Време е за Хелоуин

Време е за Хелоуин

Хелоуин не е български празник, но пък носи...

Когато си правим плитка – практични съвети

Когато си правим плитка – практични съвети

Плитката е любима прическа за ежедневието и за...

Хроно диета – да се храним по график

Хроно диета – да се храним по график

Хроно диетата е хранителен режим, разработен от...

Природни средства срещу пърхот

Природни средства срещу пърхот

Често битката срещу пърхота е неравностойна....

Роби Уилямс кръсти сина си Карлтън

Роби Уилямс кръсти сина си Карлтън

Британският певец Роби Уилямс стана баща за...

Мъж остави булката си на олтара заради лош грим

Мъж остави булката си на олтара заради лош грим

Холивудската икона Одри Хепбърн е казала...

Модератори: Bambulka, Rama

Мнениеот petrana » 02 Дек 2008, 13:07

Момичета,
Моля обяснете ми как най-ефективно и най-безболезнено се епилира бикини зоната.....Мерси
Аватар
petrana
нов

Мнениеот Алис » 02 Дек 2008, 13:14

Безболезнено няма да е...За отпред и встрани редувам епилатор вкъщи с коламаска в салон,оставям бразилска лента.Ако искам и отдолу да няма нищо,ползвам крем-депилатоар на "Вийт"- 2 пъти през живота ми в салон са ми махали и по срамните устни космите-и двата пъти хванах гъбички! :evil:
Аватар
Алис
наш човек

Мнениеот Мартина* » 02 Дек 2008, 13:16

Алис написа:Безболезнено няма да е...За отпред и встрани редувам епилатор вкъщи с коламаска в салон,оставям бразилска лента.Ако искам и отдолу да няма нищо,ползвам крем-депилатоар на "Вийт"- 2 пъти през живота ми в салон са ми махали и по срамните устни космите-и двата пъти хванах гъбички! :evil:

Сериозно?! И с к`во са ти махали космите в салона?! Коло маската по принцип минава през термична обработка с много висок градус така, че би трябвало да унищожи де що има бактерии...
Странна работа...
Единствената причина някой да ви мрази е, че иска да е като вас.
Аватар
Мартина*
приятел

Мнениеот Викторияreal » 02 Дек 2008, 13:58

и моята гинеколожка се страхува от същото
Аватар
Викторияreal
наш човек

Мнениеот Мартина* » 02 Дек 2008, 14:11

Викторияreal написа:и моята гинеколожка се страхува от същото

Да чукна на дърво, досега не ми е е случвало нещо подобно. Два пъти в месеца ходя на коло маска и махам абсолютно всичко на триъгълника и под него...
Пък то гъбички се хващат и от антибиотици, де.
Аватар
Мартина*
приятел

Мнениеот winxi » 02 Дек 2008, 14:24

Алис написа:два пъти през живота ми в салон са ми махали и по срамните устни космите-и двата пъти хванах гъбички! :evil:

:shock: От доста време ходя на кола маска и ми звучи доста странно това че си хванала гъбички.Сигурно е възможно, защо не смениш салона? А по основната тема-единствения траен начин е кола маската или фотоепилация?
Аватар
winxi
наш човек

Мнениеот milena_sweet » 02 Дек 2008, 15:56

Наистина кола маската е супер трайна....С бръснач също става,обаче ми излизат след това едни гадни червени пъпчици и за това него само в краен случай.
Аватар
milena_sweet
приятел

Мнениеот Bridge » 02 Дек 2008, 15:58

Тази тема е обсъждана сигурно повече от десет пъти и то в най-големи подробности.
Аватар
Bridge
наш човек

Мнениеот СуАйгъръ » 02 Дек 2008, 17:38

Алис написа:Безболезнено няма да е...За отпред и встрани редувам епилатор вкъщи с коламаска в салон,оставям бразилска лента.Ако искам и отдолу да няма нищо,ползвам крем-депилатоар на "Вийт"- 2 пъти през живота ми в салон са ми махали и по срамните устни космите-и двата пъти хванах гъбички! :evil:

Досега си мислех, че гъбичките ми са на нервна основа. Значи не било съвпадение да гъбясвам след коламаска! Всички пъти, когато си ги махах абсолютно, гъбясвах. :flower:
Изображение
Аватар
СуАйгъръ
наш човек

Мнениеот DELETED » 02 Дек 2008, 19:03

DELETED
DELETED

Мнениеот *Escada* » 02 Дек 2008, 19:30

пенка написа:мен мажа ми не ми дава да се брасна
не му било хубаво
когато се обрасна не ми пуска докъто не поникнат отново :roll:
ходи ги разбери тия маже :roll: :roll:

:faint:
Хубавите неща се случват на тези, които умеят да чакат!
Аватар
*Escada*
наш човек

Мнениеот ivonbonbona » 02 Дек 2008, 19:41

Аз лично кремове депилтоар използвам.Те неса болезнени.Косъмчетата пак си растът нормално,но неса дебели като рпи самобръсначката :wink:
Аватар
ivonbonbona
нов

Мнениеот petrana » 03 Дек 2008, 15:46

Хммм,значи може с крем депилатор!
Звучи ми най-малко мазохистично....
Но не знаех дали може и там...
Е мерси много за съветите!
Аватар
petrana
нов

Мнениеот ellg » 03 Дек 2008, 23:30

Какви по-точно крем депилатоари използвате?Не раздразват ли ако се мажете навсякъде(в смисъл и отдолу)?
Аватар
ellg
приятел

