Фитнес тайните на Дженифър Лорънс

Фитнес тайните на Дженифър Лорънс

Дженифър Лорънс е сред върлите противници на...

5 съвета за дълготраен маникюр

5 съвета за дълготраен маникюр

Запазете перфектния си маникюр за по-дълго време...

Рецепти със сухи козунаци

Рецепти със сухи козунаци

След като премине еуфорията на Великден, винаги...

Възпитава ли наказанието?

Възпитава ли наказанието?

Много родители прибягват към наказанието като...

Съпругът на Мерил Стрийп вече не се впечатлява от наградите й

Съпругът на Мерил Стрийп вече не се впечатлява от наградите й

Мерил Стрийп не обича да кани приятелите си на...

Кейт и Уилям показаха музикални умения в Австралия

Кейт и Уилям показаха музикални умения в Австралия

Кейт Мидълтън и принц Уилям показаха своите...

Модератори: Bambulka, Rama

Мнениеот roxanna » 11 Авг 2008, 17:07

Реших да си направя прическа "Боб". Тези, които са ми виждали снимки, знаят, че косата ми е почти до кръста. Фризьорката мисли, че много ще ми отива и аз така мисля, но все пак жал ми е да я резна тази дълга косица :lol: , а и ако не се харесам не знам какво ще правя :joke: Та да ви питам, знаете ли някой сайт, на който мога да си кача снимка и да пробвам различни прически, поне да видя как бих могла да изглеждам.
Изображение
Аватар
roxanna
наш човек

Мнениеот mese4ina » 11 Авг 2008, 17:21

а какво е при´еска ¨боб¨
Аватар
mese4ina
кандидат

Мнениеот roxanna » 11 Авг 2008, 17:55

Ето това представлява :D
http://www2.imgshare.eu/i/2NL70001.jpg
Изображение
Аватар
roxanna
наш човек

Мнениеот sweet_escape76 » 11 Авг 2008, 18:11

roxanna написа:Реших да си направя прическа "Боб". Тези, които са ми виждали снимки, знаят, че косата ми е почти до кръста. Фризьорката мисли, че много ще ми отива и аз така мисля, но все пак жал ми е да я резна тази дълга косица :lol: , а и ако не се харесам не знам какво ще правя :joke: Та да ви питам, знаете ли някой сайт, на който мога да си кача снимка и да пробвам различни прически, поне да видя как бих могла да изглеждам.

Оле мацка,коса до кръста и си готова да я резнаеш?!Аз лично не бих ,а толкова много искам дългааа коса ,като твоята.Колко време си я чакала ,за да стигне до тази дължина ?
Изображение
Аватар
sweet_escape76
наш човек

Мнениеот mese4ina » 11 Авг 2008, 18:54

roxanna написа:Реших да си направя прическа "Боб". Тези, които са ми виждали снимки, знаят, че косата ми е почти до кръста. Фризьорката мисли, че много ще ми отива и аз така мисля, но все пак жал ми е да я резна тази дълга косица :lol: , а и ако не се харесам не знам какво ще правя :joke: Та да ви питам, знаете ли някой сайт, на който мога да си кача снимка и да пробвам различни прически, поне да видя как бих могла да изглеждам.

защо искаш да направиш такава драсти´на промяна?и аз предии години си бях навила на пръста да си я отрежа.направих го и сега още немога да си я пуса толкова дълга.за мен ли´но едно от големите богатства нажените е дългата коса аа ти си знаеш най добре
Аватар
mese4ina
кандидат

Мнениеот Пеперудата » 11 Авг 2008, 19:07

Мацка... това си е много кръцната коса. :( Но ако все пак си решила, дано ти отива. И да и вземеш много парички на отрязаната твоя. :D
Аватар
Пеперудата
наш човек

Мнениеот roxanna » 11 Авг 2008, 19:29

sweet_escape76 написа:Оле мацка,коса до кръста и си готова да я резнаеш?!Аз лично не бих ,а толкова много искам дългааа коса ,като твоята.Колко време си я чакала ,за да стигне до тази дължина ?

Ами от детската градина съм си все с коса до кръста, само краищата и са рязани :lol:
Изображение
Аватар
roxanna
наш човек

Мнениеот Black Panther » 11 Авг 2008, 20:58

И аз си мисля напоследък да се подстрижа с такава прическа:

Изображение

..ама всички ми казват, недей, с дълга коса е по-хубаво. Та сега съм се разколебала... И аз бях доста време с коса до кръста, ама е много непрактично, затова я подстригах до под раменете, но ме е страх да я направя по-къса.
Аватар
Black Panther
наш човек

Мнениеот rachona » 11 Авг 2008, 21:28

Това е така нареченото каре.Имаше някакъв сайт на Арома май- там можеш да качиш.Ще потърся....
I think I'll find another way
There's so much more to know
I guess I'll die another day
It's not my time to go!
Аватар
rachona
наш човек

Мнениеот анастасия19 » 11 Авг 2008, 22:35

Рокси, ако съм на твое място не бих си отрязала косата.Не прави тази грешка!!!
Винаги с усмивка на лице
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
анастасия19
наш човек

