Време е за Хелоуин

Време е за Хелоуин

Хелоуин не е български празник, но пък носи...

Когато си правим плитка – практични съвети

Когато си правим плитка – практични съвети

Плитката е любима прическа за ежедневието и за...

Хроно диета – да се храним по график

Хроно диета – да се храним по график

Хроно диетата е хранителен режим, разработен от...

Природни средства срещу пърхот

Природни средства срещу пърхот

Често битката срещу пърхота е неравностойна....

Идеалната температура за любовта е...

Идеалната температура за любовта е...

По традиция, когато температурите паднат...

Туристите в Турция отново на рекордно ниво

Туристите в Турция отново на рекордно ниво

Приходите от туризъм в Турция са се увеличили с...

Модератор: Rama

Мнениеот Ани » 29 Окт 2008, 12:13

НЯКОЙ ИМА ЛИ ВПЕЧАТЛЕНИЯ ОТ ПРОФЕСОР ГОРЧЕВ ОТ ПЛЕВЕН?
Аватар
Ани
приятел

Мнениеот Kep » 29 Окт 2008, 12:16

Ани написа:НЯКОЙ ИМА ЛИ ВПЕЧАТЛЕНИЯ ОТ ПРОФЕСОР ГОРЧЕВ ОТ ПЛЕВЕН?

Да, бях при него за една интервенция преди години, доволна съм, що се отнася до тази интервенция. Доколкото знам той направи частна клинка в Плевен?
Bacteria is sometimes the only culture some people have.
Аватар
Kep
наш човек

Мнениеот Ани » 29 Окт 2008, 12:34

Да има клиника.Аз съм с хормонален проблем.
Аватар
Ани
приятел

Мнениеот Ross » 29 Окт 2008, 12:48

Много е добър професор Горчев,няма да съжалявате ако го предпочетете.
Аватар
Ross
нов

Мнениеот Kep » 29 Окт 2008, 12:49

Ани написа:Да има клиника.Аз съм с хормонален проблем.

Идея нямам как е в тази област :? Моето беше от коренно различно естество. Като цяло съм чувала хубави отзиви за него, но не мога да споделя впечатления от личен опит относно хормонални проблеми. Дано някоя друга мацка да сподели :wink:
Bacteria is sometimes the only culture some people have.
Аватар
Kep
наш човек

Мнениеот pepina65 » 18 Ное 2008, 18:30

Ани написа:НЯКОЙ ИМА ЛИ ВПЕЧАТЛЕНИЯ ОТ ПРОФЕСОР ГОРЧЕВ ОТ ПЛЕВЕН?

Преди месец се оперирах при проф.Горчев в частната му клиника Света Марина в Плевен от ендометриозна киста и сраствания.Операцията беще лапароскопска,изписаха ме на следващия ден.Постъпих в клиниката с големи страхове и притеснения-а е нямало защо-не съм си и мислила че ще срещна такива специалисти и такова отношение-Там всичко е като насън-супермодерна апаратура,страхотно обслужване от страна на акушерки и целия персонал,специалисти на европейско ниво.Вярно че е частно,но си заслужава-в името на здравето.А за самия професор-просто нямам думи-страхотен човек-за мен той е най-добрия :D
Аватар
pepina65
нов

Мнениеот lubchetooo » 13 Дек 2009, 01:52

здр на всички искам да се вкуча по темата за професор горчев какво да ви кажа за него миналата годима на маиками и откриха рак на шиката на матката голям шок беше за цялото ни семеиство започнахме да турсим информация за добри онкологочни лекари и попаднахме на професора .. проучихме упстоино за работата му и се решихме да си запишем час при него беше малко трудно защото ни дадоха с 1 месец запред час за него но както и да доиде тоя месец утидохме до плевен прегледа ни и ни предлойи да уперира мака ми в часната клиника обаче имаше един проблем че часната му клиника не работи с здравната каса същеврвмвно финансожите ни вазмойности не удговаряха та тези изисквания и требвАШЕ да я уперират в даржавната болница в плевен пак под контрола на професора но какво да ви кажа там кадето парата не играе никои не си вурши работата за пурвата уперация избрахме икипа на професор горчев за тази рбота икипа му ни удруса някаде кум 1000лв аа за прегледа в часната му клиника ни взеха 50лв за 10 мн но както и да е уперацията мина сполучлива просто ни уставаще да минем лъчетарапите и да ходим да профелактични прегледи при него но както и да е ходехме при професора в часната му клиника да прави прегледи на маика ми и всичо си беше нормалко от уперацията на маика ми изминаха 6 месеца и състояниео на маиками започна да се вошава непремено утидохме на преглед във варна при при друг онкологичен лекар които : съобщи че рака на маика ми не бил премахнат или изчистен както требва след тази новина маика ми рухна още повече записахме си 4ас пак за професора този пут като прегледа маика ми устана мнго изненадан оофф хора какво да ви кажа просто всичките са един дол дренки мисят само за сухото устанах мнго птресена от видяното само нещо да почертая провечето уперации на професора ги прави икипа му нали уй утижаме тои да ни уперира пук ни ровят някакви заици които си играят с човешкия живот
Аватар
lubchetooo
нов

