Когато тренираме в дъжда - 7 съвета

Когато тренираме в дъжда - 7 съвета

Ако обичат да тренирате навън или да бягате в...

Стилът на Тейлър Суифт

Стилът на Тейлър Суифт

Тейлър Суифт е сред най-популярните млади звезди...

Съвети, когато избирате кухненска мивка

Съвети, когато избирате кухненска мивка

Когато дойде време да сменяте кухненското...

Красиви ръце на всяка възраст

Красиви ръце на всяка възраст

Ако очите ни са огледало на душата, то ръцете са...

Бисквитите и пакетираните храни са вредни за паметта

Бисквитите и пакетираните храни са вредни за паметта

Мазнините в някои видове бисквити, кексове и...

Ричард Гиър може да плати 100 млн. на бившата си жена

Ричард Гиър може да плати 100 млн. на бившата си жена

Бившата съпруга на Ричард Гиър е поискала 100...

Модератор: Rama

Мнениеот ramora » 25 Мар 2009, 22:01

White-AngeL написа:Ot edna godina imam ...

От една година имам вагинални инфекции, една след друга без минутка покой...бактерии които идват от ануса и червата. Какво мога да пия или да направя за да уравновеся стомаха? И има ли специализиран лекар при които мога да ида, и какъв е той?

Благодаря предварително!

Служебно: Тук се пише на кирилица! При повторно нарушение постовете ще се трият.

Здравейте,и аз имам същия проблем.От година и половина съм с моя приятел и постоянно ми се появява.И като отида на доктор ми казва бактериална инфекция от ануса.С моя приятел винаги сме много внимателни, никога когато правим секс отзад не минаваме и от пред, с ръцете също много внимавам къде ме пипа и въпреки всичко си получавам периодично такива инфекции.Лекувам се всичко точно и след месец- два пак.ПОМОГНЕТЕ :roll:
Аватар
ramora
нов

Мнениеот Пеперудата » 26 Мар 2009, 13:07

ramora написа:Здравейте,и аз имам същия проблем.От година и половина съм с моя приятел и постоянно ми се появява.И като отида на доктор ми казва бактериална инфекция от ануса.С моя приятел винаги сме много внимателни, никога когато правим секс отзад не минаваме и от пред, с ръцете също много внимавам къде ме пипа и въпреки всичко си получавам периодично такива инфекции.Лекувам се всичко точно и след месец- два пак.ПОМОГНЕТЕ :roll:

Като ходиш до тоалетна се бърши отпред назад, за да не пренасяш бактериите. Кърпата, която използваш за интимното място (с нея изтривай само отпред), трябва да е отделна от хавлията за баня и е хубаво да я гладиш за дезинфекция. Глади и бельото си. Имай предвид, че ако носиш прашки, може и да е заради тях. Ако и това не помогне, просто спри с аналния секс, все пак здравето ти е по-важно от удоволствието.
Аватар
Пеперудата
наш човек

Мнениеот ramora » 26 Мар 2009, 20:30

Пеперуда благодаря за съветите.Аз горе долу ги спазвам, но ми се е случвало дори и без да правим анален секс.Примерно някои пъти ме задоволява и с ръка и изобщо пропускаме аналната среда и пак се появява.То вече и не мога да се отпусна и да се наслаждавам на секса, защото мислите са ми все да не хвана пак нещо.
Аватар
ramora
нов

Мнениеот momo » 26 Мар 2009, 20:58

ramora написа:Пеперуда благодаря за съветите.Аз горе долу ги спазвам, но ми се е случвало дори и без да правим анален секс.Примерно някои пъти ме задоволява и с ръка и изобщо пропускаме аналната среда и пак се появява.То вече и не мога да се отпусна и да се наслаждавам на секса, защото мислите са ми все да не хвана пак нещо.
a миете ли си ръчичките преди това?

Michael Joseph Jackson
1958 - FOREVER

Ignorancia Suprema
Аватар
momo
наш човек

Мнениеот ramora » 26 Мар 2009, 21:45

Миеме ги, даже и той се беше научил преди това отива и ги мие.
Аватар
ramora
нов

Мнениеот Пеперудата » 27 Мар 2009, 10:05

:? По-добре питай гинеколога си за повече инфо и предпазване. Аз бих те посъветвала единствено да подобриш имунната си система, за да се преборваш по-лесно с инфекциите, дръж на хигиената и избягвайте аналния секс. Успех!
Аватар
Пеперудата
наш човек

Мнениеот ramora » 27 Мар 2009, 20:17

Благодаря.Аз сега тъкмо сега си взех цитросепт за имунната с-ма, защото чух, че е хубаво.Много е гадно и горчиво, но мисля да се пробвам поне месец, пък дано да има ефект :)
Аватар
ramora
нов

Мнениеот СуАйгъръ » 27 Мар 2009, 20:26

Хм...мислите ли, че е достатъчно хигиенично само да се избършеш с тоалетна хартия. Водичка, нещо..?
Изображение
Аватар
СуАйгъръ
наш човек

Мнениеот momo » 27 Мар 2009, 21:26

ramora написа:Благодаря.Аз сега тъкмо сега си взех цитросепт за имунната с-ма, защото чух, че е хубаво.Много е гадно и горчиво, но мисля да се пробвам поне месец, пък дано да има ефект :)
пий го с портокалово сокче - така почти не се усеща.

