Сладки с фъстъчено масло и шоколад

Сладки с фъстъчено масло и шоколад

Рецепта за Сладки с фъстъчено масло и шоколад....

Полента (качамак) на фурна

Полента (качамак) на фурна

Рецепта за Полента (качамак) на фурна, която е...

Питка "Възел"

Питка "Възел"

Рецепта за Питка "Възел". Продукти и начин на...

Екстремна плодова диета

Екстремна плодова диета

Екстремната плодова диета позволява храненето...

Модератори: Bambulka, Rama

Мнениеот Black Panther » 28 Яну 2009, 17:02

От късите рокли, зелената на снимката на abv_1407 е най-подходяща според мен. Такъв тип рокля подхожда на всякякъв тип фигура, а високата талия удължава силуета оптически. Но онези късите разперените рокли с воланите и фустите, според мен не подхождат на ниска фигура.
Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Black Panther
наш човек

Мнениеот Bett » 28 Яну 2009, 17:23

Изображение

аз бих те облякла с рокля от този тип,може с малко по-отворено деколте,а прическата едно към едно
the internet, where the men are real men,
the women are real men, and the children are the FBI.
Аватар
Bett
наш човек

Мнениеот Дия_б » 28 Яну 2009, 22:47

Bett написа:Изображение

аз бих те облякла с рокля от този тип,може с малко по-отворено деколте,а прическата едно към едно

Страхотна рокля ,Бетт .Супер е!
Аватар
Дия_б
VIP

Мнениеот sweet_escape76 » 28 Яну 2009, 22:57

Според мен най-удачното предложение е рокля с дължина около коляното,но в никакъв случай нещо дълго до земята.Не залагай на обръчите,панделките и други подобни труфила,а избери семплотата.Има толкова красиви семпли модели на рокли с такава дължина ,които можеш да допълниш с оригинално бижу,стилна дамска чанта и обувки.
Изображение
Аватар
sweet_escape76
наш човек

Мнениеот zenata » 28 Яну 2009, 23:17

Bett написа:Изображение

мноо монашеско деколте :unibrow: а предложенията с драперии, воланчета и разперени рокли не са подходящи особено :wink:
а,да, и не винаги на фъстъците не им отива дълго :angry:
Аватар
zenata
VIP

Мнениеот sweet_escape76 » 28 Яну 2009, 23:46

Ето малко мои предложения :D
Изображение
Изображение

Изображение
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
sweet_escape76
наш човек

Мнениеот Bett » 29 Яну 2009, 00:38

Изображение
Последна промяна Bett на 29 Яну 2009, 01:08, променена общо 1 път
the internet, where the men are real men,
the women are real men, and the children are the FBI.
Аватар
Bett
наш човек

Мнениеот llullu » 29 Яну 2009, 01:02

Дълга рокля не е добър вариянт за твоята фигура,напротив трябва да е с по къса дължина,висок ток задължително и може някакъв аксесоар в самата прическата, косата прибрана горе,ще изглеждаш супер.Подпбна рокля на тази зелената която е показала abv_1407 ще ти стои прекрасно в лилаво или черно или зелено.УСПЕХ
Аватар
llullu
кандидат

Мнениеот eli4ka_malkata » 29 Яну 2009, 22:33

Розовата рокличка,която ми предлага sher_11 е много сладка,но е прекалено късичка за мен и не вярвам да отслабна чак толкова много че да може да ми стой така добре.Зелената рокличка,която ми предложи abv_1407 е деитвително много добра :!:
благодаря и на всички останали за съветите!mistress мерси много за комплиментите :!: Мисля си цветът да бъде червен,няма да е черен,въпреки че по принцип зимата обичам да ходя с черно(прикрива ми голямото дупе :P ).Мисля си да започва отгоре нещо такова Изображение а може и да е така Изображение. Ето и други три варианта за който си мислех Изображение Изображение Изображение като тази последната ми се струва че трябва да е с по висока талия. Ами догодина като тръгна да обикалям и да меря,ще видим какво ще стане,но ако съм с дълга рокля то тя ще е с висока талия. А колкото до прическата си мисля нещо подобно Изображение или със вдигната коса напълно(защото знам че ми отива) така Изображение или нещо подобно.А за високия ток-разбира се че ще го има,през пролетта и лятото съм почти винаги на ток.
Извинявайте че ви пиша адресите на снимките,ама още не мога и не знам как става така че да се виждат в постинга :roll:
Аватар
eli4ka_malkata
нов