Мнениеот Ivelin4eto_74 » 13 Дек 2009, 08:41

Ако не е тайна , при кой онкогинеколог ходихте във Варна... :roll:
Аз съм чувала за двама много добри д-р Узунов и доц.Корновски -син...
Аватар
Ivelin4eto_74
VIP

Мнениеот muhomorka » 13 Дек 2009, 19:14

Постове на хора с правописа като на lubchetoo ме побъркват. После как да ги четеш? Ужас!
Момиче, научи се на пишеш!
Аватар
muhomorka
нов

Мнениеот ivana_ana » 15 Дек 2009, 18:14

Ани, аз съм ходила при него, но той е хирург. Не съм сигурна, че се занимава с хормонални нарушения. На теб ти трябва гинеколог - ендокринолог.
Аватар
ivana_ana
наш човек

Мнениеот veni 2001 » 03 Яну 2010, 21:17

az sam operirana ot profesor gorchev na 27.11.2009.imah mnogo goliama mioma i mi mahnaha matkata.mnogo sam dovolna kakto ot nego taka i ot celia ekip na klinikata.na vsichki koita imatm problem i preporachvam da se obarnat kam nego.i mnogo vi molia ne go kritikuvaite za chenite zashtoto kakto znaete v chial sviat dobrite neshta sa skapi.az jiveia v ispania i predpocheoh da se operiram v bg.niamate ideia kakvi lekari ima tuk shtiaha da me umoriat.a zdravnata im sistema e po zle ot nashata.pozdravi i pomnete che triabva da sme gordi che sme balgari
Аватар
veni 2001
нов

Мнениеот Kaq89 » 13 Фев 2010, 22:37

Първо се успокойте вскички и хич не ми го хвалете този професор Горчев.Факта че си бяхме уговорили час с него и той беше заминал за частната си клиника и трябваше да го чакаме да се върне а не сме от Плевен а идваме от 300 км и той накрая да ни извърти такъв номер нямам думи.От частната му клиника нормално всички да са доволни все пак там си плащате нали но не всички хора могат да си го позволят.Според мен трябва да си върши работата както трябва не само там където падат парите.След като оперира майка ми той нито се явяваше на визитация да види как стоят нещата мина само когато трябваше да я изписват.На това отговорен лекар ли му викате.Вече за втори път се получава така че майка ми нито един път не е била изписана изчистена от раковите клетки.Мнението на лекарите при които сме ходили от три града включително Варна и София казват че не си е свършил работата както трябва и е увредил доста органи значи не си измислям.След всяка операция майка ми ставаше все по зле и по зле.Не ядеше нищо не можеше да спи от болко тапчеха я само с хапчета не можеше да уринира и какви ли не още проблеми каквото ви дойде на ум.Така че не си правете илюзията че е такав специалист какъвто го изкарват.Най добре си отидете в София където са истинските специалисти според мен.Ако знаехме за отношението към пациентите там както и за опита на наистина добрите специалисти още в самото начало щяхме да отидем там и нямаше да се налага да минаваме през този ад.Преди години може да е било но сега е друго нали знаете какво става с един човек които види малко слава и пари.А И МОЛЯ ТУК НЕ СМЕ ДА ГОВОРИМ КОЙ КАК Е ПИСАЛ И АКО МОЖЕ ДА НЕ ИЗЛИЗАШ ИЗВЪН ТЕМАТА. :wink: Според мен както казах по горе не рискувайте с такива прехвалени специалисти ами преди да отидете някаде наистина проучете мн добре за да не берете ядовете които берем ние в момента.
Аватар
Kaq89
нов

