Избор на палто според фигурата

Избор на палто според фигурата

В студените дни търсим спасение в топлата...

Идеи за кухненските шкафове

Идеи за кухненските шкафове

Кухнята е мястото, където обикновено...

ДА или НЕ на свободните отношения в една връзка

ДА или НЕ на свободните отношения в една връзка

ДА или НЕ на свободните отношения в една връзка и...

Амниоцентеза за пренатална диагностика

Амниоцентеза за пренатална диагностика

Амниоцентезата е пренатален диагностичен метод...

Английско училище изключва заради прически

Английско училище изключва заради прически

Администрацията на училището St Ambrose Barlow Catholic High...

Напрегнатата умствена работа предотвратява стареенето на мозъка

Напрегнатата умствена работа предотвратява стареенето на мозъка

Трудната работа помага за поддържането на...

Модератор: Rama

Мнениеот galibg66 » 08 Окт 2009, 07:13

Аз си я нося от Италия и я пия ве4е година.Всяка ве4ер си сменям млекото и така.Не съм я ползвала за маска,но и това ще пробвам.Не е лоша на вкус като нашето кисело мляко става.Гъбата расте и трябва да се маха от мея и винаги да се изплаква с хлатка вода.
Прави всичко,което искаш да правиш и остави хората да правят това което искат.
Аватар
galibg66
наш човек

Мнениеот alexsis » 08 Окт 2009, 07:19

Lora2 написа:Еййй, мноу сте необразовани, само ви дай за секс и за драми да си клюкарствате, пък нА - за гъбите - сте У гъбите! :lol: :lol: :lol:

Гъбата на индийските йоги

Медицината на тибетските народности дълго я е пазила в тайна. В Европа е внесена от излекуван от цироза полски професор.

Тибетската гъба е с цвят на извара, с размери 5Х6 мм. в началото на развитието и 40Х50 мм в края на периода преди делене. Притежава следните свойства:

1. Лекува рак, като преустановява растежа на раковите клетки.

2. Напълно нормализира обмяната на веществата в организма.

3. Лекува практически всички алергични заболявания.

4. Ликвидира всички стомашно-чревни заболявания, в т.ч. и язва на стомаха.

5. Лекува заболяванията на белите дробове, бронхит, пневмония.

6. Лекува всички заболявания на черния дроб, жлъчния мехур, разтваря камъни в бъбреците.

7. Лекува всички възпаления, тъй като изпълнява ролята на антибиотик.

8. Напълно изчиства организма от плаки, тъй като изкарва всички продукти на обмяната, в т.ч. холестерина, солите на тежките метали, дионуклеидите и продуктите на обмяната на алкохола.

9. Лекува диабет, като нормализира въглеродния обмен.

10. Повишава половата активност и намалява телесното тегло, като преустановява процеса на стареене на клетките.

11. Повишава тонуса и вътрешните резерви на организма, подобрява паметта и вниманието.

Гъбата се отглежда във всяко японско семейство, в резултат на това Япония има най-здравата нация.

Начин на употреба: Гъбата се залива с прясно мляко със стайна температура, около 250 мл и се оставя при стайна температура за 24 часа. Получава се за около 18-20 часа подквасено мляко с лечебни свойства. Консумира се сутрин поне половин час преди хранене или вечер 30-50 мин преди сън. Признак на пълното подквасване е появата на гъст слой отгоре, където се намира гъбата. Млякото се прецежда през едро пластмасово сито, а гъбата се изплаква под струя студена вода и после се залива с нова порция прясно мляко. Ако гъбата не се промива ежедневно и не й се сменя млякото всеки ден, тя става кафява, спира да се размножава и умира.

След около 17 дни масата на гъбата се удвоява и част от нея може да се даде на друг човек. Редува се 20 дни употреба – 10 дни почивка, като по време на почивката гъбата трябва да се поддържа здрава по посочения начин. По време на лечението с тибетска гъба се забранява употребата на алкохол.

Реакция на организма: През първите две седмици рязко се повишава активността на стомаха, поради което се повишава газоотделянето. Възможно е да се появи и разстройство, поради което се препоръчва квасеното мляко да се приема вечер, а не сутрин преди работя. У хората с болни бъбреци и черен дроб може да се появи едновременно напрежение в съответните области, но скоро то отшумява – лечението в никакъв случай не трябва да се прекъсва.

