Боядисване на яйца с лак за нокти

Боядисване на яйца с лак за нокти

Здравейте, това са моите яйца боядисани са първо...

Захарни сладки

Захарни сладки

Моята рецепта на захарни сладки за Великден!

Спаначена баница със шунка

Спаначена баница със шунка

Спаначена баница със шунка - един специалитет и...

Великденска украса

Великденска украса

Здравейте, организатори на този хубав...

Домашните любимци помагат в намирането на истинската любов

Домашните любимци помагат в намирането на истинската любов

Любовта в интернет пламва бързо, изгаря бързо и...

Яйцето във Великденския хляб - за Господ, стопанина и домочадието

Яйцето във Великденския хляб - за Господ, стопанина и домочадието

Традицията за великденските български хлябове е...

Модератори: Вещица, Bambulka, Rama, Лилит, vesal

Мнениеот pincesa » 24 Апр 2007, 16:19

Здравей те , с група приятели сме решили да отидем на море в Турция,но не можем да стигнем до коксенсус кое да изберем - Кушадъсъ или Мармарис? Моля помогнете![/b]
Аватар
pincesa
нов

Мнениеот sissy77 » 24 Апр 2007, 17:33

Ами то решението си е ваше,но моето мнение е че на Мармарис е по добре.В южната част,на две морета,няма вълни,има много евкалиптови гори и екскурзиите са по интересни.Макар че вероятно вече сте се информирали за всичко това.Пожелавам ви приятно изкарване и лек път
Аватар
sissy77
нов

Мнениеот Kiss » 25 Май 2007, 08:05

За Мармарис информация не мога да ти дам, но в Кушадасъ е отврат.. Плажът е гаден, черен, мръсен, претъпкан с народ. Морето също не ми харесва, въобще не препоръчвам Кушадасъ, лично мнение.
Ad cogitandum et agendum homo natus est.
Изображение
Аватар
Kiss
наш човек

Мнениеот Anelim » 25 Май 2007, 09:52

Kiss написа:За Мармарис информация не мога да ти дам, но в Кушадасъ е отврат.. Плажът е гаден, черен, мръсен, претъпкан с народ. Морето също не ми харесва, въобще не препоръчвам Кушадасъ, лично мнение.

Kiss,станахме две на това мнение... :lol:
Аватар
Anelim
наш човек

Мнениеот Elina » 07 Дек 2007, 14:54

Вече сме три....
Според мен, Кушадасъ е курорт за най - бедни.
Аватар
Elina
наш човек

Мнениеот Aleksa » 07 Дек 2007, 15:01

Четири :D
Не бих повторила почивката си там :x

За Мармарис съм чувала добри отзиви,моя приятелка беше това лято там :?
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.
Аватар
Aleksa
наш човек

Мнениеот Дидонка » 07 Дек 2007, 20:13

Пет. :)

Била сам и на двете, на Кушадъсъ не беше нищо особено, морето и плажа не бяха супер.
Но на Мармарис ми беше една от най-хубавите почивки, според мен един страхотен курорт. Морето е много по-спокойно, защото е на залив, и има повече какво да се прави там.
Миналата година бях и на Бодрум, от всички Мармарис си остава абсолютен фаворит.
Аватар
Дидонка
нов

Мнениеот bobisan » 24 Дек 2007, 23:59

Еми отиди в Кушадасъ,ама без гаджето ти и приятелите му за да не те остави сама!
Аватар
bobisan
нов

Мнениеот Elina » 25 Дек 2007, 10:50

Зависи каква искаш да ти е почивката. Дали само плаж или да има и къде да се ходи. Била съм и на четирите места по няколко пъти. Бодрум е най - купонджийско, защото има къде да се ходи - градът е близо, кръчмите работят лятото до сутринта, магазините - също. Навсякъде има разни хотели - човек може да си избере колкото си иска звезди. Проблемът е, че трябва да се внимава дали хотелът си има собствен плаж - понякога това са едни дървени платформи и по стълбички се слиза в морето, което е само камънак. Пясъчните плажове в Бодрум не са много, това важи и за Анталия. Кушадасъ е извън класациите, за него не говорим, там е просто отвратително.
По принцип, най - хубаво е, когато не е хотел, а ваканционно селище, с огромна територия, с много ресторанти и басейни в него.
Обикновено пътувам с Алфа тур, в техния сайт си има съвсем грамотно описание на всички хотели, които предлагат и си избирам какво точно искам. Поогледай се, събери информация - сега в нета има всякаква.
А, забравих - където и да си избереш, да не е през юли, август, щото е голяма жега. първите чартъри са обикновено към средата на май, нсяма много хора, спокойно е, а температурите са около 30 градуса. После е хубаво септември и началото на октомври.
Аватар
Elina
наш човек

