10 факта за Деня на Благодарността

10 факта за Деня на Благодарността

Днес милиони американци честват Деня на...

Завръщането на Дженифър Анистън

Завръщането на Дженифър Анистън

Напоследък Дженифър Анистън рядко се появява на...

Млечница при най-малките

Млечница при най-малките

Млечницата е проблем, който се среща не само при...

Диетата на Криси с пиле и зеленчуци – минус 5 кг

Диетата на Криси с пиле и зеленчуци – минус 5 кг

Изпращам ви една лесна за спазване и доста...

Руснаци тестват хапче срещу стареенето

Руснаци тестват хапче срещу стареенето

Звучи като научнопопулярен филм, но ново хапче...

Уволниха любимия готвач на Елизабет II

Уволниха любимия готвач на Елизабет II

Лондонският съд осъди на 80 часа...

Модератор: Rama

Мнениеот Saahara » 29 Ное 2009, 15:32

Здравейте, много отскоро съм във форума и ви пиша, за да събера повече информация относно Севит Форте. Това е, четох в интернет, хранителна добавка за лечение на миома. Най-вече бих искала да разбера дали някой има повече информация относно този продукт и дали е водил подобно лечение? Имам миома на матката и се интерисувам от всички възможни начини на консервативно лечение. Благодаря на всички дами, които биха могли да ми предоставят каквато и да е било информация.
Аватар
Saahara
нов

Мнениеот az_sam » 29 Ное 2009, 15:57

Лично аз не съм го пробвала и мисля, да не го правя .
Преди време бях намерила телефоните на клиниката в Пловдив, обадих се там за да разпитам как седят нещата , любезно ми обясниха, че имало в определени часове представител , който може да ми продаде тези препарати и "лчението" трябвало да продължи от 4-6 месеца , като всеки курс на лечение е около 400 лева.
Попитах няма ли лекар, който да се занимава с това,и ми отговориха доста сконфузено,че можело да разговарям с някаква мед.сестра, според мене това са измамници и не си записах час, дори консултация с лекар не се предлага, а някакъв и дитрибутор.
След това се разрових по разни сайтове и се оказа, че това е експериментално лечение и се прилага в Русия , но не точно за такива образувания , а за други заболявания, ето защо реших ,че не съм опитна мишка и се доверих на нашите билки и медицинските методи .
Зад облаците небето винаги е синьо.
www.dimisoft.com
Аватар
az_sam
наш човек

Мнениеот Saahara » 29 Ное 2009, 16:19

Благодаря за информацията, аз също рових много из интернет за този продукт и моите притеснения са, че няма достатъчно информация. Освен това, пише, че действа на метаболизма и не ми се иска да рискувам с това. Аз лично, освен хормоналното лечение, което ми предписа моят гинеколог, пия и Алое Вера и едни японски гъби, Майтаке. Но много ми се иска да избегна операция.
Аватар
Saahara
нов

Мнениеот az_sam » 29 Ное 2009, 16:23

Тук има доста мисано за миомата, дори в темата за жени над 40 години има една билкова смес, която мисля че ще е по-полезна тя е в коментра на Dale, поръчв се в билковите аптеки,сега ще погледна в темата и ще ти набиша името на сместта.
www.dimisoft.com
Аватар
az_sam
наш човек

Мнениеот az_sam » 29 Ное 2009, 16:27

Дисовариопам - разработка на д-р Памуков
www.dimisoft.com
Аватар
az_sam
наш човек

Мнениеот Saahara » 29 Ное 2009, 17:38

Благодаря за информацията. Зная, че има една билкова клиника в София, информацията оттам, за моят проблем е, че миомата ми е голяма и не можело да се лекува с билки, а само оперативно. Вече не знам какво точно да предприема като лечение, имам предвид, наред с терапията, която моят гинеколог ми предписа. След около 2 месеца ме очаква операция и именно това ми се иска да избегна.
Аватар
Saahara
нов

Начало  • Назад към Здравословни проблеми