Мнениеот bambina_sexy » 17 Юли 2010, 10:12

Здравейте мили потребители,регистрацията ми тук е принос на г-н Горчев!Искам и аз да ви споделя и моето негативно мнение за него,а вие сами си решавайте дали ще си довреите здравето и живота на този човек.Ето и моята история:моя приятелка,която беше оприрана лапароскопски от него ми го препоръча,след като имам други проблеми си записах,час при господина,диагнозата ми след прегледа беше: киста с големина 6 см,която не търпи отлагане и трябва спешна лапароскопска операция за скромните 1200 лв.След прегледа,който беше за 5 мин с вече назначена дата за операция,той излезе и други никакви подробности около тази киста не научих от негова страна.Затова бях принудена да отида и на второ мнение при дръг специалист,който каза,че киста нямам ,а само някакво възпаление,тотално объркана,отидох и при трети специалист(които са в три различни града и всичките ме гледаха с най добрите ехографи) и той ми каза ,че няма нищо такова,ха сега вие си направете изводите,аз повече няма да пиша.....
Аватар
bambina_sexy
нов

Мнениеот bambina_sexy » 17 Юли 2010, 10:18

Скъпа,кажи на всички защо го хвалиш ,нека чуят каква спретната къщурка си прави в твоето градче от нашите болки и неволи..........но нали знеш има Господ!
Аватар
bambina_sexy
нов

Мнениеот Di » 19 Юли 2010, 14:27

bambina_sexy написа:Здравейте мили потребители,регистрацията ми тук е принос на г-н Горчев!Искам и аз да ви споделя и моето негативно мнение за него,а вие сами си решавайте дали ще си довреите здравето и живота на този човек.Ето и моята история:моя приятелка,която беше оприрана лапароскопски от него ми го препоръча,след като имам други проблеми си записах,час при господина,диагнозата ми след прегледа беше: киста с големина 6 см,която не търпи отлагане и трябва спешна лапароскопска операция за скромните 1200 лв.След прегледа,който беше за 5 мин с вече назначена дата за операция,той излезе и други никакви подробности около тази киста не научих от негова страна.Затова бях принудена да отида и на второ мнение при дръг специалист,който каза,че киста нямам ,а само някакво възпаление,тотално объркана,отидох и при трети специалист(които са в три различни града и всичките ме гледаха с най добрите ехографи) и той ми каза ,че няма нищо такова,ха сега вие си направете изводите,аз повече няма да пиша.....

А ти как разбра кой от тримата лекари е прав? Да не стане така, че след известно време да се върнеш при Горчев по спешност?
Аватар
Di
кандидат

Мнениеот veni 2001 » 14 Ное 2010, 23:34

КОГАТО ВЛЕЗЕТЕ В КАБИНЕТА НА ПРОФЕСОРА РАЗГЛЕДАИТЕ ДИПЛОМИТЕ КОИТО ИМА НА СТЕНИТЕ. ПРИЗНАТ Е В ЦЯЛ СВЯТ.НА КОИТО НЕ МУ ИЗНАСЯ ДА ХОДИ В БОЛНИЦИТЕ - ДА ГО РАЗПОРАТ КАТО ПРАСЕ И ТРИ МЕСЕЦА ДА НЕ ЗНАЕ КАДЕ СЕ НАМИРА.АЗ СЪМ ОПЕРИРАНА ОТ ПРОФЕСОРА, МОЯ ПРИЯТЕЛКА Я СПАСИ ОТ РАК НА МАТКАТА И ЗА МЕН Е НОМЕР ЕДНО.А ХУБАВИТЕ РАБОТИ СТРУВАТ ПАРИ.АЗ МОЯ ИЗБОР ГО НАПРАВИХ И НЕ САЖАЛЯЖАМ.УСПЕХ!НО НЕ ГО ХУЛЕТЕ НЯМАТЕ ПРАВО.
Аватар
veni 2001
нов

