Кухня според зодията

Кухня според зодията

Всеки зодиакален знак има характерен вкус и ясно...

Съветите за здравословен живот на Хайди Клум

Съветите за здравословен живот на Хайди Клум

Какви са тайните на секси фигурата на Хайди Клум?...

Зелен чай – универсално средство за красота

Зелен чай – универсално средство за красота

Зеленият чай е един от природните дарове, които...

Панкреатит – възпаление на  задстомашната жлеза

Панкреатит – възпаление на задстомашната жлеза

Под действието на различни фактори се нарушава...

Три нюанса червило, които всяка жена трябва да има

Три нюанса червило, които всяка жена трябва да има

Трудно е да устоите на всички тенденции в...

Кирстен Дънст обвинява Епъл за изтеклите голи снимки

Кирстен Дънст обвинява Епъл за изтеклите голи снимки

Актрисата Кирстен Дънст яростно критикува...

Модератори: Bambulka, Rama

Мнениеот roxanna » 11 Авг 2008, 17:07

Реших да си направя прическа "Боб". Тези, които са ми виждали снимки, знаят, че косата ми е почти до кръста. Фризьорката мисли, че много ще ми отива и аз така мисля, но все пак жал ми е да я резна тази дълга косица :lol: , а и ако не се харесам не знам какво ще правя :joke: Та да ви питам, знаете ли някой сайт, на който мога да си кача снимка и да пробвам различни прически, поне да видя как бих могла да изглеждам.
Изображение
Аватар
roxanna
наш човек

Мнениеот mese4ina » 11 Авг 2008, 17:21

а какво е при´еска ¨боб¨
Аватар
mese4ina
кандидат

Мнениеот roxanna » 11 Авг 2008, 17:55

Ето това представлява :D
http://www2.imgshare.eu/i/2NL70001.jpg
Изображение
Аватар
roxanna
наш човек

Мнениеот sweet_escape76 » 11 Авг 2008, 18:11

roxanna написа:Реших да си направя прическа "Боб". Тези, които са ми виждали снимки, знаят, че косата ми е почти до кръста. Фризьорката мисли, че много ще ми отива и аз така мисля, но все пак жал ми е да я резна тази дълга косица :lol: , а и ако не се харесам не знам какво ще правя :joke: Та да ви питам, знаете ли някой сайт, на който мога да си кача снимка и да пробвам различни прически, поне да видя как бих могла да изглеждам.

Оле мацка,коса до кръста и си готова да я резнаеш?!Аз лично не бих ,а толкова много искам дългааа коса ,като твоята.Колко време си я чакала ,за да стигне до тази дължина ?
Изображение
Аватар
sweet_escape76
наш човек

Мнениеот mese4ina » 11 Авг 2008, 18:54

roxanna написа:Реших да си направя прическа "Боб". Тези, които са ми виждали снимки, знаят, че косата ми е почти до кръста. Фризьорката мисли, че много ще ми отива и аз така мисля, но все пак жал ми е да я резна тази дълга косица :lol: , а и ако не се харесам не знам какво ще правя :joke: Та да ви питам, знаете ли някой сайт, на който мога да си кача снимка и да пробвам различни прически, поне да видя как бих могла да изглеждам.

защо искаш да направиш такава драсти´на промяна?и аз предии години си бях навила на пръста да си я отрежа.направих го и сега още немога да си я пуса толкова дълга.за мен ли´но едно от големите богатства нажените е дългата коса аа ти си знаеш най добре
Аватар
mese4ina
кандидат

Мнениеот Пеперудата » 11 Авг 2008, 19:07

Мацка... това си е много кръцната коса. :( Но ако все пак си решила, дано ти отива. И да и вземеш много парички на отрязаната твоя. :D
Аватар
Пеперудата
наш човек

Мнениеот roxanna » 11 Авг 2008, 19:29

sweet_escape76 написа:Оле мацка,коса до кръста и си готова да я резнаеш?!Аз лично не бих ,а толкова много искам дългааа коса ,като твоята.Колко време си я чакала ,за да стигне до тази дължина ?

Ами от детската градина съм си все с коса до кръста, само краищата и са рязани :lol:
Изображение
Аватар
roxanna
наш човек

Мнениеот Black Panther » 11 Авг 2008, 20:58

И аз си мисля напоследък да се подстрижа с такава прическа:

Изображение

..ама всички ми казват, недей, с дълга коса е по-хубаво. Та сега съм се разколебала... И аз бях доста време с коса до кръста, ама е много непрактично, затова я подстригах до под раменете, но ме е страх да я направя по-къса.
Аватар
Black Panther
наш човек

Мнениеот rachona » 11 Авг 2008, 21:28

Това е така нареченото каре.Имаше някакъв сайт на Арома май- там можеш да качиш.Ще потърся....
I think I'll find another way
There's so much more to know
I guess I'll die another day
It's not my time to go!
Аватар
rachona
наш човек

Мнениеот анастасия19 » 11 Авг 2008, 22:35

Рокси, ако съм на твое място не бих си отрязала косата.Не прави тази грешка!!!
Винаги с усмивка на лице
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
анастасия19
наш човек

