Цветове в косите – тенденции есен/зима 2014-15

Цветове в косите – тенденции есен/зима 2014-15

Палитра в косите. Така можем да опишем цветовете...

Да спиш с бившия...

Да спиш с бившия...

Да спиш с мъж, с когото сте поставили точка в...

Врастнал нокът

Врастнал нокът

Врастналият нокът е проблем, от който се...

Признаци, че ТОЙ се готви да ви предложи брак

Признаци, че ТОЙ се готви да ви предложи брак

Ако партньорът ви се държи като пълен глупак,...

Учени: Мозъкът на мъжа се изключва след оргазъм

Учени: Мозъкът на мъжа се изключва след оргазъм

Колко пъти сте се чувствали разочаровани, след...

Терапия с цветове за лице

Терапия с цветове за лице

Почистването на кожата на лицето е изключително...

Модератори: Bambulka, Rama

Мнениеот Benski » 11 Авг 2009, 14:18

esti_30 написа:Фюлмите, които съм гледала поне пет, шест пъти и много ми харесват са "Легенди за страстта" и "Големите надежди"

И двата филма са много тежли.Трябва да се гледат :thumbsup:
Аватар
Benski
наш човек

Мнениеот fabiana » 11 Авг 2009, 15:10

Benski написа:
esti_30 написа:Фюлмите, които съм гледала поне пет, шест пъти и много ми харесват са "Легенди за страстта" и "Големите надежди"

И двата филма са много тежли.Трябва да се гледат :thumbsup:

Малко ме е срам да си призная, ама не съм гледала нито един от двата. :oops: Грешката скоро ще бъде поправена. :wink:
Не съжалявам за нищо, което ми се е случило - то ме е научило да познавам себе си по-добре. Оскар Уайлд
Аватар
fabiana
наш човек

Мнениеот esti_30 » 11 Авг 2009, 17:32

lucky_to написа:
esti_30 написа:"Легенди за страстта"

Аз на тоя фЮлм така и не можах да разбера какво му харесват, наистина :smoke: . Дълга и протяжна сага, в която една женица се жени последователно за трима братя (като всъщност през цялото време си е падала по средния брат, красавеца). И по време на брака си с готиния, той я зарязва, щото е адски нестабилен психически и постоянно някакви бръмбари щъкат из главата му. Всички са сполетяни от трагична съдба и ужасна смърт, но замисъла на целия филм така и не го разбрах :roll: .

Заплеснала съм се във фЮлма,не е нарочно :oops: , в интерес на истината скоро не съм гледала никакви, ама този определено ми харесва!
Странно е, че много хора ядат и пият всичко, което се слага пред тях, но проверяват много внимателно маслото, което се слага в колата им.

Има само едно нещо на света, по лошо от това да говорят за теб и то е да не говорят за теб- Оскар Уайлд
Аватар
esti_30
наш човек

Мнениеот Me4o_nyx » 29 Авг 2009, 00:10

Pay It Forwаrd - Предай нататък
6-th sens - Шесто чувство
The hours - Часовете
Of Mice and Men - За мишките и хората
A Walk to remember - Не знам как го превеждат..
Before Sunset - Преди изгрев
Boy A - Момчето А
Dead Man Walking - Осъденият на смърт идва
Let the Rigt One In - не знам превода и на този.... :oops:
Closer - Отблизо
Kammerflimmern - пак ще се извинявам :shock:
La Tigre e La Neve - Тигър и сняг
Cold mountain - Студената планина
Breaking and Entering - С взлом

А и доста лесно си се развълнувам де :) но това се сещам за сега пък и от прегледа на темата не съм ги срещала..надявам се да ви харесат.
Апропо..понеже ако някой има сходен вкус като моя :) да подели нещо пропуснато, че понякога не ми се гледат масовите "бози"
:roll:
ПП: За малко да забравя и после ..ужас и срам ама на къде без "My Blueberry Nights" - Моите боровинкови нощи ....
Аватар
Me4o_nyx
нов

Мнениеот Жени799 » 29 Авг 2009, 01:17

За съжаление филма който ме впечатли на скоро не му научих заглавието.. :cry: Беше сръбско-американска продукция и се разказваше за войната в бивша Югославия..много покъртителна история..Даваха го по Нова,ако някой се сети как се казва,ще съм му мн. благодарна.Искам пак да го гледам,че и без това му бях изпуснала началото :?
Иначе филмите които винаги ме впечатляват,независимо колко пъти ги гледам са: "Кръстника","Адвокат на дявола","Жега"...фенка съм му на Ал Пачино,страхотно играе в тия филми.
Филма по романа "Отнесени от вихъра" с Вивиан Лий-просто незабравим..
"Списакът на Шиндлер","Гладиатор","Ерин Брокович","Луди години" с Анджелина Джоли и Уинона Райдер,"Колкото толкова".... "Титаник"-от по-сълзливите.. :wink: :lol:
Общо взето това са филмите,които ми идват на първо време и които бих гледала отново. :D
Изображение
Изображение
Аватар
Жени799
наш човек