Мнениеот Italia » 14 Ное 2010, 23:50

veni 2001 написа:ÊÎÃÀÒÎ ÂËÅÇÅÒÅ Â ÊÀÁÈÍÅÒÀ ÍÀ ÏÐÎÔÅÑÎÐÀ ÐÀÇÃËÅÄÀÈÒÅ ÄÈÏËÎÌÈÒÅ ÊÎÈÒÎ ÈÌÀ ÍÀ ÑÒÅÍÈÒÅ. ÏÐÈÇÍÀÒ Å Â ÖßË ÑÂßÒ.ÍÀ ÊÎÈÒÎ ÍÅ ÌÓ ÈÇÍÀÑß ÄÀ ÕÎÄÈ Â ÁÎËÍÈÖÈÒÅ - ÄÀ ÃÎ ÐÀÇÏÎÐÀÒ ÊÀÒÎ ÏÐÀÑÅ È ÒÐÈ ÌÅÑÅÖÀ ÄÀ ÍÅ ÇÍÀÅ ÊÀÄÅ ÑÅ ÍÀÌÈÐÀ.ÀÇ ÑÚÌ ÎÏÅÐÈÐÀÍÀ ÎÒ ÏÐÎÔÅÑÎÐÀ, ÌÎß ÏÐÈßÒÅËÊÀ ß ÑÏÀÑÈ ÎÒ ÐÀÊ ÍÀ ÌÀÒÊÀÒÀ È ÇÀ ÌÅÍ Å ÍÎÌÅÐ ÅÄÍÎ.À ÕÓÁÀÂÈÒÅ ÐÀÁÎÒÈ ÑÒÐÓÂÀÒ ÏÀÐÈ.ÀÇ ÌÎß ÈÇÁÎÐ ÃÎ ÍÀÏÐÀÂÈÕ È ÍÅ ÑÀÆÀËßÆÀÌ.ÓÑÏÅÕ!ÍÎ ÍÅ ÃÎ ÕÓËÅÒÅ ÍßÌÀÒÅ ÏÐÀÂÎ.

Èçîáùî íå ñè ïðàâà, 4å õóáàâèòå ðàáîòè ñòðóâàëè ïàðè...Òî4íî â òîçè ñëó4àé, êàòî ïîä4åðòàâàì, 4å êîìåíòèðàì íå äîêòîðúò, à ñèòóàöèÿòà, îòíîøåíèåòî êúì ïàöèåíòèòå òðÿáâà äà å åäíàêâî-êúì òåçè â êëèíèêàòà, è êúì òåçè â áîëíèöàòà. Êàòî èñêà äà ðàáîòè ñàìî íà 4àñòíî äà ñå îòêàæå îò ïðàêòèêàòà ñè â áîëíèöàòà. Äðóã å âúïðîñúò, 4å çäðàâåîïàçâàíåòî â Áúëãàðèÿ å ïîä âñÿêàêâà êðèòèêà.
Äî ïî-ãîðíèÿ êîìåíòàð, 4å ñè ñòðîÿë êúùà ñ ïàðè îò ìúêàòà íà õîðàòà...È ñ òîâà íå ñúì ñúãëàñíà. Çàòîâà å ó4èë, ñ òîâà ñè âàäè õëÿáà. Íàëè íå òðÿáâà äà æèâåå â ñõëóïåíà êúùóðêà, çà äà ñå îöåíè êàòî 4åñòåí 4îâåê è äîáúð ñïåöèàëèñò! :idea:
Аватар
Italia
приятел

Мнениеот krisi4093 » 15 Яну 2013, 13:38

да ви кажа чесно не бях чувала за доцент Горчев и преди малко ми казаха за него и от вашите мнения си извадих извода че не бих отишла при него.аз съм оперирана от фиброаденом на гърдата в Свети панталеймон в плевен а сега имам киста на същото място работят с нправления и съм много доволна препоръчвам ви я.сега отново ще ходя за втората операция там при същия лекар казва се др.Стоянов горещо ви го препоръчвам той е онко хирург :) следи състоянието ми вече 3 години и му имам голямо довярие :) Дано съм ви била полезна :)
krisi4093
нов

Мнениеот Bridge » 15 Яну 2013, 14:07

Досега все хубави работи съм чувала за него, както и за колегата му с когото работят заедно в частната клиника в Плевен- доцент Томов, аз съм била на преглед при Томов, хората са професионалисти.
Аватар
Bridge
наш човек

