С какво да ангажирате детето за Великден?

С какво да ангажирате детето за Великден?

Напоследък децата свързват празниците и...

10-минутна тренировка у дома

10-минутна тренировка у дома

През почивните и празнични дни трудно намираме...

Най-търсените секс услуги от мъжете

Най-търсените секс услуги от мъжете

Мъжете не могат да споделят всичките си...

Ретро стил от Кейт Ъптън

Ретро стил от Кейт Ъптън

Кейт Ъптън изненада почитателите си, като се...

Мерил Стрийп става рапърка

Мерил Стрийп става рапърка

Изглежда легендарната актриса Мерил Стрийп е...

Фенове на Лейди Гага на концерт под сцената

Фенове на Лейди Гага на концерт под сцената

Многобройните почитатели на Лейди Гага ще могат...

Модератори: Вещица, Bambulka, Rama, Лилит, vesal

Мнениеот svetla_88 » 03 Авг 2008, 10:41

къде кте ходили в българия от минералните басейни от сорта на сапарева баня хисаря велинград хасково
и къде сте доволни какви са цените и условията
приемам оферти ако имате
Аватар
svetla_88
нов

Мнениеот elina_20 » 03 Авг 2008, 12:32

Ходила съм на Нареченски Бани пред година и половина.Много спокойно беше,а като цени тогава не беше кой знае колко скъпо!
Аватар
elina_20
приятел

Мнениеот Predo » 03 Авг 2008, 13:22

Шипково и Чифлик са такива бази, ама не съм ходила от години там.
Изображение
Аватар
Predo
наш човек

Мнениеот tigri » 28 Яну 2009, 15:42

svetla_88 написа:къде кте ходили в българия от минералните басейни от сорта на сапарева баня хисаря велинград хасково
приемам оферти ако имате

Ходила съм и в Хисаря, и във Велинград, приятни градчета,има минерални басейни, но има един басейн в България с минерална вода, който е номер едно за мен. Спа хотел Интерхотел Сандански. Намира се в подножието на Пирин планина с чудесна панорамна гледка към най-топлия български град – Сандански. Всъщност хотела си е добър, но басейна вече е най-добрия в цяла България! Най-добрите оферти там са за 8-ми декември. Миналата година имаше предложения за 2 нощувки с закуска и включена празнична вечеря ина цена 85 лева и ползването на басейна-иначе само за басейна входа е 20 лева . 2008 година за 140 лв за 3 нощувки със закуски и вечерята на Студентския празник! Хотелът го бива, в центъра на града е като местоположение, супер басейн - вътрешен 25 метров и външен - около 15 метра. Намира се непосредствено до парка на Сандански и до пешеходната зона.Всяка година ходя в хотела за Студентския празник и съм много доволна! Хотела се намира точно в началото на красивия градски парк. Стайте са прилични, храната - също, има безжичен интернет. Но най-хубавото нещо в този хотел е басейна, невероятен е.
Аватар
tigri
кандидат

Мнениеот Киси » 28 Яну 2009, 16:17

tigri написа:
svetla_88 написа:къде кте ходили в българия от минералните басейни от сорта на сапарева баня хисаря велинград хасково
приемам оферти ако имате

Ходила съм и в Хисаря, и във Велинград, приятни градчета,има минерални басейни, но има един басейн в България с минерална вода, който е номер едно за мен. Спа хотел Интерхотел Сандански. Намира се в подножието на Пирин планина с чудесна панорамна гледка към най-топлия български град – Сандански. Всъщност хотела си е добър, но басейна вече е най-добрия в цяла България! Най-добрите оферти там са за 8-ми декември. Миналата година имаше предложения за 2 нощувки с закуска и включена празнична вечеря ина цена 85 лева и ползването на басейна-иначе само за басейна входа е 20 лева . 2008 година за 140 лв за 3 нощувки със закуски и вечерята на Студентския празник! Хотелът го бива, в центъра на града е като местоположение, супер басейн - вътрешен 25 метров и външен - около 15 метра. Намира се непосредствено до парка на Сандански и до пешеходната зона.Всяка година ходя в хотела за Студентския празник и съм много доволна! Хотела се намира точно в началото на красивия градски парк. Стайте са прилични, храната - също, има безжичен интернет. Но най-хубавото нещо в този хотел е басейна, невероятен е.

по-спокойно е на бившата резиденция на Тошко :)
за интерхотел с-ски - ми това не е на центъра.вече има и много малки хотелчета, по-евтини, които предлагат добри условия, предвид, че Сандански е един от най-скъпите градове в България :)
Аватар
Киси
наш човек

Мнениеот mi6o4eto » 20 Фев 2009, 12:44

Аз пък миналата година бях на мин. басейни в Девин, изкарах си страхотно и не е скъпо и е супер спокойно, общо взето почивка :P
Аватар
mi6o4eto
кандидат

Мнениеот jelina » 19 Мар 2009, 20:15

аз ходих в хасковск минерални бани.два дни си починах страхотно.има страхотни глезотийки и отново смятаме да отидем.
Аватар
jelina
нов

Мнениеот ket66 » 03 Апр 2009, 18:54

Oгняново Гоцеделчевско :kiss:
Аватар
ket66
нов

Мнениеот СуАйгъръ » 03 Апр 2009, 18:58

Кюстендил преди 2 месеца. Цените на Чифте баня са символични - 2 лева за вход.
Иначе Чифлика е много хубав, но инфото ми е от преди близо 20 години. :shock:
Изображение
Аватар
СуАйгъръ
наш човек

Мнениеот пламка-сламка » 27 Авг 2009, 22:56

Чифлика-4 лв.вход на човек,3 лв.паркинг за колата,а водата е разредена.Не вярвам да е била 30 градуса както я рекламират
Аватар
пламка-сламка
нов

Мнениеот александрааа » 28 Авг 2009, 15:16

на чифлика ходих миналата година късна есен беше,отседнахме във"Веника Палас",мн хубав хотел с голям минерален басейн навън и един по-малък вътре,водата си беше доста топла,и нямаше други хора 8) ,стаята за нощувка беше 80 или 90 лв,не помня точно,но включваше и богата закуска.абе мн хубаво местенце :D
Аватар
александрааа
кандидат

Мнениеот madlena_petrowa » 30 Юни 2011, 09:33

Добър ден ,момичета. Искам да попитам дали някой от вас ,е почивал на
Вършец или Хисаря ,но там където има процедури свързани с болки в ставите.Благодаря. :D
Аватар
madlena_petrowa
наш човек

Начало  • Назад към Tуризъм и пътувания