Безглутенова диета – по-здрави и по-слаби

Безглутенова диета – по-здрави и по-слаби

Безглутеновата диета е хранителен режим, който...

Как да носим гащеризон това лято?

Как да носим гащеризон това лято?

Гащеризонът е една от топтенденциите за лято 2014....

Как да изберете цвят за стената?

Как да изберете цвят за стената?

Лятото е сезонът на ремонтните дейности вкъщи –...

1 август - Международен ден на бирата

1 август - Международен ден на бирата

На 1 август светът празнува Международния ден на...

Луксозна спа терапия за дупе

Луксозна спа терапия за дупе

Спа процедурите за дупе са най-новия хит в Лондон.

Гледането на телевизия нарушава говора на децата

Гледането на телевизия нарушава говора на децата

Децата под двегодишна възраст, които редовно...

Модератор: Rama

Мнениеот Saahara » 29 Ное 2009, 15:32

Здравейте, много отскоро съм във форума и ви пиша, за да събера повече информация относно Севит Форте. Това е, четох в интернет, хранителна добавка за лечение на миома. Най-вече бих искала да разбера дали някой има повече информация относно този продукт и дали е водил подобно лечение? Имам миома на матката и се интерисувам от всички възможни начини на консервативно лечение. Благодаря на всички дами, които биха могли да ми предоставят каквато и да е било информация.
Аватар
Saahara
нов

Мнениеот az_sam » 29 Ное 2009, 15:57

Лично аз не съм го пробвала и мисля, да не го правя .
Преди време бях намерила телефоните на клиниката в Пловдив, обадих се там за да разпитам как седят нещата , любезно ми обясниха, че имало в определени часове представител , който може да ми продаде тези препарати и "лчението" трябвало да продължи от 4-6 месеца , като всеки курс на лечение е около 400 лева.
Попитах няма ли лекар, който да се занимава с това,и ми отговориха доста сконфузено,че можело да разговарям с някаква мед.сестра, според мене това са измамници и не си записах час, дори консултация с лекар не се предлага, а някакъв и дитрибутор.
След това се разрових по разни сайтове и се оказа, че това е експериментално лечение и се прилага в Русия , но не точно за такива образувания , а за други заболявания, ето защо реших ,че не съм опитна мишка и се доверих на нашите билки и медицинските методи .
Зад облаците небето винаги е синьо.
www.dimisoft.com
Аватар
az_sam
наш човек

Мнениеот Saahara » 29 Ное 2009, 16:19

Благодаря за информацията, аз също рових много из интернет за този продукт и моите притеснения са, че няма достатъчно информация. Освен това, пише, че действа на метаболизма и не ми се иска да рискувам с това. Аз лично, освен хормоналното лечение, което ми предписа моят гинеколог, пия и Алое Вера и едни японски гъби, Майтаке. Но много ми се иска да избегна операция.
Аватар
Saahara
нов

Мнениеот az_sam » 29 Ное 2009, 16:23

Тук има доста мисано за миомата, дори в темата за жени над 40 години има една билкова смес, която мисля че ще е по-полезна тя е в коментра на Dale, поръчв се в билковите аптеки,сега ще погледна в темата и ще ти набиша името на сместта.
www.dimisoft.com
Аватар
az_sam
наш човек

Мнениеот az_sam » 29 Ное 2009, 16:27

Дисовариопам - разработка на д-р Памуков
www.dimisoft.com
Аватар
az_sam
наш човек

Мнениеот Saahara » 29 Ное 2009, 17:38

Благодаря за информацията. Зная, че има една билкова клиника в София, информацията оттам, за моят проблем е, че миомата ми е голяма и не можело да се лекува с билки, а само оперативно. Вече не знам какво точно да предприема като лечение, имам предвид, наред с терапията, която моят гинеколог ми предписа. След около 2 месеца ме очаква операция и именно това ми се иска да избегна.
Аватар
Saahara
нов

Начало  • Назад към Здравословни проблеми