Мнениеот babyto_82 » 10 Фев 2013, 22:34

lubchetooo написа:здр на всички искам да се вкуча по темата за професор горчев какво да ви кажа за него миналата годима на маиками и откриха рак на шиката на матката голям шок беше за цялото ни семеиство започнахме да турсим информация за добри онкологочни лекари и попаднахме на професора .. проучихме упстоино за работата му и се решихме да си запишем час при него беше малко трудно защото ни дадоха с 1 месец запред час за него но както и да доиде тоя месец утидохме до плевен прегледа ни и ни предлойи да уперира мака ми в часната клиника обаче имаше един проблем че часната му клиника не работи с здравната каса същеврвмвно финансожите ни вазмойности не удговаряха та тези изисквания и требвАШЕ да я уперират в даржавната болница в плевен пак под контрола на професора но какво да ви кажа там кадето парата не играе никои не си вурши работата за пурвата уперация избрахме икипа на професор горчев за тази рбота икипа му ни удруса някаде кум 1000лв аа за прегледа в часната му клиника ни взеха 50лв за 10 мн но както и да е уперацията мина сполучлива просто ни уставаще да минем лъчетарапите и да ходим да профелактични прегледи при него но както и да е ходехме при професора в часната му клиника да прави прегледи на маика ми и всичо си беше нормалко от уперацията на маика ми изминаха 6 месеца и състояниео на маиками започна да се вошава непремено утидохме на преглед във варна при при друг онкологичен лекар които : съобщи че рака на маика ми не бил премахнат или изчистен както требва след тази новина маика ми рухна още повече записахме си 4ас пак за професора този пут като прегледа маика ми устана мнго изненадан оофф хора какво да ви кажа просто всичките са един дол дренки мисят само за сухото устанах мнго птресена от видяното само нещо да почертая провечето уперации на професора ги прави икипа му нали уй утижаме тои да ни уперира пук ни ровят някакви заици които си играят с човешкия живот

Здравей, не те познавам мила, но от обща култура се научи да пишеш в текста, който си написала е пълен с правописни грешки. Все пак сме българи. Не може да пишеш "икипа" и "утижаме" и уперират.
babyto_82
нов

Мнениеот babyto_82 » 10 Фев 2013, 22:43

Kaq89 написа:Първо се успокойте вскички и хич не ми го хвалете този професор Горчев.Факта че си бяхме уговорили час с него и той беше заминал за частната си клиника и трябваше да го чакаме да се върне а не сме от Плевен а идваме от 300 км и той накрая да ни извърти такъв номер нямам думи.От частната му клиника нормално всички да са доволни все пак там си плащате нали но не всички хора могат да си го позволят.Според мен трябва да си върши работата както трябва не само там където падат парите.След като оперира майка ми той нито се явяваше на визитация да види как стоят нещата мина само когато трябваше да я изписват.На това отговорен лекар ли му викате.Вече за втори път се получава така че майка ми нито един път не е била изписана изчистена от раковите клетки.Мнението на лекарите при които сме ходили от три града включително Варна и София казват че не си е свършил работата както трябва и е увредил доста органи значи не си измислям.След всяка операция майка ми ставаше все по зле и по зле.Не ядеше нищо не можеше да спи от болко тапчеха я само с хапчета не можеше да уринира и какви ли не още проблеми каквото ви дойде на ум.Така че не си правете илюзията че е такав специалист какъвто го изкарват.Най добре си отидете в София където са истинските специалисти според мен.Ако знаехме за отношението към пациентите там както и за опита на наистина добрите специалисти още в самото начало щяхме да отидем там и нямаше да се налага да минаваме през този ад.Преди години може да е било но сега е друго нали знаете какво става с един човек които види малко слава и пари.А И МОЛЯ ТУК НЕ СМЕ ДА ГОВОРИМ КОЙ КАК Е ПИСАЛ И АКО МОЖЕ ДА НЕ ИЗЛИЗАШ ИЗВЪН ТЕМАТА. :wink: Според мен както казах по горе не рискувайте с такива прехвалени специалисти ами преди да отидете някаде наистина проучете мн добре за да не берете ядовете които берем ние в момента.

Вярно е, че правописа не е по темата, ама не може да нямаш елементарни познания по български език срамота е!!! Това което беше написала в предния текст един първокласник ще го знае!
babyto_82
нов