Мнениеот petrana » 04 Дек 2008, 11:28

Някой май се нуждае от психиятър-ако не е късно
Аватар
petrana
нов

Мнениеот tihi » 04 Дек 2008, 13:42

Хора,не мога да разбера какво става тук! :evil: Нормалните хора ги банват,заключват им темите,трият им постовете,защото се били заприказвали нещо странично,правят им хиляда забележки,че не пишат на кирилица,а ТОВА ЖАЛКО НЕДОРАЗУМЕНИЕ ТУК НЯМА КОЙ ДА ГО МАХНЕ!!!
Не съм длъжна да седя 24 часа в денонощието в Розали.ком !!! По-кротко
Аватар
tihi
нов

Мнениеот Алис » 04 Дек 2008, 21:38

Ами и двата последователни пъти бях в един и същи салон,щот толко ми е акълът, и аз мислех,че е случайност или че е от друго.Сърбежът започваше веднага след манипулацията. :x А колата не е от горещата,а една,която излиза от патронче,маже се и се залепва една лента,която се издърпва.
Аватар
Алис
наш човек

Мнениеот Мартина* » 05 Дек 2008, 11:05

Алис написа:Ами и двата последователни пъти бях в един и същи салон,щот толко ми е акълът, и аз мислех,че е случайност или че е от друго.Сърбежът започваше веднага след манипулацията. :x А колата не е от горещата,а една,която излиза от патронче,маже се и се залепва една лента,която се издърпва.

Извини ме за неудобния въпрос, но къде по-точно започна да те сърби?! Защото сърбежът може да се появи просто от самата кол маска, т.е. да проявяваш чувствителност към тази смес...
Аватар
Мартина*
приятел

Мнениеот СуАйгъръ » 05 Дек 2008, 11:13

Алис написа:Ами и двата последователни пъти бях в един и същи салон,щот толко ми е акълът, и аз мислех,че е случайност или че е от друго.Сърбежът започваше веднага след манипулацията. :x А колата не е от горещата,а една,която излиза от патронче,маже се и се залепва една лента,която се издърпва.

Моите гъби се появиха след същата кола маска, не е горещата от флаконче, а онази, която козметичката си я мачка в ръцете (или поне моята прави така). Може би студена коламаска. Сърбежите отначало бяха само отвън, после вече окончателно гъбясах...Ходих на лекар и ги лекувах с лекарства.
Изображение
Аватар
СуАйгъръ
наш човек

Мнениеот Мартина* » 05 Дек 2008, 11:17

СуАйгъръ написа:

Моите гъби се появиха след същата кола маска, не е горещата от флаконче, а онази, която козметичката си я мачка в ръцете (или поне моята прави така). Може би студена коламаска. Сърбежите отначало бяха само отвън, после вече окончателно гъбясах...Ходих на лекар и ги лекувах с лекарства.

Ужас...Да чукна на дърво, не ми се е случвало.
Не знам как стои въпросът с тези студени коло маски.
Аз предпочитам да ме "ощавят", но съм привърженичка на топлите такива. Най-вече, защото високата температура при която се разтопява, унищожава всички бактерии.
Аватар
Мартина*
приятел

Мнениеот Викторияreal » 05 Дек 2008, 11:34

не съм убедена, че си права....за топлата кола.... :?
Аватар
Викторияreal
наш човек

Мнениеот Мартина* » 05 Дек 2008, 12:50

Викторияreal написа:не съм убедена, че си права....за топлата кола.... :?

Аз съм убедена в това, което пиша и правя. Питай някоя козметичка, която използва такава коло маска, при каква температура се обработва. Поне моята козметичка я оставя в специална фурничка, та чак започва да кипи на "ключе". А е установено, че дори вирусът на СПИН загива при температура, по-висока от 100 градуса. Това бе откритие на някакъв руснак преди 1-3 години.
Аватар
Мартина*
приятел

Мнениеот Giovanna » 14 Дек 2008, 12:53

samo deto t-to na zatopliane na kolamaskata e ot 38 do 42 gradusa..
Аватар
Giovanna
кандидат

Мнениеот ember_s » 14 Дек 2008, 23:21

Много ми е интертесно след като така наречено завиране на 100 градуса ,колко трябва да е температурата на сместта за да се нанесе на кожата и знаете ли какво може да ви причини горещата кола маска ,която е с по-високи градуси от телесната температура.Умирали бактерии при завиране на колата маска :roll:и HIV-infectio.... :faint: А ми други като Herpes genitalis ,Condyloma или бактериални инфекции като Syphilis- да ли може да се унищожат при завиране,а?Относно микотичните инфекции те могат да се провокират последващо процедурата кола маска и особено следманипулационна хигиена -която е много важна първо за очуствената и раздразнена кожа,за отворените пори ,които до 6 часа не могат да се затворят и това се явява лесно преминаваща бариера за микотичните инфекции,има значение и приема на някои групи антибиотици приемани преди и повреме на процедура,които също лесно отключват тези инфекции :!:
Аватар
ember_s
нов

Мнениеот squirtka83 » 15 Дек 2008, 10:28

Махам ги изцяло с епилатор, а за областта отдолу, която е по-чувствителна, ползвам депилатор на Вийт. Боли с епилатора, но ходих веднъж на кола-маска, болката ми се стори дори по-голяма и реших, че няма смисъл да давам пари за нещо, което мога да свърша самичка. А и колкото и да е голяма болката, е за предпочитане пред космите, :thumbsdown: блях, мразя косми навсякъде по себе си, а и не познавам мъж, който също да не се отвращава от окосмените девойки.
Аватар
squirtka83
приятел

Следваща

Начало  • Назад към Хубава жена