Здравословна алкална диета

Здравословната алкална диета поддържа...

Да или Не: Плетената рокля на Ники Минаж

Да или Не: Плетената рокля на Ники Минаж

Ники Минаж опитва да се наложи като нова модна...

Рохея (Rochea)

Рохея (Rochea)

Запознайте се с рохея – ефектно цвете, което...

Защо мъжете се усамотяват - 3 причини

Защо мъжете се усамотяват - 3 причини

Понякога дамите открито се чудят защо...

Храненето след запой вреди на талията

Храненето след запой вреди на талията

Прибягването към заведения за бързо хранене...

Джоди Фостър се ожени за партньорката си

Джоди Фостър се ожени за партньорката си

Холивудската актриса Джоди Фостър, която...

Модератори: Bambulka, Rama

Мнениеот bega4ki_ » 26 Май 2008, 22:31

аз да то4но за тези пишех те са с същият аромат като марковите само шишето не е оригинално.ина4е са много траини.
Аватар
bega4ki_
нов

Мнениеот memce » 26 Май 2008, 23:20

Не мога да повярвам, че хубавите ми истински парфюми могат да се сравнят с ментетата! Съжалявам!
Аватар
memce
наш човек

Мнениеот Пеперудата » 27 Май 2008, 01:08

Бах маааму, аз как не съм видяла, че сте обсъждали алергията ми да се включа. :shock: Мм нем, не съм ги изпръскала, щото ме е страх да не стана като чумава пак, ползвам си други. Обаче аз пръскам навсякъде - понякога директно по кожата, понякога по дрехите (бога ми, досега не ми се е скапала нито една дреха), понякога и аз пръскам във въздуха и после минавам от там, където е минала струята. Но съм чувала, че през лятото не е хубаво да се слага парфюм на открити места по кожата, защото се получавали петна, така че тогава слагам по дрехите.
Аватар
Пеперудата
наш човек

Мнениеот bega4ki_ » 27 Май 2008, 08:16

memce написа:Не мога да повярвам, че хубавите ми истински парфюми могат да се сравнят с ментетата! Съжалявам!

аз ли4но не вижгам никаква 4азлика.
Аватар
bega4ki_
нов

Мнениеот Stella_87 » 27 Май 2008, 08:37

На истинските парфюми ароматът се разгръща постепенно, а на имитациите, както и на ментетата, пръскаш - мирише :arrow: миризмата си остава същата и определно не са толкова трайни - поне такива са мойте наблюдения
Аватар
Stella_87
наш човек

Мнениеот bega4ki_ » 27 Май 2008, 11:53

е то за тая цена без пари:))
Аватар
bega4ki_
нов

Мнениеот rachona » 27 Май 2008, 12:12

Stella_87 написа:На истинските парфюми ароматът се разгръща постепенно, а на имитациите, както и на ментетата, пръскаш - мирише :arrow: миризмата си остава същата и определно не са толкова трайни - поне такива са мойте наблюдения

:thumbsup:

А между другото на някои дрехи остават петна от парфюмите,зависи от материята.После се изпират,но е кофти да излезеш с някакво петно.

А аз пръсвам малко парфюм и на бельото си,така ароматът е много по силен и траен през целия ден. Четох някъде и пробвах,наистина е така.
Аватар
rachona
наш човек

Мнениеот Mistic » 27 Май 2008, 13:18

А как сте сигурни, че даден парфюм е оригинален.Мен малко ме съмнява в БГ да продават такива. Само цените им са като на оригиналните. От къде във Варна мога да си купя наистина оригинален парфюм?Ако знаете споделете :)
По темата- Premier Jour i Bvlgari Omnia!
Аватар
Mistic
приятел

