Бели и кафяви мазнини – какво трябва да знаем?

Бели и кафяви мазнини – какво трябва да знаем?

В тялото ни има два вида мазнини. Едните са...

Сутрешните ритуали за красота на звездите

Сутрешните ритуали за красота на звездите

Вижте как започва денят на някои от любимите ни...

Обувки – тенденции есен/зима 2014-15

Обувки – тенденции есен/зима 2014-15

Tенденциите при обувките за сезон есен/зима 2014-15...

Секс с... думи

Секс с... думи

Възбуждате ли се от „мръсни“ приказки леглото?...

Антонио Бандерас иска да се върне в Испания

Антонио Бандерас иска да се върне в Испания

Испанският актьор Антонио Бандерас планира да...

Ромео Бекъм с втора рекламна кампания за "Burberry"

Ромео Бекъм с втора рекламна кампания за "Burberry"

Ромео Бекъм е само на 12 години, но вече участва...

Модератори: Вещица, Bambulka, Rama, Лилит, vesal

Мнениеот pincesa » 24 Апр 2007, 16:19

Здравей те , с група приятели сме решили да отидем на море в Турция,но не можем да стигнем до коксенсус кое да изберем - Кушадъсъ или Мармарис? Моля помогнете![/b]
Аватар
pincesa
нов

Мнениеот sissy77 » 24 Апр 2007, 17:33

Ами то решението си е ваше,но моето мнение е че на Мармарис е по добре.В южната част,на две морета,няма вълни,има много евкалиптови гори и екскурзиите са по интересни.Макар че вероятно вече сте се информирали за всичко това.Пожелавам ви приятно изкарване и лек път
Аватар
sissy77
нов

Мнениеот Kiss » 25 Май 2007, 08:05

За Мармарис информация не мога да ти дам, но в Кушадасъ е отврат.. Плажът е гаден, черен, мръсен, претъпкан с народ. Морето също не ми харесва, въобще не препоръчвам Кушадасъ, лично мнение.
Ad cogitandum et agendum homo natus est.
Изображение
Аватар
Kiss
наш човек

Мнениеот Anelim » 25 Май 2007, 09:52

Kiss написа:За Мармарис информация не мога да ти дам, но в Кушадасъ е отврат.. Плажът е гаден, черен, мръсен, претъпкан с народ. Морето също не ми харесва, въобще не препоръчвам Кушадасъ, лично мнение.

Kiss,станахме две на това мнение... :lol:
Аватар
Anelim
наш човек

Мнениеот Elina » 07 Дек 2007, 14:54

Вече сме три....
Според мен, Кушадасъ е курорт за най - бедни.
Аватар
Elina
наш човек

Мнениеот Aleksa » 07 Дек 2007, 15:01

Четири :D
Не бих повторила почивката си там :x

За Мармарис съм чувала добри отзиви,моя приятелка беше това лято там :?
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.
Аватар
Aleksa
наш човек

Мнениеот Дидонка » 07 Дек 2007, 20:13

Пет. :)

Била сам и на двете, на Кушадъсъ не беше нищо особено, морето и плажа не бяха супер.
Но на Мармарис ми беше една от най-хубавите почивки, според мен един страхотен курорт. Морето е много по-спокойно, защото е на залив, и има повече какво да се прави там.
Миналата година бях и на Бодрум, от всички Мармарис си остава абсолютен фаворит.
Аватар
Дидонка
нов

Мнениеот bobisan » 24 Дек 2007, 23:59

Еми отиди в Кушадасъ,ама без гаджето ти и приятелите му за да не те остави сама!
Аватар
bobisan
нов

