Време е за Хелоуин

Време е за Хелоуин

Хелоуин не е български празник, но пък носи...

Когато си правим плитка – практични съвети

Когато си правим плитка – практични съвети

Плитката е любима прическа за ежедневието и за...

Хроно диета – да се храним по график

Хроно диета – да се храним по график

Хроно диетата е хранителен режим, разработен от...

Природни средства срещу пърхот

Природни средства срещу пърхот

Често битката срещу пърхота е неравностойна....

Разговори и орехи срещу деменция

Разговори и орехи срещу деменция

Две изследвания разкриват, че разговорите и шепа...

Майкрософт пуска фитнес гривна

Майкрософт пуска фитнес гривна

Американската компания "Майкрософт"пуска...

Модератори: Bambulka, Rama

Мнениеот qsmin » 30 Окт 2008, 20:55

моля ви трябва ми схема за тази жилетка Изображениече искам такава да ми оплете маминка,но нямам схема.ако нямате схема но имате и други снимки на същия тип жилетки качвайте.благодаря предварително
Аватар
qsmin
нов

Мнениеот vvaallyyaa » 30 Окт 2008, 21:35

снимката, която си сложила, не е особено качествена :?
щом баба ти плете, няма да е проблем да я направи, само като види тези модели- тук добре се вижда кое как е оплетено. вместо връзки, може да е с илик и голямо копче :wink:
Изображение
Две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и Вселената. За второто не съм съвсем сигурeн...
Алберт Айнщайн
Аватар
vvaallyyaa
VIP

Мнениеот qsmin » 30 Окт 2008, 21:40

мерси vvaallyyaa твоите наистина са с по-добро качество. аз в оная просто я видях в 1 тема в друг сайт и се влюбих
Аватар
qsmin
нов

Мнениеот nanndi » 31 Окт 2008, 01:19

и аз имам такъв тип жилетка. 35лв в mango и е твоя :wink: и между другото топли много, само дето кръста не покрива :)
Аватар
nanndi
кандидат

Мнениеот qsmin » 31 Окт 2008, 08:56

nanndi написа:и аз имам такъв тип жилетка. 35лв в mango и е твоя :wink: и между другото топли много, само дето кръста не покрива :)
ми в моя град няма магазин манго,пък и баба ми плете всяка зима по нещичко и затва искам тя да ми я оплете,хем и а си избера аз преждат.магазините съм ги отписала от вариянтите
Аватар
qsmin
нов

Мнениеот winxi » 31 Окт 2008, 15:37

ми в моя град няма магазин манго..

Видях че си от Добрич, та в Варна има магазин на Mango.Не ти е много далеч. А жилетката наистина е много хубава.
Аватар
winxi
наш човек

Мнениеот aannaa » 31 Окт 2008, 18:16

здравей,ако не си си намерила схемата,ще ти кажа как се плете такава жилетка,която между другото се казва болеро.мама ми плете и започва от началото на единия ръкав(където е китката) и свършва с другия ръкав.имам впредвид,че не се плете отделно ръкави,отделно гръб и отделно предници, плетката е както ти искаш.моята е от китката до лакета-ластична плетка и после се разширява и е дупки,но тази година има навсякъде такива болера и са около 30-40 лева.потърси по-внимателно.има ги даже и в немарковите и лъскави магазини.
Последна промяна aannaa на 31 Окт 2008, 18:18, променена общо 1 път
Аватар
aannaa
нов

Мнениеот obichashta » 31 Окт 2008, 18:17

winxi написа:
ми в моя град няма магазин манго..

Видях че си от Добрич, та в Варна има магазин на Mango.Не ти е много далеч. А жилетката наистина е много хубава.

Сигурно и баба й плете много хубави дрехи :lol:
Аватар
obichashta
наш човек

Мнениеот .:::Believe in Me:::. » 31 Окт 2008, 22:06

Ооо и аз ще се възползвам от услугите на баба... отдавна не я бях ангажирала... ама жилетката и на мен наистина много ми хареса :oops:
Мацка, нали няма да се сърдиш, не сме от един клас, та да си ходим като нощни шкафчета :D

Ето тук намерих още нещо сладичко:
http://www.be-in.ru/img_data/things/foto/7109.jpg
Изображение
Изображение
* * *
Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения...Б. Ръсел
Аватар
.:::Believe in Me:::.
наш човек

Мнениеот qsmin » 31 Окт 2008, 22:22

aannaa написа:здравей,ако не си си намерила схемата,ще ти кажа как се плете такава жилетка,която между другото се казва болеро.мама ми плете и започва от началото на единия ръкав(където е китката) и свършва с другия ръкав.имам впредвид,че не се плете отделно ръкави,отделно гръб и отделно предници, плетката е както ти искаш.моята е от китката до лакета-ластична плетка и после се разширява и е дупки,но тази година има навсякъде такива болера и са около 30-40 лева.потърси по-внимателно.има ги даже и в немарковите и лъскави магазини.
мерси :wink: аз малко не зацепих как става тоз номер ама се пак аз не мога да плета.ще й го обясня както си го написала.дано да разбере за какво става дума :)
Аватар
qsmin
нов

