Тайните за перфектно тяло на Ана Кендрик

Тайните за перфектно тяло на Ана Кендрик

Искате ли да имате секси тялото на Ана Кендрик....

Идеи за азиатски декор

Идеи за азиатски декор

Азиатският стил за декор на дома е избор, който...

Задържане на вода – кога и защо?

Задържане на вода – кога и защо?

Задържането на вода е често срещан проблем,...

Домашни соли за вана

Домашни соли за вана

Ако сте привърженици на природната козметика,...

Мълния рани двама младежи край Асеновград

Мълния рани двама младежи край Асеновград

Двама младежи са ранени, след като гръм падна на...

На Джесика Алба й липсват излизанията по момичешки

На Джесика Алба й липсват излизанията по момичешки

Актрисата Джесика Алба смята, че е необходимо да...

Модератор: Rama

Мнениеот SYus » 06 Фев 2009, 13:12

Здравейте :) . Нова съм в Русе, а ми се иска да ида на преглед при гинеколог. Четох доста за този и онзи гинеколог. Добри впечатления ми направиха д-р Шишкова и Георгиев. Свързах се с Шишкова, но по телефона беше адски нелюбезна. Преди да се обадя на д-р Георгиев, се реших да се регистрирам тук и да чуя вашите мнения и съвети по въпроса :)

P.S. Надявам се да няма проблеми с мястото на темата. Ако е така се извинявам предварително :?
Аватар
SYus
нов

Мнениеот Lora2 » 06 Фев 2009, 14:54

Препоръчвам ти д-р Теодора Константинова. Наследствен гинеколог, много ерудирана и внимателна жена.
Колкото повече, толкова повече! Мечо Пух
Аватар
Lora2
наш човек

Мнениеот Rama » 06 Фев 2009, 14:55

Lora2 написа:Препоръчвам ти д-р Теодора Константинова. Наследствен гинеколог, много ерудирана и внимателна жена.

Тя не беше ли народен представител по едно време? Ако е същата, мога да кажа само добри неща за нея :D
Аватар
Rama
VIP

Мнениеот SYus » 06 Фев 2009, 22:25

Всъщност за Т.Константинова не помня дали съм чела. Благодаря за съвета. Непременно ще я проуча. А ако имаш найни кординати, като адрес и телефон :P няма да е излишно :)
Аватар
SYus
нов

Мнениеот Lora2 » 09 Фев 2009, 13:22

Rama написа:
Lora2 написа:Препоръчвам ти д-р Теодора Константинова. Наследствен гинеколог, много ерудирана и внимателна жена.

Тя не беше ли народен представител по едно време? Ако е същата, мога да кажа само добри неща за нея :D

Да, същата е!
0887839077
Колкото повече, толкова повече! Мечо Пух
Аватар
Lora2
наш човек

Мнениеот rainyday » 10 Фев 2009, 14:50

Ако си родя и трето дете отново бих се доверила на д-р Шишкова.
При нея може да се чувстваш винаги спокойна, че всичко е под контрол и обяснава всичко на понятен език. Мила и внимателна по отношение на прегледите и винаги познава пола на детето от раз.
Поне при мен и някои мои приятелки бе6е така.
Аватар
rainyday
нов

Мнениеот rumi_rs » 12 Фев 2009, 17:58

Д-р Константинова наистена е внимателна и любезна,но има по-добри
гинеколози от нея.Аз бях нейна пациентка и съм много разочарована от нея.Благодарение на нейният "професионализъм" след операция направена ми от нея се лекувах две години в София.
Аватар
rumi_rs
нов

Мнениеот SYus » 13 Фев 2009, 14:04

Всъщност все пак днес отидох при д-р Шишкова. Всищност оповерга мнението ми за нея. Държа се много мило и внимателно :). И ми даде диагноза двурога матка :? . Незнам дали да се притеснявам, каза ми че не е нещо сташно а само особенност при жената. Надявам се да не ми създаде проблеми за напред.
Аватар
SYus
нов

Мнениеот caniko » 13 Фев 2009, 14:43

Бих искала да попитам къде преглежда докторката? Че ми предстои един спешен преглед? :arrow:
Аватар
caniko
нов

Мнениеот Нев5 » 13 Фев 2009, 15:52

Много съм доволна от д-р Петър Зарзаланов,въпреки че отначало бях доста резервирана.Сега го препоръчвам на всеки,който ме попита за гинеколог.
Аватар
Нев5
наш човек

Мнениеот пламка_86 » 14 Фев 2009, 18:59

Аз също съм много доволна от д-р Петър Зарзаланов.Преди него бях при друг гинеколог,няма да му кажа името тъй като разбтрах,че почти не си разбира от работата.Но за Зарзаланов просто нямам думи.Много е любезен,обеснява всичко каквото го попиташ.Изобщо нямам никакви притеснения пред него.Просто знае какво да направи.
Аватар
пламка_86
нов

