Защо пълнеем през зимата?

Защо пълнеем през зимата?

За мнозина е обичайно да натрупат някой и друг...

5 коледни декорации, без които домът не може

5 коледни декорации, без които домът не може

Дори да не сте от най-големите почитатели на...

Тайните за красота на Миранда Кер

Тайните за красота на Миранда Кер

Миранда Кер е сред най-успелите и богати...

Най-стилните рокли на Кейт Мидълтън през 2014 г.

Най-стилните рокли на Кейт Мидълтън през 2014 г.

От елегантните рокли на Jenny Packham до ежедневни...

Многото подаръци са вредни за децата

Многото подаръци са вредни за децата

Учените съветват родителите да не отрупват...

Отхвърлиха Брад Пит като съдебен заседател

Отхвърлиха Брад Пит като съдебен заседател

Брад Пит беше отхвърлен като съдебен заседател,...

Модератори: Bambulka, Rama

Мнениеот qsmin » 30 Окт 2008, 20:55

моля ви трябва ми схема за тази жилетка Изображениече искам такава да ми оплете маминка,но нямам схема.ако нямате схема но имате и други снимки на същия тип жилетки качвайте.благодаря предварително
Аватар
qsmin
нов

Мнениеот vvaallyyaa » 30 Окт 2008, 21:35

снимката, която си сложила, не е особено качествена :?
щом баба ти плете, няма да е проблем да я направи, само като види тези модели- тук добре се вижда кое как е оплетено. вместо връзки, може да е с илик и голямо копче :wink:
Изображение
Две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и Вселената. За второто не съм съвсем сигурeн...
Алберт Айнщайн
Аватар
vvaallyyaa
VIP

Мнениеот qsmin » 30 Окт 2008, 21:40

мерси vvaallyyaa твоите наистина са с по-добро качество. аз в оная просто я видях в 1 тема в друг сайт и се влюбих
Аватар
qsmin
нов

Мнениеот nanndi » 31 Окт 2008, 01:19

и аз имам такъв тип жилетка. 35лв в mango и е твоя :wink: и между другото топли много, само дето кръста не покрива :)
Аватар
nanndi
кандидат

Мнениеот qsmin » 31 Окт 2008, 08:56

nanndi написа:и аз имам такъв тип жилетка. 35лв в mango и е твоя :wink: и между другото топли много, само дето кръста не покрива :)
ми в моя град няма магазин манго,пък и баба ми плете всяка зима по нещичко и затва искам тя да ми я оплете,хем и а си избера аз преждат.магазините съм ги отписала от вариянтите
Аватар
qsmin
нов

Мнениеот winxi » 31 Окт 2008, 15:37

ми в моя град няма магазин манго..

Видях че си от Добрич, та в Варна има магазин на Mango.Не ти е много далеч. А жилетката наистина е много хубава.
Аватар
winxi
наш човек

Мнениеот aannaa » 31 Окт 2008, 18:16

здравей,ако не си си намерила схемата,ще ти кажа как се плете такава жилетка,която между другото се казва болеро.мама ми плете и започва от началото на единия ръкав(където е китката) и свършва с другия ръкав.имам впредвид,че не се плете отделно ръкави,отделно гръб и отделно предници, плетката е както ти искаш.моята е от китката до лакета-ластична плетка и после се разширява и е дупки,но тази година има навсякъде такива болера и са около 30-40 лева.потърси по-внимателно.има ги даже и в немарковите и лъскави магазини.
Последна промяна aannaa на 31 Окт 2008, 18:18, променена общо 1 път
Аватар
aannaa
нов

Мнениеот obichashta » 31 Окт 2008, 18:17

winxi написа:
ми в моя град няма магазин манго..

Видях че си от Добрич, та в Варна има магазин на Mango.Не ти е много далеч. А жилетката наистина е много хубава.

Сигурно и баба й плете много хубави дрехи :lol:
Аватар
obichashta
наш човек

Мнениеот .:::Believe in Me:::. » 31 Окт 2008, 22:06

Ооо и аз ще се възползвам от услугите на баба... отдавна не я бях ангажирала... ама жилетката и на мен наистина много ми хареса :oops:
Мацка, нали няма да се сърдиш, не сме от един клас, та да си ходим като нощни шкафчета :D

Ето тук намерих още нещо сладичко:
http://www.be-in.ru/img_data/things/foto/7109.jpg
Изображение
Изображение
* * *
Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения...Б. Ръсел
Аватар
.:::Believe in Me:::.
наш човек

Мнениеот qsmin » 31 Окт 2008, 22:22

aannaa написа:здравей,ако не си си намерила схемата,ще ти кажа как се плете такава жилетка,която между другото се казва болеро.мама ми плете и започва от началото на единия ръкав(където е китката) и свършва с другия ръкав.имам впредвид,че не се плете отделно ръкави,отделно гръб и отделно предници, плетката е както ти искаш.моята е от китката до лакета-ластична плетка и после се разширява и е дупки,но тази година има навсякъде такива болера и са около 30-40 лева.потърси по-внимателно.има ги даже и в немарковите и лъскави магазини.
мерси :wink: аз малко не зацепих как става тоз номер ама се пак аз не мога да плета.ще й го обясня както си го написала.дано да разбере за какво става дума :)
Аватар
qsmin
нов