Мнениеот rachona » 27 Май 2008, 13:26

Stella каза как се познава оригиналния парфюм
Аватар
rachona
наш човек

Мнениеот Stella_87 » 27 Май 2008, 13:57

Също мога да кажа, че съм установила, че тестерите, които са в бели картонени опаковки са ИСТИНСКИ. В България предимно се внасят парфюми и тестери от Турция и Дубай. Тестерите в бели каротонеи опаковки са от Франция
Аватар
Stella_87
наш човек

Мнениеот LOREN » 27 Май 2008, 20:57

Прочетох цялата тема.
Без коментар е първа страница,
само исках да отбележа, че на 2-ра и 3-та страница една съществена част от споменатите парфюми са написани с грешки... :clap:
Как имате възможността да ги ползвате, а не сте се научили как им се пишат имената?

По темата:
Versace - Bright Crystal
Cacharel - Noa Perle
Avon - Crystal Aura
Аватар
LOREN
нов

Мнениеот Пеперудата » 28 Май 2008, 00:46

LOREN написа:Прочетох цялата тема.
Без коментар е първа страница,
само исках да отбележа, че на 2-ра и 3-та страница една съществена част от споменатите парфюми са написани с грешки... :clap:
Как имате възможността да ги ползвате, а не сте се научили как им се пишат имената?

По темата:
Versace - Bright Crystal
Cacharel - Noa Perle
Avon - Crystal Aura

Е ти пък сега.. не дръж на тия работи. :lol: :lol: :lol:
Аватар
Пеперудата
наш човек

Мнениеот 7karina » 31 Май 2008, 19:00

Алиен - Т.М.; Омния-кристалин - Булгари, 5 авеню - Е.А., Органза и Хоткотюр на Живанши, Дюн - Диор, Лолита Лемпицка, Емпорио - Армани, Лайт блу, Ехо - Давидов и др. Зависи от настроението ми, сезона и т.н., винаги имам по 10-15 различни парфюма, които сменям, за да не ми омръзнат.
Аватар
7karina
нов

Мнениеот Раче » 12 Юни 2008, 08:37

Моля ви,момичета,някоя да знае къде има Celine Fever?В едно списание бяха сложили мостра на дамския(червен) и мъжкия(син).Уникален е!Питах,разпитвах в най-големите парфюмерии и нъц...Влюбих се в този парфюм,а не мога да си го намеря... :crybaby: Помагайте,моля!
Аватар
Раче
наш човек

Мнениеот isi72 » 12 Юни 2008, 11:12

Раче написа:Моля ви,момичета,някоя да знае къде има Celine Fever?В едно списание бяха сложили мостра на дамския(червен) и мъжкия(син).Уникален е!Питах,разпитвах в най-големите парфюмерии и нъц...Влюбих се в този парфюм,а не мога да си го намеря... :crybaby: Помагайте,моля!

Виж в списанието,предполагам е с рекламна цел?
Изображение
Аватар
isi72
наш човек

Мнениеот Раче » 12 Юни 2008, 12:15

За съжаление в списанието имаше само цената,но никаде не пишеше къде се предлага т.е. пишеше нещо от рода на "търсете в големите магазини" или нещо подобно.Просто моля,ако някой мерне парфюм на тази марка,нека пише.Ще съм безкрайно благодарна.Иначе в момента се пръскам с Eclat d'arpege на Ланвин и е доста готин,имам и два на Кензо и Черути 1881,но като съм се запалила по този Celine Fever не мирясвам и туй то...
Аватар
Раче
наш човек

Мнениеот rachona » 12 Юни 2008, 12:19

Раче написа:За съжаление в списанието имаше само цената,но никаде не пишеше къде се предлага т.е. пишеше нещо от рода на "търсете в големите магазини" или нещо подобно.Просто моля,ако някой мерне парфюм на тази марка,нека пише.Ще съм безкрайно благодарна.Иначе в момента се пръскам с Eclat d'arpege на Ланвин и е доста готин,имам и два на Кензо и Черути 1881,но като съм се запалила по този Celine Fever не мирясвам и туй то...

