Защо пълнеем през зимата?

Защо пълнеем през зимата?

За мнозина е обичайно да натрупат някой и друг...

5 коледни декорации, без които домът не може

5 коледни декорации, без които домът не може

Дори да не сте от най-големите почитатели на...

Тайните за красота на Миранда Кер

Тайните за красота на Миранда Кер

Миранда Кер е сред най-успелите и богати...

Най-стилните рокли на Кейт Мидълтън през 2014 г.

Най-стилните рокли на Кейт Мидълтън през 2014 г.

От елегантните рокли на Jenny Packham до ежедневни...

Многото подаръци са вредни за децата

Многото подаръци са вредни за децата

Учените съветват родителите да не отрупват...

Отхвърлиха Брад Пит като съдебен заседател

Отхвърлиха Брад Пит като съдебен заседател

Брад Пит беше отхвърлен като съдебен заседател,...

Модератори: Bambulka, Rama

Мнениеот Benski » 11 Авг 2009, 14:18

esti_30 написа:Фюлмите, които съм гледала поне пет, шест пъти и много ми харесват са "Легенди за страстта" и "Големите надежди"

И двата филма са много тежли.Трябва да се гледат :thumbsup:
Аватар
Benski
наш човек

Мнениеот fabiana » 11 Авг 2009, 15:10

Benski написа:
esti_30 написа:Фюлмите, които съм гледала поне пет, шест пъти и много ми харесват са "Легенди за страстта" и "Големите надежди"

И двата филма са много тежли.Трябва да се гледат :thumbsup:

Малко ме е срам да си призная, ама не съм гледала нито един от двата. :oops: Грешката скоро ще бъде поправена. :wink:
Не съжалявам за нищо, което ми се е случило - то ме е научило да познавам себе си по-добре. Оскар Уайлд
Аватар
fabiana
наш човек

Мнениеот esti_30 » 11 Авг 2009, 17:32

lucky_to написа:
esti_30 написа:"Легенди за страстта"

Аз на тоя фЮлм така и не можах да разбера какво му харесват, наистина :smoke: . Дълга и протяжна сага, в която една женица се жени последователно за трима братя (като всъщност през цялото време си е падала по средния брат, красавеца). И по време на брака си с готиния, той я зарязва, щото е адски нестабилен психически и постоянно някакви бръмбари щъкат из главата му. Всички са сполетяни от трагична съдба и ужасна смърт, но замисъла на целия филм така и не го разбрах :roll: .

Заплеснала съм се във фЮлма,не е нарочно :oops: , в интерес на истината скоро не съм гледала никакви, ама този определено ми харесва!
Странно е, че много хора ядат и пият всичко, което се слага пред тях, но проверяват много внимателно маслото, което се слага в колата им.

Има само едно нещо на света, по лошо от това да говорят за теб и то е да не говорят за теб- Оскар Уайлд
Аватар
esti_30
наш човек

Мнениеот Me4o_nyx » 29 Авг 2009, 00:10

Pay It Forwаrd - Предай нататък
6-th sens - Шесто чувство
The hours - Часовете
Of Mice and Men - За мишките и хората
A Walk to remember - Не знам как го превеждат..
Before Sunset - Преди изгрев
Boy A - Момчето А
Dead Man Walking - Осъденият на смърт идва
Let the Rigt One In - не знам превода и на този.... :oops:
Closer - Отблизо
Kammerflimmern - пак ще се извинявам :shock:
La Tigre e La Neve - Тигър и сняг
Cold mountain - Студената планина
Breaking and Entering - С взлом

А и доста лесно си се развълнувам де :) но това се сещам за сега пък и от прегледа на темата не съм ги срещала..надявам се да ви харесат.
Апропо..понеже ако някой има сходен вкус като моя :) да подели нещо пропуснато, че понякога не ми се гледат масовите "бози"
:roll:
ПП: За малко да забравя и после ..ужас и срам ама на къде без "My Blueberry Nights" - Моите боровинкови нощи ....
Аватар
Me4o_nyx
нов

Мнениеот Жени799 » 29 Авг 2009, 01:17

За съжаление филма който ме впечатли на скоро не му научих заглавието.. :cry: Беше сръбско-американска продукция и се разказваше за войната в бивша Югославия..много покъртителна история..Даваха го по Нова,ако някой се сети как се казва,ще съм му мн. благодарна.Искам пак да го гледам,че и без това му бях изпуснала началото :?
Иначе филмите които винаги ме впечатляват,независимо колко пъти ги гледам са: "Кръстника","Адвокат на дявола","Жега"...фенка съм му на Ал Пачино,страхотно играе в тия филми.
Филма по романа "Отнесени от вихъра" с Вивиан Лий-просто незабравим..
"Списакът на Шиндлер","Гладиатор","Ерин Брокович","Луди години" с Анджелина Джоли и Уинона Райдер,"Колкото толкова".... "Титаник"-от по-сълзливите.. :wink: :lol:
Общо взето това са филмите,които ми идват на първо време и които бих гледала отново. :D
Изображение
Изображение
Аватар
Жени799
наш човек