Мнениеот Vanilli » 26 Дек 2007, 20:39

За Мармарис:
Плажът е гаден, черен, мръсен, претъпкан с народ. Морето също не ми харесва - с камъни и лигави водорасли
Миналото лято бях там, в хотел със собтвен плаж и all inclusive - в по-смотано място не бях ходила.
Личното ми мнение е, че в Турция си заслужават само курорти 7 звезди и то заради хотела, не заради морето. Но пък цената е толкова по-ниска от българското черноморие... Макар че, ако сте младежка компания... дискотеките излизат скъпо.
В Кушадасъ бях в един клуб-хотел с хубав насипан плаж, всичко добре, обаче откъснато от градчето и доста пенсионерско като атмосфера.
You can be good with a little effort. You can be really good with a little more effort. But you can't be great - at anything - unless you put in an incredible amount of focused effort.
Аватар
Vanilli
VIP

Мнениеот Sunflower^ » 11 Юли 2008, 09:52

Здравейте, момичета! А къде са по-нагъсто или повече и по-хубаи дискотеките и нощните заведения? Чеее ние с моя приятел вече съвсем се объркахме на къде да потегляме. Уж Кушадасъ, но като чета мненията тук малко ни се попроменя светогледа :lol: ?
Аватар
Sunflower^
нов

Мнениеот zenata » 11 Юли 2008, 09:54

Sunflower^ написа:Здравейте, момичета! А къде са по-нагъсто или повече и по-хубаи дискотеките и нощните заведения? Чеее ние с моя приятел вече съвсем се объркахме на къде да потегляме. Уж Кушадасъ, но като чета мненията тук малко ни се попроменя светогледа :lol: ?

светогледа :shock: заеби, кво толкова казахте на момичето :evil:
дам, мармарис е по-добре
Аватар
zenata
VIP

Мнениеот rachona » 11 Юли 2008, 10:53

Мармарис е с пъти по-добре.Аз не бих повторила Кушадасъ.
I think I'll find another way
There's so much more to know
I guess I'll die another day
It's not my time to go!
Аватар
rachona
наш човек

Мнениеот Bridge » 11 Юли 2008, 10:57

Щях да ходя в Мармарис, но казаха, че Бодрум било по-добре, та се записах за там. Да видим кво ше е.
Аватар
Bridge
наш човек

Мнениеот rachona » 11 Юли 2008, 10:58

Bridget Jones написа:Щях да ходя в Мармарис, но казаха, че Бодрум било по-добре, та се записах за там. Да видим кво ше е.

Ух Бодрум е рай!
I think I'll find another way
There's so much more to know
I guess I'll die another day
It's not my time to go!
Аватар
rachona
наш човек

Мнениеот Пеперудата » 11 Юли 2008, 11:48

rachona написа:
Bridget Jones написа:Щях да ходя в Мармарис, но казаха, че Бодрум било по-добре, та се записах за там. Да видим кво ше е.

Ух Бодрум е рай!