Мнениеот Me4o_nyx » 29 Авг 2009, 12:17

Жени799 написа:...
Иначе филмите които винаги ме впечатляват,независимо колко пъти ги гледам са: "Кръстника","Адвокат на дявола","Жега"...фенка съм му на Ал Пачино,страхотно играе в тия филми.
"Списакът на Шиндлер","Гладиатор","Ерин Брокович","Луди години" с Анджелина Джоли и Уинона Райдер,"Колкото толкова".... "Титаник"-от по-сълзливите.. :wink: :lol:
Общо взето това са филмите,които ми идват на първо време и които бих гледала отново. :D

Хм,:) Благодаря ще наваксам с Луди години и Колкото толкова..нямам спомен да съм ги гледала, а останалите които си изредила са ми много на сърце и на мене..
PP: As Good As It Gets - Колкото толкова, всъщност съм го гледала преди много време..мдам страхотен, ще си го припомням.
Обаче скоро гледах един, чийто сюжет удивително прилича на Колкото толкова. И въпреки това филма си е много хубав има си индивидуалност. И актьора..като ч ели повече му пасва да играе страдащия невротик... казва се Dedication...
Аватар
Me4o_nyx
нов

Мнениеот НАНИК » 31 Авг 2009, 15:42

Наскоро излезе "Подмяната" с Анджелина Джоли. На всяка цена бягайте до близката видеотека и го гледайте-безумен е.
Аватар
НАНИК
нов

Мнениеот НАНИК » 31 Авг 2009, 15:57

Жени799 написа:За съжаление филма който ме впечатли на скоро не му научих заглавието.. :cry: Беше сръбско-американска продукция и се разказваше за войната в бивша Югославия..много покъртителна история..Даваха го по Нова,ако някой се сети как се казва,ще съм му мн. благодарна.Искам пак да го гледам,че и без това му бях изпуснала началото :?

ФИЛМА СЕ КАЗВА "СПАСИТЕЛЯ" С ДЕНИС КУЕЙД И Е ЗА ВОЙНАТА В БОСНА
Аватар
НАНИК
нов

Мнениеот Hris » 31 Авг 2009, 22:32

НАНИК написа:Наскоро излезе "Подмяната" с Анджелина Джоли. На всяка цена бягайте до близката видеотека и го гледайте-безумен е.

:shock:
Аватар
Hris
наш човек

Мнениеот doria » 02 Сеп 2009, 16:27

НАНИК написа:Наскоро излезе "Подмяната" с Анджелина Джоли. На всяка цена бягайте до близката видеотека и го гледайте-безумен е.

ай стЮга бе! Пък аз го гледах преди 7-8 месеца :shock: :shock: :shock:
Аватар
doria
кандидат

Мнениеот НАНИК » 02 Сеп 2009, 16:56

Hris написа:

:shock:
НАСКОРО значи по видеотеките,аз гледам качествени филми
Аватар
НАНИК
нов

Мнениеот Pebbles » 02 Сеп 2009, 20:41

И какво?Качествените филми само по видеотеките ли ги има? Няма ги на кино ли? Или по торент тракерите може би???
Chacun se dit ami; mais fol qui s'y repose:
Rien n'est plus commun que ce nom,
Rien n'est plus rare que la chose.

Jean de La Fontaine
Аватар
Pebbles
наш човек

Мнениеот Ignorancia Suprema » 02 Сеп 2009, 20:53

Pebbles написа:Или по торент тракерите може би???
чшшш, пиратството ограбва :ninja:
Ся ще ти постнем коцето калки гол :!:
Ъъъъ, то извън темата, ама :arrow: така и не разбрах кво се пънаха бг "артисти" в оная кампания за пиратството.
Все едно некой ще седне да дърпа песните на Влади Балади от датата примерно...
Или ще ограбва труда на великите ни кинодейци, сваляйки безплатно " На всеки км" от замунда :roll:
Изображение
Аватар
Ignorancia Suprema
наш човек

Мнениеот Lony » 02 Сеп 2009, 21:17

Форест Гъмп :D
Гледах го за пореден път, а все едно го гледам за първи :shock:
Страшен филм :thumbsup:
Аватар
Lony
наш човек

Мнениеот Benski » 03 Сеп 2009, 08:30

Мъж под прицел /скоро ще го дават и по БТВ/
Аватар
Benski
наш човек

Мнениеот Pebbles » 03 Сеп 2009, 10:53

Ignorancia Suprema написа:чшшш, пиратството ограбва :ninja:

Абе ограбва, ограбва, ама мога ли аз да чакам по половин година, след като е излязъл филма, да го пуснат по видеотеките и после като НАНИК да си мисля, че е нов, а то- вече пуснали още 15 хитови ленти :lol:

П.С. А Коцето Калки що трябваше да е гол??? Аз съм от по-новото поколение явно не ги разбирам нещата, ама тоз го помня като име, че беше много известен като бях в детската градина :lol:

Jean de La Fontaine
Аватар
Pebbles
наш човек

Мнениеот Жени799 » 03 Сеп 2009, 11:21

Pebbles написа:
Ignorancia Suprema написа:чшшш, пиратството ограбва :ninja:

П.С. А Коцето Калки що трябваше да е гол??? Аз съм от по-новото поколение явно не ги разбирам нещата, ама тоз го помня като име, че беше много известен като бях в детската градина :lol:
Ем тва им беше идеята да се съблекат голи, :arrow: т.е."пиратството ограбва" :lol: Ама верно,както се е сетила Игнорация, и аз не вервам да има кой да ги "ограби" точно тях :twisted: :wink:
Изображение
Изображение
Аватар
Жени799
наш човек

Мнениеот Pebbles » 03 Сеп 2009, 14:40

Жени799 написа:Ем тва им беше идеята да се съблекат голи, :arrow: т.е."пиратството ограбва" :lol: Ама верно,както се е сетила Игнорация, и аз не вервам да има кой да ги "ограби" точно тях :twisted: :wink:

хахаха, ай стига бе! Ми нали ограбва, а не оголва :joke: :joke: Ужас тея наште мозъци кви простотии мислят. И накрая какво стана? разсъблече ли се? сори за спама ама ми стана интересно...

Jean de La Fontaine
Аватар
Pebbles
наш човек

Мнениеот Жени799 » 03 Сеп 2009, 15:23

Pebbles написа:
Жени799 написа:Ем тва им беше идеята да се съблекат голи, :arrow: т.е."пиратството ограбва" :lol: Ама верно,както се е сетила Игнорация, и аз не вервам да има кой да ги "ограби" точно тях :twisted: :wink:

хахаха, ай стига бе! Ми нали ограбва, а не оголва :joke: :joke: Ужас тея наште мозъци кви простотии мислят. И накрая какво стана? разсъблече ли се? сори за спама ама ми стана интересно...
ето ти малко инфо:
http://money.ibox.bg/news/id_864956300
и тук малко по-хумористчно обсъдено:
http://www.kldn.net/?p=131
Изображение
Изображение
Аватар
Жени799
наш човек

Мнениеот Pebbles » 03 Сеп 2009, 17:08

Жени мерси, сега поста на Игнорация ми стана съвсем ясен. И за да не съм само спамър ще кажа нещо и по темата :arrow: филма, който ме е развълнувал най- много беше A walk to remember. Колкото и пъти да го гледам, все рева :oops:

Jean de La Fontaine
Аватар
Pebbles
наш човек

Мнениеот haughty_girl » 07 Окт 2009, 18:28

Последния самурай с Том Круз. Страхотен филм. Харесвам и любовни филми с хубав край :roll: . А забравих да допълня любимите ми полицейски комедии :P.
~WILD_CAT~!
Ако искаш да си щастлив, бъди! Лев Толстой
Аватар
haughty_girl
наш човек

Мнениеот anjela123 » 12 Окт 2009, 22:27

"Тристан и Изолда" - обожавам го този филм :love:
Изображение
Аватар
anjela123
кандидат

Мнениеот elektra92 » 17 Окт 2009, 23:25

Дворецът на илюзиите - невероятен филм,не знам какво повече да кажа,но трябва да се изгледа!Заслужава си! :wink:
Никога не приемай един човек за даденост,обичай и уважавай всеки човек,който е в сърцето ти,защото един ден ще разбереш,че докато си събирал камъните,си изгубил диаманта!
Аватар
elektra92
приятел

Мнениеот Coelum » 22 Окт 2009, 17:21

P.S. I love you :arrow: с Джерард Бътлър и Хилари Суонк. Гледах го отдавна, но е единственият филм, който бих гледала отново ( не обичам да повтарям филми, които вече съм гледала) :wink: Е, и много харесвам Джерард... :love:
Аватар
Coelum
нов

Мнениеот Louis_Vuitton » 05 Ное 2009, 21:59

Определено "Тетрадката", поплаках си :oops:
Аватар
Louis_Vuitton
кандидат

ПредишнаСледваща

Начало  • Назад към Наука, култура и изкуство