Мнениеот qsmin » 31 Окт 2008, 22:25

.:::Believe in Me:::. написа:Ооо и аз ще се възползвам от услугите на баба... отдавна не я бях ангажирала... ама жилетката и на мен наистина много ми хареса :oops:
Мацка, нали няма да се сърдиш, не сме от един клас, та да си ходим като нощни шкафчета :D

Ето тук намерих още нещо сладичко:
http://www.be-in.ru/img_data/things/foto/7109.jpg
xaxaaxa помоли я да ти оплете.наистина е мн яко.а тва дет ти си го постнала е сладурско :wink:
Аватар
qsmin
нов

Мнениеот .:::Believe in Me:::. » 31 Окт 2008, 22:27

:thumbsup:
Ама като че ли се спрях на т'ва, дето го е сложила vvaallyyaa - розовия вариант, защото точно такова много би ми отивало на новото ми панталонче :oops:
Хм... да видим кога ще навестим баба :unibrow:
Изображение
Изображение
* * *
Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения...Б. Ръсел
Аватар
наш човек

Мнениеот nanndi » 01 Ное 2008, 00:28

това има го в mango значеше друго - има ги в много магазини сега тези желетчици и то на много ниски цени съм ги срещала също, защото явно са актуални. аз не бих карала баба ми да си боде очите за нещо такова, ама ти си знаеш :wink:
Аватар
nanndi
кандидат

Мнениеот Predo » 01 Ное 2008, 00:43

nanndi написа:това има го в mango значеше друго - има ги в много магазини сега тези желетчици и то на много ниски цени съм ги срещала също, защото явно са актуални. аз не бих карала баба ми да си боде очите за нещо такова, ама ти си знаеш :wink:

Все се канех да го напиша, ама ти ми взе думите направо от копчалаците на клавиатурата :lol:
Има смисъл да се оплете, ако е нещо дефицитно :wink: Тия жилетки съм ги виждала още миналата година във всеки втори магазин, но сега вече не знам дали ги има :roll:
Изображение
Аватар
Predo
наш човек

Мнениеот qsmin » 01 Ное 2008, 00:54

nanndi написа:това има го в mango значеше друго - има ги в много магазини сега тези желетчици и то на много ниски цени съм ги срещала също, защото явно са актуални. аз не бих карала баба ми да си боде очите за нещо такова, ама ти си знаеш :wink:
тя обича да плете.всяка зима плете,ако не е жилетка ще ми олете още чорапи или някоя блуза.и така или иначе ще ми плете нещо защо да не е това което ще нося и ще харесвам........
Аватар
qsmin
нов

Мнениеот galibg66 » 01 Ное 2008, 09:04

qsmin написа:моля ви трябва ми схема за тази жилетка Изображениече искам такава да ми оплете маминка,но нямам схема.ако нямате схема но имате и други снимки на същия тип жилетки качвайте.благодаря предварително

Жилетката е супер !Под нея с едно боди стой стахотно :P
Прави всичко,което искаш да правиш и остави хората да правят това което искат.
Аватар
galibg66
наш човек

Мнениеот vvaallyyaa » 01 Ное 2008, 09:29

Всъщност, така ще й излезе много по-евтино :wink: 200-300 гр. прежда, в зависимост от дебелината... :roll:
Две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и Вселената. За второто не съм съвсем сигурeн...
Алберт Айнщайн
Аватар
vvaallyyaa
VIP

Мнениеот .:::Believe in Me:::. » 01 Ное 2008, 11:02

Не само евтино, ами ще бъде и уникално :!:
А тези по магазините всеки може да си ги купи :P
Изображение
Изображение
* * *
Аватар
наш човек

Мнениеот qsmin » 01 Ное 2008, 14:17

.:::Believe in Me:::. написа:Не само евтино, ами ще бъде и уникално :!:
А тези по магазините всеки може да си ги купи :P
пък и мога аз да си избера с колко и какви прежди :)
Аватар
qsmin
нов

Мнениеот girl91 » 08 Ное 2008, 00:24

Тази снимка аз съм я слагала в един друг форум :) Не е много хубава, защото я смалявах за да я кача...
Тази жилетка съм си я купувала миналата година. Тази година също видях, че ги има по магазините.
http://prikachi.com/files/438742Z.jpg
Не е нещо особено. Покажаи на майка си снимките а тя да се опта да оплете нещо подобно. Баба ми без да има схемите се опитва да плете.
Аз тази жилетчица попринцип я нося с по-тънка блузка отдолу, не ми харесва само с боди.
Аватар
girl91
нов

Мнениеот .:::Believe in Me:::. » 09 Ное 2008, 11:39

Да и така само с едно копченце не седи зле... а и за нали съм все по черното... още по-добре... :wink:
Изображение
Изображение
* * *
Аватар
наш човек

Мнениеот Sunn » 10 Ное 2008, 09:49

Тук става въпрос за подобен модел. Но се вижда,че ръкавите са плетени отделно.
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=339593.0
Аватар
Sunn
приятел

Начало  • Назад към Мода