Мнениеот rainyday » 17 Фев 2009, 19:52

:!: Пламка 86, защо спестяваш истина за лекар, който явно според думите ти не става?Не е ли целта на подобни форуми да се разгласяват колкото се може пове4е факти и имена на съответните лица, за да си имаме едно наум винаги(то е ясно 4е всяка от нас си преценява сам не6тата, но...).
Аватар
rainyday
нов

Мнениеот Нев5 » 18 Фев 2009, 14:10

rainyday написа::!: Пламка 86, защо спестяваш истина за лекар, който явно според думите ти не става?Не е ли целта на подобни форуми да се разгласяват колкото се може пове4е факти и имена на съответните лица, за да си имаме едно наум винаги(то е ясно 4е всяка от нас си преценява сам не6тата, но...).

И аз не виждам смисъл да му споменава името.На нея може да не е помогнал,но други да са много доволни от него.Същото се отнася и за д-р Зарзаланов.На някои познати, само докато им спомена при кого ходя на гинеколог и ме питат защо точно той.
Аватар
Нев5
наш човек

Мнениеот muhomorka » 19 Фев 2009, 19:40

Аз съм много доволна от д-р Нели Узунова. Колкото проблеми съм имала ми е помогнала, а същевременно е много внимателна жена. За д-р Зарзаланов също мога да кажа добри думи. Аз просто не предпочитам мъже гинеколози. :oops:
Аватар
muhomorka
нов

Мнениеот александрааа » 12 Мар 2009, 17:25

ами ходила съм на доста ,но каточели: д-р Константинова
Аватар
александрааа
кандидат

Мнениеот СуАйгъръ » 12 Мар 2009, 17:26

Александра, писах ти на лична с един въпрос. Защо не ми отговаряш?
Изображение
Аватар
СуАйгъръ
наш човек

Мнениеот sweet_escape76 » 12 Мар 2009, 18:52

Аз бях доволна от Шишкова и от Константинова.
Изображение
Аватар
sweet_escape76
наш човек

Мнениеот Krista bg » 12 Мар 2009, 21:29

Нев5 написа:
rainyday написа::!: Пламка 86, защо спестяваш истина за лекар, който явно според думите ти не става?Не е ли целта на подобни форуми да се разгласяват колкото се може пове4е факти и имена на съответните лица, за да си имаме едно наум винаги(то е ясно 4е всяка от нас си преценява сам не6тата, но...).

И аз не виждам смисъл да му споменава името.На нея може да не е помогнал,но други да са много доволни от него.Същото се отнася и за д-р Зарзаланов.На някои познати, само докато им спомена при кого ходя на гинеколог и ме питат защо точно той.

:thumbsup: Това принципно се отнася за всякакви лекари, клиники, болници и пр... Няма такова нещо като "Този е най-добър" или "Тази болница е най-добрата".....

Сори за офф - а.... :paranoid:
Never too old to ROCK!
Аватар
Krista bg
наш човек

Мнениеот muhomorka » 13 Юни 2009, 14:43

Някой може ли да сподели мнение и впечатления от д-р Фани Тонева?
Аватар
muhomorka
нов

Мнениеот Pure Sin » 13 Юни 2009, 15:53

muhomorka написа:Някой може ли да сподели мнение и впечатления от д-р Фани Тонева?

Др. Фани Тонева доколкото знам е онкоакушергинеколог.

На авторката бих препоръчала др. Стела Минчева - зав. патологична бременност. Т. е всякакви проблемни женици - миоми, двуроги матки, кръвна, имунологични, инвитро и др. проблеми

Благодарение на др. Зазаланов загубих първото си дете в 26 г. седмица. Да, вярно е много е отзивчив, приказлив, обяснява, ноооо като професионалист има страшно много пропуски. И още хигиената в кабинета му е нулева, стерилизира си инструментите на пода в една тава със спирт и им драсва клечката - виждала съм го с очите си. :!:
Като добри отзиви:чувала съм че е специалист по абортите.
Аватар
Pure Sin
кандидат

Мнениеот sweet_escape76 » 13 Юни 2009, 17:11

Pure Sin написа:
muhomorka написа:Някой може ли да сподели мнение и впечатления от д-р Фани Тонева?

На авторката бих препоръчала др. Стела Минчева - зав. патологична бременност. Т. е всякакви проблемни женици - миоми, двуроги матки, кръвна, имунологични, инвитро и др. проблеми

Благодарение на др. Зазаланов загубих първото си дете в 26 г. седмица. Да, вярно е много е отзивчив, приказлив, обяснява, ноооо като професионалист има страшно много пропуски. И още хигиената в кабинета му е нулева, стерилизира си инструментите на пода в една тава със спирт и им драсва клечката - виждала съм го с очите си. :!:

ъъъъъ,какво :roll: ,няма ли санитарен контрол да я озпати тая.
Изображение
Аватар
sweet_escape76
наш човек

Мнениеот Pure Sin » 13 Юни 2009, 18:00

sweet_escape76 написа:
Pure Sin написа:

ъъъъъ,какво :roll: ,няма ли санитарен контрол да я озпати тая.