Мнениеот Ivelin4eto_74 » 12 Авг 2008, 06:34

Ти пишеш ,че винаги си била с дълга коса , може би е време за промяна ...незнам , ако си от хората , които не обичат промените... :roll:
Всеки случай ще се видиш различна и може даже повече да се харесаш..
Прическата ,която си избрала е супер , но имай впредвид ,че отива само на идеално прави коси ...Ако все пак се престрашиш, пусни снимка да те видим...Кураж и добър фризьор , от това имаш нужда!
Аватар
Ivelin4eto_74
VIP

Мнениеот JuJu_ » 12 Авг 2008, 06:53

и аз искам много така да се пострия.мойта коса е права и поне няма да има нужда от изправяне,само че ме е страх че няма да ми отива и най много после да съжалявам.толкова години си пускам косата и ся да стрия,много се чудя.според вас на какви лица ще отива тази прическа
Изображение
Аватар
JuJu_
приятел

Мнениеот rachona » 12 Авг 2008, 08:46

Аз пък съм ЗА смелото рязане.Стига бе- това е коса- тя расте.Човек трябва да се променя.
Рокси аз те подкрепям, прическата е много актуална и отива почти на всеки.Пък и ще се промениш коренно, сигурна съм, че ще се чувстваш страхотно.Нов човек!
It's not my time to go!
Аватар
rachona
наш човек

Мнениеот Ani4ka88 » 12 Авг 2008, 08:47

Ето сайта за да пробваш някоя друга прическа.Само първо трябва да се регистрираш в Арома Клуб.Ти като натиснеш върху "Виртуален фризьорски салон" и там вече ще видиш как да се регитрираш.
Успех с новия имидж :D

http://www.aroma-bg.com/fun/index.php?cat=4&lg=bg
Аватар
Ani4ka88
нов

Мнениеот Пеперудата » 12 Авг 2008, 08:57

А на тази прическа не започна ли вече да и отминава модата? :roll:
Аватар
Пеперудата
наш човек

Мнениеот sunflower » 12 Авг 2008, 09:12

И аз съм за промяната . Ама тази прическа е за абсолютно права коса . Твоята не беше ли чуплива ? :roll:
Аватар
sunflower
наш човек

Мнениеот Дия_б » 12 Авг 2008, 09:35

Рокси ,прическата е страхотна. Ако косата ти е права ,ще ти стои страхотно.
Аватар
Дия_б
VIP

Мнениеот Elinel » 12 Авг 2008, 09:44

Е стига де момичета, коса е ,ще порасте. А и прическата е супер, и до колкото съм виждала снимките ти ще ти стои страхотно.
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят; Руски форум: питаш нещо и теб те питат; Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп !
Аватар
Elinel
наш човек

Мнениеот JuJu_ » 12 Авг 2008, 09:58

започнах и аз да се навивам за тази прическа.моята коса е права,а лицето ми е дълго,дали ще ми отива
:roll:
Изображение
Аватар
JuJu_
приятел

Мнениеот захира » 12 Авг 2008, 10:07

rachona написа:Аз пък съм ЗА смелото рязане.Стига бе- това е коса- тя расте.Човек трябва да се променя.
Рокси аз те подкрепям, прическата е много актуална и отива почти на всеки.Пък и ще се промениш коренно, сигурна съм, че ще се чувстваш страхотно.Нов човек!

Съгласна съм,понякога човек има нужда от промняна и аз преди много години имах коса с почти същата дължина и се подстригах страшно късо,после си махнах и бретона,а сега пак си имам хубава дълга коса.Промяната действа невероятно,кара те да се чувстваш пълна с живот.
Животът е безкрайно търсене,в което накрая човек осъзнава,че намира само себе си!!!!
ИзображениеИзображение
Аватар
захира
наш човек

Мнениеот zenata » 12 Авг 2008, 10:07

това ми е една от любимите прически + варианта с малко по-дълга коса - до раменете, което мисля доста ще ти отива. мн е изискана. когато бях в 9 клас бях в депресия и от червена коса до кръста направих боб-ът и то в черен вариант :wink: но....моята коса е чуплива и беше голям зор след всяко къпане.
според мен добре си решила да направиш промяна, а и да не забравяме, че прекалено дългата коса не е толкова елегантна :!:
джуджу, ти си спортен тип мацка, нали :roll:
Аватар
zenata
VIP

Мнениеот rachona » 12 Авг 2008, 10:10

Жужу, отива на издължено лице, само че трябва да направиш бретон.На мен лицето ми е издължено.От едната страна съм така, а от другата ми е дълго.И бретон имам на една страна.Бретона, ако не е прав залъгва за дългото лице.
It's not my time to go!
Аватар
rachona
наш човек

Мнениеот JuJu_ » 12 Авг 2008, 10:16

а не,никакъв бритон.казала съм никога.миналото лято направих тази грешка да си пострия бритон и казах в този живон никога вече.като се видях и ми си прирева
Изображение
Аватар
JuJu_
приятел

Мнениеот rachona » 12 Авг 2008, 10:17

JuJu_ написа:а не,никакъв бритон.казала съм никога.миналото лято направих тази грешка да си пострия бритон и казах в този живон никога вече.като се видях и ми си прирева

Явно не си си направила правилния бретон. Без бретон лицето изглежда още по дълго.Другия вариант е да си правиш косата много обемна.Но това си е по половин час занимавка всеки ден.
It's not my time to go!
Аватар
rachona
наш човек

Следваща

Начало  • Назад към Коса