Християн Христов: Кросфит стяга цялото тяло

Християн Христов: Кросфит стяга цялото тяло

Кросфит е тренировъчна система, създадена през...

Тайни за красота от Индия

Тайни за красота от Индия

Как се грижат за кожата и косата си жените в...

Бебешко акне

Бебешко акне

Бебешкото акне е един от често срещаните кожни...

5 идеи за бърза закуска

5 идеи за бърза закуска

Закуската е най-важното хранене за деня, затова...

Свалиха от самолет лошо миришещ пасажер

Свалиха от самолет лошо миришещ пасажер

Французин бе свален от самолет на...

Изчезнал канадец открит 37 г. по-късно

Изчезнал канадец открит 37 г. по-късно

Канадец, обявен за изчезнал преди почти 4...

Модератори: Вещица, Bambulka, Rama, Лилит, vesal

Мнениеот svetla_88 » 03 Авг 2008, 10:41

къде кте ходили в българия от минералните басейни от сорта на сапарева баня хисаря велинград хасково
и къде сте доволни какви са цените и условията
приемам оферти ако имате
Аватар
svetla_88
нов

Мнениеот elina_20 » 03 Авг 2008, 12:32

Ходила съм на Нареченски Бани пред година и половина.Много спокойно беше,а като цени тогава не беше кой знае колко скъпо!
Аватар
elina_20
приятел

Мнениеот Predo » 03 Авг 2008, 13:22

Шипково и Чифлик са такива бази, ама не съм ходила от години там.
Изображение
Аватар
Predo
наш човек

Мнениеот tigri » 28 Яну 2009, 15:42

svetla_88 написа:къде кте ходили в българия от минералните басейни от сорта на сапарева баня хисаря велинград хасково
приемам оферти ако имате

Ходила съм и в Хисаря, и във Велинград, приятни градчета,има минерални басейни, но има един басейн в България с минерална вода, който е номер едно за мен. Спа хотел Интерхотел Сандански. Намира се в подножието на Пирин планина с чудесна панорамна гледка към най-топлия български град – Сандански. Всъщност хотела си е добър, но басейна вече е най-добрия в цяла България! Най-добрите оферти там са за 8-ми декември. Миналата година имаше предложения за 2 нощувки с закуска и включена празнична вечеря ина цена 85 лева и ползването на басейна-иначе само за басейна входа е 20 лева . 2008 година за 140 лв за 3 нощувки със закуски и вечерята на Студентския празник! Хотелът го бива, в центъра на града е като местоположение, супер басейн - вътрешен 25 метров и външен - около 15 метра. Намира се непосредствено до парка на Сандански и до пешеходната зона.Всяка година ходя в хотела за Студентския празник и съм много доволна! Хотела се намира точно в началото на красивия градски парк. Стайте са прилични, храната - също, има безжичен интернет. Но най-хубавото нещо в този хотел е басейна, невероятен е.
Аватар
tigri
кандидат

Мнениеот Киси » 28 Яну 2009, 16:17

tigri написа:
svetla_88 написа:къде кте ходили в българия от минералните басейни от сорта на сапарева баня хисаря велинград хасково
приемам оферти ако имате

Ходила съм и в Хисаря, и във Велинград, приятни градчета,има минерални басейни, но има един басейн в България с минерална вода, който е номер едно за мен. Спа хотел Интерхотел Сандански. Намира се в подножието на Пирин планина с чудесна панорамна гледка към най-топлия български град – Сандански. Всъщност хотела си е добър, но басейна вече е най-добрия в цяла България! Най-добрите оферти там са за 8-ми декември. Миналата година имаше предложения за 2 нощувки с закуска и включена празнична вечеря ина цена 85 лева и ползването на басейна-иначе само за басейна входа е 20 лева . 2008 година за 140 лв за 3 нощувки със закуски и вечерята на Студентския празник! Хотелът го бива, в центъра на града е като местоположение, супер басейн - вътрешен 25 метров и външен - около 15 метра. Намира се непосредствено до парка на Сандански и до пешеходната зона.Всяка година ходя в хотела за Студентския празник и съм много доволна! Хотела се намира точно в началото на красивия градски парк. Стайте са прилични, храната - също, има безжичен интернет. Но най-хубавото нещо в този хотел е басейна, невероятен е.

по-спокойно е на бившата резиденция на Тошко :)
за интерхотел с-ски - ми това не е на центъра.вече има и много малки хотелчета, по-евтини, които предлагат добри условия, предвид, че Сандански е един от най-скъпите градове в България :)
Аватар
Киси
наш човек

Мнениеот mi6o4eto » 20 Фев 2009, 12:44

Аз пък миналата година бях на мин. басейни в Девин, изкарах си страхотно и не е скъпо и е супер спокойно, общо взето почивка :P
Аватар
mi6o4eto
кандидат

Мнениеот jelina » 19 Мар 2009, 20:15

аз ходих в хасковск минерални бани.два дни си починах страхотно.има страхотни глезотийки и отново смятаме да отидем.
Аватар
jelina
нов

Мнениеот ket66 » 03 Апр 2009, 18:54

Oгняново Гоцеделчевско :kiss:
Аватар
ket66
нов

Мнениеот СуАйгъръ » 03 Апр 2009, 18:58

Кюстендил преди 2 месеца. Цените на Чифте баня са символични - 2 лева за вход.
Иначе Чифлика е много хубав, но инфото ми е от преди близо 20 години. :shock:
Изображение
Аватар
СуАйгъръ
наш човек

Мнениеот пламка-сламка » 27 Авг 2009, 22:56

Чифлика-4 лв.вход на човек,3 лв.паркинг за колата,а водата е разредена.Не вярвам да е била 30 градуса както я рекламират
Аватар
пламка-сламка
нов

Мнениеот александрааа » 28 Авг 2009, 15:16

на чифлика ходих миналата година късна есен беше,отседнахме във"Веника Палас",мн хубав хотел с голям минерален басейн навън и един по-малък вътре,водата си беше доста топла,и нямаше други хора 8) ,стаята за нощувка беше 80 или 90 лв,не помня точно,но включваше и богата закуска.абе мн хубаво местенце :D
Аватар
александрааа
кандидат

Мнениеот madlena_petrowa » 30 Юни 2011, 09:33

Добър ден ,момичета. Искам да попитам дали някой от вас ,е почивал на
Вършец или Хисаря ,но там където има процедури свързани с болки в ставите.Благодаря. :D
Аватар
madlena_petrowa
наш човек

Начало  • Назад към Tуризъм и пътувания