Мнениеот Elina » 25 Дек 2007, 10:50

Зависи каква искаш да ти е почивката. Дали само плаж или да има и къде да се ходи. Била съм и на четирите места по няколко пъти. Бодрум е най - купонджийско, защото има къде да се ходи - градът е близо, кръчмите работят лятото до сутринта, магазините - също. Навсякъде има разни хотели - човек може да си избере колкото си иска звезди. Проблемът е, че трябва да се внимава дали хотелът си има собствен плаж - понякога това са едни дървени платформи и по стълбички се слиза в морето, което е само камънак. Пясъчните плажове в Бодрум не са много, това важи и за Анталия. Кушадасъ е извън класациите, за него не говорим, там е просто отвратително.
По принцип, най - хубаво е, когато не е хотел, а ваканционно селище, с огромна територия, с много ресторанти и басейни в него.
Обикновено пътувам с Алфа тур, в техния сайт си има съвсем грамотно описание на всички хотели, които предлагат и си избирам какво точно искам. Поогледай се, събери информация - сега в нета има всякаква.
А, забравих - където и да си избереш, да не е през юли, август, щото е голяма жега. първите чартъри са обикновено към средата на май, нсяма много хора, спокойно е, а температурите са около 30 градуса. После е хубаво септември и началото на октомври.
Аватар
Elina
наш човек

Мнениеот Vanilli » 26 Дек 2007, 20:39

За Мармарис:
Плажът е гаден, черен, мръсен, претъпкан с народ. Морето също не ми харесва - с камъни и лигави водорасли
Миналото лято бях там, в хотел със собтвен плаж и all inclusive - в по-смотано място не бях ходила.
Личното ми мнение е, че в Турция си заслужават само курорти 7 звезди и то заради хотела, не заради морето. Но пък цената е толкова по-ниска от българското черноморие... Макар че, ако сте младежка компания... дискотеките излизат скъпо.
В Кушадасъ бях в един клуб-хотел с хубав насипан плаж, всичко добре, обаче откъснато от градчето и доста пенсионерско като атмосфера.
You can be good with a little effort. You can be really good with a little more effort. But you can't be great - at anything - unless you put in an incredible amount of focused effort.
Аватар
Vanilli
VIP

Мнениеот Sunflower^ » 11 Юли 2008, 09:52

Здравейте, момичета! А къде са по-нагъсто или повече и по-хубаи дискотеките и нощните заведения? Чеее ние с моя приятел вече съвсем се объркахме на къде да потегляме. Уж Кушадасъ, но като чета мненията тук малко ни се попроменя светогледа :lol: ?
Аватар
Sunflower^
нов

Мнениеот zenata » 11 Юли 2008, 09:54

Sunflower^ написа:Здравейте, момичета! А къде са по-нагъсто или повече и по-хубаи дискотеките и нощните заведения? Чеее ние с моя приятел вече съвсем се объркахме на къде да потегляме. Уж Кушадасъ, но като чета мненията тук малко ни се попроменя светогледа :lol: ?

светогледа :shock: заеби, кво толкова казахте на момичето :evil:
дам, мармарис е по-добре
Аватар
zenata
VIP

Мнениеот rachona » 11 Юли 2008, 10:53

Мармарис е с пъти по-добре.Аз не бих повторила Кушадасъ.
I think I'll find another way
There's so much more to know
I guess I'll die another day
It's not my time to go!
Аватар
rachona
наш човек

Мнениеот Bridge » 11 Юли 2008, 10:57

Щях да ходя в Мармарис, но казаха, че Бодрум било по-добре, та се записах за там. Да видим кво ше е.
Аватар
Bridge
наш човек

Мнениеот rachona » 11 Юли 2008, 10:58

Bridget Jones написа:Щях да ходя в Мармарис, но казаха, че Бодрум било по-добре, та се записах за там. Да видим кво ше е.

Ух Бодрум е рай!
I think I'll find another way
There's so much more to know
I guess I'll die another day
It's not my time to go!
Аватар
rachona
наш човек

Мнениеот Пеперудата » 11 Юли 2008, 11:48

rachona написа:
Bridget Jones написа:Щях да ходя в Мармарис, но казаха, че Бодрум било по-добре, та се записах за там. Да видим кво ше е.

Ух Бодрум е рай!