Michael Joseph Jackson
1958 - FOREVER

Ignorancia Suprema
Аватар
momo
наш човек

Мнениеот ramora » 28 Мар 2009, 22:37

momo написа:
ramora написа:Благодаря.Аз сега тъкмо сега си взех цитросепт за имунната с-ма, защото чух, че е хубаво.Много е гадно и горчиво, но мисля да се пробвам поне месец, пък дано да има ефект :)
пий го с портокалово сокче - така почти не се усеща.

Благодяря ! Ще пробвам :wink:
Аватар
ramora
нов

Мнениеот Zory » 30 Мар 2009, 13:30

Здравейте.От известно време имам някакво жълтеникаво течение с неприятна миризна,какво би могло да ми има... :oops: :(
Аватар
Zory
нов

Мнениеот Black Mimsss » 30 Мар 2009, 13:33

Zory написа:Здравейте.От известно време имам някакво жълтеникаво течение с неприятна миризна,какво би могло да ми има... :oops: :(

Като отидеш на гинеколог много бързо ще разбереш! Най-малкото някоя гадна инфекция.

Жълто-зеленикаво течение с лоша миризма и
-евентуално сърбеж и/или парене във влагалището
ВЪЗМОЖНИ ПРИЧИНИ
Бактериална инфекция на влагалището или матката, трихомонади, трипер/гонорея/, забравен във влагалището тампон или диафрагма
КАКВО ДА СЕ ПРАВИ
Идете на лекар!
Изображение
Аватар
Black Mimsss
наш човек

Мнениеот Zory » 30 Мар 2009, 13:39

Благодаря за бързия отговор, сигурно така ще стани, колкото и да не ми се ходи :?
Аватар
Zory
нов

Мнениеот ^ceci^ » 30 Мар 2009, 15:15

Така като гледам май няма отърване от гадинките---това е всеки месец изследвания и прегледи-да ти дойде до гуша!!!! и аз съм така -преди два месеца бях на гинеколог,направих си програмката,отивам -н ищо вече ми нямало и сега изведнаж-айде пак!!!!! тая жена сигорно за ще ме помисли за луда вече и не мога да си обесня вече какво става!!!!
Аватар
^ceci^
наш човек

Мнениеот mariqivanova799 » 01 Апр 2009, 10:35

Zory написа:Благодаря за бързия отговор, сигурно така ще стани, колкото и да не ми се ходи :?
ама как няма да ходиш,щом е жълтеникаво течението,аз много често имам инфекции,зачервяване,парене,но се дължи на гъбички,никога не съм имала жилтеникаво,че и неприятно миришещо течение,няма страшно или срамно ,просто иди,наложително е,^ceci^ при мен също се повтаря често-мине се не мине месец и пак проблеми,поне разбрах на какво се дължи-организмът ми е предразположен към гъбични инфекции,а имунитетът ми много пада от хормоните,с които лекарите постоянно ме тъпчат
Изображение
Аватар
mariqivanova799
наш човек

Мнениеот ^ceci^ » 03 Апр 2009, 13:59

Здравейте, някой може ли да ми даде инфо за кандида тропикана(тропиканс) ? не мога да намеря такава в гугъл и питам вас :)
Аватар
^ceci^
наш човек

Мнениеот desi-deskata » 06 Апр 2009, 15:21

здравейте.След направена микробиология ми поставиха диагноза кандида НЕ албиканс.За съжаление не успях да питам лекарката си от какво се получава точно този вид кандида (понеже беше голяма навалица пред кабинета)Не намерих и нищо в нета за нея .Та молбата ми е ако някой има същия проблем да сподели инфо и с какво го лекуват.Моля положението е плачевно.
П.П. Дали лечението е като за всеки вид кандида , защото като гледам лекарствата , които са ми изписани са си за кандида албиканс, не за кандида не албиканс.
Аватар
desi-deskata
нов

Мнениеот gerdam » 27 Май 2009, 20:47

здравейте уважаеми дами, от доста време посещавам този интернет портал но за 1 път си позволявам да потърся вашето мнение относно следния проблем:
какви са страничните ефекти и проблеми ако се по време на смятна на дамската превръзка, новата еимала допир с пода на обществена тоалетна, макар и за секунда.
Аватар
gerdam
нов

Мнениеот catrina » 28 Май 2009, 13:22

gerdam - най-вече бактерии :x

трябвало е ако нямаш друга в момента да сложиш нещо отгоре което ти е под ръка-памук или дори тоал.хартия :roll:
Аватар
catrina
нов

Мнениеот ^ceci^ » 28 Май 2009, 20:12

...
Аватар
^ceci^
наш човек

Мнениеот Saxy » 23 Юли 2010, 23:43

Имам нужда от съвет от вас.От 2 месеца не сам добре явно гъбички лошото е че ми тече вече и розова кръв.върнах се от чужбина за да ида на гинеколог който ми пусна иследвания.Някои от иследванията излязоха вече.Някои разбирам някои не ако може да ми помогнете да разбера по подробно.Освен това след няколко дни трябва да ида с иследванията при доктора но няма да мога да ида тъй като трябва да замина пак спешно.Според вас трябва ли да сам тук когато гинеколога види иследванията или мога да пратя приателя ми ? Ето иследванията:
Вид материал :
Вагинален секрет Микроскопски материал :
левкоцити - (-) Lactobacillus spp - (-) епителни клетки
Културелно изследване:
1. Банална флора
2. Кандида
3. Микоплазми
4. Уреаплазма
5. Състояние :
1. не се изолира
2. Candida albicans 10^3
3. не се изолира