Мнениеот qsmin » 31 Окт 2008, 22:25

.:::Believe in Me:::. написа:Ооо и аз ще се възползвам от услугите на баба... отдавна не я бях ангажирала... ама жилетката и на мен наистина много ми хареса :oops:
Мацка, нали няма да се сърдиш, не сме от един клас, та да си ходим като нощни шкафчета :D

Ето тук намерих още нещо сладичко:
http://www.be-in.ru/img_data/things/foto/7109.jpg
xaxaaxa помоли я да ти оплете.наистина е мн яко.а тва дет ти си го постнала е сладурско :wink:
Аватар
qsmin
нов

Мнениеот .:::Believe in Me:::. » 31 Окт 2008, 22:27

:thumbsup:
Ама като че ли се спрях на т'ва, дето го е сложила vvaallyyaa - розовия вариант, защото точно такова много би ми отивало на новото ми панталонче :oops:
Хм... да видим кога ще навестим баба :unibrow:
Изображение
Изображение
* * *
Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения...Б. Ръсел
Аватар
наш човек

Мнениеот nanndi » 01 Ное 2008, 00:28

това има го в mango значеше друго - има ги в много магазини сега тези желетчици и то на много ниски цени съм ги срещала също, защото явно са актуални. аз не бих карала баба ми да си боде очите за нещо такова, ама ти си знаеш :wink:
Аватар
nanndi
кандидат

Мнениеот Predo » 01 Ное 2008, 00:43

nanndi написа:това има го в mango значеше друго - има ги в много магазини сега тези желетчици и то на много ниски цени съм ги срещала също, защото явно са актуални. аз не бих карала баба ми да си боде очите за нещо такова, ама ти си знаеш :wink:

Все се канех да го напиша, ама ти ми взе думите направо от копчалаците на клавиатурата :lol:
Има смисъл да се оплете, ако е нещо дефицитно :wink: Тия жилетки съм ги виждала още миналата година във всеки втори магазин, но сега вече не знам дали ги има :roll:
Изображение
Аватар
Predo
наш човек

Мнениеот qsmin » 01 Ное 2008, 00:54

nanndi написа:това има го в mango значеше друго - има ги в много магазини сега тези желетчици и то на много ниски цени съм ги срещала също, защото явно са актуални. аз не бих карала баба ми да си боде очите за нещо такова, ама ти си знаеш :wink:
тя обича да плете.всяка зима плете,ако не е жилетка ще ми олете още чорапи или някоя блуза.и така или иначе ще ми плете нещо защо да не е това което ще нося и ще харесвам........
Аватар
qsmin
нов

Мнениеот galibg66 » 01 Ное 2008, 09:04

qsmin написа:моля ви трябва ми схема за тази жилетка Изображениече искам такава да ми оплете маминка,но нямам схема.ако нямате схема но имате и други снимки на същия тип жилетки качвайте.благодаря предварително

Жилетката е супер !Под нея с едно боди стой стахотно :P
Прави всичко,което искаш да правиш и остави хората да правят това което искат.
Аватар
galibg66
наш човек

Мнениеот vvaallyyaa » 01 Ное 2008, 09:29

Всъщност, така ще й излезе много по-евтино :wink: 200-300 гр. прежда, в зависимост от дебелината... :roll:
Две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и Вселената. За второто не съм съвсем сигурeн...
Алберт Айнщайн
Аватар
vvaallyyaa
VIP

Мнениеот .:::Believe in Me:::. » 01 Ное 2008, 11:02

Не само евтино, ами ще бъде и уникално :!:
А тези по магазините всеки може да си ги купи :P
Изображение
Изображение
* * *
Аватар
наш човек

Мнениеот qsmin » 01 Ное 2008, 14:17

.:::Believe in Me:::. написа:Не само евтино, ами ще бъде и уникално :!:
А тези по магазините всеки може да си ги купи :P
пък и мога аз да си избера с колко и какви прежди :)
Аватар
qsmin
нов

Мнениеот girl91 » 08 Ное 2008, 00:24

Тази снимка аз съм я слагала в един друг форум :) Не е много хубава, защото я смалявах за да я кача...
Тази жилетка съм си я купувала миналата година. Тази година също видях, че ги има по магазините.
http://prikachi.com/files/438742Z.jpg
Не е нещо особено. Покажаи на майка си снимките а тя да се опта да оплете нещо подобно. Баба ми без да има схемите се опитва да плете.
Аз тази жилетчица попринцип я нося с по-тънка блузка отдолу, не ми харесва само с боди.
Аватар
girl91
нов

Мнениеот .:::Believe in Me:::. » 09 Ное 2008, 11:39

Да и така само с едно копченце не седи зле... а и за нали съм все по черното... още по-добре... :wink:
Изображение
Изображение
* * *
Аватар
наш човек

Мнениеот Sunn » 10 Ное 2008, 09:49

Тук става въпрос за подобен модел. Но се вижда,че ръкавите са плетени отделно.
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=339593.0
Аватар
Sunn
приятел

Начало  • Назад към Мода