Мнениеот Me4o_nyx » 29 Авг 2009, 12:17

Жени799 написа:...
Иначе филмите които винаги ме впечатляват,независимо колко пъти ги гледам са: "Кръстника","Адвокат на дявола","Жега"...фенка съм му на Ал Пачино,страхотно играе в тия филми.
"Списакът на Шиндлер","Гладиатор","Ерин Брокович","Луди години" с Анджелина Джоли и Уинона Райдер,"Колкото толкова".... "Титаник"-от по-сълзливите.. :wink: :lol:
Общо взето това са филмите,които ми идват на първо време и които бих гледала отново. :D

Хм,:) Благодаря ще наваксам с Луди години и Колкото толкова..нямам спомен да съм ги гледала, а останалите които си изредила са ми много на сърце и на мене..
PP: As Good As It Gets - Колкото толкова, всъщност съм го гледала преди много време..мдам страхотен, ще си го припомням.
Обаче скоро гледах един, чийто сюжет удивително прилича на Колкото толкова. И въпреки това филма си е много хубав има си индивидуалност. И актьора..като ч ели повече му пасва да играе страдащия невротик... казва се Dedication...
Аватар
Me4o_nyx
нов

Мнениеот НАНИК » 31 Авг 2009, 15:42

Наскоро излезе "Подмяната" с Анджелина Джоли. На всяка цена бягайте до близката видеотека и го гледайте-безумен е.
Аватар
НАНИК
нов

Мнениеот НАНИК » 31 Авг 2009, 15:57

Жени799 написа:За съжаление филма който ме впечатли на скоро не му научих заглавието.. :cry: Беше сръбско-американска продукция и се разказваше за войната в бивша Югославия..много покъртителна история..Даваха го по Нова,ако някой се сети как се казва,ще съм му мн. благодарна.Искам пак да го гледам,че и без това му бях изпуснала началото :?

ФИЛМА СЕ КАЗВА "СПАСИТЕЛЯ" С ДЕНИС КУЕЙД И Е ЗА ВОЙНАТА В БОСНА
Аватар
НАНИК
нов

Мнениеот Hris » 31 Авг 2009, 22:32

НАНИК написа:Наскоро излезе "Подмяната" с Анджелина Джоли. На всяка цена бягайте до близката видеотека и го гледайте-безумен е.

:shock:
Аватар
Hris
наш човек

Мнениеот doria » 02 Сеп 2009, 16:27

НАНИК написа:Наскоро излезе "Подмяната" с Анджелина Джоли. На всяка цена бягайте до близката видеотека и го гледайте-безумен е.

ай стЮга бе! Пък аз го гледах преди 7-8 месеца :shock: :shock: :shock:
Аватар
doria
кандидат

Мнениеот НАНИК » 02 Сеп 2009, 16:56

Hris написа:

:shock:
НАСКОРО значи по видеотеките,аз гледам качествени филми
Аватар
НАНИК
нов

Мнениеот Pebbles » 02 Сеп 2009, 20:41

И какво?Качествените филми само по видеотеките ли ги има? Няма ги на кино ли? Или по торент тракерите може би???
Chacun se dit ami; mais fol qui s'y repose:
Rien n'est plus commun que ce nom,
Rien n'est plus rare que la chose.

Jean de La Fontaine
Аватар
Pebbles
наш човек

Мнениеот Ignorancia Suprema » 02 Сеп 2009, 20:53

Pebbles написа:Или по торент тракерите може би???
чшшш, пиратството ограбва :ninja:
Ся ще ти постнем коцето калки гол :!:
Ъъъъ, то извън темата, ама :arrow: така и не разбрах кво се пънаха бг "артисти" в оная кампания за пиратството.
Все едно некой ще седне да дърпа песните на Влади Балади от датата примерно...
Или ще ограбва труда на великите ни кинодейци, сваляйки безплатно " На всеки км" от замунда :roll:
Изображение
Аватар
Ignorancia Suprema
наш човек

Мнениеот Lony » 02 Сеп 2009, 21:17

Форест Гъмп :D
Гледах го за пореден път, а все едно го гледам за първи :shock:
Страшен филм :thumbsup:
Аватар
Lony
наш човек

Мнениеот Benski » 03 Сеп 2009, 08:30

Мъж под прицел /скоро ще го дават и по БТВ/
Аватар
Benski
наш човек

Мнениеот Pebbles » 03 Сеп 2009, 10:53

Ignorancia Suprema написа:чшшш, пиратството ограбва :ninja:

Абе ограбва, ограбва, ама мога ли аз да чакам по половин година, след като е излязъл филма, да го пуснат по видеотеките и после като НАНИК да си мисля, че е нов, а то- вече пуснали още 15 хитови ленти :lol:

П.С. А Коцето Калки що трябваше да е гол??? Аз съм от по-новото поколение явно не ги разбирам нещата, ама тоз го помня като име, че беше много известен като бях в детската градина :lol:

Jean de La Fontaine
Аватар
Pebbles
наш човек

Мнениеот Жени799 » 03 Сеп 2009, 11:21

Pebbles написа:
Ignorancia Suprema написа:чшшш, пиратството ограбва :ninja:

П.С. А Коцето Калки що трябваше да е гол??? Аз съм от по-новото поколение явно не ги разбирам нещата, ама тоз го помня като име, че беше много известен като бях в детската градина :lol:
Ем тва им беше идеята да се съблекат голи, :arrow: т.е."пиратството ограбва" :lol: Ама верно,както се е сетила Игнорация, и аз не вервам да има кой да ги "ограби" точно тях :twisted: :wink:
Изображение
Изображение
Аватар
Жени799
наш човек

Мнениеот Pebbles » 03 Сеп 2009, 14:40

Жени799 написа:Ем тва им беше идеята да се съблекат голи, :arrow: т.е."пиратството ограбва" :lol: Ама верно,както се е сетила Игнорация, и аз не вервам да има кой да ги "ограби" точно тях :twisted: :wink:

хахаха, ай стига бе! Ми нали ограбва, а не оголва :joke: :joke: Ужас тея наште мозъци кви простотии мислят. И накрая какво стана? разсъблече ли се? сори за спама ама ми стана интересно...

Jean de La Fontaine
Аватар
Pebbles
наш човек

Мнениеот Жени799 » 03 Сеп 2009, 15:23

Pebbles написа:
Жени799 написа:Ем тва им беше идеята да се съблекат голи, :arrow: т.е."пиратството ограбва" :lol: Ама верно,както се е сетила Игнорация, и аз не вервам да има кой да ги "ограби" точно тях :twisted: :wink:

хахаха, ай стига бе! Ми нали ограбва, а не оголва :joke: :joke: Ужас тея наште мозъци кви простотии мислят. И накрая какво стана? разсъблече ли се? сори за спама ама ми стана интересно...
ето ти малко инфо:
http://money.ibox.bg/news/id_864956300
и тук малко по-хумористчно обсъдено:
http://www.kldn.net/?p=131
Изображение
Изображение
Аватар
Жени799
наш човек

Мнениеот Pebbles » 03 Сеп 2009, 17:08

Жени мерси, сега поста на Игнорация ми стана съвсем ясен. И за да не съм само спамър ще кажа нещо и по темата :arrow: филма, който ме е развълнувал най- много беше A walk to remember. Колкото и пъти да го гледам, все рева :oops:

Jean de La Fontaine
Аватар
Pebbles
наш човек

Мнениеот haughty_girl » 07 Окт 2009, 18:28

Последния самурай с Том Круз. Страхотен филм. Харесвам и любовни филми с хубав край :roll: . А забравих да допълня любимите ми полицейски комедии :P.
~WILD_CAT~!
Ако искаш да си щастлив, бъди! Лев Толстой
Аватар
haughty_girl
наш човек

Мнениеот anjela123 » 12 Окт 2009, 22:27

"Тристан и Изолда" - обожавам го този филм :love:
Изображение
Аватар
anjela123
кандидат

Мнениеот elektra92 » 17 Окт 2009, 23:25

Дворецът на илюзиите - невероятен филм,не знам какво повече да кажа,но трябва да се изгледа!Заслужава си! :wink:
Никога не приемай един човек за даденост,обичай и уважавай всеки човек,който е в сърцето ти,защото един ден ще разбереш,че докато си събирал камъните,си изгубил диаманта!
Аватар
elektra92
приятел

Мнениеот Coelum » 22 Окт 2009, 17:21

P.S. I love you :arrow: с Джерард Бътлър и Хилари Суонк. Гледах го отдавна, но е единственият филм, който бих гледала отново ( не обичам да повтарям филми, които вече съм гледала) :wink: Е, и много харесвам Джерард... :love:
Аватар
Coelum
нов

Мнениеот Louis_Vuitton » 05 Ное 2009, 21:59

Определено "Тетрадката", поплаках си :oops:
Аватар
Louis_Vuitton
кандидат

ПредишнаСледваща

Начало  • Назад към Наука, култура и изкуство