Там си изкарахме първата годишнина от сватбата... :unibrow: :love2:
Аватар
Пеперудата
наш човек

Мнениеот Sunflower^ » 01 Авг 2008, 11:44

Момичета, мерси за мненията. Ще се ходи на Мармарис и това си е :D А някоя от вас да знае на колко км е Памуккале? С приятелят ми задължително искаме да посетим това местенце. На снимките в Интернет изглежда страшно. И м/у другото: някоя от вас ще ходи ли това лято на Мармарис? Дата, хотел? Може пък и да се засечем :)
Аватар
Sunflower^
нов

Мнениеот Leonida » 01 Авг 2008, 11:51

И аз на там съм се запътила,на 08.08 тръгваме.Не съм ходила още там и ще ми и интересно :D
Аватар
Leonida
нов

Мнениеот радост_в » 01 Авг 2008, 11:57

Sunflower^ написа:Момичета, мерси за мненията. Ще се ходи на Мармарис и това си е :D А някоя от вас да знае на колко км е Памуккале? С приятелят ми задължително искаме да посетим това местенце. На снимките в Интернет изглежда страшно. И м/у другото: някоя от вас ще ходи ли това лято на Мармарис? Дата, хотел? Може пък и да се засечем :)

Ние бяхме на Памуккале , прекрасно място , това беше най-хубавата ни екскурзия. Но отидохме от към Кушадасъ, по-близо е от там / в смисъл, т.к. си бяхме отседнали в Кушадасъ / . Пътя беше около 2часа и половина , но огледай на картата, май и от Мармарис е на горе долу толкова / 2-3 часа с автобус /. Екскурзията беше за цял ден и включваше посещение на няколко места, кални бани / беше голям смях, странно и готино / , обяд в хубав хотел , после Памуккале и изворите на Клеопатра / те са на 5мин. /. Предполагам, че и от Мармарис ги организират с подобна програма . Като пристигнете на място в хотела, си има местни фирми, които предлагат екскурзии винаги , те ще ви обяснят . Нашите организатори бяха много точни и коректни.
Аватар
радост_в
наш човек

Мнениеот Sunflower^ » 01 Авг 2008, 12:10

радост_в, мерси много! задължително ще посетим мястото. Просто е уникално на снимки пък си представям как ще е на живо. Ухх, вече нямам търпение да стягам багажа :lol:
Аватар
Sunflower^
нов

Мнениеот ASJ » 19 Авг 2008, 15:42

Sunflower^ написа:Момичета, мерси за мненията. Ще се ходи на Мармарис и това си е :D А някоя от вас да знае на колко км е Памуккале? С приятелят ми задължително искаме да посетим това местенце. На снимките в Интернет изглежда страшно. И м/у другото: някоя от вас ще ходи ли това лято на Мармарис? Дата, хотел? Може пък и да се засечем :)

ние 6те ходим в мармарис на 27.09 ,ама хотела не знам кой е о6те,трябва да питам тайфата:))))
Аватар
ASJ
наш човек

Мнениеот Sunflower^ » 20 Авг 2008, 10:07

Ние с моят приятел сме от 05.09. в Pineta Park Deluxe... ще разказвам като се върнем как е било. Малеее, нямам търпение. М/ другото отзиви някой да има за това хотелче :?: :D
Аватар
Sunflower^
нов

Мнениеот galibg66 » 25 Авг 2008, 21:06

Ние заминаваме за Кушадасъ на 12.09.Хотела бил 5*"Онура"се казва.Мале като четох какво сте писали за Кушадасъ направо се отчаех,но ще разказвам като се върна.Видяхме хотела в сайта на Ориент-99 хареса ни и се записахме.Дано си искараме гот!!!А другата година и до Бодрум ще идем да сме живи и здрави :1:
Прави всичко,което искаш да правиш и остави хората да правят това което искат.
Аватар
galibg66
наш човек

Мнениеот Leonida » 26 Авг 2008, 08:23

По-добрия избор е Мармарис.Аз преди седмица се върнах от там и съм очарована :D Ходихме и до Кушадасъ там няма зеленина като в Мармарис и е доста пръснат курорт(е доста по-голям е)незнам,но не бих отишла там на почивка.На вас може да ви хареса :lol:
Аватар
Leonida
нов

Мнениеот Sunflower^ » 26 Авг 2008, 16:40

Leonida, заминавам за Мармарис след десетина дни. Та... исках да те попитам в кой хотел си била и ако може нещо повечко да ми разкажеш: интересни места за посещение - исторически, природни забележителности, клубове и т.н. Мерси много предварително.
Аватар
Sunflower^
нов

Следваща

Начало  • Назад към Tуризъм и пътувания