Виж в Beauty Zone.Там го има :)
I think I'll find another way
There's so much more to know
I guess I'll die another day
It's not my time to go!
Аватар
rachona
наш човек

Мнениеот Раче » 12 Юни 2008, 17:20

Благодаря,мила,ала последно ги питах преди седмица-две,нямаха го.Скоро пак ще ходя до Мола и пак ще проверя!Мерси!
Аватар
Раче
наш човек

Мнениеот mwraki » 12 Юни 2008, 20:59

7karina написа:Алиен - Т.М.; Омния-кристалин - Булгари, 5 авеню - Е.А., Органза и Хоткотюр на Живанши, Дюн - Диор, Лолита Лемпицка, Емпорио - Армани, Лайт блу, Ехо - Давидов и др. Зависи от настроението ми, сезона и т.н., винаги имам по 10-15 различни парфюма, които сменям, за да не ми омръзнат.

Охохо :lol: А Романса на Ралф Лорън ? :twisted:
Аватар
mwraki
нов

Мнениеот Black Panther » 12 Юни 2008, 22:19

mwraki написа:
7karina написа:Алиен - Т.М.; Омния-кристалин - Булгари, 5 авеню - Е.А., Органза и Хоткотюр на Живанши, Дюн - Диор, Лолита Лемпицка, Емпорио - Армани, Лайт блу, Ехо - Давидов и др. Зависи от настроението ми, сезона и т.н., винаги имам по 10-15 различни парфюма, които сменям, за да не ми омръзнат.

Охохо :lol: А Романса на Ралф Лорън ? :twisted:

О-о-о, :) "Романс" на Ралф Лорън е супер - това ще е следващия парфюм който бих си купила.
Иначе сега използвам "Шанс" на Шанел и "Оrganza Indecence" на Живанши. Освен тях, има много, много парфюми които харесвам, ама не мога да тръгна да си ги купувам всичките. :D Зарекла съм се че първо ще изразходвам тези които имам, преди да си купя нещо ново.
Аватар
Black Panther
наш човек

Мнениеот _sweet_ » 12 Юни 2008, 23:41

Здравейте! В момента ползвам bvlgari omnia cristaline. Страхотен е и много си го харесвам, но ми се иска малко разнообразие. За сега съм се спряла на paco rabanne pour elle, но си го набелязах в get.bg, а не мога да го намеря по магазините тъй като е много стар и няма как да разбера как мирише и дали ще ми допадне. Бих се радвала ако някой го е ползвал и сподели впвчатленията си за него :D ........ благодаря предварително!!![/b]
Аватар
_sweet_
нов

Мнениеот sunflower » 13 Юни 2008, 10:19

_sweet_ написа:Здравейте! В момента ползвам bvlgari omnia cristaline. Страхотен е и много си го харесвам, но ми се иска малко разнообразие. За сега съм се спряла на paco rabanne pour elle, но си го набелязах в get.bg, а не мога да го намеря по магазините тъй като е много стар и няма как да разбера как мирише и дали ще ми допадне. Бих се радвала ако някой го е ползвал и сподели впвчатленията си за него :D ........ благодаря предварително!!![/b]

И как си се спряла на него , като дори не знаеш как мирише :?: :roll: :shock:
Аватар
sunflower
наш човек

Мнениеот _sweet_ » 13 Юни 2008, 11:41

Ползвала съм paco и xs и съм доволна от paco rabanne като марка. За това съм решила да пробвам и този.
Надявам се отговора ми да е задоволителен, sunflower!!!!!!!! благодаря ти за "изказаното" мнение
:cry:
Аватар
_sweet_
нов

Мнениеот Десинката85 » 15 Юни 2008, 15:10

Unforgivable women-Sean John
Аватар
Десинката85
нов

Мнениеот lil_Biatch » 20 Юни 2008, 15:25

Tom Tailor - Bodytalk
Изображение