Мнениеот Mayama » 22 Фев 2013, 01:04

Бях информирана за възможностите робота Да Винчи и Проф.Д-р Григор Горчев в Плевен, затова от София, където има много и добри възможности за лапароскопска операция, аз реших да отида там. На прегледа Професора ме прие направо радушно. Обясних, че съм оперирана от инвазивен РАК на гърдата, а от последвалите химиотерапии съм с много крехки и чупливи кръвоносни съдове и се боя от кръвоизлив. Попитах за робота, а Д-р Горчев ме успокои и обеща, че ще ме оперира лапароскопски лично той в болница „Св. Марина“. НАПЪЛНО СЕ ДОВЕРИХ И СГРЕШИХ, ЗА КОЕТО ВИНАГИ ЩЕ СЪЖАЛЯВАМ.
Аз бях толкова положително настроена, че още с постъпването си в болницата платих събраните 2000 за операцията. В деня на операцията ми /29.11.2012/ обаче бях силно притеснена, когато разбрах, че Д-р Горчев ще бъде в болницата до 17часа, защото на следващия ден отлитал за Европа, а после за Китай, да ни донесе ново чудо на медицинската техника. Това означаваше, че при евентуално усложнение, при което се налога преминаване към отворена операция – тя няма как да стане. Искаше ми се да си тръгна.
Въведоха ме в операционната след 16,30ч.. Не видях Проф. Горчев нито преди упойката, нито до края на още 5дневния си престой в болницата. След операцията – още на операционната маса,в просъница чух: „ Станете и слезте!“, побутнаха ми 2 дървени стъпала .Тресях се яко от упойката. Връчиха ми шлауха на катетъра и ме поведоха пеша до реанимацията. След операция за отстраняване на матка и яйчници, в която се прерязват артерии /макар и коагулирани/, би трябвало да ме закарат с носилка. В реанимация се оказах за дълго със запушен катетър, а сестрата не ми вярваше. Усещането е мъчително. На края тя дойде с голяма спринцовка и го продуха. Скоро след облекчението стана ясно, че имам вътрешен кръвоизлив. Помолих за дежурен лекар, но такъв нямало в тази сграда. После дежурната дълго „пътува“. Пристигна, попипа корема и нареди да ми сложат лед. Попитах за кръвопреливане. „То не става така. Пише се молба… утре..“ На сутринта бях започнала да вдигам висока температура, имах постоянно сърцебиене, а хемоглобина беше паднал от 135 на 85. Тогава започнаха неотлъчно да ме обгрижват. Свалиха ударно температурата и до вечерта ми преляха 2 банки червена кръв и 1 плазма. Чак тогава махнаха леда, който стоя около 15часа на корема ми и сигурно допринесе още за следващите усложнения. След 5 дни ме изписаха „с подобрение“, но корема си остана твърд и подут. Ту уретрата се притискаше от буцата в корема и мехура не се изпразваше, ту пик.мехур беше притиснат и с много намален обем. Върнах се пак в Плевен и Д-р Радински ехографски установи плътна 12 сантиметрова топка – „евентуално организиран хематом“.В София мнението на гинеколога ми беше че това трябва да се махне и то от този който е правил операцията –„да си поеме отговорността“. На контролния преглед Проф. Горчев спокойно каза: „Това ще се разнесе, а има и друг вариант…, но на мен не ми се иска…, да се резне тука…“. Взех си епикризата, която най-после беше готова и си тръгнах. В София бях при още четирима не безизвестни гинеколог-хирурзи. Мнението на всички след прегледи и ехографии беше, че това е голям организиран хематом /с епителна обвивка/, който трябва да се извади и дренира. Компютърния томограф показа и някаква съпътстваща киста. Доста съм изплашена.
Между другото в епикризата има дразнещи небивалици като: „ постъпва за оперативно лечение по повод обилни менструации“. А аз съм на 62 години и от 10 години не съм имала и капка кръв. В „придружаващи заболявания – вторична анемия“ /от загуба на кръв/. А аз постъпих с хемоглобин над 130. За сметка на това липсваха: кръвоизлива - установен след операцията, високата температура и тахикардията – причинени от кръвоизлива. За“Оператор: Проф. Д-р Григор Горчев д.м.н.“ А аз мисля, че той въобще не присъства на моята операция. Нямаше го нито преди упойката, нито след нея.
Mayama
нов

Мнениеот bengik » 02 Мар 2013, 16:48

iskam samo da kaja 4e v klinikata na profesor gor4ev xodya ot 10 godini s kista na yai4nika vuzpaleniya ragdane laparoskopiya toi samiyat ne mi e pravil operaciya no samata klinika e na takova nivo 4e nyamam dumi i za lekarite v neya osobeno sum dovolna ot doktor radinski koito mi e pomognal za vsi4ko kato ne vfi xaresa xodete v durjavnite bolnici deto se otnyasyat s teb kato jivotno
Аватар
bengik
нов

Начало  • Назад към Здравословни проблеми