TОЯ. Говоря за др. Зарзаланов. Да не компроментираме другите лекарки. Ами един път имаше проверка от ХЕИ както си чакахме на опашка пред кабинета, но всъщност контрола реално няма как да бъде осществен. :evil:
Мога да говоря още много за обстановката в този т. нар кабинет. Вместо презервативи накрайника на вагиналния видеозон се натиква в пръст от ръкавица(което все пак е нещо) ; В съседната стая редовно лежат циганки, на които е направен аборт преди 15 мин с кофа до главата, в която да повръщат, коша под гин стол редовно е пълен до горе с отпадъци, понякой път и вестници с кръв от същите тези аборти които се извършват там нелегално. Всичко това се случва в обикновен апартамент, както са повечето частни кабинети в града.
Да, въпросния лекар предразполага много добре жените, фактически няма дистанция лекар -пациент, разговорът е непринуден, което кара пациентките да му се доверяват безрезервно.Една от тези пациентки бях аз.
Съветът ми е: момичета отваряйте си добре очите, само сладки приказки не стигат! Защото понякога за това плащаме със здравето си.
Аватар
Pure Sin
кандидат

Мнениеот iiv_mortisha » 13 Юни 2009, 18:25

Аз мога да споделя мнение за д-р Юлиян Георгиев - казаха ми, четях само хубави неща за него с изключения... Отидох основно, за да проверя дали теста ми беше верен. Гледа ми 5 минути корема и мълчи. В един момент ми вика готово. И аз - какво готово :roll: А той ... ами ...били са две. И аз пак - и какво, бременна ли съм или не съм, трябва ли да ми се прави нещо или не. Той.... ами "има бебе" и това е. :shock: . Ходих още два пъти при него докато ми изтече направлението - все така пестелив на приказки, а на всичкото отгоре все влизат някакви познати и той си дърдори с тях и после ме отпраща с "виж сестрата кога ще ти каже да дойдеш пак". Гледа си човека видеозона три пъти от три прегледа и си мълчи - сякаш раждам за пети път поне, а като го попитам ми отговаря двусмислено или няма как да му задам въпроса, защото пак се е намърдал някой и пак си прави приказва с него. За техниката му незнам ... не разбирам много, ама аз кажи речи нищо не различавах като ме гледаше /може би, защото е и мълчал/. От четвъртия месец се прехвърлих при д-р Бойчев в Тутракан - той да ми следи бременността - не мога да кажа нищо лошо за този човек ... :wink: Не ми каза, че са били две - каза, ми че има 1 жив плод и още доста неща - не спира да говори. Ходя по веднъж в месеца - редуват се веднъж само консултация, веднъж видеозон и консултация, вкара ми мобилния към някаква специална група, в която мога да му звъня по всяко време, ако имам някакви притеснения. Веднъж ми се случи да го потърся - затвори ми. След десетина минути ме набра и ми отговори на опасенията така, че ме успокои и ми каза какво да правя. Слава Богу наистина Ни се размина/имах опасения да не се разболея от шарка понеже една колежка беше излязла поради тази причина, а предния ден доста време стояхме заедно - не съм се шарила/. Сега ми предстои раждане - надявам се да съм все така спокойна с него и до края.
За д-р Шишкова - ходила съм на профилактичен преглед при нея - без записване - със страхотни впечатления останах от нея. Като се чудих в началото при кого да отида да видя дали в действителност съм бременна се двоумих между нея и д-р Георгиев - реших да се запиша при нея. Доста грубо ми се отговори по телефона. Разговора беше следния:
-Ало, добър ден! Д-р Шишкова?
-Да.
-Искам да си запиша час при Вас, кога е удобно?
-Ако си бременна се ориентирай към друг доктор! - и ми затвори без дори да й кажа дали съм или не съм.
Може би това е някаква сестра при нея, но доста гадничко ми стана и отидох при д-р Георгиев така или иначе.
Това са моите впечатления от акушер-гинеколози в Русе и не само! :roll:
Изображение
Изображение

Изображение
Аватар
iiv_mortisha
приятел

Мнениеот Pure Sin » 13 Юни 2009, 19:05

iiv_mortisha, общо взето си права.
1. Ю. Георгиев е поел бременните жени на половината град и мисля че основно се занимава с издаване на болнични.
2. Бойчев-Тутракан е печен, има страхотна техника, той ми пусна да чуя сърчицето на бебето още в 6та седмица :shock: :D
3. Шишкова категорично не приема бременни за женска консултация, и мен ме отряза също така грубо само че на живо. Иначе за обикновенните си пациентки (небременни) вероятно е мила.
Аватар
Pure Sin
кандидат

Начало  • Назад към Здравословни проблеми