След бурната реакция на организма, която продължава около 10-12 дни започва подобряването на общото състояние и тонус, увеличава се и половата активност, особено при мъжете. След 20-дневна употреба организмът се чувства много по-добре, а след 2 месеца някои от оплакванията съвсем изчезват. След една година организмът практически е напълно здрав.

Квасеното мляко може да се използва за мазане и разтриване на ръцете и лицето, предпазва от бръчки, забавя стареенето на кожата, премахва умората. При полиартрит и ревматизъм премахва болката – болните места се намазват 6-8 пъти дневно. Всяко натъртване или рана заздравяват много бързо, ако натопен в млякото бинт се сменя 6-8 пъти дневно.

На болните от алкохолизъм препоръчвам лечението с тибетска гъба, тъй като тя напълно възстановява обмяната на веществата и лекува заболяванията, възникнали в резултат на злоупотребата с алкохол.

Помнете, че за гъбата са нужни грижи. Отнасяйте се към нея като към малко същество! Излишните гъбки раздавайте на други нуждаещи се хора, но обезателно с инструкцията.

Доктор-нарколог: Крохалев Н.И.

Забележка:

Ако се чувствате добре, след първия месец можете и да не правите почивка от 10 дни.

Гъбата може да се съхранява няколко дни при стайна температура и само в чиста вода

Оставяйте капака на съда леко открехнат, за да влиза въздух

Ми това тибетска ли била....на мен ми казаха ,че е японска.
И я пия.

Вкусно е..като айрянче.. :D
Аватар
alexsis
нов

Мнениеот alexsis » 08 Окт 2009, 07:24

На мен ми подариха вчера..
Трябва да минат 17 дни за да почне да се дели.
Имах преди но ми писна и я хвърлих.
Сега обаче, ще я пазя...
Един познат я пие от 3 месеца.
Много е доволен.
Казва,че му е оправила всички болести.

И му личи.
Като се раздели мога да дам евентуално на някой желаещ. :finger: :flower:
Аватар
alexsis
нов

Мнениеот Tedi_T » 08 Окт 2009, 09:29

Какво значи му оправила всички болести тая гъба???
Колко болести има познатия ти??И как са излекувани?
Аватар
Tedi_T
наш човек

Мнениеот zaiko_baiko » 08 Окт 2009, 10:47

:) от къде мога да си намеря такава гъбка :roll:
Аватар
zaiko_baiko
нов

Мнениеот alexsis » 08 Окт 2009, 20:22

Tedi_T написа:Какво значи му оправила всички болести тая гъба???
Колко болести има познатия ти??И как са излекувани?

Ами какво да ти кажа..имаше рак на простата.
Опериран.Скоро беше на ЯМР всичко е изчистено.
И високото кръвно му регулира.
Освен това казва, че се чувства много бодър.
А и потентноста му и либидото са се оправили.
Също му регулира и захарта.Той е и диабетик.
Аватар
alexsis
нов

Мнениеот alexsis » 08 Окт 2009, 20:32

zaiko_baiko написа::) от къде мога да си намеря такава гъбка :roll:

Ако искаш прати ми мейла си.
Като се разрасне гъбата, мога да ти дам.
То всъщност и зависи откъде си.
Защото с колет не може да пътува гъбата. :1:
Аватар
alexsis
нов

Мнениеот zaiko_baiko » 11 Окт 2009, 13:12

alexsis написа:
zaiko_baiko написа::) от къде мога да си намеря такава гъбка :roll:

Ако искаш прати ми мейла си.
Като се разрасне гъбата, мога да ти дам.
То всъщност и зависи откъде си.
Защото с колет не може да пътува гъбата. :1:

мила писах ти на лични :) :1: :flower:
Аватар
zaiko_baiko
нов

Мнениеот haughty_girl » 11 Окт 2009, 21:29

:D За пръв път чувам и аз проявявам интерес към тази гъбка :) . Дайте повече инфо откъде може да се вземе. :roll:
~WILD_CAT~!
Ако искаш да си щастлив, бъди! Лев Толстой
Аватар
haughty_girl
наш човек