Мнениеот Пеперудата » 29 Яну 2009, 23:00

В никакъв случай не избирай рокля под коляното като тези трите Clarisse в бяло, розово и черно, които е показала s.s.s._88! Това скъсява краката ужасно много. Лично изпитано.
Аватар
Пеперудата
наш човек

Мнениеот Champagne » 30 Яну 2009, 02:34

Те роклите, дето са ги показали всички са много хубави. Ама не всички ще отиват на момичето! Особено тия, дето са като балон около дупето... :shock: Представете си как ще стои на не много високо момиче, леко закръглено... :?
Моето мнение - роклята трябва да има рамо, да не е с голи рамене. Мисля, че е най-подходящ ръкав над лакътя, леко надиплено в рамото. Квадратно, трапецовидно деколте /имам предвид не триъгълно/ Да е с висока талия, може би широк колан точно под бюста, леко, съвсем леко разкроена надолу и да стига точно над коляното. Дълга рокля ще те направи по-ниска, мисля... И никакви ярки и крещящи цветове като розово, пембе, електриково синьо и др.такива. Може би бордо? Високия ток в твоя случай е необходим, но не избирай прекалено високи обувки - среден размер ще е достатъчен. Прекалено високия ток ще развали походката и стойката ти, освен ако не си свикнала. Косата ако е на кок ще ти придаде допълнителна височина, а и ще е по-елегантно.
Аз поне така мисля де...
Аватар
Champagne
наш човек

Мнениеот mistress » 30 Яну 2009, 02:49

Бордото отдавна не е на мода, а и адски състарява. Бих препоръчала на авторката да избере любимия си цвят, стига да не е черен. За кок-а също съм резервирана - тя няма да ходи на раздаване на награди за мир, а на бал. Нещо по-раздвижено и закачливо /а и предвид сладурското излъчване/ според мен е по-добрият избор.
Иначе за останалите неща съм съгласна с Шампейн :thumbsup:
HELPING UGLY GUYS HAVE SEX SINCE 1903.
106 years of great motorcycles. Harley-Davidson.
Аватар
mistress
наш човек

Мнениеот vaya » 30 Яну 2009, 09:31

Моят съвет е горе-долу като на мистрес, понеже съм висока 1.52, и на бала не бях прекалено слаба - роклята ми беше с висока талия, подчертано деколте, но не много изрязано и надолу леко разкроена, с дължина една педя над коляното, с тънки презрамки, но и болеро отгоре, на 6 см. ток. За мен лично комбинацията беше много сполучлива, а и майка ми е моделиер, аз по образование също. За тази височина нищо дълго и нищо торбесто, нито ужасно широко. Но ако нямаш идеална фигура не и точно по теб. За съжаление нямам сканирана снимка оттогава,а и те са с лошо качество, но се надявам от описанието да си добила представа. :) И за препоръчване избягвай много ярките цветове, както и да не е много светъл цвета.
When you truly believe, the dreams become reality.
Аватар
vaya
наш човек

Мнениеот Champagne » 30 Яну 2009, 09:35

mistress написа:Бордото отдавна не е на мода, а и адски състарява. Бих препоръчала на авторката да избере любимия си цвят, стига да не е черен. За кок-а също съм резервирана - тя няма да ходи на раздаване на награди за мир, а на бал. Нещо по-раздвижено и закачливо /а и предвид сладурското излъчване/ според мен е по-добрият избор.
Иначе за останалите неща съм съгласна с Шампейн :thumbsup:

М. Добро утро :sleep: :D Аз за цвета затова казах "може би бордо", щото не съм мноо в час, признавам си, с модата на цветовете. Ама да не е нещо крещящо де... Свежо - да, ама не крещящо. И за черното съм съгласа :wink: А за кока - аз не си го представям като класически кок. По-скоро ... уф, абе няма как да кача снимката... Вдигната нагоре косата, но не "пригладен кок. Наистина е сладурка :wink:
Аватар
Champagne
наш човек

Мнениеот tedunco » 30 Яну 2009, 09:44

модел, който е с по-остро деколте - сваля килограми, може и право с цепка отстрани и дълго. Също така много отворено деколте и разкроено надолу! До коляното обаче - щом имаш някой-друг килограм, естествено с висока талия.Изображение
в друг цвят, може и два, за да се крият килцата

или товаИзображение
Аватар
tedunco
наш човек

Мнениеот Bridge » 30 Яну 2009, 11:02

Ето предложение и от мен:

Изображение
Аватар
Bridge
наш човек

Мнениеот innna » 30 Яну 2009, 11:19

Аз мисля, че спокойно можеш да си позволиш дължина малко над коляното...С едни по-височки обувки няма да изглеждаш изобщо като 150см :wink:
Момичетата са ти дали много хубави идеи за рокля, нямам какво да добавя, освен че по мое мнение дантелите, розичките, обръчите и хилядите набръчкани пластове на роклите отдавна са отживелица- ти си на 18-19 години, все пак, запази си това излъчване и за бала :)
Аватар
innna
приятел

Мнениеот unchita » 30 Яну 2009, 11:47

дам, съгласна съм - дълга рокля в две части - бюстие и пола (тип лале може би), която да е от по-фина материя, без много дантели и натруфени работи, но с подходящо деколте :lol: ако се направиш красива в лицето - грим, прическа и с едно подходящо деколте, останалото няма да се забелязва :wink:
Аватар
unchita
приятел

Мнениеот Маргарита » 30 Яну 2009, 12:36

-
Последна промяна Маргарита на 02 Май 2015, 00:27, променена общо 1 път
Маргарита
VIP

Мнениеот ellg » 30 Яну 2009, 18:52

Аз също съм 1.50. На бала си бях с дълга права рокля с голяма цепка.Което не означава,че точно това препоръчвам.По-скоро отиди в някой магазин и пробвай различни модели,за да видиш кой как ти стои,в кой се чувстваш добре.
И въобще с тия измислици "това скъсява,онова удължава" никога не съм се съобразявала.Не мисля че има кой знае какво значение - все пак каквото и да облека все ще съм си 1.50 :roll: Важното е ти да се харесваш,за да си я носиш със самочувствие на бала!
Аватар
ellg
приятел

Мнениеот rachona » 30 Яну 2009, 19:36

ellg написа:Аз също съм 1.50. На бала си бях с дълга права рокля с голяма цепка.Което не означава,че точно това препоръчвам.По-скоро отиди в някой магазин и пробвай различни модели,за да видиш кой как ти стои,в кой се чувстваш добре.
И въобще с тия измислици "това скъсява,онова удължава" никога не съм се съобразявала.Не мисля че има кой знае какво значение - все пак каквото и да облека все ще съм си 1.50 :roll: Важното е ти да се харесваш,за да си я носиш със самочувствие на бала!

Естествено, че има значение :shock: Пак ще си си ч.50, но визуално може и да си повече ако знаеш какво да облечеш, обуеш и каква прическа да направиш.
I think I'll find another way
There's so much more to know
I guess I'll die another day
It's not my time to go!
Аватар
rachona
наш човек

Мнениеот momo » 30 Яну 2009, 19:44

rachona написа:
ellg написа:Аз също съм 1.50. На бала си бях с дълга права рокля с голяма цепка.Което не означава,че точно това препоръчвам.По-скоро отиди в някой магазин и пробвай различни модели,за да видиш кой как ти стои,в кой се чувстваш добре.

Естествено, че има значение .
:thumbsup:
aз съм виждала как ниски и трътлести жени, поради това, че не знаят какво да носят според фигурата си, изглеждат още по-ниски и по-трътлести.... примерно такава жена да обуе от ония дънки с дължина 7/8-ми.... ужасссссс....

Michael Joseph Jackson
1958 - FOREVER

Ignorancia Suprema
Аватар
momo
наш човек

Мнениеот ellg » 30 Яну 2009, 21:38

Наблягам на това сама да види кое как и стои,а не да слуша обобщения от типа "на ниски жени им отива еди-какво си".И без това не можахте да се разберете кое е подходящо - полвината препоръчват къса рокля,другата половина - дълга.Освен това как стои дадена дреха зависи не само от височината и килограмите,а и от конструкцията на тялото.
Аватар
ellg
приятел

Мнениеот rachona » 30 Яну 2009, 23:43

Ахам, а ние наблегнахме на абсолютно грешното твърдение, че дрехата няма значение за визуалната промяна на телосложението.
I think I'll find another way
There's so much more to know
I guess I'll die another day
It's not my time to go!
Аватар
rachona
наш човек

Мнениеот s.s.s._88 » 31 Яну 2009, 10:04

Трябва да отидеш и да пробваш ,задължително като пробваш бъди с висок ток.Аз ти предлагам още няколко варианта...
Изображение
Всичко е позволено, важното е да не те хванат!!!
Изображение
Аватар
s.s.s._88
наш човек

ПредишнаСледваща

Начало  • Назад към Хубава жена