Мнениеот Ivelin4eto_74 » 12 Авг 2008, 06:34

Ти пишеш ,че винаги си била с дълга коса , може би е време за промяна ...незнам , ако си от хората , които не обичат промените... :roll:
Всеки случай ще се видиш различна и може даже повече да се харесаш..
Прическата ,която си избрала е супер , но имай впредвид ,че отива само на идеално прави коси ...Ако все пак се престрашиш, пусни снимка да те видим...Кураж и добър фризьор , от това имаш нужда!
Аватар
Ivelin4eto_74
VIP

Мнениеот JuJu_ » 12 Авг 2008, 06:53

и аз искам много така да се пострия.мойта коса е права и поне няма да има нужда от изправяне,само че ме е страх че няма да ми отива и най много после да съжалявам.толкова години си пускам косата и ся да стрия,много се чудя.според вас на какви лица ще отива тази прическа
Изображение
Аватар
JuJu_
приятел

Мнениеот rachona » 12 Авг 2008, 08:46

Аз пък съм ЗА смелото рязане.Стига бе- това е коса- тя расте.Човек трябва да се променя.
Рокси аз те подкрепям, прическата е много актуална и отива почти на всеки.Пък и ще се промениш коренно, сигурна съм, че ще се чувстваш страхотно.Нов човек!
It's not my time to go!
Аватар
rachona
наш човек

Мнениеот Ani4ka88 » 12 Авг 2008, 08:47

Ето сайта за да пробваш някоя друга прическа.Само първо трябва да се регистрираш в Арома Клуб.Ти като натиснеш върху "Виртуален фризьорски салон" и там вече ще видиш как да се регитрираш.
Успех с новия имидж :D

http://www.aroma-bg.com/fun/index.php?cat=4&lg=bg
Аватар
Ani4ka88
нов

Мнениеот Пеперудата » 12 Авг 2008, 08:57

А на тази прическа не започна ли вече да и отминава модата? :roll:
Аватар
Пеперудата
наш човек

Мнениеот sunflower » 12 Авг 2008, 09:12

И аз съм за промяната . Ама тази прическа е за абсолютно права коса . Твоята не беше ли чуплива ? :roll:
Аватар
sunflower
наш човек

Мнениеот Дия_б » 12 Авг 2008, 09:35

Рокси ,прическата е страхотна. Ако косата ти е права ,ще ти стои страхотно.
Аватар
Дия_б
VIP

Мнениеот Elinel » 12 Авг 2008, 09:44

Е стига де момичета, коса е ,ще порасте. А и прическата е супер, и до колкото съм виждала снимките ти ще ти стои страхотно.
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят; Руски форум: питаш нещо и теб те питат; Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп !
Аватар
Elinel
наш човек

Мнениеот JuJu_ » 12 Авг 2008, 09:58

започнах и аз да се навивам за тази прическа.моята коса е права,а лицето ми е дълго,дали ще ми отива
:roll:
Изображение
Аватар
JuJu_
приятел

Мнениеот захира » 12 Авг 2008, 10:07

rachona написа:Аз пък съм ЗА смелото рязане.Стига бе- това е коса- тя расте.Човек трябва да се променя.
Рокси аз те подкрепям, прическата е много актуална и отива почти на всеки.Пък и ще се промениш коренно, сигурна съм, че ще се чувстваш страхотно.Нов човек!

Съгласна съм,понякога човек има нужда от промняна и аз преди много години имах коса с почти същата дължина и се подстригах страшно късо,после си махнах и бретона,а сега пак си имам хубава дълга коса.Промяната действа невероятно,кара те да се чувстваш пълна с живот.
Животът е безкрайно търсене,в което накрая човек осъзнава,че намира само себе си!!!!
ИзображениеИзображение
Аватар
захира
наш човек

Мнениеот zenata » 12 Авг 2008, 10:07

това ми е една от любимите прически + варианта с малко по-дълга коса - до раменете, което мисля доста ще ти отива. мн е изискана. когато бях в 9 клас бях в депресия и от червена коса до кръста направих боб-ът и то в черен вариант :wink: но....моята коса е чуплива и беше голям зор след всяко къпане.
според мен добре си решила да направиш промяна, а и да не забравяме, че прекалено дългата коса не е толкова елегантна :!:
джуджу, ти си спортен тип мацка, нали :roll:
Аватар
zenata
VIP

Мнениеот rachona » 12 Авг 2008, 10:10

Жужу, отива на издължено лице, само че трябва да направиш бретон.На мен лицето ми е издължено.От едната страна съм така, а от другата ми е дълго.И бретон имам на една страна.Бретона, ако не е прав залъгва за дългото лице.
It's not my time to go!
Аватар
rachona
наш човек

Мнениеот JuJu_ » 12 Авг 2008, 10:16

а не,никакъв бритон.казала съм никога.миналото лято направих тази грешка да си пострия бритон и казах в този живон никога вече.като се видях и ми си прирева
Изображение
Аватар
JuJu_
приятел

Мнениеот rachona » 12 Авг 2008, 10:17

JuJu_ написа:а не,никакъв бритон.казала съм никога.миналото лято направих тази грешка да си пострия бритон и казах в този живон никога вече.като се видях и ми си прирева

Явно не си си направила правилния бретон. Без бретон лицето изглежда още по дълго.Другия вариант е да си правиш косата много обемна.Но това си е по половин час занимавка всеки ден.
It's not my time to go!
Аватар
rachona
наш човек

Следваща

Начало  • Назад към Коса