Мнениеот haughty_girl » 11 Окт 2009, 21:30

Момичета намерих онлайн магазин ето прилагам и линк-а цената е 10 лв.

http://1001taini.com/29/32/39.html
~WILD_CAT~!
Ако искаш да си щастлив, бъди! Лев Толстой
Аватар
haughty_girl
наш човек

Мнениеот nerisa58 » 26 Окт 2009, 08:40

Здравей те мили Дами!
искам да попитам дали има в Русе или близо до Русе дама която има тибетска гъба.
Имам проблемен стомах и искам да опитам с тибетската гъба.
Благодаря предвярително и пожелавам една успешна и спокойна седмица.

Поздрави, :D
Аватар
nerisa58
нов

Мнениеот galibg66 » 31 Окт 2009, 20:35

Моми4ета имам я от година и полувина и мога да дам на някой който иска да я пробва.
Аватар
galibg66
наш човек

Мнениеот loraya » 08 Ное 2009, 11:20

Здравейте!И аз мисля да започна да приемам тибетската гъба,но да ви питам някои неща: може ли да се дава на деца на 2годинки и по-големички ;и пише ,че е забранена употребата на алкохол -това значи ли ,че и чаша вино не може? :roll: А една доза е гъба с размер 5х6мм - така ли?
Аватар
loraya
нов

Мнениеот galibg66 » 10 Ное 2009, 08:35

Има инфо про4ети haughty_gir .
Аватар
galibg66
наш човек

Мнениеот loraya » 10 Ное 2009, 13:20

Това инфо го пише навсякъде ,само в уикипедия пише и други ,дори по-различни неща за гъбата.Въпроса ми беше конкретно за виното ,защото при някои други лечения под алкохол се разбира твърд алкохол,а чаша вино е позволена.Просто ми се искаше да знам дали случайно някой знае нещо повече.
Аватар
loraya
нов

Мнениеот Bett » 10 Ное 2009, 13:27

loraya написа:Това инфо го пише навсякъде ,само в уикипедия пише и други ,дори по-различни неща за гъбата.Въпроса ми беше конкретно за виното ,защото при някои други лечения под алкохол се разбира твърд алкохол,а чаша вино е позволена.Просто ми се искаше да знам дали случайно някой знае нещо повече.

:faint: не момиче,разбира се АЛКОХОЛ,независимо дали е бира,водка,вино ....
the internet, where the men are real men,
the women are real men, and the children are the FBI.
Аватар
Bett
наш човек

Мнениеот loraya » 10 Ное 2009, 13:33

Ето това ме интересуваше !Благодаря за отговора!
Аватар
loraya
нов

Мнениеот MARR » 25 Ное 2009, 11:11

И аз пия Тибетска гъба , съвсем в началото съм и тепърва ще разказвам за ефекта от нея. Аз се надявам да ми помогне за бронхита ми , който се е превърнал в хроничен :(((. Ще се радвам някой да сподели дали наистина помага за увеличаване на половата активност при мъжете и дали ако човека е с явни сексуални проблеми може да му помогне.
Аватар
MARR
нов

Мнениеот Бибс » 25 Ное 2009, 11:50

ирен2008 написа:zdraveite bebeto mi u 4astva v 1 konkurs molq podkrepeteni
.........................

Току що ти писах в една друга тема,където си пуснала същото съобщение.
Що не вземеш да се спреш,достатъчно е на едно място :evil:
Плюс това е нагло да искаш някой да гласува за вас,при положение,че това става с платен смс.
Това го казах и по-рано,но явно нямаш спиране :evil:
Изображение
Toва е виртуалния ни домашен любимец.Ако имате желание 'порадвайте'му се :)
Аватар
Бибс
приятел

Мнениеот Бруновски » 19 Яну 2010, 21:44

loraya написа:Това инфо го пише навсякъде ,само в уикипедия пише и други ,дори по-различни неща за гъбата.Въпроса ми беше конкретно за виното ,защото при някои други лечения под алкохол се разбира твърд алкохол,а чаша вино е позволена.Просто ми се искаше да знам дали случайно някой знае нещо повече.