Там си изкарахме първата годишнина от сватбата... :unibrow: :love2:
Аватар
Пеперудата
наш човек

Мнениеот Sunflower^ » 01 Авг 2008, 11:44

Момичета, мерси за мненията. Ще се ходи на Мармарис и това си е :D А някоя от вас да знае на колко км е Памуккале? С приятелят ми задължително искаме да посетим това местенце. На снимките в Интернет изглежда страшно. И м/у другото: някоя от вас ще ходи ли това лято на Мармарис? Дата, хотел? Може пък и да се засечем :)
Аватар
Sunflower^
нов

Мнениеот Leonida » 01 Авг 2008, 11:51

И аз на там съм се запътила,на 08.08 тръгваме.Не съм ходила още там и ще ми и интересно :D
Аватар
Leonida
нов

Мнениеот радост_в » 01 Авг 2008, 11:57

Sunflower^ написа:Момичета, мерси за мненията. Ще се ходи на Мармарис и това си е :D А някоя от вас да знае на колко км е Памуккале? С приятелят ми задължително искаме да посетим това местенце. На снимките в Интернет изглежда страшно. И м/у другото: някоя от вас ще ходи ли това лято на Мармарис? Дата, хотел? Може пък и да се засечем :)

Ние бяхме на Памуккале , прекрасно място , това беше най-хубавата ни екскурзия. Но отидохме от към Кушадасъ, по-близо е от там / в смисъл, т.к. си бяхме отседнали в Кушадасъ / . Пътя беше около 2часа и половина , но огледай на картата, май и от Мармарис е на горе долу толкова / 2-3 часа с автобус /. Екскурзията беше за цял ден и включваше посещение на няколко места, кални бани / беше голям смях, странно и готино / , обяд в хубав хотел , после Памуккале и изворите на Клеопатра / те са на 5мин. /. Предполагам, че и от Мармарис ги организират с подобна програма . Като пристигнете на място в хотела, си има местни фирми, които предлагат екскурзии винаги , те ще ви обяснят . Нашите организатори бяха много точни и коректни.
Аватар
радост_в
VIP

Мнениеот Sunflower^ » 01 Авг 2008, 12:10

радост_в, мерси много! задължително ще посетим мястото. Просто е уникално на снимки пък си представям как ще е на живо. Ухх, вече нямам търпение да стягам багажа :lol:
Аватар
Sunflower^
нов

Мнениеот ASJ » 19 Авг 2008, 15:42

Sunflower^ написа:Момичета, мерси за мненията. Ще се ходи на Мармарис и това си е :D А някоя от вас да знае на колко км е Памуккале? С приятелят ми задължително искаме да посетим това местенце. На снимките в Интернет изглежда страшно. И м/у другото: някоя от вас ще ходи ли това лято на Мармарис? Дата, хотел? Може пък и да се засечем :)

ние 6те ходим в мармарис на 27.09 ,ама хотела не знам кой е о6те,трябва да питам тайфата:))))
Аватар
ASJ
наш човек

Мнениеот Sunflower^ » 20 Авг 2008, 10:07

Ние с моят приятел сме от 05.09. в Pineta Park Deluxe... ще разказвам като се върнем как е било. Малеее, нямам търпение. М/ другото отзиви някой да има за това хотелче :?: :D
Аватар
Sunflower^
нов

Мнениеот galibg66 » 25 Авг 2008, 21:06

Ние заминаваме за Кушадасъ на 12.09.Хотела бил 5*"Онура"се казва.Мале като четох какво сте писали за Кушадасъ направо се отчаех,но ще разказвам като се върна.Видяхме хотела в сайта на Ориент-99 хареса ни и се записахме.Дано си искараме гот!!!А другата година и до Бодрум ще идем да сме живи и здрави :1:
Прави всичко,което искаш да правиш и остави хората да правят това което искат.
Аватар
galibg66
наш човек

Мнениеот Leonida » 26 Авг 2008, 08:23

По-добрия избор е Мармарис.Аз преди седмица се върнах от там и съм очарована :D Ходихме и до Кушадасъ там няма зеленина като в Мармарис и е доста пръснат курорт(е доста по-голям е)незнам,но не бих отишла там на почивка.На вас може да ви хареса :lol:
Аватар
Leonida
нов

Мнениеот Sunflower^ » 26 Авг 2008, 16:40

Leonida, заминавам за Мармарис след десетина дни. Та... исках да те попитам в кой хотел си била и ако може нещо повечко да ми разкажеш: интересни места за посещение - исторически, природни забележителности, клубове и т.н. Мерси много предварително.
Аватар
Sunflower^
нов

Следваща

Начало  • Назад към Tуризъм и пътувания