Пия гъбата от септември 2008 г.Допреди това появеше ли се вирус,хващах го-да не говорим за настинките,които ми бяха станали ежедневие.Не зная дали гъбата лекува всички изброени заболявания,но по собствен опит мога да кажа,че направи имунната ми система по-силна ,така, че да не се поддава на различните инвазий,целящи разклащане на здравето...с две думи-доволен съм!
Алкохол не съм спирал да пия/говоря за умерени количества-2л.бира,0,5вино максимум/не съм забелязал да има нежелана реакция...
Бруновски
нов

Мнениеот Бруновски » 19 Яну 2010, 21:51

loraya написа:Здравейте!И аз мисля да започна да приемам тибетската гъба,но да ви питам някои неща: може ли да се дава на деца на 2годинки и по-големички ;и пише ,че е забранена употребата на алкохол -това значи ли ,че и чаша вино не може? :roll: А една доза е гъба с размер 5х6мм - така ли?

Давам на детето си ,което е на 5 години от близо 6 месеца.Количеството е една водна чаша,пълна с мляко,в което гъбата заема около 1/3 част,а 5-6 мм не е доза ,а приблизителния размер на 1 "сегментче" от гъбата.
Бруновски
нов

Мнениеот avriora » 20 Яну 2010, 18:59

Ако може някой да ми даде тибетска гъба, да опитам...
Благодаря :)
Поздрави :)
Аватар
avriora
нов

Мнениеот mimes » 16 Фев 2010, 23:29

Здравейте момичета. Сега попаднах на инфо за тибетската гъба, което доста ме заинтригува. Детенцето ми е с диабет и ми се иска да пробваме с нея.
Нямам идея обаче от къде да я взема. Намерих един онлайн магазин, но дали е същата? Иска ми се да я взема от някой, който си я гледа и е доволен от резултата.
Аватар
mimes
нов

Мнениеот Champagne » 17 Фев 2010, 02:38

Идеята за тибетската гъба се основава на внушение, вяра, убеденост, както искате го наречете. Но по принцип - това са глупости. Хората, на които "гъбата" е помогнала... просто са имали вяра, че ще се излекуват. Има и много хора, които не са се излекували, разбира се, въпреки вярата си и въпреки, че са имали "гъбата" в дома си.
Добрата идея за "гъбата" е да накараш примерно детето си да се грижи за нещо, да се чувства отговорно - но това, естествено, можеш да го постигнеш и с коте, куче, хамстер, или дори рибки! Иначе гъбата си е гъба. Па - била тя и тибетска! Все си е гъба. Нищо специално няма в нея. За първи път разбрах тука, че някой пиел от водата, където стои гъбата, с надеждата да се лекува. Е по- голяма глупост не бях чувала! Абе, хора, не сте ли чували, че най-добре влияят билките които растат там, където си роден, израсъл и т.н.? Като имате здравословен проблем, пред който лекарите са безсилни, и сте решили да се обърнете към билките - ами защо търсите лек от другия край на света, дето се вика!? Какво - няма билкари ли вече в България? Къде сте тръгнали гъба в буркан да гледате, че да ви реши проблемите?! Ма - деляла се, значи - "вЕрно Е" - ми дели се, то всяка жива клетка се дели - и амебата се дели.
Ей, хора, не вярвайте на простотии! Отворете си очите и съзнанието и - мислете малко! Иначе всеки тъпанар може да ви заблуди - само като ви покаже една трева и ви каже, че е "свещена и лековита" - и ще купувате на поразия! Осъзнайте се бе, хора! Била съм на "Божи гроб" в Ерусалим - пред входа се продаваше "светена вода" - по долар за унция! Ей тва ми срина всичко свято, честно! Ся... гъби, нЕкви....
Някои хора преминават набързо през живота ни, други спират за миг и оставят диря в сърцата ни... после никога не можем да бъдем същите.

Научих, че хората, които най-много обичаме, биват отнети от нас твърде рано.
Аватар
Champagne
наш човек

Мнениеот smprd » 03 Апр 2010, 02:21

Здравейте, на някой случайно да му се намира малко в повечко, че иман нужда искам да я пробвам ( тибетската гъба ) пишете ми sogetsu@abv.bg .. моля ви .. :(
Аватар
smprd
нов

ПредишнаСледваща

Начало  • Назад към Здравословни проблеми